• Неодамнешно
7 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

7 Долго,90 Степен Свиткана Крајот,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

DEN 167.00
DEN 185.28
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 7" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување со 90 Степен Свиткана Крајот
Боја : Црна Гумени Црева
Предмет Бр. :
TR2015-054-7
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. EZ Работа.
* Item Спецификација :
Должина : 7"
Нето Тежина : околу 46g = 1.62 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.s.а.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил За Проширување,На 90 Степен Свиткана Крајот
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума
Објектот Тежина:
46g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување w/ 90 степени Свиткана Крајот
Боја на Гумени Црева:
Црна
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-054-7
Тема:
8V1
Должина:
7

Слични понуди

STARPAD Авто делови пластични заварување род PP транспарентен electrode Универзал промет на големо со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Авто делови пластични заварување род PP транспарентен electrode Универзал промет на големо со бесплатен превозот

DEN 1344.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

1pc Автомобил Професионални Пневматик Гуми Облекување Апликатори Криви Пена Сунѓерот ПодлогаT518
 • Неодамнешно

1pc Автомобил Професионални Пневматик Гуми Облекување Апликатори Криви Пена Сунѓерот ПодлогаT518

DEN 34.00 37.92

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ЈП Боја : како што е прикажано на сл тројна пакување на специјално дизајнирани пневматик облекување applicators Полумесечина криви подлога овозможува дури и примена на пневматици Цврста пена блок зафат за да се обезбеди постојан притисок при примената Наменети за професионална употреба, исто Така, одлично за примена на многу реставрација производи на сите видови на гума, винил и пластика скратува Големина : види сликаAnswer : ___________________________ Note : Сунѓерот лесно да се оштетат кога се во близина на оган,ве Молиме далеку од висока температура пламен...

STARPAD За Рокер Kart воланот АТВ додаток е поврзан под рака топката главата топката главата ниво
 • Неодамнешно

STARPAD За Рокер Kart воланот АТВ додаток е поврзан под рака топката главата топката главата ниво

DEN 1680.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел
 • Неодамнешно

15 МИЛИОНИ Бакар Водител на контролната шипка Масло Мерка Владетел

DEN 1632.00

спецификации : ТИП : JGWY52 T 5 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY102 T 10 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY152 T 15 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY202 T 20 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ТИП : JGWY302 T 30 Mx10 MM(Lenght х Ширина) ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка
 • Неодамнешно

Автомобилската Одржување Алатки Feeler мерач 100mm 0.02-1mm 17 Сечилото Дебелина Microplate јазот Мерач Мерка Алатка

DEN 103.00 108.48

Материјал : Јаглероден челик Боја : Покаже како слики Нож Должина : Appr.10см / 4inch Ширина : Appr.1cm / 0.4 инчен Количина : 1 Pcs еден сет Пакет се вклучени : 1pc Feeler Мерач Карактеристики : 100% Сосема нов и hight квалитет Feeler е еден од мерните инструменти кои се користат за проверка на грешки Сечилото дебелина : 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.06, 0.07, 0.08, 0.09, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25, 0.30, 0.40, 0.50, 0.75, 1.00 мм...

6pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike
 • Неодамнешно

6pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike

DEN 187.68

Одлична алатка за да бидете во вашиот автомобил со резервното тркало На рачки на овие алатки се направени од издржлива пластика и имаат голем зафат...

Нова 9 во 1 Мулти-функционални Алатки Гуми притисок Дигитален мерач гуми притисок мерач Автомобил гума притисок мерач Со LED дисплеј
 • Неодамнешно

Нова 9 во 1 Мулти-функционални Алатки Гуми притисок Дигитален мерач гуми притисок мерач Автомобил гума притисок мерач Со LED дисплеј

DEN 731.00 794.40

Главната функција1, рефлектори, итна употреба;2, воздухот мерач за да се обезбеди соодветна гума притисок, спречување на пункција, за да се осигура безбедноста на патиштата;3, животзаштеда на чекан, да се избега употреба;4, Швајцарскиот војнички нож, ножици, screwdrivers, клешти, ножеви за сечење, за итни употреба6...

