• Неодамнешно
5 Долго,од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Завиткани,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

5 Долго,од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Завиткани,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 155.00
DEN 172.32
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 5" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување со Нерѓосувачки Челик Мрежа Завиткани, За Подолго & Побезбеден Сервис за Време на Воздухот Inflating
Боја : Сребро Нерѓосувачки Челик Мрежа
Предмет Бр. :
TR2015-055-5
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. EZ Работа.
* Item Спецификација :
Должина : 5"
Нето Тежина : околу 25g = 0.88 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева, Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.s.а.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил за Продолжување,со СВ Мрежа
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
25g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување w/ Нерѓосувачки Челик Мрежа
Боја на Гумени Црева:
Сребро.
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-055-5
Тема:
8V1
Должина:
5

Слични понуди

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет
 • Неодамнешно

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет

DEN 613.00 652.80

Опис : Оваа листа fetures 1 Поставени Цевки Пневматик Комплет за Поправка Алатка Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно...

Висока Прецизност Гуми Притисок Пиштол Мерач Manometer Воздух Inflator со Црево за Автомобили, Камиони, Мотоцикли Гуми Притисок Пиштол Промоција
 • Неодамнешно

Висока Прецизност Гуми Притисок Пиштол Мерач Manometer Воздух Inflator со Црево за Автомобили, Камиони, Мотоцикли Гуми Притисок Пиштол Промоција

DEN 543.00 687.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Висока прецизност; алуминиумска легура материјал, долг работен век;Брза конекција, deflating и притисок мерни функции и така натаму;Погоден за сите видови на возила гуми, како што се мини комбиња, автомобили, камиони, мотоцикли, итн;Спецификации : Материјал : алуминиум легура на бакар гумаБоја : црна цевкаМерен опсег : 0220psiРезолуција : 1psiПроизвод големина : 520 X 80 X 65mm / 20.5 X 3.15 X 2.56"Бруто тежина : околу 407g1 X Гуми Притисок Пиштол Воздух Inflator

Нови Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка КолекцииT518
 • Неодамнешно

Нови Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка КолекцииT518

DEN 102.00 113.28

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 304 од не ' рѓосувачки челик жица и најлон со вжарено Боја : како што е прикажано на сл Спецификација Должина : 10cm Sik коса должина : 3cm Наежвам дијаметар : 7 / 5 / 4 / 3 / 2mmКарактеристики 1, со висока густина најлон четка свила производство, има добра флексибилност, lintслободни...

STARPAD За Kawasaki Z1000 03 - 06 Ремонтирам популарни брендови на пластични PK пластични мотор за заштита на лепак
 • Неодамнешно

STARPAD За Kawasaki Z1000 03 - 06 Ремонтирам популарни брендови на пластични PK пластични мотор за заштита на лепак

DEN 3264.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки
 • Неодамнешно

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки

DEN 48.00 55.68

Опис : 1.Сосема нов и висок квалитет.2.Ова 4начин вентилот на Гумата Јадро е погодна за автомобили,велосипеди.3.Лесен и едноставен за употреба.4.Ги отстранува вентил јадра.5.Речешми теми во внатрешноста & надвор.6.Reams внатре вентил произлегува.7.Вентил Поправка Алатка Материјал : Бакар и цинк позлатен.Боја : Како на слики го покажува.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка.2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.Пакет : 1 x Вентил за Поправка на Гуми Поправка Алатка.

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 1152.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)
 • Неодамнешно

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)

DEN 384.00

(Ова е само школка, производот не содржи чипови)Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка
 • Неодамнешно

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка

DEN 103.00 108.48

Материјал : Јаглероден челик Боја : Покаже како слики Нож Должина : Appr.10см / 4inch Ширина : Appr.1cm / 0.4 инчен Количина : 1 Pcs еден сет Пакет се вклучени : 1pc Feeler Мерач Карактеристики : 100% Сосема нов и hight квалитет Feeler е еден од мерните инструменти кои се користат за проверка на грешки Сечилото дебелина : 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.06, 0.07, 0.08, 0.09, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25, 0.30, 0.40, 0.50, 0.75, 1.00 мм...

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец
 • Неодамнешно

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец

DEN 816.00

30 PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување ДеловиCarro Ловецна самото местозаварување дентМатеријал : Бакар ПозлатаКоличина : 30 PCS / Торба

бесплатен превозот 18-62mm Вентил Седиште Секачи Вентил Седиште Здодевен Машина (им била заклучена фиксна)
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 18-62mm Вентил Седиште Секачи Вентил Седиште Здодевен Машина (им била заклучена фиксна)

DEN 28800.00

QM 1862mm Вентил Седиште Секачи Вентил Седиште Здодевен Машина (им била заклучена фиксна) е Погоден за железо и алуминиум цилиндар на главата, лесно да се installate.Употреба : се користи за Вентил Дијаметар е in1862mm Мотоцикли, автомобили, автобуси, камиони, трактори и други различни типови на бензин, дизел мотор.тело на собранието 1 PCAdustable седиште 1 PC1840mm сечилото остатокот 2 PC4060mm сечилото остатокот 1 КОМПЈУТЕРАлатка presetter 1 PCДолга нога 3 PCФиксна гром 3 PCЛулка се Справи со 1 PCМелење Тркало Ракав 1setВнатрешниот хексагонални spanner 2 PCЛидерот кол...

