• Неодамнешно
ERIKC Инјектор EJBR03301D гориво инјекторите Млазницата Авто inyector заеднички железнички EJB R03301D оригинални инјекторите EJBR0 3301D за Транзит

ERIKC Инјектор EJBR03301D гориво инјекторите Млазницата Авто inyector заеднички железнички EJB R03301D оригинални инјекторите EJBR0 3301D за Транзит

DEN 4560.00
Достапно

Количина на стоки

Тип : оригинални инјектор за гориво Модел No : инјектор EJBR03301 D , EJBR0 3301 D Други Инјектор делови : Дизел Инјектор EJB R03301 D Апликација за млазницата : Заедничка железнички млазницата L163 PBD Автомобил или мотор тип : Tran/-седат за 2,8 L Ван (114bhp) , 4 JB1 TCIEuro 3 Нето тежина : 600g/pc Бруто тежина : 650-750g/pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : HIGH SPEED Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : Неутрален пакување , ERIKC пакување на располагање Гаранција : 12 месец Олово време / Време на Испорака : Во рок од 1-2 дена по уплатата, ќе може да прими стоката во Рок од 6-12 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување Во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T/T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка, Европа, Средниот Исток, Африка, Азија, Австралија
ПЛАЌАЊЕ :
Дадено Време :
КОМПАНИЈА :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
ERIKC
Материјал Тип:
High-speed челик
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
200
Објектот Должина:
standard
200-Година:
2016 година
is_customized:
yes
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво
Модел Нема:
инјектор EJBR03301D , EJBR0 3301D
ОЕМ:
Дизел Инјектор EJB R03301D
Апликација за млазницата:
Заеднички железнички млазницата L163PBD
Нето тежина:
600g/pc
Бруто тежина:
650-750g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/кутија
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични понуди

заеднички железнички инјектор млазницата assy DLLA 148 P2267 авто мотор серија млазници 0433173267 гориво фармацевт млазницата DLLA148P 2267
 • Неодамнешно

заеднички железнички инјектор млазницата assy DLLA 148 P2267 авто мотор серија млазници 0433173267 гориво фармацевт млазницата DLLA148P 2267

DEN 1017.60

заеднички железнички инјектор млазницата assy DLLA 148 P2267 авто мотор серија млазници 0433173267 гориво фармацевт млазницата DLLA148 P 2267 Предмет : Инјектор млазницата Инјектор млазницата 2267 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA148 P2267 , DLLA 148 СТР 2267 ОЕМ Млазницата 0 433 173267 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : High speed челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

Заптивка Печат F00VC99002 Висок квалитет заеднички железнички инјектор запечатување прстен
 • Неодамнешно

Заптивка Печат F00VC99002 Висок квалитет заеднички железнички инјектор запечатување прстен

DEN 38.40

Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.Мисија & Цел1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

инјектор млазницата DLLA 149P2166 , Liseron ERIKC common rail дизел инјектор млазницата 0433172166
 • Неодамнешно

инјектор млазницата DLLA 149P2166 , Liseron ERIKC common rail дизел инјектор млазницата 0433172166

DEN 1017.60

инјектор млазницата DLLA 149 P2166 , Liseron ERIKC common rail дизел инјектор млазницата 04331721661 Информации за производот И Слика Предмет : bos / ch Инјектор млазницата Модел No : bos / ch Инјектор Млазницата DLLA149 P2166 , DLLA 149 СТР 2166 ОЕМ БР : Млазницата 0 433 172 166 , 0433172166 Апликација за инјектор : Cr Инјектор 0 445 120 215 , 0445120215 Одговараат За вентил : Контрола vavle F 00 R J02 035 , F00 RJ02035 Помошни Инјектор топка : F 00 V C05 001 , F00 VC05001 Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка големина на : 0.215 mm Млазницата дупка Агол : 149° Млазницата дупка Број : 8 Автомобил, мотор : FAW ,Jie / fang Камион J5,J6 , Xi / chai 390 PS, 430 PS, 6 DM2 Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