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Автомобил гума промени Пневматик додатоци гуми поправка на вилицата Универзална Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 1152.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач
 • Неодамнешно

Автомобил стил 11pcs НОВ Терминал Отстранување Алатка за Полнење Подигнат Жици Crimp Конектор Extractor Puller Ослободување Pin за Отклучување Алатка Берач

DEN 154.00 213.60

Карактеристики : Автомобил терминали отстранување алатка.Авто терминали соберат и расклопување алатка.Автомобилската жици се подигнат терминал отстранување алаткиАвтомобил звук одржување навигација опашка жица подигнат tools.Конектор crimp pin отстранување автомобил терминал смена.Опис : Овој комплет сет е дизајниран да се отстрани автомобил жица терминали без да се оштети.Ве молиме не pry на терминалите со овој комплет, само притисни и се повлече на терминал иглички.Спецификација : Материјал : Алуминиум легураБоја : ЦрнаДимензии (прибл.) : Еден внатрешен дијаметар : 0.81.4 mm, Двојно внатрешен дијаметар : 26mmПакетот вклучува : 11 x Автомобил Терминал Отстранување Алатка за ПолнењеЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Пластични Конкретни Спреј Тест Калапи 450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Спреј Тест Калапи 450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,

DEN 960.00

450x350x120mm Голема Одбор Калапи Голема Плоча Спреј Габи,Материјал : ABS пластикавнатре димензија : 450x350x120mmбанда : една бандабоја : црна6 парчиња пластични садови бидат спакувани во тетрапак.

Бесплатни Оток Сооднос Тестер
 • Неодамнешно

Бесплатни Оток Сооднос Тестер

DEN 1920.00

Преглед : WX2000 Слободни Сооднос Апарати опфаќа тест на смирување на почвата е бесплатно издува сооднос Бесплатни издува соодносот, изразена во смисла на процент, се дефинира како соодносот на слоевита волуменот на почвата во дестилирана вода до тој во јаглерод tetraхлорид или kerosene...

Висока Прецизност Гуми Притисок Пиштол Мерач Manometer Воздух Inflator со Црево за Автомобили, Камиони, Мотоцикли Гуми Притисок Пиштол Промоција
 • Неодамнешно

Висока Прецизност Гуми Притисок Пиштол Мерач Manometer Воздух Inflator со Црево за Автомобили, Камиони, Мотоцикли Гуми Притисок Пиштол Промоција

DEN 543.00 687.84

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Висока прецизност; алуминиумска легура материјал, долг работен век;Брза конекција, deflating и притисок мерни функции и така натаму;Погоден за сите видови на возила гуми, како што се мини комбиња, автомобили, камиони, мотоцикли, итн;Спецификации : Материјал : алуминиум легура на бакар гумаБоја : црна цевкаМерен опсег : 0220psiРезолуција : 1psiПроизвод големина : 520 X 80 X 65mm / 20.5 X 3.15 X 2.56"Бруто тежина : околу 407g1 X Гуми Притисок Пиштол Воздух Inflator

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај
 • Неодамнешно

Пластични Конкретни Еден 100x100x100mm Коцка Тестирање Калапи Конкретни Еден 100mm Коцка Кутија Тест Случај

DEN 336.00

100x100x100 mm пластични една коцка калап за конкретни тестирањеМатеријал : ABS пластикавнатре димензија : 100x100x100mmБанда : една бандаБоја : црна60piece пластични 150mm коцка мувла ќе бидат спакувани во тетрапак.

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки
 • Неодамнешно

Dewtreetali Вентил Поправка Алатка 4 Начин Автомобил Камион Гуми Шрафцигер Вентил Матични Јадрото На Смена Installer Алатка Гуми Поправка Алатки

DEN 48.00 55.68

Опис : 1.Сосема нов и висок квалитет.2.Ова 4начин вентилот на Гумата Јадро е погодна за автомобили,велосипеди.3.Лесен и едноставен за употреба.4.Ги отстранува вентил јадра.5.Речешми теми во внатрешноста & надвор.6.Reams внатре вентил произлегува.7.Вентил Поправка Алатка Материјал : Бакар и цинк позлатен.Боја : Како на слики го покажува.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка.2.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.Пакет : 1 x Вентил за Поправка на Гуми Поправка Алатка.

50PCS Висок квалитет ТЕХНИКА гуми поправка филм ладно печ на цевки/ гуми поправка печ и испрати клуч
 • Неодамнешно

50PCS Висок квалитет ТЕХНИКА гуми поправка филм ладно печ на цевки/ гуми поправка печ и испрати клуч

DEN 886.56

Материјал : природна гумаСпецификација : 70*70mm 50 парчиња / пакет + воздухот портата клучОвој производ е погоден за радијални гуми и склони гуми...

