• Неодамнешно
AC 110~250V Механички Час Метар се Користи За Бензин Мотор,Дизел Мотор,Електрични Мотори,Брод,Трева,Трактор

AC 110~250V Механички Час Метар се Користи За Бензин Мотор,Дизел Мотор,Електрични Мотори,Брод,Трева,Трактор

DEN 1831.00
DEN 2441.28
-25 %
Достапно

Количина на стоки


AC/DC Напојува Механички Час Метар За Бензин Мотор,Дизел Генератори, Електронски Моторс
напон : AC110~250 V
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
1.Песна на работниот Век на Вашиот мотор - масло промени, вентил, корекција, искра приклучоци, итн..
2.Лесна Инсталација - едноставно поврзете позитивни pin и негативни pin на моќ
3.Работи на AC мотор придвижуван
4.Ниска потрошувачка на енергија
5.Целосно запечатени,dustproof, и dampproof
6.Контра никогаш не губи
7.Висока точност
8.Сигурен перформанси
9.Евиденција и Прикажува до 99,999.9 часа.
10.Автоматско превртам.
11.Долг живот
12.Гаранција од една година.
СПЕЦИФИКАЦИЈА :
Технички параметри :
Индикатор опсег
99999.9 часа
Карактер тркала :
l часа - бела карактер во црна позадина,
l 1/10 часот - црвен знак со бела позадина
Акумулирано прецизност :
± 0.02%
Оперативен надворешна Температура :
-10 °C до + 50 °C
Прав Потрошувачка :
± 0.03 W
Механички вибрации :
10 за да 75 Hz , 1 до 8g?s
Враќање на нула
НИКОЈ
Моќ напон
AC : 110~250 V
КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ :
1. Водоотпорен од пред
2. AC/DC напон компатибилен
3. Трепка hourglass иконата го покажува тоа?s работа
4. Лесно може да се прочитаат 7mm цифри
5. Одговара на стандард панел кроена
6. Ресетирање на факултативниот
7. Широк оперативни
ЦРТЕЖ :
ПРОДАВНИЦА ПОЛИТИКА :
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
Превозот
1. Во светот Превозот(Освен некои земји).

Карактеристики на понудата

Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
runleader
Објектот Должина:
5.3cm
Име На Модел:
РЛ-HM002
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
3.1cm
Специјални Функции:
час метар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
2.7cm

Слични понуди

Водоотпорен Дигитални LCD Контра Час Метар за Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мотоцикл моторни санки Џет Ски Брод Јама Велосипед Мотор Морски
 • Неодамнешно

Водоотпорен Дигитални LCD Контра Час Метар за Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мотоцикл моторни санки Џет Ски Брод Јама Велосипед Мотор Морски

DEN 206.00 239.52

Водоотпорен Дигитални LCD Контра Час Метар за Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мотоцикл моторни санки Џет Ски Брод Јама Велосипед Мотор Морски100% сосема нов и висок квалитетБоја : ЦрнаЗа песната на Услугата Живот на Вашето ВозилоМасло Промени,Вентил,Корекција,Искра Приклучоци,и др..Лесна Инсталацијакора&стап,без жици потребно,или закачите со приложена хардвер.Внатрешна БатеријаConnecys да предизвика plug жицаРаботи на Било кој Гас на Моторот.Количина : 1 КомпјутерЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Дигитални TEMP МЕТАР Термометар Температура метар за трактор АТВ UTV мотоциклите генератор вода масло РЛ-TM003A
 • Неодамнешно

Дигитални TEMP МЕТАР Термометар Температура метар за трактор АТВ UTV мотоциклите генератор вода масло РЛ-TM003A

DEN 1844.00 2395.20

Runleader се горди да го претстави новиот РЛTM003 A Дигитални Светлото Temp метар.Тоа може да работи на повеќето уред или машини.Тоа е моќен Temp систем, како и некои други единствена функција дизајн.Temp Мерење Систем, Вклучувајќи : м easuring тековната т emperatur e, MAX Темп и поставување на над температура предупредување функција, температура единица екранот може да биде поставен од страна на корисникот, тип на сензор на температура може да биде одберете од страна на корисникот, итнУникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Digitale Светлото Temp Метар Термометар Температура метар за генератор SUV Автомобил АТВ Камион Автомобил температура метар масло РЛ-TM004
 • Неодамнешно

Digitale Светлото Temp Метар Термометар Температура метар за генератор SUV Автомобил АТВ Камион Автомобил температура метар масло РЛ-TM004