Гориво Инјектор Млазницата 297500-0460 за Mazda 2 3 1.2 1.3 1.4 1.6 Fiesta
 • Неодамнешно

Гориво Инјектор Млазницата 297500-0460 за Mazda 2 3 1.2 1.3 1.4 1.6 Fiesta

DEN 681.60

Гориво Инјектор Млазницата 2975000460 за Mazda 2 3 1.2 1.3 1.4 1.6 FiestaFitment & Спецификација OE Бр 2975000460 Големина Стандардниот Модел Бр 2975000460 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Mazda Место на Потекло Гуангжу Тип на инјектор за Гориво Тежина 0.05 кг / pc Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект на Гориво за Системи за КвалитетВисокКвалитетДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

моторот дел млазницата DSLA 150P 1247 Ефикасна Вбризгување на Млазницата DSLA 150 P1247 инјектор млазници comon железнички DSLA150P 1247
 • Неодамнешно

моторот дел млазницата DSLA 150P 1247 Ефикасна Вбризгување на Млазницата DSLA 150 P1247 инјектор млазници comon железнички DSLA150P 1247

DEN 1017.60

моторот дел млазницата DSLA 150 P 1247 Ефикасна Вбризгување на Млазницата DSLA 150 P1247 инјектор млазници comon железнички DSLA150 P 1247 Предмет : Инјектор млазницата 1247 Модел No : Инјектор Млазницата DSLA150 P1247 Апликација за инјектор : 0 414 720 213 , 0414720213 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC DLLA 153 СТР 884 (093400-8840) масло млазницата за автомобил додатоци и вбризгување на спреј млазницата собранието DLLA 153P884 (093400 8840)
 • Неодамнешно

ERIKC DLLA 153 СТР 884 (093400-8840) масло млазницата за автомобил додатоци и вбризгување на спреј млазницата собранието DLLA 153P884 (093400 8840)

DEN 1059.84

ERIKC DLLA 153 СТР 884 (0934008840) масло млазницата за автомобил додатоци и вбризгување на спреј млазницата собранието DLLA 153 P884 (093400 8840)1.Производот се покаже : 2...

прирачник дизел млазницата DLLA140P2281 дизел дел млазницата sprayer 0 433 173281 морски мотор инјектор млазницата DLLA 140 СТР 2281
 • Неодамнешно

прирачник дизел млазницата DLLA140P2281 дизел дел млазницата sprayer 0 433 173281 морски мотор инјектор млазницата DLLA 140 СТР 2281

DEN 1017.60

прирачник дизел млазницата DLLA140 P2281 дизел дел млазницата sprayer 0 433 173281 морски мотор инјектор млазницата DLLA 140 СТР 2281 Предмет : Инјектор млазницата 2281 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA140 P2281 , DLLA 140 СТР 2281 ОЕМ БР : Млазницата 0 433 173 281 , 0433173281 Релевантни Поправка колекции : F 00 V C99 002 , F00 VC99002 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Млазницата дупка Агол : 140° Автомобил, мотор : систем Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

ERIKC Еуро 3 Дизел Мотор Заеднички железнички EJBR04101D (82 00 гледате е околу 553 570) Инјектор за Гориво R04101D за DACIA НИСАН РЕНО SAMSUNG SUZUKI
 • Неодамнешно

ERIKC Еуро 3 Дизел Мотор Заеднички железнички EJBR04101D (82 00 гледате е околу 553 570) Инјектор за Гориво R04101D за DACIA НИСАН РЕНО SAMSUNG SUZUKI