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set
 • Неодамнешно

STARPAD За Автомобилската филмови седум групи на висока температура сечилото одговара мека телефон screensavers-и филм стружење алатка 7pcs/set

DEN 720.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

STARPAD Поправка делови гуми промени Пневматик додатоци рака заедно позитивниот прекинувач 40A промени се префрлите висок квалитет бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD Поправка делови гуми промени Пневматик додатоци рака заедно позитивниот прекинувач 40A промени се префрлите висок квалитет бесплатен превозот

DEN 3264.00

Совети : На безбедносен прекинувач 40 Напон 220 V и 380 V конекција Земете предвид на вашиот компјутер користејќи го бројот на volts напон со нашите добри жици дијаграм...

VECONOR Пневматик промени тркала заштита, rim заштита, rim чувари, стегање на вилицата заштитник, менгеме стражари
 • Неодамнешно

VECONOR Пневматик промени тркала заштита, rim заштита, rim чувари, стегање на вилицата заштитник, менгеме стражари

DEN 82.00 115.20

1 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T, Western Union, Money Gram и така натаму.2...

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот
 • Неодамнешно

1PC R134A Адаптери Ладилни Резервоар/Вакуум Пумпа 1/2ACME Femalex1/4 Машки Пад на превозот

DEN 91.00 124.80

Материјал : алуминиум Количина : 1pc Должина : 3cm Боја : Злато 1 / 2' ACME (R134a) Женски x 1 / 4" Машки Flare (R12 / R22) се Поврзува R12 / R22 црева за да R134a Тенкови или вакуум пумпи со 1 / 2" ACME R134a теми кои се исто така познат како 16 конци по инч...

STARPAD За Kawasaki Z1000 03 - 06 Ремонтирам популарни брендови на пластични PK пластични мотор за заштита на лепак
 • Неодамнешно

STARPAD За Kawasaki Z1000 03 - 06 Ремонтирам популарни брендови на пластични PK пластични мотор за заштита на лепак

DEN 3264.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike
 • Неодамнешно

8pcs Автомобил Гума Поправка Алатка за Полнење За Цевки Итни Пневматик Брзо Пункција Plug Поправка Блок Воздух Протекување За Автомобил Камион Motobike

DEN 238.56

Одлична алатка за да бидете во вашиот автомобил со резервното тркало На рачки на овие алатки се направени од издржлива пластика и имаат голем зафат...

48 x 25мм Круг Висок Квалитет Гума Patch За Велосипед Велосипед Гуми / Пневматик Поправка Парче
 • Неодамнешно

48 x 25мм Круг Висок Квалитет Гума Patch За Велосипед Велосипед Гуми / Пневматик Поправка Парче

DEN 73.44

Употреба : BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Патот Велосипеди Тип : Поправка на Гума Парче Тип : Поправка на Гума Парче Функција : Круг Гума Велосипед Гуми Поправка Парче Парче Забелешка : Без Glue48 x25mm Круг Висок Квалитет Гума Печ Велосипед Гуми Поправка Парче(Брод во рок од 24 ЧАСА)Овој вид на круг гума, гума парчиња се добри опрема за поправка на велосипед гуми.Закрпи направен од висок квалитет на гума, мала тежина.Па тие се лесно да се носат и да се подготви за итни случаи треба на патот.Спецификации : Функција : Круг Гума Велосипед Гуми Поправка Парче ПарчеПроизвод вклучува 48 парчиња за поправка на велосипед гуми.Мала тежина и ултра тенок, лесен за носење и да се подготви за итни случаи треба додека се возела...

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет
 • Неодамнешно

Автомобил Авто Пневматик Поправка Комплет Цевки Гуми Тркала Пункција Рака Алатки Ленти Игла Rasp Сет

DEN 613.00 652.80

Опис : Оваа листа fetures 1 Поставени Цевки Пневматик Комплет за Поправка Алатка Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно...

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец
 • Неодамнешно

30PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување Делови Carro Ловец

DEN 816.00

30 PCS Бакар Позлата Директно се Повлече Прстени за Студ Место Заварувач Дент puller Учениците Место Заварување Алатки Заварување ДеловиCarro Ловецна самото местозаварување дентМатеријал : Бакар ПозлатаКоличина : 30 PCS / Торба

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)
 • Неодамнешно

STARPAD За Lifan 620 директно за еден далечински управувач клуч школка (Ова е само школка, производот не содржи чипови)

DEN 384.00

(Ова е само школка, производот не содржи чипови)Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...