• Неодамнешно
24 Дупки Природни Мали Копче Harmonica Tremolo Armonica Easttop Устата Ogan Instrumento Музички 24 Дупка Природни Мали Копче Harmonica

24 Дупки Природни Мали Копче Harmonica Tremolo Armonica Easttop Устата Ogan Instrumento Музички 24 Дупка Природни Мали Копче Harmonica

DEN 2778.00
DEN 3086.40
-10 %
Достапно

Количина на стоки


24 Дупки Природни Мали Копче Harmonica Tremolo Armonica Easttop Устата Ogan Instrumento Музички 24 Дупка Природни Мали Копче Harmonica
Ако сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!
Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!
Боја за да изберете : сребро.
Копче по желба : Постои C, A, B, D, E, F, G F#, G#, А#, C#, D# 12 Копчиња за да изберете
Цената на едно парче, постојат, исто така, имаат сетови (7 копчиња поставува и 12 копчиња групи), ако побарувачка поставува pls контактирајте ме на линија или пратете e-mail .
На harmonica ќе ви бидат доставени со СМОЛА кутија и ткаенина за чистење.
Опис :
1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.
2,Германија опрема : На Кинеско-германски заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.
3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.
4,насловната Плоча дизајн : згусне бакар маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.
5, квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави
6, мулти-точка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.
Ние Ќе се Реши за Секое Прашање Може да се Задоволи во Нашиот Бизнис!
Јас се Претпостави во Бог и да го Користите Срцето да се Направи Сè!
Во Последно посакуваме пријатен шопинг тука!
Гаранција за квалитет : Ние сме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.

Карактеристики на понудата

боја:
Клучни, Б Клуч, C Копче, Д Клуч, Е Клуч, F Клуч, G Клуч, bA Клуч, бб Клуч, bD Копче, се Клучни, bG Копче
Број на Забива:
24
Тело Материјал:
Метал
Бренд Име:
ИСТОК ВРВОТ
Маска Материјал:
Silvering
Изговорот Метод:
Tremolo
Број На Модел На:
0075
Тип:
tremolo harmonica
Тон:
C,A,B,D,E,F,G,F#,G#,А#,C#,D#
Број на Копчиња:
no
боја:
Сребро.
Големина:
180mm*30мм*22mm
Тежина:
160g
Соодветна возраст:
5-100
Случај Материјал:
Смоли
плоча материјал:
Бакар
Тип:
24 дупка harmonica

Слични понуди

Easttop Harmonica Клуч на C 10 Дупка Блуз Харфа Gaita Де Бока Diatonica woodwind Музички Инструменти Diatone Устата Ogan Harmonika
  • Неодамнешно

Easttop Harmonica Клуч на C 10 Дупка Блуз Харфа Gaita Де Бока Diatonica woodwind Музички Инструменти Diatone Устата Ogan Harmonika

DEN 314.00 349.44

На harmonica ќе ви бидат доставени со смола кутија и ткаенина за чистење.Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење...

Easttop harmonica 10 дупки Блуз Харфа woodwind музички инструмент T002 устата орган клуч на C и други 12 копчиња
  • Неодамнешно

Easttop harmonica 10 дупки Блуз Харфа woodwind музички инструмент T002 устата орган клуч на C и други 12 копчиња

DEN 1430.00 1743.84

Easttop harmonica 10 дупки Блуз Харфа woodwind музички инструмент T002 устата орган клуч на C и други 12 копчињаНа hamonica ќе се спроведуваат со смола кутија и ткаенина за чистење.Цената на едно парче, Има 12 копчиња за да изберете, pls кажи ни што копчето ќе се купи пред цел, во спротивно ние ќе ги пренесе C копче acquiescently, ви благодариме за вашето разбирање.

B39 1pc Сребро Swan Harmonica 10 Дупка Клуч на C за Блуз Рок, Џез Народни Harmonicas Нови
  • Неодамнешно

B39 1pc Сребро Swan Harmonica 10 Дупка Клуч на C за Блуз Рок, Џез Народни Harmonicas Нови

DEN 185.28

Опис : На timbre од исклучителна способност да имитираат, убавината на меланхолија, и уникатни свиткување техники се направи 10 дупка harmonica е карактеристичен, затоа се погодни за блуз, рок, кантри, фолк, џез и други стил, исто така, кој е анимација, филм и телевизија забава, поп музика најчестите harmonica 100% сосема нов и висок квалитет Што навистина се работи, тоа нека можете да пуштате музика во секое време, насекаде Убава и висок квалитет на timbre Метално тело и метал трската Заштитени со удобно кутија Совршен за секој почетник или harmonica љубовник 10 дупки со клуч на C Количина : 1pcСпецификација : Материјал : Метал + Колофон Дупки : 10 Големина на : 10 * 2.8 * 1.7 cm / 3.94" * 1.1" * 0.67" (прибл.) Боја : СребренаЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Сина Harmonica Устата Ogan Инструмент 10 Дупки C Harmonica Diatonic Професионални Харфа Блуз Кина Познатиот Бренд Сина Harmonica
  • Неодамнешно