DEN 7488.00

ERIKC 4101 D Дизел Мотор Заеднички железнички EJBR04101 D (82 00 гледате е околу 553 570) Инјектор за Гориво R04101 DОбјект : оригинални инјектор за гориво EJBR04101 D Модел No : заеднички железнички инјектор EJBR0 4101 D , EJB R04101 D OEM : RE / NAU / LT 82 00 гледате е околу 553 570 гориво пумпа инјектор Погоден млазницата : L087 PBD , L087 PRD , L087 PBC , ASLA 144 FL 087 , DSLA 144 FL 087 , C14238common rail вбризгување на инјектор млазницата Погоден вентил : 9308621 C , 9308z621 C , 28239294 , 28440421 Соодветна поправка комплет : 7135644 ( млазницата L087 PBD + вентил 9308621 C ) Автомобил или мотор тип : DAC.ВС Логан 1.5 L d Ci (65bhp) NISS / НА Микрофон.ра S / SE 1.5 L d Ci Hatchback (65bhp) се РЕ / NA / ULT Clio 55 Мк II 1.5 L d CI (57bhp) се РЕ / NA / ULT Clio 65 Мк II 1.5 L d CI (65bhp) се РЕ / NA / ULT Clio Кампусот Мк II 1.5 L d CI (65bhp) се РЕ / NA / ULT Clio Мк III 1.5 L d CI (65bhp) се РЕ / NA / ULT Kang.оо Мк II 1.5 L d CI Ван (57bhp) се РЕ / NA / ULT Kang.оо Мк II 1.5 L d CI Ван (65bhp) се РЕ / NA / ULT Модус 1.5 L d Ci (65bhp) се РЕ / NA / ULT Thalia 1.5 L d Ci (57bhp) се РЕ / NA / ULT Thalia 1.5 L d Ci (65bhp) SAMS / UNG SM3 1.5 L d Ci S / УЗ / UKI Џим.ny 1.5 L DDi S MPV (65bhp) Нето тежина : 220g / pc Бруто тежина : 280g / pc Бренд Име : ERIKC , DYD Материјал : High speed Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

ERIKC DLLA 155 СТР 842 (093400-8420) инјектор за гориво црна игла млазницата DLLA 155P 842 масло џет млазницата DLLA 155P842 за 6590
 • Неодамнешно

ERIKC DLLA 155 СТР 842 (093400-8420) инјектор за гориво црна игла млазницата DLLA 155P 842 масло џет млазницата DLLA 155P842 за 6590

DEN 1059.84

ERIKC DLLA 155 СТР 842 (0934008420) инјектор за гориво црна игла млазницата DLLA 155 P 842 масло џет млазницата DLLA 155 P842 за 65901.Производот се покаже : 2...

120pieces Печат за Полнење гориво инјектор поправка комплет за тојота и Мицубиши автомобил замена со секој 30pieces АЈ-4SK
 • Неодамнешно

120pieces Печат за Полнење гориво инјектор поправка комплет за тојота и Мицубиши автомобил замена со секој 30pieces АЈ-4SK

DEN 1063.20

ОПИС : 120pieces Печат за Полнење гориво инјектор поправка комплет за тојота и Мицубиши автомобил замена со секој 30pieces АЈ4 SKКомпонентите како.подолуАЈS4004*30 PCSцрна бојаАЈS4006*30 PCSцрна бојаАЈS4007*30 PCSцрна бојаАЈS4016*30 PCSцрна боја100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред shiping и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.ПАКУВАЊЕ : 1.30 компјутери секој предмети во polyness zipзаклучување на торба ,а потоа ставете лебл дека печатење на дел НЕ.и квантитетот на вреќа 4.Според вашите барања на paking последните картон надвор да превозот ! ПРЕВОЗОТ : 1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail2.EMS3.ТНТ4.eпакет5.DHL6.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор ИСПОРАКА : 210days откако доби на вашата исплата .напомена : 1,прво треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса...

