• Неодамнешно
6.0 Професионални Коса Ножици за Сечење Shears Салон Жилет Фризерски Берберот Смит Чу, LZS0010

6.0 Професионални Коса Ножици за Сечење Shears Салон Жилет Фризерски Берберот Смит Чу, LZS0010

DEN 463.00
DEN 661.92
-30 %
Достапно

Количина на стоки


6.0" Професионални Коса Ножици за Сечење Shears Салон Жилет Фризерски Берберот Смит Чу, LZS0010
Опис
Сечилото Материјал : JP440 C
Должина : 6 инчен(Прибл : и 17,5 см)
Цврстина : 62 HRC
Пакет листата :
1. 1pcs Ножици за Сечење
2. 1pcs Овча Бришење
3. 1pcs Модератор
Идеална алатка за фризери; Ергономски дизајн се справува; мала тежина &исклучително мазна Отстранлив прст одмор за екстра перница; Само острат жилет работ на ножот Стабилна изведба, се сече косата со користење на помалку сила;Погоден за мокра и сува коса
Answer : ___________________________ Note : масло е forbidded на испораката од страна на воздух, па јас ќе го извади.
Услуга
1. Вашето задоволство, Нашата цел.
2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство.
3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби.
Испорака
1. Ние брод на светот, и бесплатен превозот за сите земји и региони од Кина Пост Воздух Mail .
2.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 работни дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака( Треба плаќате превозот надомест ), ве молиме контактирајте со нас.
3.Ние се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 25 до 45 дена . Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 60 дена . Ако не примите објект по 45 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
4.Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку обичаи, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност.
Боја Засенчување
Сите наши предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
LZS0010
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
Прибл и 17,5 см
Големина:
6 inch
Бренд Име:
СМИТ ЧУ
Заби:
Никој

Слични понуди

Freelander 6 инчен Сива Справи со Професионален Фризер Ножици Нов Стил на Косата Ножици за Сечење Берберот-Продавница-Обезбедува Алатки
 • Неодамнешно

Freelander 6 инчен Сива Справи со Професионален Фризер Ножици Нов Стил на Косата Ножици за Сечење Берберот-Продавница-Обезбедува Алатки

DEN 749.00 1248.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

7 инчен Коса за Сечење+Чистење+Криви Shears 440C Директно Ножици 4PCS Set +чешел +Случај Професионални Миленичиња Куче Чешлање Ножици
 • Неодамнешно

7 инчен Коса за Сечење+Чистење+Криви Shears 440C Директно Ножици 4PCS Set +чешел +Случај Професионални Миленичиња Куче Чешлање Ножици

DEN 1541.00 2568.00

· Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030 % Чистење го оценувате · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран...

2017 нови професионални 2 во 1 розова коса ножици чистење shears сечење берберот стил алатки фризерски ножици Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

2017 нови професионални 2 во 1 розова коса ножици чистење shears сечење берберот стил алатки фризерски ножици Бесплатен превозот

DEN 168.00 239.04

професионална 2 во 1 ножици розова црна шарени коса ножици чистење shears сечење берберот фризерски ножици стил алатки Бесплатен превозотМатеријал : 440 C челикБоја : црна,златна, розова ,сребрена и сина (како што е прикажано)Пакетот вклучува : 1 парче x режаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

Sharonds 6 инчен личност sapphire змеј справи со косата ножици високо - одделение салон фризура алатки материјали
 • Неодамнешно

Sharonds 6 инчен личност sapphire змеј справи со косата ножици високо - одделение салон фризура алатки материјали

DEN 1250.00 1344.00

започнетекрајот Топла Продажба ID : 5465 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на Производот (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапки)20%30% (делови листа), Ножици и кутии треба да се обрне внимание...

8.0 Професионални Милениче Ножици за Сечење Shears Куче, Мачка Берберот Миленичиња Чешлање Shears Смит Чу, LZS0037
 • Неодамнешно

8.0 Професионални Милениче Ножици за Сечење Shears Куче, Мачка Берберот Миленичиња Чешлање Shears Смит Чу, LZS0037

DEN 600.00 922.56

8.0" Професионални Милениче Ножици за Сечење Shears Куче, Мачка Берберот Миленичиња Чешлање Shears Смит Чу, LZS0037ОписСечилото Материјал : Нерѓосувачки ЧеликДолжина : 8.0"(Прибл : 22cm)Цврстина : 62 HRCПакет листата : 1...

7.0 Инчен Meisha JP440C Криви Куче Чешлање Ножици домашно Милениче Коса за Сечење Shears Чистење Средување на Tesoura Кутре Тример Алатка HB0128
 • Неодамнешно

7.0 Инчен Meisha JP440C Криви Куче Чешлање Ножици домашно Милениче Коса за Сечење Shears Чистење Средување на Tesoura Кутре Тример Алатка HB0128

DEN 591.84

7.0 Инчен Meisha JP440 C Криви Куче Чешлање Ножици домашно Милениче Коса за Сечење Shears Чистење Средување на Tesoura Кутре Тример Алатка HB0128Напомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење : 7.0 инчен (Прибл : 19.5 см)Чистење Ножици : 6.5 инчи (Прибл : 18.5 cm 38 Teeth)Цврстина : 62 HRCБоја : Црна како слик шоуСечење го оценувате : 20%30%Пакет листата : Домашно милениче Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

Персонализација на јапонија 440c 6.5 инчи куче чешлање коса ножици домашно Милениче коса clipper берберот чистење режа shears фризерски ножици
 • Неодамнешно

Персонализација на јапонија 440c 6.5 инчи куче чешлање коса ножици домашно Милениче коса clipper берберот чистење режа shears фризерски ножици

DEN 459.00 509.76

Професионални Прилагодите НожициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на јапонија 440c 6.5 инчи Животинско куче чешлање коса ножици Милениче берберот алатки за чистење режа коса clipper фризура топла shears фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Чистење режа Големина : 6.5 инчи Должина : 18 cm Цврстина : 62 HRCНе вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици
 • Неодамнешно

SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици

DEN 973.00 1216.32

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножницы, ножницы парикмахерские, парикмахерские ножницы, tesoura, tesoura де cabeleireiro profissional, парикмахер, ножницы для стрижки волос,kasho за коса,ножици,shears,берберот ножици,косата shears за коса,ножици за сечење,чистење ножици

Виолетова Змеј 6.5 инчи Професионални Јапонија 440C Миленичиња Чешлање Чистење Ножици - Куче Chunker Shears - Совршена за домашни Миленичиња Groomer
 • Неодамнешно

Виолетова Змеј 6.5 инчи Професионални Јапонија 440C Миленичиња Чешлање Чистење Ножици - Куче Chunker Shears - Совршена за домашни Миленичиња Groomer

DEN 1008.00 1680.00

· Големина : 6.5 инчи · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални домашно милениче салон ножици, · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого.Ние прифаќаме alipay тука...

6 коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење shears
 • Неодамнешно

6 коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење shears

DEN 518.00 576.00

6" коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење shearsМатеријал : 6cr13Цврстина : HRC56~58Боја : ЦрвенаРедовни режа големина : 6.0 инченВисок квалитет silencerПрилагодливи завртка за режа напнатостДве парчиња заварени рачкаОстар нож и тапи советиНајдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморотПовршината позлата полирање процес, отпорност на абење

Професионални Коса чистење ножици 6 ИНЧЕН Сребрена КМ серија Чистење shears LYREBIRD ВИСОКА КЛАСА Едноставно пакување НОВИ
 • Неодамнешно

Професионални Коса чистење ножици 6 ИНЧЕН Сребрена КМ серија Чистење shears LYREBIRD ВИСОКА КЛАСА Едноставно пакување НОВИ

DEN 758.00 892.32

Професионални Коса чистење ножици 6 ИНЧЕН Сребрена КМ серија Чистење shears LYREBIRD ВИСОКА КЛАСА Едноставно пакување НОВИФото покаже : плаќањеКредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

6.0 Инчен/17CM Meisha Човечка Коса Ножици Колекции JP440C Коса за Сечење Ножици&Чистење Shears со Пламен Завртка Безбедност Tijeras HA0298
 • Неодамнешно

6.0 Инчен/17CM Meisha Човечка Коса Ножици Колекции JP440C Коса за Сечење Ножици&Чистење Shears со Пламен Завртка Безбедност Tijeras HA0298

DEN 932.64

6.0 Инчен / 17 CM Meisha Човечка Коса Ножици Колекции JP440 C Коса за Сечење Ножици&Чистење Shears со Пламен Завртка Безбедност Tijeras HA0298 Бесплатен ПревозотОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Ножици за Сечење 6.0 инчен(Прибл : 17cm)Чистење Ножици 6.0 Инчен (Прибл : 17cm 30 Teeth)Цврстина : 62 HRCБоја : Сребрена како слик шоуСечење го оценувате : 20%30%Косата Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

5.5 6.0 Meisha 62HRC Коса за Сечење Ножици Берберот Ножици Фризерски Tesouras JP440C Коса Shears за Barbers Алатка ,HA0238
 • Неодамнешно

5.5 6.0 Meisha 62HRC Коса за Сечење Ножици Берберот Ножици Фризерски Tesouras JP440C Коса Shears за Barbers Алатка ,HA0238

DEN 576.00 823.20

5.5" 6.0" Meisha 62 HRC Коса за Сечење Ножици Берберот Ножици Фризерски Tesouras JP440 C Коса Shears за Barbers Алатка ,HA0238Напомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден.ОписРачка Материјал : Нерѓосувачки ЧеликСечилото Материјал : JP440 CДолжина : Ножици за Сечење : 5.5 инчи (Прибл : 16.5 cm) 6.0 инчен (Прибл : 17cm)Чистење Ножици : 5.5 инчи (Прибл : 16.5 cm Заби : 28) 6.0 инчен (Прибл : 17cm Заби : 30)Цврстина : 62 HRCКосата Ножици Сет со Торба Пакет листата : 1...

СТП Кожа Занитвам Коса Режа Торба Клипови Торба Фризерски Берберот Режа Holster Торбичка Носителот Случај со Половината Рамо Појас
 • Неодамнешно

СТП Кожа Занитвам Коса Режа Торба Клипови Торба Фризерски Берберот Режа Holster Торбичка Носителот Случај со Половината Рамо Појас

DEN 414.00 636.96

За Нега на коса Стил Алатки Половината Пакет за Коса Ножици Чешел Торба Фризерски Алатка Hairpin Шише Торба со Отстранлив ПојасКарактеристики : Совршена алатка за фризер, берберот.Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрноБелоКоличина : 1 PcsПакет Листата : 1 * Косата Режа ТорбаСите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти...