• Неодамнешно
5.5 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

5.5 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 158.00
DEN 176.16
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 5.5" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување со 90 Степен Свиткана Крајот
Боја : Црна Гумени Црева
Предмет Бр. :
TR2015-054-55
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. EZ Работа.
* Item Спецификација :
Должина : 5.5"
Нето Тежина : околу 38g = 1.34 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.s.а.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил За Проширување,На 90 Степен Свиткана Крајот
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума
Објектот Тежина:
38g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување w/ 90 степени Свиткана Крајот
Боја на Гумени Црева:
Црна
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-054-55
Тема:
8V1
Должина:
5.5

Слични понуди

STARPAD Бензински генератор 10A 13A 23A 30A45A прекинувач 2.8KW6.5KW отворен простор моќ заштита switch поправка делови
 • Неодамнешно

STARPAD Бензински генератор 10A 13A 23A 30A45A прекинувач 2.8KW6.5KW отворен простор моќ заштита switch поправка делови

DEN 384.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со авто-возење equipm
 • Неодамнешно

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со авто-возење equipm

DEN 429.60

Автомобил приколка јаже рефлексивни 5 метри 8 тони од 10 тони дебели дел од силни најлон рефлексивни приколка со автовозење опрема

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки
 • Неодамнешно

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки

DEN 48.00 55.68

Опис : 1.Сосема нов и висок квалитет.2.Ова 4начин вентилот на Гумата Јадро е погодна за автомобили,велосипеди.3.Лесен и едноставен за употреба.4.Ги отстранува вентил јадра.5.Речешми теми во внатрешноста & надвор.6.Reams внатре вентил произлегува.7.Вентил Поправка Алатка Материјал : Бакар и цинк позлатен.Боја : Како на слики го покажува.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка.2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.Пакет : 1 x Вентил за Поправка на Гуми Поправка Алатка.

6pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike
 • Неодамнешно

6pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike

DEN 187.68

Одлична алатка за да бидете во вашиот автомобил со резервното тркало На рачки на овие алатки се направени од издржлива пластика и имаат голем зафат...

48 x 25мм Круг Висок Квалитет Гума Patch За Велосипед Велосипед Гуми / Пневматик Поправка Парче
 • Неодамнешно

48 x 25мм Круг Висок Квалитет Гума Patch За Велосипед Велосипед Гуми / Пневматик Поправка Парче

DEN 73.44

Употреба : BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Патот Велосипеди Тип : Поправка на Гума Парче Тип : Поправка на Гума Парче Функција : Круг Гума Велосипед Гуми Поправка Парче Парче Забелешка : Без Glue48 x25mm Круг Висок Квалитет Гума Печ Велосипед Гуми Поправка Парче(Брод во рок од 24 ЧАСА)Овој вид на круг гума, гума парчиња се добри опрема за поправка на велосипед гуми.Закрпи направен од висок квалитет на гума, мала тежина.Па тие се лесно да се носат и да се подготви за итни случаи треба на патот.Спецификации : Функција : Круг Гума Велосипед Гуми Поправка Парче ПарчеПроизвод вклучува 48 парчиња за поправка на велосипед гуми.Мала тежина и ултра тенок, лесен за носење и да се подготви за итни случаи треба додека се возела...

STARPAD Поправка делови гуми промени Пневматик додатоци рака заедно позитивниот прекинувач 40A промени се префрлите висок квалитет бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Поправка делови гуми промени Пневматик додатоци рака заедно позитивниот прекинувач 40A промени се префрлите висок квалитет бесплатен превозот

DEN 3264.00

Совети : На безбедносен прекинувач 40 Напон 220 V и 380 V конекција Земете предвид на вашиот компјутер користејќи го бројот на volts напон со нашите добри жици дијаграм...

1pc Автомобил Професионални Пневматик Гуми Облекување Апликатори Криви Пена Сунѓерот ПодлогаT518
 • Неодамнешно

1pc Автомобил Професионални Пневматик Гуми Облекување Апликатори Криви Пена Сунѓерот ПодлогаT518

DEN 34.00 37.92

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ЈП Боја : како што е прикажано на сл тројна пакување на специјално дизајнирани пневматик облекување applicators Полумесечина криви подлога овозможува дури и примена на пневматици Цврста пена блок зафат за да се обезбеди постојан притисок при примената Наменети за професионална употреба, исто Така, одлично за примена на многу реставрација производи на сите видови на гума, винил и пластика скратува Големина : види сликаAnswer : ___________________________ Note : Сунѓерот лесно да се оштетат кога се во близина на оган,ве Молиме далеку од висока температура пламен...

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај

DEN 336.00

100x100x100 mm пластични една коцка калап за конкретни тестирањеМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 100x100x100mmБанда : една бандаБоја : црна60piece пластични 150mm коцка мувла ќе бидат спакувани во тетрапак.

7 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно
 • Неодамнешно

7 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 167.00 185.28

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи...

225 Степен 16 Ласерски Дигитални Универзални Агол Владетел Protractor Агол Мерач Изградба Агол Метар Дигитални Агол Пронаоѓач
 • Неодамнешно

225 Степен 16 Ласерски Дигитални Универзални Агол Владетел Protractor Агол Мерач Изградба Агол Метар Дигитални Агол Пронаоѓач

DEN 1728.00

16" Алуминиумски Агол На Наклон Пронаоѓач Дигитален Дисплеј Дух НивоОвие професионални нивоа земе уметноста на производство на нови височини.Овој Дигитален Spitit Ниво (inclinometer) е иновативна алатка која овозможува читање на дигитални помеѓу 0225 степен агли...

Скутер Велосипед Пневматик Поправка Алатка за Полнење за Motorycle АТВ Мопед AutoCar Цевки Гуми Поправка Алатка со 5pcs Гумени Ленти
 • Неодамнешно

Скутер Велосипед Пневматик Поправка Алатка за Полнење за Motorycle АТВ Мопед AutoCar Цевки Гуми Поправка Алатка со 5pcs Гумени Ленти

DEN 383.52

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Спецификација : 1 x rasp алатка1 x сплитоко вметнување игли1 x гума цемент5 x пневматик поправка лентиИспорака Тежина : 250gПримена : одговара за скутери, мотор велосипеди, Auto АвтомобилиПовеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест...

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)
 • Неодамнешно

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)

DEN 384.00

(Ова е само школка, производот не содржи чипови)Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач
 • Неодамнешно

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач

DEN 154.00 213.60

Карактеристики : Автомобил терминали отстранување алатка.Авто терминали соберат и расклопување алатка.Автомобилската жици се подигнат терминал отстранување алаткиАвтомобил звук одржување навигација опашка жица подигнат tools.Конектор crimp pin отстранување автомобил терминал смена.Опис : Овој комплет сет е дизајниран да се отстрани автомобил жица терминали без да се оштети.Ве молиме не pry на терминалите со овој комплет, само притисни и се повлече на терминал иглички.Спецификација : Материјал : Алуминиум легураБоја : ЦрнаДимензии (прибл.) : Еден внатрешен дијаметар : 0.81.4 mm, Двојно внатрешен дијаметар : 26mmПакетот вклучува : 11 x Автомобил Терминал Отстранување Алатка за ПолнењеЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike
 • Неодамнешно

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike

DEN 238.56

Одлична алатка за да бидете во вашиот автомобил со резервното тркало На рачки на овие алатки се направени од издржлива пластика и имаат голем зафат...

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет
 • Неодамнешно

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет

DEN 613.00 652.80

Опис : Оваа листа fetures 1 Поставени Цевки Пневматик Комплет за Поправка Алатка Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно...

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 1152.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...