(4pcs/многу) Висок Квалитет на Инјектор за Гориво за Вбризгување на Млазницата 4 ДУПКИ - 28140652
 • Неодамнешно

(4pcs/многу) Висок Квалитет на Инјектор за Гориво за Вбризгување на Млазницата 4 ДУПКИ - 28140652

DEN 2522.40

(4pcs / многу) Висок Квалитет на Инјектор за Гориво за Вбризгување на Млазницата 4 ДУПКИ 28140652ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Нашите Продажни Услови : Драги Пријатели На : Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.Ви посакуваме среќен шопинг !Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .Бидејќи вашето мислење значи многу други купувачи, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас,ви благодарам многуПочитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова : 1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .2...

ERIKC DLLA 147 P747 дизел гориво пумпа млазницата 093400 7470 масло џет млазницата spary assy DLLA147P747 (093400-7470) за 095000-0570
 • Неодамнешно

ERIKC DLLA 147 P747 дизел гориво пумпа млазницата 093400 7470 масло џет млазницата spary assy DLLA147P747 (093400-7470) за 095000-0570

DEN 1059.84

ERIKC DLLA 147 P747 дизел гориво пумпа млазницата 093400 7470 масло џет млазницата spary assy DLLA147 P747 (0934007470) за 09500005701.Производот се покаже : 2...

ERIKC E1024028 мачка дизел инјектор отстранување алатка, вбризгување на dismounting алатки тест заеднички железнички C6 инјектор
 • Неодамнешно

ERIKC E1024028 мачка дизел инјектор отстранување алатка, вбризгување на dismounting алатки тест заеднички железнички C6 инјектор

DEN 8448.00

КОМПАНИЈА : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на Bos / ch Ден / па Del / јзу CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

Висок квалитет DLLA150P213 вбризгување на млазницата за 0432191756 инјектор DLLA150P213M
 • Неодамнешно

Висок квалитет DLLA150P213 вбризгување на млазницата за 0432191756 инјектор DLLA150P213M

DEN 150.24

Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.Мисија & Цел1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

Високи Перформанси Мотор Гориво Пумпа 180cc/мин Инјектор за Гориво За Јамаха 12 Дупки Замена на Моторот Моторот Дел со Приклучок
 • Неодамнешно

Високи Перформанси Мотор Гориво Пумпа 180cc/мин Инјектор за Гориво За Јамаха 12 Дупки Замена на Моторот Моторот Дел со Приклучок

DEN 1080.00 1200.00

Оригиналниот Високи Перформанси Мотоцикл Мотори, Делови за Гориво Пумпа 180cc / мин За YMH Инјектор за Гориво 12 Дупки Фабрика за Директна Продажба

трговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16V 1984E2 (АЈ-RK901)
 • Неодамнешно

трговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16V 1984E2 (АЈ-RK901)

DEN 143.52

Гориво инјектор поправка колекции за peugeot 405 !!! Детален Опис На Производоттрговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0 / 16 V 1984 E2 (АЈRK801)1.Инјектор за гориво поправка дел2.Автомобил направи : peugeot 206 307 406 407 607 806 8073.вклучувајќи : 4 парчиња филтер4pcs до orings4pcs надолу oringsвкупно 12 компјутери.4.Гаранција : 1year(orings се viton материјал : resistent висока темп.повеќе од 220degree целзиусови степени,висока носат resistent,resistent гориво и масло)Производот е природата : пакување : Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели ..12pieces / set .минатата стави во тетрапакПревозот УсловиПревозот methed зависи од вашиот изборПревозот methordПревозот времеUSP,DHL,FEDEX,ТНТ28 дена по испоракаEMS / РУСКИ ВОЗДУХ420 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / YW1560 денаГаранција1...

