• Неодамнешно
BQLZR 20 x Метал О Прстен Webbing Ремени Тока Рака Прилагодувач Сребро 38mm Кол

BQLZR 20 x Метал О Прстен Webbing Ремени Тока Рака Прилагодувач Сребро 38mm Кол

DEN 466.00
DEN 613.44
-24 %
Достапно

Количина на стоки

Сребро Хром Метал О Прстен Webbing Ремени Тока За 38mm Ширина Рака Прилагодувач Пакување од 20 Webbing Ремени Тока Рака Прилагодувач Метал О Прстен Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.
Функција :
Одлично за стотици користи јаки, ремени, ранци и многу повеќе.
Fitment : Одговара за 38mm webbing, исто така, може да се користат во различни апликации како што спортска опрема, пет производи и така натаму.
Спецификација : Brand Name : BQLZR
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Димензија : 46 x 38mm/1.81 x 1.5"(OD x ID)
Тежина : 268g
Забелешка : Тоа не е заварени,тоа не може да се отвори освен ако отворете го со алатки.
Пакетот Вклучува :
20 x Метал Круг Прстени Webbing Токи Adjusters

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
BQLZR
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
боја:
Сребро.
димензија:
46 x 38mm/1.81 x 1.5(OD x ID)

Слични понуди

2mm челичното јаже алуминиум ракав менгеме М2.0 чак тока двојно дупка Челични јажиња клип алуминиум картичка 50pcs
 • Неодамнешно

2mm челичното јаже алуминиум ракав менгеме М2.0 чак тока двојно дупка Челични јажиња клип алуминиум картичка 50pcs

DEN 720.00

2mm челичното јаже алуминиум ракав менгеме М2.0 чак тока двојно дупка Челични јажиња клип алуминиум картичкаПогоден за 2mm челични јажиња, алуминиум материјал модел : М2.0 материјал : алуминиум Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DSHA Нова Жешка Нерѓосувачки Челик Keyring Дизајн Faux Кожен Појас Јамка Копче Синџир
 • Неодамнешно

DSHA Нова Жешка Нерѓосувачки Челик Keyring Дизајн Faux Кожен Појас Јамка Копче Синџир

DEN 101.76

•Име На Производ : Копче Синџир;Материјал : Faux Кожа & Нерѓосувачки Челик•Боја : Црна и Сребрена Тон;Затворач Тип : Притиснете Затворач•Прстен Надворешен Дијаметар : 3cm / 1.2";Појас Јамка Големина : 5.5 x 2 x 1,5 см / 2.2" x 0.78" x 0.59" (L*W*T)•Вкупната Големина : 7 x 3 x 2cm / 2.7" x 1.2" x 0.78" (L*W*T);Нето Тежина : 22g•Пакет Содржина : 1 x Копче Синџир Уникатен дизајн со широката faux кожен појас јамка, која е удобен и безбедност за виси на половината појас.Затворач дизајн за лесно инсталирање или отстранување на металните прстени.Еден прстени дизајн е подобро управување за вашиот копчињата.боја : Црна и Сребрена на Ѕвонење

М5 Безбедна Заклучување на 304 Нерѓосувачки Челик 50mm Snap Кука Отворот Линк connecter, пакет на 30
 • Неодамнешно

М5 Безбедна Заклучување на 304 Нерѓосувачки Челик 50mm Snap Кука Отворот Линк connecter, пакет на 30

DEN 1120.00 1178.88

Спецификација : Тип : M5Боја : СребренаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикВкупна Должина : 50mm / 1.96"Вкупна Ширина : 17mm / 0.66"Дијаметар : 7mm / 0.27"Вкупна големина : 50x17x7mm / 1.96x0.66x0.27"(L x W x Кол)Вкупната тежина : 492 gФункција : 1.Тоа може да се користи за синџирот линк, јажиња, виси, виси копчиња, пет синџир конекција, mountaineering јаже врска2.Наменета за Висок товарот и Здрав не рѓа3.Тоа е отворено и влажна средина најдобрата употреба на конекција додатоци4.Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челикПакет Се Вклучени : 30 x Carabiner Кука Отворот

Бесплатен Превозот 50pcs 38mm Сребро Метал правоаголни тип Прстен Diy Тока рачно изработени модни додатоци за Чанта Торби и Чанта hardwears
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 50pcs 38mm Сребро Метал правоаголни тип Прстен Diy Тока рачно изработени модни додатоци за Чанта Торби и Чанта hardwears

DEN 1203.00 1266.72

50pcs / многу 38mm Железо Webbing Тока Додатоци за рачно изработени Чанти, Чевли и Чанта Hardwares Бесплатен ПревозотКоличина : 50pcs по многуБоја : СребренаМатеријал : ЖелезоВнатрешна Должина : 38mm , Жица Кол...

