• Неодамнешно
8 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

8 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 8" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување со 90 Степен Свиткана Крајот
Боја : Црна Гумени Црева
Предмет Бр. :
TR2015-054-8
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. EZ Работа.
* Item Спецификација :
Должина : 8"
Нето Тежина : околу 52g = 1.83 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.s.а.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил За Проширување,На 90 Степен Свиткана Крајот
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума
Објектот Тежина:
52g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување w/ 90 степени Свиткана Крајот
Боја на Гумени Црева:
Црна
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-054-8
Тема:
8V1
Должина:
8

Слични понуди

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел
 • Неодамнешно

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел

DEN 1632.00

спецификации : ТИП : JGWY52 T 5 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY102 T 10 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY152 T 15 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY202 T 20 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY302 T 30 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот
 • Неодамнешно

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот

DEN 91.00 124.80

Материјал : алуминиум Количина : 1pc Должина : 3cm Боја : Злато 1 / 2' ACME (R134a) Женски x 1 / 4" Машки Flare (R12 / R22) се Поврзува R12 / R22 црева за да R134a Тенкови или вакуум пумпи со 1 / 2" ACME R134a теми кои се исто така познат како 16 конци по инч...

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)
 • Неодамнешно

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)

DEN 384.00

(Ова е само школка, производот не содржи чипови)Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец
 • Неодамнешно

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец

DEN 816.00

30 PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување ДеловиCarro Ловецна самото местозаварување дентМатеријал : Бакар ПозлатаКоличина : 30 PCS / Торба

STARPAD Авто делови пластични заварување род PP транспарентен electrode Универзал промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Авто делови пластични заварување род PP транспарентен electrode Универзал промет на големо со бесплатен превозот

DEN 1344.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај

DEN 336.00

100x100x100 mm пластични една коцка калап за конкретни тестирањеМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 100x100x100mmБанда : една бандаБоја : црна60piece пластични 150mm коцка мувла ќе бидат спакувани во тетрапак.

МУДРО ПАТНИЧКИ Автомобил Велосипед Авто цевки Гуми Поправка Комплет Пневматик Пункција Plug Поправка Алатка за Полнење Пункција Цевки Гуми Plug Поправка Алатка
 • Неодамнешно

МУДРО ПАТНИЧКИ Автомобил Велосипед Авто цевки Гуми Поправка Комплет Пневматик Пункција Plug Поправка Алатка за Полнење Пункција Цевки Гуми Plug Поправка Алатка

DEN 273.00 287.52

Опис : Сосема нов и висок квалитет Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа...

Пластични Конкретни Спреј Тест Калапи 450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Спреј Тест Калапи 450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,

DEN 960.00

450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,Материјал : ABS пластикавнатре димензија : 450x350x120mmбанда : една бандабоја : црна6 парчиња пластични садови бидат спакувани во тетрапак.

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set
 • Неодамнешно

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set

DEN 720.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Dewtreetali Компресори За Воздух Inflators Цинк Легура Автомобил Inflator Црево Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Алатка Гаража Опрема
 • Неодамнешно

Dewtreetali Компресори За Воздух Inflators Цинк Легура Автомобил Inflator Црево Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Алатка Гаража Опрема

DEN 85.00 100.32

SpecificatiobsПредмет Тип : Компресори за Воздух Inflator Материјал : Цинк легура + гумаБоја : Црна&Сребро.Должина : 37.5 cmЗавртка тема : 1 / 4"(дијаметар е 12.5 mm)Количина : 1 PCКарактеристики100% сосема нов и висок квалитетПогоден за Автомобилски гуми притисок метар цевка фитинг и гумени пневматски устата заеднички...

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike
 • Неодамнешно

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike

DEN 238.56

Одлична алатка за да бидете во вашиот автомобил со резервното тркало На рачки на овие алатки се направени од издржлива пластика и имаат голем зафат...

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка
 • Неодамнешно

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка

DEN 103.00 108.48

Материјал : Јаглероден челик Боја : Покаже како слики Нож Должина : Appr.10см / 4inch Ширина : Appr.1cm / 0.4 инчен Количина : 1 Pcs еден сет Пакет се вклучени : 1pc Feeler Мерач Карактеристики : 100% Сосема нов и hight квалитет Feeler е еден од мерните инструменти кои се користат за проверка на грешки Сечилото дебелина : 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.06, 0.07, 0.08, 0.09, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25, 0.30, 0.40, 0.50, 0.75, 1.00 мм...

кол.150mm EN Стандард Песок Замена Комплетен Сет
 • Неодамнешно

кол.150mm EN Стандард Песок Замена Комплетен Сет

DEN 7200.00

Британскиот Стандард Песок Замена Комплетен Сет кол.150mmКол.100mm Песок Фрлаат ЦилиндарПесок Замена Фрлаат Цилиндар 110 mmКалибрација Контејнер 100 мм x 150mm x 200 rimЛента со 100 mm централна дупка, 300 mm плоштад, 40mm висинаGalvanised челик

Гуми Притисок Guage Дигитални Автомобил Велосипед Камион Авто Воздух PSI Метар Тестер на Пневматик се Измери Пад на превозот
 • Неодамнешно

Гуми Притисок Guage Дигитални Автомобил Велосипед Камион Авто Воздух PSI Метар Тестер на Пневматик се Измери Пад на превозот

DEN 192.00 263.04

Материјал : ABS & гума позадинско осветлување боја : Сина Боја : Жолто +Црна Опис Оваа Мини Гуми Притисок Мерач со лесензачитање LCD екран, се користи за следење на вашите пневматик притисок, а со тоа проширување на гуми живот, зголемување на ефикасноста на искористувањето на горивото и обезбедување на ваша безбедност.Тоа е погоден за мерење на гуми воздушен притисок на автомобили, мотоцикли,итн.Карактеристики : 1...

11 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно
 • Неодамнешно

11 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 185.00 205.92

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

STARPAD Електричен автомобил конверзија електричен мотор амортизер 25 27 29 31 храбар прилагодливи хидраулично масло притисок цврстина
 • Неодамнешно

STARPAD Електричен автомобил конверзија електричен мотор амортизер 25 27 29 31 храбар прилагодливи хидраулично масло притисок цврстина

DEN 3312.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

STARPAD За електрични автомобили DAX жирафа мотоцикл серијата / кабел, на целото возило жици се подигнат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD За електрични автомобили DAX жирафа мотоцикл серијата / кабел, на целото возило жици се подигнат бесплатен превозот

DEN 1872.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...