Мотор Гориво Инјектор 4 Дупка За Јамаха 90CC Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите Замена Мотор Мотор Систем со 33cm Приклучок
 • Неодамнешно

Мотор Гориво Инјектор 4 Дупка За Јамаха 90CC Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите Замена Мотор Мотор Систем со 33cm Приклучок

DEN 1080.00 1200.00

Бренд Зелена Боја 4 Дупки Мотор Гориво Инјектор За YMH 90 CC / МИН Евтини Цена Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Фабрика трговија на Големо

ERIKC Заеднички Железнички Делови C7 / C9 Буш Дизел Гориво Инјектор Средината Плоча и Средно Вентил за МАЧКА Вбризгување на Топла Продажба
 • Неодамнешно

ERIKC Заеднички Железнички Делови C7 / C9 Буш Дизел Гориво Инјектор Средината Плоча и Средно Вентил за МАЧКА Вбризгување на Топла Продажба

DEN 960.00

Производот се покаже : Топла Производ листата : За нас : Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки...

ERIKC Млазницата L305PBA Авто Мотор системи за Вбризгување на Млазницата најдобри продаваат топли на продажба млазницата спреј пиштол L305 PBA инјектор млазницата делови
 • Неодамнешно

ERIKC Млазницата L305PBA Авто Мотор системи за Вбризгување на Млазницата најдобри продаваат топли на продажба млазницата спреј пиштол L305 PBA инјектор млазницата делови

DEN 1080.00

Предмет : CR Инјектор млазницата L305 PBA Модел No : деlјзу Инјектор млазницата L305 PBA исти Контрола вентил : деlјзу гориво вентил Апликација за инјектор : дизел инјектор Автомобил или мотор тип Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Во рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC L121PBD Млазницата дизел горивото од млазницата системи за вбризгување на млазницата L121 PBD авто мотор дизел млазницата за 1.8 L TDCi Ван
 • Неодамнешно

ERIKC L121PBD Млазницата дизел горивото од млазницата системи за вбризгување на млазницата L121 PBD авто мотор дизел млазницата за 1.8 L TDCi Ван

DEN 1080.00

Предмет : CR Инјектор млазницата L121 PBD Модел No : деlјзу Инјектор млазницата L121 PBD исти Контрола вентил : деlјзу гориво вентил Апликација за инјектор : дизел инјектор Автомобил или мотор тип деlјзу Инјектор млазницата L121 PBD Боја : Slivery Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 4050g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високобрзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче / кутија Кутија Големина : 12.5(cm)2.5(cm)2.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPSот , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T / T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др...

ERIKC 2101Z висок притисок инјектор за гориво EJBR02101Z делфи заеднички железнички инјектор EJB R02101Z дизел инјектор 8200240244
 • Неодамнешно

ERIKC 2101Z висок притисок инјектор за гориво EJBR02101Z делфи заеднички железнички инјектор EJB R02101Z дизел инјектор 8200240244

DEN 7488.00

ERIKC 2101 Z висок притисок инјектор за гориво EJBR02101 Z делфи заеднички железнички инјектор EJB R02101 Z дизел инјектор 8200240244 Објект : оригинални инјектор за гориво EJBR02101 Z Модел No : заеднички железнички инјектор EJBR0 2101 Z , EJB R02101 Z OEM : дизел гориво пумпа инјектор RENAU / LT 82 00 240 244 Погоден млазницата : L087 PBD , L087 PRD , L087 PBC , ASLA 144 FL 087 , DSLA 144 FL 087 , C14238common rail вбризгување на инјектор млазницата Погоден вентил : 9308621 C , 9308z621 C , 28239294 , 28440421 Соодветна поправка комплет : 7135644 ( млазницата L087 PBD + вентил 9308621 C ) Автомобил или мотор тип : NI / СС / НА KU / BIST.АР РЕ / NA / ULT CLI.О KANG.ОО Нето тежина : 220g / pc Бруто тежина : 280g / pc Бренд Име : ERIKC Материјал : High speed Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : ERIKC пакување , Неутрален пакување може да се достапни...

DSLA145P3018 бренд дизел млазницата JW28TD1-2 EBG висок квалитет
 • Неодамнешно

DSLA145P3018 бренд дизел млазницата JW28TD1-2 EBG висок квалитет

DEN 251.00 264.00

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само...

