• Неодамнешно
DIY 3D Сјајна Бакар Мали англиски Букви Ѕид Налепници Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Дома Декор ПВЦ Отстранлив Налепница

DIY 3D Сјајна Бакар Мали англиски Букви Ѕид Налепници Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Дома Декор ПВЦ Отстранлив Налепница

DEN 39.00
DEN 62.40
-37 %
Достапно

Количина на стоки


wy - DIY 3 D Сјајна Бакар Мали англиски Букви Ѕид Налепници Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Дома Декор ПВЦ Отстранлив Налепница
Ова е еден англиски мали букви писмо, големина : за 6x6.6cm
Секој писма, има посебна точки лепило лесен за употреба
Бидејќи ѕидот налепници се големи предмети, се навива од пакување, по приемот може да се вовлекување на околината, повеќето ќе не влијае на користењето, ако има било какви прашања можете да ги контактирате со нас, ние ќе се обидеме да се направи сте 100% задоволство. Превозот Вкупно наредби Ако купите 3pcs или повеќе на истата адреса, Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. Повеќето земји од 60 дена (Бразил 90 дена) не пристигнат, безусловна наплата. Европа, Азија, Северна Америка, најголем број на нормален 30 дена да се постигне. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Како да се користи Изберете мазна, чиста и сува површина. Кора на налепници од лист, еден по еден, а Некои од поголемите шема паста може да имаат малку меур се појавува, тогаш може да се процени со стружење картичка за да ја отстраните меур, нема да влијае на севкупниот ефект; Ако ја ставите на погрешно место, можете да користите мал нож ќе биде еден агол од ѕид нежно подигнете го исклучите солза, ре-паста може да биде, на производ под нормални околности може да се користи, додека не растргнат; Ако резултатот е задоволителен за вас, се држи цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор; DIY серија ќе може да игра неограничена креативност, слободен комбинација на моделирање и locat answer : ___________________________ Note : Ние се обидуваме се потрудиме да покаже вистинскиот производ.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
funlife
Стил:
Цврста
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
PEL001j03
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
5mm ПВЦ Одбор Пенење
боја:
Withe
Тежина:
appro 11g
изгледот големина:
appro 6x6.6cm
Занает:
Higt Reslution Laster Сечење
Ставете метод:
Круг двојно-страна ленти ќе бидат дадени во внатрешноста на пакет за лесна употреба

Слични понуди

јас ќе те сакам засекогаш,јас ќе се допаѓа вас за секогаш инспиративни цитати ѕид уметност налепници за спалната соба дома декор diy decals винил
  • Неодамнешно

јас ќе те сакам засекогаш,јас ќе се допаѓа вас за секогаш инспиративни цитати ѕид уметност налепници за спалната соба дома декор diy decals винил

DEN 77.00 81.12

Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепницаПроизвод Show & Големина На & Деталипакет содржи : 1 ѕидот налепница.ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег...

платно сликарство пастирски стил впечаток ремек-дело од страна на Пјер Auguste Renoir Жените во Градината 1873
  • Неодамнешно

платно сликарство пастирски стил впечаток ремек-дело од страна на Пјер Auguste Renoir Жените во Градината 1873

DEN 1439.52

1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстура, боја и детали...

Мадона Ciccone Модерна Јасна Слика Бела Постер Стилски Насловна Оркестарот Спална соба Висок Квалитет Ѕид Налепница 42*30cm
  • Неодамнешно

Мадона Ciccone Модерна Јасна Слика Бела Постер Стилски Насловна Оркестарот Спална соба Висок Квалитет Ѕид Налепница 42*30cm

DEN 111.00 168.00

Потсетување : нема слика рамки се вклучениНашиот мал профит, производи оштетени во транзит,ве молиме контактирајте ме навремено !

Моќ Автомобил Уметност Mural Позадина Отстранлив Автомобил Ѕид Налепници Момчиња Соба Возило Винил Ѕид Decal Спална соба Оркестарот Само Лепило ZA396
  • Неодамнешно

Моќ Автомобил Уметност Mural Позадина Отстранлив Автомобил Ѕид Налепници Момчиња Соба Возило Винил Ѕид Decal Спална соба Оркестарот Само Лепило ZA396

DEN 335.00 446.40

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по барање) Мал : 59cm широк x 30cm високи Medium : 83cm широк x 42cm високи Големи : 110cm широк x 56 cm високиЗаврши големина е зависи како да plaste тоа , ќе биде поголема или помала.

Улична светилка пеперутка Ѕид Налепници Дневна соба и Спалната соба Софа во Позадина дома декорација Винил Mural Уметност Decals Позадина
  • Неодамнешно

Улична светилка пеперутка Ѕид Налепници Дневна соба и Спалната соба Софа во Позадина дома декорација Винил Mural Уметност Decals Позадина

DEN 230.00 253.44

Производ големина : 60cm *90cm Ставете го заврши големина : за 110cm * 185cm Големина е за повикување само Големина која може да се залепи слободно...

Ѕидот Decal Винил Switch Налепница Оркестарот Волкот Животинско Уметност За Дневна Соба 3SS0290
  • Неодамнешно

Ѕидот Decal Винил Switch Налепница Оркестарот Волкот Животинско Уметност За Дневна Соба 3SS0290

DEN 31.00 52.32

Ѕидот Decal Винил Switch Налепница Оркестарот Волкот Животинско Уметност За Дневна Соба 3 SS0290Превозот : 1 Нашите почнувајќи адреса е Кина...

Кинески стил Мастило lotus Ѕид Налепница Дома Троседот/ТВ Позадина разубават Декорација Дневна соба Mural постер налепници уметност Decals
  • Неодамнешно

Кинески стил Мастило lotus Ѕид Налепница Дома Троседот/ТВ Позадина разубават Декорација Дневна соба Mural постер налепници уметност Decals

DEN 481.00 677.76

Производ големина : 60cm *90cm * 2pieces Ставете го заврши големина : за 160cm * 100cm Големина е за повикување само Големина која може да се залепи слободно...

Нови пристигнување Романтична се тркалаат мушка завеса 3D ѕид налепници за на доградба на Акрилни кристал DIY ѕид налепници на Тв троседот ѕид ѕвезди налепници
  • Неодамнешно

Нови пристигнување Романтична се тркалаат мушка завеса 3D ѕид налепници за на доградба на Акрилни кристал DIY ѕид налепници на Тв троседот ѕид ѕвезди налепници

DEN 1073.00 1951.68

добредојдовте на нашата продавницавие не може да го пропушти оние производи детали за производот Оставите порака со што сакате боја на вашата нарачка,или ние ќе ги испрати црна боја за вас.За насАко сте поединец купувачот, rememble да додадете ни за вашите омилени продавачот.Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.ве молиме бидете сигурни дека на адреса прикажана на вашата адреса е сосема точно.Благодарение foryour разбирањеПовратни информацииНие сме мило да оставите позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас...