• Неодамнешно
2017 Нови diy Ѕиден Часовник 3d Акрилик Огледало Часовници Reloj Де Споредено Кварц Види Horloge Дома Дневна Соба Модерна Ѕид Налепници

2017 Нови diy Ѕиден Часовник 3d Акрилик Огледало Часовници Reloj Де Споредено Кварц Види Horloge Дома Дневна Соба Модерна Ѕид Налепници

DEN 465.00
DEN 911.04
-49 %
Достапно

Количина на стоки


2016 година Нови diy Ѕиден Часовник 3d Акрилик Огледало Часовници Reloj Де Споредено Кварц Види Horloge Дома Дневна Соба Модерна Ѕид Налепници Движење + покажувачот + ЕВА + акрилик огледало + Лесна нокти + владетел + dial + manua l Доаѓа со акрил огледало 1.Боја : Сребро Огледало(Со Сребро Огледало Акрил ) 2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил) 3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил) зошто ги избереме нашите : 1.Ние сме фабрика,Директна продажба,се Трошат мал износ на пари за да купат најдобрите производи 2.Висок Квалитет,Големопродажните цени,Обезбедување на Квалитет 3.Најдобри услугата,да Имате било какви прашања можете да не контактирате Карактеристики на Производот : 1. Налепници направи на ЕВА Пена Материја и Огледало materiall,кој не е токсичен и не бледнее ,може да трае околу 3-5 години. 2.Налепници може да биде пренослив ,со лепак на грб, лесно да го залепите на ѕидот или на било кој друг чиста и мазна површина; како што се врата ,да ја заборават и така натаму; 3.Огледалото со лепак, пред да ја залепите на налепница на ѕидот, ќе треба да го залепите на огледалото на налепница површината прво; 4. Diy дизајн, часовникот изгледот големина мери со раце, може да се ajust да биде помала или поголема големина ова е 3 D DIY ѕиден часовник,многу убаво еден,висок квалитет на еден. Налепница материјал : ЕВА Пена (Етилен винил ацетат) Часовникот материјал : Метал Час рака : 31.5 cm /12.4" Минута рака : 39cm / 15.3" Часовник машина : 12cm/ 4.9" батерија : 1.5 V AA батерија 1 парче(без) минималниот постигнат е : 63cm x 63cm / 24.8" x 24.8". Часовникот финалето декорација големина е одлучи како сакате да ги красат ќе ѕидови. Пакување : 1x Часовник налепници 1x Часовникот механизам Без батерија Како да го Инсталирате? STEP1 : Зацврсти на часовникот движење на ѕидот STEP2 : излупете исклучување заштита филм од огледало,се држи на ЕВА број.

Карактеристики на понудата

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Сина, Розова, Сребро, Злато, Небото Сино, Чоколадо, Темно Сива
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
120cm
Бренд Име:
joid'art
Должина:
1200mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
120cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Акрилик
Функција:
Антички Стил
Тежина:
450g
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Шема:
Уште живот
Број На Модел На:
12S003
Тело Материјал:
Акрилик
Функција:
пеперутка огледало
Цел>=$300:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
боја:
Огледало (10 боја)
is_customized:
Yes

Слични понуди

18 инчен Американски селски ретро железо занаетите ѕиден часовник гроздобер дома декор луксузни виси часовник креативни го исклучите кварц часовник
 • Неодамнешно

18 инчен Американски селски ретро железо занаетите ѕиден часовник гроздобер дома декор луксузни виси часовник креативни го исклучите кварц часовник

DEN 7632.00

Карактеристики : 1 Оваа гроздобер ѕиден часовник е добра декорација за вашиот дом, канцеларија, coffeeshop, бар, итн.2...

Голем Декоративни Ѕиден Часовник Намирници Насликани Лаванда Дрво Часовник Носталгични Дома Мебел Електронски Часовник
 • Неодамнешно

Голем Декоративни Ѕиден Часовник Намирници Насликани Лаванда Дрво Часовник Носталгични Дома Мебел Електронски Часовник

DEN 1209.00 1421.76

Име : Големи Декоративни Ѕидни ЧасовнициТежина : 600 g Големина : 35*35cm Пакување : 1pc ѕиден часовник на Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см...

2018 Топла Винил Рекорд Ѕиден Часовник Тема Уметност Се Види На Часовникот Црна Duvar Saati Дома Декоративни
 • Неодамнешно

2018 Топла Винил Рекорд Ѕиден Часовник Тема Уметност Се Види На Часовникот Црна Duvar Saati Дома Декоративни

DEN 944.00 1151.52

ѕиден часовник saat голем ѕиден часовник ѕидни часовници дигитален ѕид на часовникот на ѕидот се види ѕиден часовник модерен дизајн часовници 3d ѕиден часовник големи декоративни ѕид clocksled ѕиден часовник reloj relogio де parede horloge murale ikea reloj де споредено duvar saati relogio де parede decorativo relogio parede тајна скривам reloj paredcandy grabberorologio da parete Материјал : винилДимензии : 13 x 13 х 2 инчиБатерија : една AA батерија(Батерии не се вклучени) Пакет : polyfoam + кафеава кутија може да биде малку боја разлика затоа што на мониторот на компјутерот settings...

2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна соба Дома декор
 • Неодамнешно

2017 Ѕиден Часовник Saat Reloj Часовник Relogio де parede duvar saati Дигитални Големи Ѕидни часовници Horloge mural Дневна соба Дома декор

DEN 1248.00 1919.52

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio parede,digitalвиди,ѕидни часовници,reloj споредено,klok,часовници,дигитален ѕид часовник,3d ѕиден часовник,ѕиден часовник модерен дизајн,orologio da parete,опашот на ѕидниот часовник,relogio,relogio де parede став cozinha,ѕиден часовник,relogios де parede,опашот на часовникот,relogio дигитални,големи декоративни ѕидни часовници,ѕиден часовник,wanduhr,гроздобер ѕиден часовник,wandklok,reloj де споредено decorativo,ѕидни часовници дома декор,reloj дигитални споредено,модерен ѕиден часовник,reloj cocina,да се види ѕидот,гроздобер часовник,duvar saatleri,horloge murale дизајн moderne,diy часовник,reloj споредено салон,ѕидни часовници дома декор,reloj споредено cocina,reloj mural reloj mural,reloj mural,klokken,ѕиден часовник гроздобер,relogio де parede став sala,reloj де споредено гроздобер ѕиден часовник,дрвени ѕиден часовник,ѕиден часовник кујна,klok muur,relojes де споредено,голем ѕиден часовник,луксузни ѕиден часовник,3d reloj де споредено,ѕид налепница часовник,pendule murale,reloj споредено де madera,orologi da parete,дизајнер ѕиден часовник,на плоштадот ѕиден часовник,кварц види,decoracion hogar,часовникот оркестарот за дома,декоративен часовник,3d часовникот на ѕидот,медитерански стил декорација,3d часовник,кварцвиди,reloj де споредено дигитални,dijital duvar saati,orologio parete,часовникот кујна,reloj де споредено де madera,часовникот на ѕидот decals,дигитален часовник,relogio де parede гроздобер,reloj споредено гроздобер,reloj де cocina де споредено,кујнски часовник,биг часовник,duvar saati гроздобер,reloj decorativo 3d,orologio da parete dal дизајн moderno,relojes де споредено каса,reloj mural живот,дом дизајн,модерните часовници,ретро часовник,големи ѕидни часовници,reloj де споредено де 50cm,relojes де споредено modernos,часовниците се види ѕидот,часовникот на ѕидот decal,estilo mediterraneo,катира декорација,антички часовник,ѕиден часовник црвена,horloge muette,ѕиден часовник молчи,moderne wanduhr,деца ѕиден часовник,reloj decoracion hogar,ѕиден часовник уметност,ѕиден часовник 3d,relogio де parede decorativo,гроздобер дома декор,reloj mural cocina,ретро ѕиден часовник,дрво види,relojes decorativos,црвена ѕиден часовник,декоративни ѕиден часовник,ѕиден часовник дизајни,autocollant mural,ѕиден часовник модерна,duvar налепница,horloge mural,reloj де споредено гранде,relogio parede,ѕид огледало,relogio де parede гроздобер estilo europeu,убава ѕиден часовник,антички ѕиден часовник,diy ѕиден часовник,relogio де parede дигитални,голем дигитален часовник,дома часовник,дрво ѕиден часовник,тивко ѕиден часовник,часовник гроздобер,дома се види,relojes,relogio дигитални де меса,бел види,zegar,часовникот на ѕидот налепница,селски дома декор,woonkamer klok,големи антички ѕидни часовници,çocuk saat,digitale wandklok,relojes murales,фото рамка ѕиден часовник,часовник движење,orologio parete гранде,decoracion reloj каса,медитеранот ѕиден часовник,часовник двојно двострано,бања часовник,3d часовници на ѕидот,relojes де споредено гроздобер,orologi каса,reloj де споредено де diseño moderno,кинески часовници,pegatina reloj споредено,relojes де споредено гроздобер decorativo,модерен стакло ѕиден часовник,голем дигитален ѕиден часовник,ѕиден часовник digital,ѕиден часовник римски numerals,orologio da parete дизајн moderno,водоотпорен часовник,десктоп часовник,дигитален ѕид,ѕиден часовник,ѕид налепница часовници,montre,decoracion mediterraneo,ѕиден часовник дрво,кујна ѕиден часовник,молчи ѕиден часовник,reloj де споредено де 45см,види дигитален часовник,часовник woonkamer,letras мдф,молчи часовник,спална соба часовник,дигитален часовник ѕид,дрвовиди,види кучиња,внатрешни ѕидови часовник,relogio де parede европа гроздобер стил,ѕиден часовник механизам,дигитален часовник,антички дрвени ѕиден часовник,часовник механизам,zakka гроздобер,персоналните ѕиден часовник,horloge bois,стапче klok hout,модерен часовник,плоштад ѕидни часовници,reloj де споредено гроздобер гранде,moderne wanduhren,relogio дигитални де parede,produtos criativos,голем ѕиден часовник оркестарот,ѕидни часовници,види за ѕид,pendule кујна moderne,големиот часовник,muur klok,reloj де споредено 50cm,декоративни ѕидни часовници,orologi da muro,декоративни ѕиден часовник,дома се види во ѕид,reloj гроздобер споредено,дигитален ѕид види,земјата дома декор,orologio da muro,diy,часовници кина,meccanismi orologi da parete,модерен ѕидни часовници,reloj де споредено 60cm,ѕид налепници часовник,спална соба ѕиден часовник,relogio де parede ретро,часовникот на ѕидот црна,уметност ѕиден часовник декоративни,дома декор,бела часовник,гроздобер,relojes де споредено cuadrados,montre murale,reloj gato,relojes споредено,фото рамка часовник,ѕиден часовник деца,horloge murale enfant,ѕид мурали за дневна соба,hodiny,кружен ѕид плоча,relojes споредено decoracion,бања водоотпорен часовник,horloge кујна,reloj де споредено cocina,relogio parede дигитални,часовникот молчи,стара шик гроздобер декорација,materiel loisirs creatif,голем ѕиден часовник digital,птица ѕиден часовник,relogio дигитални parede,mecanismo де reloj,нишалото часовник,clok,reloj споредено adhesivo,спална соба мебел,maquina де relogio де parede,стапче klok,duvar saat,huse,прибор за јадење ѕиден часовник,голем модерен ѕидни часовници,despertador дигитални,кафе форма,огромен ѕидни часовници,saati,relojes murales споредено,отворено saat,був ѕиден часовник,дизајн на часовникот,големи часовникот механизам,налепници horloge,reloj де cocina,horloge murale 3d,дома декорација,кварц квалитетот види дигитални,математика ѕиден часовник,relogio reloj,reloj мареа,relogio parede ретро,математички види,reloj гроздобер,ev dekorasyon,reloj madera,relogios дигитални,ev dekor,reloj mundo,weding декорација,relogio де дрво,adornos став каса,3d ѕид види,orologio da parete digitale,часовникот на ѕидот кујна,orologi,часовникот дрво,декоративни кујнски ѕид.

голем спортски ден,часови,минути и секунди led одбројување цифра часовникот(HIT9-1R)
 • Неодамнешно

голем спортски ден,часови,минути и секунди led одбројување цифра часовникот(HIT9-1R)

DEN 2707.00 2880.00

љубезно потсетување : Бразил, Аргентина купувачи треба да обезбеди примачот број (CPF), со цел да пратката; Чиле и други Јужна Американските земји, обезбедување на даночни примачи (CPF)ЗАБЕЛЕШКА : Овој далечински управувач НЕМА внатрешна батерија CR2025 3 V бидејќи батеријата не дозволуваат да бродот, па ве молиме да се купи од вашиот локален пазар.Јас

4inch 4digits внатрешна led часовникот (HIT4-4R)
 • Неодамнешно

4inch 4digits внатрешна led часовникот (HIT4-4R)

DEN 7580.00 8064.00

Led часовникФункција : Овој часовник има 4 бројки и прикажување на часови и минути .12Ч формат на времето4 ниво на осветленост, прилагодениРезервната батерија останува време дури и кога часовникот е придвижуван offОперацијата со IRдалечински управувачВнатрешна употребаФункција : Модел : HIT44 RГолемина : 49 CM(L)*16 CM(H)*4 CM(D)Црвена боја4inch карактерАлуминиум домување плус акрилна црвена транспарентен капакРаботен напон : 12 VТекст напојување : AC 110 V240 V ACСредина температура : 10 до 60 целзиусови степениВидливи : До 30 MДалечинска контрола, за 7m контрола на далечинаНето тежина : 3kgsАпликации : Болница,училиште,аеродром,банка,автобуска станица,железничка станица и дрПакет : Картон или дрвени случај

Kingart 70 см Големи Кружни Ѕиден Часовник Кратка Дневна Соба Ѕид Плоча Голем Ѕид Виси Часовникот За Свадба Дома Декорација
 • Неодамнешно

Kingart 70 см Големи Кружни Ѕиден Часовник Кратка Дневна Соба Ѕид Плоча Голем Ѕид Виси Часовникот За Свадба Дома Декорација

DEN 4776.00

Детали За Производот : Часовникот Големина : 70x70cmМатеријал : МеталБруто Тежина : 3kgsБоја : како се покаже

muhsein 2017 новодојдени Ѕидни Часовници Креативни Модерна Ѕид Налепници Единствена Голема DIY 3D Дигитална Огледало Уметност Дома Декор Freeshipping
 • Неодамнешно

muhsein 2017 новодојдени Ѕидни Часовници Креативни Модерна Ѕид Налепници Единствена Голема DIY 3D Дигитална Огледало Уметност Дома Декор Freeshipping

DEN 458.00 2292.96

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

2017 ново реално време-ограничен кварц часовник ѕидни часовници акрилик watch fashion модерниот цртан филм дома декор За Дневна Соба единствен лик
 • Неодамнешно

2017 ново реално време-ограничен кварц часовник ѕидни часовници акрилик watch fashion модерниот цртан филм дома декор За Дневна Соба единствен лик

DEN 974.00 1391.04

* батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : Акрилик* дебелина : 2mm* Боја : црна* Инсталиран Големина : 30cmx30cm* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

30CM Meijswxj Ѕиден Часовник Saat Reloj Duvar saati Relogio де parede Кварц Елени го исклучите Часовник Креативни Дневна Соба и Спалната соба ѕид види
 • Неодамнешно

30CM Meijswxj Ѕиден Часовник Saat Reloj Duvar saati Relogio де parede Кварц Елени го исклучите Часовник Креативни Дневна Соба и Спалната соба ѕид види

DEN 1480.00 2085.12

Се забранува употреба на алкални батерии, движењето ќе изгори.Ве молиме користете јаглерод батеријата.

2018 Нови Црна Винил Рекорд Часовник Креативен Дизајн на ЦД Ѕиден Часовник Антички Дома Декорација
 • Неодамнешно

2018 Нови Црна Винил Рекорд Часовник Креативен Дизајн на ЦД Ѕиден Часовник Антички Дома Декорација

DEN 944.00 1151.52

2017 Нови Црна Винил Рекорд Часовник Креативен Дизајн на ЦД Ѕиден Часовник Антички Дома ДекорацијаБренд : TIMELIKEЧасовникот Големина на : 30*30*3.5 cmВинил Плоча Дебелина : 3ммМатеријал : винилBatttery : 1*AA (не се вклучени)Пакет : polyfoam + кафеава кутијаУпотреба : за дома docor, подарок, промоција1...

Мрежа Напојува Дигитален LED Ѕиден Часовник Дена Тајмерот Брои До Тајмер со Далечински Управувач за Статистика Дома Декорација
 • Неодамнешно

Мрежа Напојува Дигитален LED Ѕиден Часовник Дена Тајмерот Брои До Тајмер со Далечински Управувач за Статистика Дома Декорација

DEN 4008.00 4219.20

Модел : Ѕиден ЧасовникФункција : 1,Денови Тајмерот Брои До Тајмер, До 1000 дена2,Кога моќта ќе згасне,часовникот ќе го задржи време,не треба да ги ресетирате.3,Осветленост прилагодливи.Контролира со ДалечинскиДимензија : 38x10x4cmВлезен Напон : AC100240 VРаботен Напон : 5v DC ,2 AДалечински примање растојание : 5 метриСе користи за Фестивал одбројување,Спортски настан за одбројување,Нова Година одбројување итн.Пакет се вклучени : 1 x ѕиден часовник1 x далечинскиот1 x упатство2 x монтажа заградата

12 инчи Антички Дигитални Дрвени Ѕиден Часовник Декоративни Кварц Ѕиден Часовник
 • Неодамнешно

12 инчи Антички Дигитални Дрвени Ѕиден Часовник Декоративни Кварц Ѕиден Часовник

DEN 2496.00

12 инчи Антички Дигитални Дрвени Ѕиден Часовник Декоративни Кварц Ѕиден ЧасовникПроизвод ПрегледПредмет : 12 инчи Антички Дигитални Дрвени Ѕиден Часовник Декоративни Кварц Ѕиден ЧасовникГолемина : DIA30 *5 СММатеријал : МДФ, кварцГаранција : 3 години

нова продажба diy ѕиден часовник краток кварц види часовници акрилик огледало на ѕидот налепница дома декорација дневна соба уште живот налепници
 • Неодамнешно

нова продажба diy ѕиден часовник краток кварц види часовници акрилик огледало на ѕидот налепница дома декорација дневна соба уште живот налепници

DEN 391.00 767.04

1 Боја : Сребрена ( Со Сребро Огледало Акрил)2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил)4 Боја : Бела огледало(Со Бели Огледало Акрил )5 Боја : Розова огледало(Со Розова Огледало Акрил )6 Боја : Црвена огледало(Со Црвено Огледало Акрил )7 Боја : Темно сива огледало(Со Темно сива Огледало Акрил )8 Боја : Чоколадо огледало(Со Чоколадо Огледало Акрил )9 Боја : Небото сино огледало(Со Небото сино Огледало Акрил )10 Боја : Deep Blue огледало(Со Deep Blue Огледало Акрил )1...

2017 временски ограничени кварц ѕидни часовници акрилик види европа уште живот дома декор За Дневна Соба нова жешка horloge дигитален часовник
 • Неодамнешно

2017 временски ограничени кварц ѕидни часовници акрилик види европа уште живот дома декор За Дневна Соба нова жешка horloge дигитален часовник

DEN 1391.04

* батерија : АА батерии (Не се вклучени)* материјал : Акрилик* дебелина : 2mm* Боја : црна* Инсталиран Големина : 30cmx30cm* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

нова топла продажба дома декорација голем ѕиден часовник Акрилик Дневна Соба Кварц Игла види часовници модерен дизајн
 • Неодамнешно

нова топла продажба дома декорација голем ѕиден часовник Акрилик Дневна Соба Кварц Игла види часовници модерен дизајн

DEN 423.00 863.04

1.боја : сребро огледало(со сребро огледало Акрил )2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил)1...

Креативни Мапата на Светот Ѕиден Часовник Дрвени Големи Дрво Види Ѕиден Часовник Модерните Европски Стил Круг го исклучите relogio де parede
 • Неодамнешно

Креативни Мапата на Светот Ѕиден Часовник Дрвени Големи Дрво Види Ѕиден Часовник Модерните Европски Стил Круг го исклучите relogio де parede

DEN 2400.00 3998.88

Креативни Мапата на Светот Ѕиден Часовник Дрвени Големи Дрво Види Ѕиден Часовник Модерните Европски Стил Круг го исклучите relogio де parede На часовници' земја знаци може да се прилагоди , ако има посебна потреба, pls контактирајте со нас пред да се направи нарачката!!!!! Објектот Decription : Цинкманган сува батеријата ќе биде подобро да се користи во овој часовник !!!!Боја : како опција слик покажаМатеријал : ДрвоГолемина : 137x63cmФункција : ИглаГлас : 20dbПакет се вклучени : еден сет( доаѓа без батерија)1...

апсолутно тивка спална соба оркестарот ѕиден часовник Пастирски стил дома декорација часовници водоотпорен часовник лице ѕид оркестарот часовници подарок
 • Неодамнешно

апсолутно тивка спална соба оркестарот ѕиден часовник Пастирски стил дома декорација часовници водоотпорен часовник лице ѕид оркестарот часовници подарок

DEN 766.00 1178.88

Добредојдовте на нашата продавница, Имаат убав ден.Ние си имаме свој фабрика, сите се во акции, и по фабрички цени.Брза испорака и квалитет на презентацијата.апсолутно тивка спална соба оркестарот ѕиден часовник Пастирски стил дома декорација часовници водоотпорен часовник лице ѕид оркестарот часовници подарокстилот 1Материјал : 1 метал покажувач со сликарство не рѓа, На покажувачот се пресели молчи, така што не грижете се, тоа ќе влијае на вашиотспиење, кога ќе виси на вашата спална соба2 водоотпорен часовник dial (исто така можете да прилагодено вашиот сопствен часовник, испрати ми ја фотографијата што сакате, ние ќе го направи вашиот фото како часовник dial бесплатно за вас да прилагодено вашиот сопствен ѕиден часовник...

нова жешка ѕиден часовник европа кварц види часовници уште живот налепници дома декорација дневна соба големи акрилик огледало на ѕидот налепница
 • Неодамнешно

нова жешка ѕиден часовник европа кварц види часовници уште живот налепници дома декорација дневна соба големи акрилик огледало на ѕидот налепница

DEN 391.00 767.04

1 Боја : Сребрена ( Со Сребро Огледало Акрил)2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил)4 Боја : Бела огледало(Со Бели Огледало Акрил )5 Боја : Розова огледало(Со Розова Огледало Акрил )6 Боја : Црвена огледало(Со Црвено Огледало Акрил )7 Боја : Темно сива огледало(Со Темно сива Огледало Акрил )8 Боја : Чоколадо огледало(Со Чоколадо Огледало Акрил )9 Боја : Небото сино огледало(Со Небото сино Огледало Акрил )10 Боја : Deep Blue огледало(Со Deep Blue Огледало Акрил )1...