Сина Harmonica Устата Ogan Инструмент 10 Дупки C Harmonica Diatonic Професионални Харфа Блуз Кина Познатиот Бренд Сина Harmonica

DEN 1981.00 2304.00

Сина Harmonica Устата Ogan Инструмент 10 Дупки C Harmonica Diatonic Професионални Харфа Блуз Кина Познатиот Бренд Сина HarmonicaАко сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи,Pls Посетете ја Нашата Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1212802Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : Мат црна боја.Копче по желба : C Копче,Ве молиме оставете порака за да ни кажете КОИ се КЛУЧНИ и КОЈА БОЈА сакате да се купи,инаку ние ќе се организира испораката од страна на случаен избор,ви благодариме за вашето разбирање.На harmonica ќе ви бидат доставени со СМОЛА случај и ткаенина за чистење.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4,Покријте дизајн : згусне нерѓосувачки челик маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.5,квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави.6, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.7, Посебно harmonica главата.

Swan Harmonica 10 дупки Diatonic Устата Ogan Armonica Блуз 12 КОПЧЕ Блуз Diatone Устата Ogan Музички Инструмент Harmonica Харфи
  • Неодамнешно

Swan Harmonica 10 дупки Diatonic Устата Ogan Armonica Блуз 12 КОПЧЕ Блуз Diatone Устата Ogan Музички Инструмент Harmonica Харфи

DEN 290.00 527.52

Устата Ogan Инструмент 10 Дупки Armonica Блуз A B C D E F G О# C# Д# F# G#12 КОПЧЕ Блуз Музика Diatone Устата Ogan ИнструментНие само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : сребро,Копче по желба : A B C D E F G О # C # Д # F # G # 12 КопчињаГаранција за квалитет : Ние сме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед.Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот,па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена,јас не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас...

16 Дупка Harmonica Tremolo Harmonica за почетници В Уста Харфа Сребро полињата за Уста Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструмент 16 Дупка Harmonica
  • Неодамнешно

16 Дупка Harmonica Tremolo Harmonica за почетници В Уста Харфа Сребро полињата за Уста Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструмент 16 Дупка Harmonica

DEN 1138.00 1263.84

16 Дупка Harmonica Tremolo Harmonica за почетници В Уста Харфа Сребро полињата за Уста Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструмент 16 Дупка HarmonicaАко сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи,Pls Посетете ја Нашата Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1212802Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : сребрена бојаКопче по желба : C Копче,Ве молиме оставете порака за да ни кажете КОИ се КЛУЧНИ и КОЈА БОЈА сакате да се купи,инаку ние ќе се организира испораката од страна на случаен избор,ви благодариме за вашето разбирање.На harmonica ќе ви бидат доставени со смола кутија и ткаенина за чистење.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4,Покријте дизајн : згусне нерѓосувачки челик маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.5,квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави.6, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.

Easttop Harmonica Diatonica 10 Дупки Harmonica Клуч на C T008 Armonica на Bocca ИСПРАТИ Мини Harmonica Ѓердан Easttop Harmonica
  • Неодамнешно

Easttop Harmonica Diatonica 10 Дупки Harmonica Клуч на C T008 Armonica на Bocca ИСПРАТИ Мини Harmonica Ѓердан Easttop Harmonica

DEN 2112.00 2223.84

Easttop Harmonica Diatonica 10 Дупки Harmonica Клуч на C T008 Armonica на Bocca ИСПРАТИ Мини Harmonica Ѓердан Easttop HarmonicaБоја за да изберете : сребро,Копче по желба : C,A,B,D,E,F,G,F # ,G # ,А # ,C # ,D # Копчиња.Ве молиме оставете порака за да ни кажете КОИ се КЛУЧНИ и КОЈА БОЈА сакате да се купи,инаку ние ќе се организира испораката од страна на случаен избор,ви благодариме за вашето разбирање.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4,Покријте дизајн : згусне месинг маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.5,квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави.6, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.Гаранција за квалитет : Ние сме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон,атрактивни звук,непречено извршување и доброто изглед.Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот,па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена,јас не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас...