2mm Внатре Кол Сребрена Метал Железо Позлата Овална Тока Јамка Прстен за Чанта Појас Торба Ремени Пакување од 20
 • Неодамнешно

2mm Внатре Кол Сребрена Метал Железо Позлата Овална Тока Јамка Прстен за Чанта Појас Торба Ремени Пакување од 20

DEN 189.00 203.04

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Боја : СребренаОблик : ОвалнаМатеријал : Висок квалитет на Железо.Површински третман : ElectroplatingДолжина : 24mm / 0.94"Ширина : 10мм / 0.39"Дебелина & дијаметар : 2mm / 0.08"Вкупна Големина : 24x10x2mm / 0.94x0.39x0.38"(Lx Wx Dia)Тежина : 25gФункција : 1.Направени од висококвалитет позлатен железо.2.Овална форма,должина е 24mm / 0.94 инчен, ширина е 10мм / 0.39 инч.3.Дебелина & дијаметар е 2mm / 0.08 инч.4.Мултифункционален компонента на рачна ташна, на рака,чевли, ремени,ранци.Answer : ___________________________ Note : Бидејќи мерење алатки се различни, таму ќе биде 13 mm грешка, не треба да се основа / причина за враќањеПакетот Вклучува : 20 x Овална Тока Јамка Прстен

100 Сребро Позлатен Hummer Clasps Наоди 10x6mm
 • Неодамнешно

100 Сребро Позлатен Hummer Clasps Наоди 10x6mm

DEN 76.80

За олово и Никел Слободни Сребро Позлатен Hummer Ноктот 10мм 100 clasps Lead и Никел СлободниСребро ПозлатенHummer Ноктот10мм100 claspsСекој мерки околу 10 x 6 mm (3 / 8"x 1 / 4")* Пакетот Вклучува : 100x Сребро Позлатен Hummer ClaspsAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Snap Carabiner Брз Линк за Заклучување Прстен Кука М8 x 80mm Пакување од 2
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Snap Carabiner Брз Линк за Заклучување Прстен Кука М8 x 80mm Пакување од 2

DEN 352.00 378.24

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : Тоа е мултифункционален, можете да го користите за ранец, копче прстен, синџири, јажиња, кампување, планинарење, риболов, пет, затворен надворешна опрема опрема, DIY додатоци.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа, издржливи.Спецификација : Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликТип : М8Боја : сребрена на ѕвонењеДимензии : 80x 40 x 12 x 9mm / 3.14 x 1.57x0.47 x0.35 "(Cx Б x D x F)Тежина : 126gПакетот вклучува : 2 x Брз Линк за Заклучување Прстен Carabiner

Бесплатен Превозот 50pcs 20mm Сребро Метал правоаголни тип Прстен Diy Тока рачно изработени модни додатоци за Чанта Торби и Чанта hardwears
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 50pcs 20mm Сребро Метал правоаголни тип Прстен Diy Тока рачно изработени модни додатоци за Чанта Торби и Чанта hardwears

DEN 820.00 863.52

50pcs / многу 20mm Железо Webbing Тока Додатоци за рачно изработени Чанти, Чевли и Чанта Hardwares Бесплатен ПревозотКоличина : 50pcs по многуБоја : СребренаМатеријал : ЖелезоВнатрешна Должина : 20mm , Жица Кол...

10pcs/многу 20mm Cam Тока за 3/4 Вратоврска Надолу Webbing Рака Цинк Легура Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10pcs/многу 20mm Cam Тока за 3/4 Вратоврска Надолу Webbing Рака Цинк Легура Бесплатен Превозот

DEN 802.00 844.32

10pcs / многу 20mm внатрешна ширина цинк легура Cam Тока за 3 / 4" Вратоврска Надолу Рака Бесплатен Превозот Количина : 10pcs по многу Боја : Сребро Материјал : Цинк легура Внатрешна Должина : 20mm (Конверзија : 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Опис : Овие се со врвен квалитет цинк легура clasps.Тие може да се користи и за бројни апликации како што се harnesses,leashes,ранци,или ташна за на рака итн.

Висок-квалитет за безбедност на дрвена врата заклучување latch цинк легура анти-влијание на безбедноста заклучување на вратата дома хотел безбедност latch
 • Неодамнешно

Висок-квалитет за безбедност на дрвена врата заклучување latch цинк легура анти-влијание на безбедноста заклучување на вратата дома хотел безбедност latch

DEN 447.00 475.20

Опис : Име : легури анти кражба ослободувањето Материјал : Diecast Цинк Предмет : Хотел, Дома дрвени врати, matel врати Главните карактеристики : допирза позиционирање бради , отпорност, лесно да го инсталирате Забелешка : Вратата рамки и врата лист, к eep истата хоризонтална рамнина Функција : Не може да се отклучи од надвор Отклучува лесно од внатре Guard е лесно да инсталирате и да работат Користи како секундарна security кодот за замав во вратите Дизајнирана за да обезбеди зголемена безбедност за дрво или метал врати, им овозможува на вратата да се отвори малку за вентилација или гледате додека се спротивставува можно принудени на записот, не може да биде отклучен од надвор, отклучува лесно од Внатре, визуелна 2 лица.Производ содржина : 1 x Latch 7 x Завртки

1.6 Долго Сребрен Тон Метал Се Повлече Надолу Циклус Нерешено Latch 2 Компјутери
 • Неодамнешно

1.6 Долго Сребрен Тон Метал Се Повлече Надолу Циклус Нерешено Latch 2 Компјутери

DEN 44.64

1.6" вкупна должина, компресија пролет, изграденаво штрајк плоча, метална материјал Нерешено latch е погодна за воздухопловство случај, куфер, воена случај, лента со алатки, или во други случаи...