STARPAD Електричен автомобил конверзија електричен мотор амортизер 25 27 29 31 храбар прилагодливи хидраулично масло притисок цврстина
 • Неодамнешно

STARPAD Електричен автомобил конверзија електричен мотор амортизер 25 27 29 31 храбар прилагодливи хидраулично масло притисок цврстина

DEN 3312.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Скутер Велосипед Пневматик Поправка Алатка за Полнење за Motorycle АТВ Мопед AutoCar Цевки Гуми Поправка Алатка со 5pcs Гумени Ленти
 • Неодамнешно

Скутер Велосипед Пневматик Поправка Алатка за Полнење за Motorycle АТВ Мопед AutoCar Цевки Гуми Поправка Алатка со 5pcs Гумени Ленти

DEN 383.52

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Спецификација : 1 x rasp алатка1 x сплитоко вметнување игли1 x гума цемент5 x пневматик поправка лентиИспорака Тежина : 250gПримена : одговара за скутери, мотор велосипеди, Auto АвтомобилиПовеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест...

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set
 • Неодамнешно

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set

DEN 720.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Dewtreetali Компресори За Воздух Inflators Цинк Легура Автомобил Inflator Црево Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Алатка Гаража Опрема
 • Неодамнешно

Dewtreetali Компресори За Воздух Inflators Цинк Легура Автомобил Inflator Црево Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Алатка Гаража Опрема

DEN 85.00 100.32

SpecificatiobsПредмет Тип : Компресори за Воздух Inflator Материјал : Цинк легура + гумаБоја : Црна&Сребро.Должина : 37.5 cmЗавртка тема : 1 / 4"(дијаметар е 12.5 mm)Количина : 1 PCКарактеристики100% сосема нов и висок квалитетПогоден за Автомобилски гуми притисок метар цевка фитинг и гумени пневматски устата заеднички...

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со авто-возење equipm
 • Неодамнешно

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со авто-возење equipm

DEN 429.60

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со автовозење опрема

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај

DEN 336.00

100x100x100 mm пластични една коцка калап за конкретни тестирањеМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 100x100x100mmБанда : една бандаБоја : црна60piece пластични 150mm коцка мувла ќе бидат спакувани во тетрапак.

STARPAD За Рокер Kart воланот АТВ додаток е поврзан под рака топката главата топката главата ниво
 • Неодамнешно

STARPAD За Рокер Kart воланот АТВ додаток е поврзан под рака топката главата топката главата ниво

DEN 1680.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел
 • Неодамнешно

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел

DEN 1632.00

спецификации : ТИП : JGWY52 T 5 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY102 T 10 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY152 T 15 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY202 T 20 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY302 T 30 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ

5.5 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно
 • Неодамнешно

5.5 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 158.00 176.16

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот
 • Неодамнешно

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот

DEN 91.00 124.80

Материјал : алуминиум Количина : 1pc Должина : 3cm Боја : Злато 1 / 2' ACME (R134a) Женски x 1 / 4" Машки Flare (R12 / R22) се Поврзува R12 / R22 црева за да R134a Тенкови или вакуум пумпи со 1 / 2" ACME R134a теми кои се исто така познат како 16 конци по инч...

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач
 • Неодамнешно

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач

DEN 154.00 213.60

Карактеристики : Автомобил терминали отстранување алатка.Авто терминали соберат и расклопување алатка.Автомобилската жици се подигнат терминал отстранување алаткиАвтомобил звук одржување навигација опашка жица подигнат tools.Конектор crimp pin отстранување автомобил терминал смена.Опис : Овој комплет сет е дизајниран да се отстрани автомобил жица терминали без да се оштети.Ве молиме не pry на терминалите со овој комплет, само притисни и се повлече на терминал иглички.Спецификација : Материјал : Алуминиум легураБоја : ЦрнаДимензии (прибл.) : Еден внатрешен дијаметар : 0.81.4 mm, Двојно внатрешен дијаметар : 26mmПакетот вклучува : 11 x Автомобил Терминал Отстранување Алатка за ПолнењеЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

STARPAD За електрични автомобили DAX жирафа мотоцикл серијата / кабел, на целото возило жици се подигнат бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD За електрични автомобили DAX жирафа мотоцикл серијата / кабел, на целото возило жици се подигнат бесплатен превозот

DEN 1872.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Fastener Шрафцигер На Врата Завртување На Ноктите Puller Ентериер Панели Клип Алатки Пластични Поправка Алатки За Автомобил Внатрешни Додатоци
 • Неодамнешно

Fastener Шрафцигер На Врата Завртување На Ноктите Puller Ентериер Панели Клип Алатки Пластични Поправка Алатки За Автомобил Внатрешни Додатоци

DEN 95.52

Fastener Шрафцигер На Врата Завртување На Ноктите Puller Ентериер Панели Клип Алатки Пластични Поправка Алатки За Автомобил Внатрешни ДодатоциКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Оваа алатка е дизајнирана да брзо да ги отстрани пластични сврзувачки елементи од вратата панели на повеќето автомобили, камиони, и U...