Tremolo Harmonica 28 Дупки Широк Diapason Спектар Харфа C копче Armonica Устата Ogan Instrumentos Musicais Tremolo Harmonica 28 Дупки
  • Неодамнешно

Tremolo Harmonica 28 Дупки Широк Diapason Спектар Харфа C копче Armonica Устата Ogan Instrumentos Musicais Tremolo Harmonica 28 Дупки

DEN 1368.00 1520.16

Tremolo Harmonica 28 Дупки Широк Diapason Спектар Харфа C копче Armonica Устата Ogan Instrumentos Musicais Tremolo Harmonica 28 ДупкиАко сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи,Pls Посетете ја Нашата Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1212802Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој flute ќе бидат проверени звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout,ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : Сребрена бојаКопче по желба : c копчеВе молиме оставете порака за да ни кажете КОИ се КЛУЧНИ и КОЈА БОЈА сакате да се купи,инаку ние ќе се организира испораката од страна на случаен избор,ви благодариме за вашето разбирање.На harmonica ќе ви бидат доставени со смола кутија и ткаенина за чистење.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4, ПРАВАТ звук идентификација, нека почетници лесно да се најде phoneme .5,Покријте дизајн : згусне нерѓосувачки челик маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.6,квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави.7, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.

21 Дупки Tremolo Harmonica C A B D E F G F G О C Д Мелодија Harmonica 7 и 12 се Поставува Easttop Harpa 21 Дупки Harmonica Tremolo
  • Неодамнешно

21 Дупки Tremolo Harmonica C A B D E F G F G О C Д Мелодија Harmonica 7 и 12 се Поставува Easttop Harpa 21 Дупки Harmonica Tremolo

DEN 2399.00 2665.44

21 Дупки Tremolo Harmonica C A B D E F G F# G# О# C# Д# Мелодија Harmonica 7 и 12 се Поставува Easttop Harpa 21 Дупки Harmonica TremoloАко сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout,ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : сребро ,Копчињата по желба : Постои C, A, B, D, E, F,G, F#, G#, А#, C#, D# 12 Копчиња за да изберетеЦената на едно парче, ако побарувачката сетови (7 копчиња групи : A, B, C ,D ,E ,F ,G или 12 копчиња групи : A, A#,B, C , C#, D , D#, E ,F ,F#, G, G# ), ве молиме оставете порака или пратете ни емаил за детали.На harmonica ќе ви бидат доставени со смола кутија и ткаенина за чистење.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4,Покријте дизајн : згусне бакар маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.5, ABS смола frets.6, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.7,совршен процес.Користење на UNTEX складира енергија заварување машина,заварување harmonica звук пролет, guaranteefastness на пролет, кога играње.Користење на дигитални флеш tuned инструмент за тестирање на harmonica за 8 пати, се обезбеди intonation на производи.

10 Дупки Harmonica шарени C копче Harmonica црвено Diatonica Устата Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструменти Професионална 10 Дупки Harmonica
  • Неодамнешно

10 Дупки Harmonica шарени C копче Harmonica црвено Diatonica Устата Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструменти Професионална 10 Дупки Harmonica

DEN 1171.00 1232.16

10 Дупки Harmonica шарени C копче Harmonica црвено Diatonica Устата Ogan во свирењето на Харфа Музички Инструменти Професионална 10 Дупки HarmonicaАко сте Русија пријател,pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно!Повеќе Производи,Pls Посетете ја Нашата Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1212802Ние само го продаде конкурентни производи.Ве молиме не се споредат нашите производи со други ниска цена производи,секој производ ќе се провери звук од страна на професионален музичар над 4 пати пред да се warehouseout, ние ќе не испрати неквалификувани производи на купувачите,ве молиме слободно да се купи,ќе го добиете она што го плаќаат!Боја за да изберете : сребрена,златна,црна,розова и сина боја.Копче по желба : C Копче,Ве молиме оставете порака за да ни кажете КОИ се КЛУЧНИ и КОЈА БОЈА сакате да се купи,инаку ние ќе се организира испораката од страна на случаен избор,ви благодариме за вашето разбирање.На harmonica ќе ви бидат доставени со смола кутија и ткаенина за чистење.Опис : 1,Увезени phosphor бронза полињата(Звукот на Пролет) : Бакар содржина 99.99%,anticorrosion,antifatigue со посветла на ѕвонење.2,Германија опрема : На Кинескогермански заеднички потфат DMG CNC planer пролет машина,гаранција на звук пролет intonation.3, Згусне Бакарна плоча, 1mm бакарна плоча прави harmonica звук повеќе јасни и распеана.4,Покријте дизајн : згусне нерѓосувачки челик маска,парична казна за печатење дизајн со доволно цврстина,тоа не е лесно да се деформира со долго време играјќи.5,квалитетна ABS смола frets.Користете Храна одделение ABS innocuity инженеринг смоли frets,Водоотпорен и здрави.6, мултиточка за поддршка дизајн на предната страна, Повеќе цврсти и издржливи.