ERIKC делфи заеднички железнички инјектор EJBR03301D (3301D) ДЕЛФИ дизел мотор заврши инјектор тело за Транзит За 2,8 L Ван (114bhp)
 • Неодамнешно

ERIKC делфи заеднички железнички инјектор EJBR03301D (3301D) ДЕЛФИ дизел мотор заврши инјектор тело за Транзит За 2,8 L Ван (114bhp)

DEN 4560.00

ERIKC делфи заеднички железнички инјектор EJBR03301 D (3301 D) ДЕЛФИ дизел мотор заврши инјектор тело за Транзит За 2,8 L Ван (114bhp)

ERIKC DLLA142P2262 заеднички железнички резервни инјектор млазницата делови 0 433 172 262 инјектор дизел гориво млазницата големина DLLA 142 СТР 2262
 • Неодамнешно

ERIKC DLLA142P2262 заеднички железнички резервни инјектор млазницата делови 0 433 172 262 инјектор дизел гориво млазницата големина DLLA 142 СТР 2262

DEN 1017.60

ERIKC DLLA142 P2262 заеднички железнички резервни инјектор млазницата делови 0 433 172 262 инјектор дизел гориво млазницата големина DLLA 142 СТР 2262 Предмет : Инјектор млазницата 2262 Модел No : Инјектор Млазницата DLLA142 P2262 , DLLA 142 СТР 2262 , 0 433 172 262 , 0433172262 Апликација за инјектор : 0 445 120 289 , 0445120289 Млазницата дупка Агол : 142° Млазницата дупка големина : 0.155 mm Млазницата се одржи број : 8 Игла боја : Црна Нето тежина : 30g / pc Бруто тежина : 50g / pc Бренд Име : ERIKC Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1pc / цевка,10pcs / кутија Кутија Големина : 10(cm)4.5(cm)7.5(cm) Гаранција : 12 месец Време на Испорака : Рок од 12 дена по уплатата ,ќе може да прими стоката во Рок од 612 ден Акции : Во Акции, не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL, Fed Ex, UPSот, ТНТ, EMS, ARAMEX, Со авион начин на Плаќање : T / T, Western Union, Money Gram, Pay Pal, и Др...

(10 парчиња /Многу) Молив Инјектор Млазници 20494 AR50781 AR50783 за John Deere Трактор 3010 3020
 • Неодамнешно

(10 парчиња /Многу) Молив Инјектор Млазници 20494 AR50781 AR50783 за John Deere Трактор 3010 3020

DEN 10080.00

Кина Balin Power Co.,Ltd е професионална дизел горивото делови на снабдувачите и производителите да им понуди на молив инјектор млазници 20494 AR50781 AR50783 за Standayne.3.55 mm игла вентил кол,4 дупки.Оваа инјекторите се многу добредојдени во повеќе од 60 земји поради своите високи перформанси.Оригиналниот BASCOLIN бренд е сега на располагање.Постојат многу повеќе инјекторите за John Deere дека вие би можеле да бидете заинтересирани : 8 N7005 4 W7015 4 W7016 4 W7017 4 W7018 4 W7019 7 W7026 7 W7032 7 W7038 28481 / RE36935 32262 / RE60062 27333 / AR89564 27336 / RE37503 20494 / AR50781 28485 / RE36939 29279 / RE48786 26632 26964 33408 20668 28412 32777 20497 20499 Производителот Вовед : Кина Balin Power Co.,Ltd (Поранешен Кина Balin Делови на Растенијата),е професионална ОЕМ и Резервни делови снабдувач кои се специјализирани во дизел горивото делови,заеднички железнички делови и дизел локомотива делови.Ние сме основана во 2002 година,кој се наоѓа во Putian,Fujian провинција,Кина.Нашите главни производи вклучуваат Главата Роторот(ПЕТ Пумпа Делови),Инјектор Млазницата,Клипот,Испорака Вентил,Контролни Вентили,Инјектори,Cam Диск,Поправка Колекции,се Хранат со Пумпа,Заеднички Железнички Делови и така натаму...