DEN 2214.00 2875.20

Runleader се горди да го претстави новиот РЛTM004 Дигитални Светлото Temp метар.Тоа може да работи на повеќето уред или машини.Тоа е моќен Temp систем, како и некои други единствена функција дизајн.Temp Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на 2 групи на моменталната температура, MAX Темп и поставување на над температура предупредување функција,температурата единица екранот може да биде поставен од страна на корисникот, тип на сензор на температура може да биде одберете од страна на корисникот, итнУникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата & надворешна сила,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Мотор Tachometer Броило Инструмент Собранието Мотор Мерачи Кластер Брзинометар За Хонда CBR600RR F5 CBR600 RR 2007-2012
 • Неодамнешно

Мотор Tachometer Броило Инструмент Собранието Мотор Мерачи Кластер Брзинометар За Хонда CBR600RR F5 CBR600 RR 2007-2012

DEN 6875.00 7313.28

Мотоцикл Tachometer Броило Инструмент Собранието Мотор Мерачи Кластер Брзинометар За Хонда CBR600 RR F5 CBR600 RR 2007 2008 2009 2010 2011 2012

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Дуна Twin cam 1450 Супер Глајд FLD
 • Неодамнешно

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Дуна Twin cam 1450 Супер Глајд FLD

DEN 2069.00 2687.52

Кликнете тука за да видите повеќе : Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Црвена / Сино / Зелено 16 Опрема екранот За различни верзија мотоцикл на иглички plug секвенца може да бидат различни ABS верзија не бара употреба на приклучок; Само четири на производи поврзан со линија, можете исто така да го користите нормалноFitment : Одговара за Харли Дејвидсон сите модели се опремени со Делфи палење модул од 20022017, освен VRSC семејството (на пример, VРод) За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН CVO FLH (Туринг) 20112011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 20042016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Super Low Т (XL 1200 T) 20142014 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 Дуна Супер Глајд 20022003 Година За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 48 20102015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг 20102016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 20022017 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 Железо 20092015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл ДелуксНаследство 20092011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1584 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1450 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XR 1200 20082012 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1580 iniezione 20072011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1580 iniezione 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1450 iniezione 20042006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1450 iniezione 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 iniezione 20022005 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Обичај 20112013 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Switchback (FLD) 1580 iniezione 20102011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Вајд Глајд 1580 iniezione 20102011Пакет содржи : 1 x Опрема Индикатор ( Содржи инструкции за инсталација ) 1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество...

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За ХОНДА CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 VTEC јас
 • Неодамнешно

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За ХОНДА CB400 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 400 VTEC јас

DEN 7344.00 8160.00

Лесна инсталацијаВисок КвалитетСостојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПогодни За : CB400 VTEC ЈАСНе го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите...

Скутер Брзинометар За Кинески B08 B09 Серија Метар QJ 50cc Keeway 80cc Скутер Мото Велосипед АТВ Мопед Резервни Делови
 • Неодамнешно

Скутер Брзинометар За Кинески B08 B09 Серија Метар QJ 50cc Keeway 80cc Скутер Мото Велосипед АТВ Мопед Резервни Делови

DEN 1055.52

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Scootr БрзинометарПревозот Пакување : 1pcsСпецификација : како фотографија покажаИспорака Тежина : 600gПримена : B08, B09, и повеќето Кинески Скутери и мотоцикли.Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест...

Мотоцикл Инструмент школка За ZX-6R 2003 2004 Брзинометар Tachometer speedo мерач покрие школка колекции
 • Неодамнешно

Мотоцикл Инструмент школка За ZX-6R 2003 2004 Брзинометар Tachometer speedo мерач покрие школка колекции

DEN 1173.00 1248.00

Мотоцикл Инструмент школка За ZX6 R 2003 2004 Брзинометар Tachometer speedo мерач покрие школка колекцииПредмет Тип : Инструмент школка Motobike Направи : За kawasaki is_customized : Да Објект Тежина : 110g Боја : Како на Сликата Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS пластика ве Молиме имајте во предвид : Крај на боја може да се разликуваат од слика се должи на компјутер поставувања...

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли XR1200 Twin cam 1450 iniezione XR 1200
 • Неодамнешно

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли XR1200 Twin cam 1450 iniezione XR 1200

DEN 2312.00 3002.40

Кликнете тука за да видите повеќе : Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Црвена / Сино / Зелено 16 Опрема екранот За различни верзија мотоцикл на иглички plug секвенца може да бидат различни ABS верзија не бара употреба на приклучок; Само четири на производи поврзан со линија, можете исто така да го користите нормалноFitment : Одговара за Харли Дејвидсон сите модели се опремени со Делфи палење модул од 20022017, освен VRSC семејството (на пример, VРод) За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН CVO FLH (Туринг) 20112011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 20042016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Super Low Т (XL 1200 T) 20142014 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 Дуна Супер Глајд 20022003 Година За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 48 20102015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг 20102016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 20022017 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 Железо 20092015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл ДелуксНаследство 20092011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1584 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1450 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XR 1200 20082012 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1580 iniezione 20072011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1580 iniezione 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1450 iniezione 20042006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1450 iniezione 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 iniezione 20022005 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Обичај 20112013 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Switchback (FLD) 1580 iniezione 20102011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Вајд Глајд 1580 iniezione 20102011Пакет содржи : 1 x Опрема Индикатор ( Содржи инструкции за инсталација ) 1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество...

STARPAD За Мотоцикл додатоци за Yama Леи за Јамаха Кралот км 250 XV250 линија км километражата метар линија на големо,Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

STARPAD За Мотоцикл додатоци за Yama Леи за Јамаха Кралот км 250 XV250 линија км километражата метар линија на големо,Бесплатен превозот

DEN 576.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

STARPAD За Li Чи Haojue Suzuki GW250 инструмент собранието мото додатоци за дигитални електронски види висок квалитет
 • Неодамнешно

STARPAD За Li Чи Haojue Suzuki GW250 инструмент собранието мото додатоци за дигитални електронски види висок квалитет

DEN 15120.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере...

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За CB600 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 Hornet 600 Hornet600 1996-2002
 • Неодамнешно

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За CB600 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 Hornet 600 Hornet600 1996-2002

DEN 4104.00 4560.00

Лесна инсталацијаВисок КвалитетСостојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПогодни За : CB600 19962002Hornet 600 19962002Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите...

STARPAD За cfmoto пролет baboon baboons шест-брзински контра 125-2
 • Неодамнешно

STARPAD За cfmoto пролет baboon baboons шест-брзински контра 125-2

DEN 1536.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

Моторот Час Метар Индуктивен Tachometer Мерач позадинско осветлување Дигитални Resettable за Мотор Морски Едрилица ATV Снег Компресор Косилка за трева
 • Неодамнешно

Моторот Час Метар Индуктивен Tachometer Мерач позадинско осветлување Дигитални Resettable за Мотор Морски Едрилица ATV Снег Компресор Косилка за трева

DEN 917.00 1190.40

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM032 R Дигитални Светлото Мултифункционален Tach / Час метар Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри.Тоа е моќен времето систем, ВРТЕЖИ во минута систем за мерење, како и некои други единствена функција дизајн.Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно трчање време за РАБОТА ,одржување тајмерот може да се постави слободно да 0200 часа SVC , итн.ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимање и гледање на моторот МАКС...

Мотоцикл Chromed Кафе Мерач + Светла Планината клип за Харли Спортските ЖЕЛЕЗО XL883 1200R Nightster Roadster
 • Неодамнешно

Мотоцикл Chromed Кафе Мерач + Светла Планината клип за Харли Спортските ЖЕЛЕЗО XL883 1200R Nightster Roadster

DEN 9039.00 9824.64

Преселат акции брзинометар да фронт на врвот тројно се стега Дојде со високо квалитетни резервни risers да clipза handlebars Придава на стакло / веѓа гром дупки на врвот тројно менгеме објект е ист како и нашите слики шоу ...

DWCX Мотор LED Броило Брзинометар Мерач w/ Индикатор Светлото Ресетирате Switch За Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Choppers
 • Неодамнешно

DWCX Мотор LED Броило Брзинометар Мерач w/ Индикатор Светлото Ресетирате Switch За Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Choppers

DEN 1220.00 1487.52

LED Броило Брзинометар Мерач со Индикатор за Светло го Ресетирате Switch одговара за МотоциклСостојба : 100% нов Tachometer Боја : Хром позлатен Брзинометар боја : Црна Материјал : не ' рѓосувачки челик школка & Стакло Врвот Облик : Круг Големина : 60(Д) x 55 mm(H) Надворешниот дијаметар : 67mm Монтажа дупка со дијаметар : 10мм Напон : DC 12 V Брзина капацитет : 0160 km / h Tachometer капацитет : 013000 ВРТЕЖИ во минута Компатибилен Со : Вклопат за повеќето Мотор со 4 мозочен ударОдговара за Хонда, за Јамаха, за Kawasaki, за Suzuki, KTM, АТВОдговара за ХарлиДејвидсон, Плувка, ChoppersОдговара за најразлични апликации, Motorcross трки, Мотор, мопед, итн....

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Дуна iniezione 1450 1580 Вајд Глајд
 • Неодамнешно

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Дуна iniezione 1450 1580 Вајд Глајд

DEN 2472.00 3210.24

Кликнете тука за да видите повеќе : Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Црвена / Сино / Зелено 16 Опрема екранот За различни верзија мотоцикл на иглички plug секвенца може да бидат различни ABS верзија не бара употреба на приклучок; Само четири на производи поврзан со линија, можете исто така да го користите нормалноFitment : Одговара за Харли Дејвидсон сите модели се опремени со Делфи палење модул од 20022017, освен VRSC семејството (на пример, VРод) За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН CVO FLH (Туринг) 20112011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 20042016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Super Low Т (XL 1200 T) 20142014 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 Дуна Супер Глајд 20022003 Година За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските 48 20102015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг 20102016 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 20022017 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 883 Железо 20092015 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл ДелуксНаследство 20092011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1584 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Туринг Twin Cam 1450 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XR 1200 20082012 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1580 iniezione 20072011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1580 iniezione 20072009 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна 1450 iniezione 20042006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Софтејл 1450 iniezione 20062006 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Twin cam 1450 iniezione 20022005 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН 1200 Спортските Обичај 20112013 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Switchback (FLD) 1580 iniezione 20102011 За ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН Дуна Вајд Глајд 1580 iniezione 20102011Пакет содржи : 1 x Опрема Индикатор ( Содржи инструкции за инсталација ) 1)Превозот На Компаниите : Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество...

STARPAD За Lifan мотоцикл LF150-3K сила од страна на новиот инструмент собранието додатоци
 • Неодамнешно

STARPAD За Lifan мотоцикл LF150-3K сила од страна на новиот инструмент собранието додатоци

DEN 4752.00

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

ZY125 Гас Кабли Линија за Кинески Мотор Keeway Јамаха YZ150 Веспа Хонда Kawasaki дел
 • Неодамнешно

ZY125 Гас Кабли Линија за Кинески Мотор Keeway Јамаха YZ150 Веспа Хонда Kawasaki дел

DEN 381.60

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Гас Кабел ЛинијаПревозот Пакување : 1pcsСпецификација : како фотографија покажаДолжина : околу 1.8 mИспорака Тежина : 300gПримена : ZY125, Хонда, Јамаха, Kawasai, Piaggio и Повеќето Кинески скутери и мотоцикли...

Мотоцикл LCD Електроника 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар Додатоци За Ducati Суперспорт 937 / S 2017 2018 17 18
 • Неодамнешно

Мотоцикл LCD Електроника 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар Додатоци За Ducati Суперспорт 937 / S 2017 2018 17 18

DEN 4232.00 5718.24

Кликнете тука за да видите повеќе : Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна светла Боја : Сина 16 Опрема екранот Не Plug ИграFitment : За Ducati Чудовиште 796 Corse Шари Не ABS Сите Години За Ducati Чудовиште 796 Corse Мрачно ABS Сите ГодиниНапомена : Еки приклучок во директна планината, нема потреба да се направи ремонтирам, само треба да го поставите тоа со брзина на промена на степен на пренос индикатор за progamming право опрема број...

Црна Кожна Брзинометар Броило Мерач АТВ Велосипед, Скутер позадинско осветлување Двојна Брзина Метар со 3 LED Индикатор DC 12V 0~160km/h
 • Неодамнешно

Црна Кожна Брзинометар Броило Мерач АТВ Велосипед, Скутер позадинско осветлување Двојна Брзина Метар со 3 LED Индикатор DC 12V 0~160km/h

DEN 796.32

Најчесто поставувани ПРАШАЊАДали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор .Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат .Тоа може да биде предаден на мојата земја?Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот ...

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За GK7BA GSF400 GSF 400 Inazuma
 • Неодамнешно

Мотоцикл StreetBike Брзинометар Мерач Метар Tachometer Мерачи За GK7BA GSF400 GSF 400 Inazuma

DEN 8208.00 9120.00

Лесна инсталацијаВисок КвалитетСостојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПогодни За : GK7 BA GSF400 InazumaНе го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите...