• Неодамнешно
50pcs/многу 0.3*6*5-50mm, од не ' рѓосувачки челик 304 Малите место пролет 0.3 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=6mm

50pcs/многу 0.3*6*5-50mm, од не ' рѓосувачки челик 304 Малите место пролет 0.3 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=6mm

DEN 527.52
Достапно

Количина на стоки

не ' рѓосувачки челик 304 Малите место пролет 0.3 mm жица микро пролет
Големина : 0.3(d)*6(D)*5-50mm(L)
жица со дијаметар=0.3 mm надворешен дијаметар=6mm должина=5-50мм

Карактеристики на понудата

Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 5mm, 10mm, 20mm, 15mm
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Серпентина
Жица со дијаметар:
0.3 mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0.3*6*5-50mm
Употреба:
Индустриски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
пролет жица со дијаметар:
0.3 mm
Дијаметар:
6mm
Должина:
5--50mm

Слични понуди

100mm Удар 40KG/88lb Сила Худ Лифт Поддршка Гас Пролет за Funiture Вратата 320mm Централната Дистанца Авто Гас Извори за Автомобил
 • Неодамнешно

100mm Удар 40KG/88lb Сила Худ Лифт Поддршка Гас Пролет за Funiture Вратата 320mm Централната Дистанца Авто Гас Извори за Автомобил

DEN 966.00 1050.24

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 165 g Материјал : Метал Сила : 40 KG / 88lb Удар : 100mm / 3.94" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 320mm / 12.6" Пакет Содржина : 2 x Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

Електронски Компоненти, додатоци 10pcs Дијаметар 27mm Piezoelectric Керамички парчиња Бакар Ѕвончето Филм Заптивка
 • Неодамнешно

Електронски Компоненти, додатоци 10pcs Дијаметар 27mm Piezoelectric Керамички парчиња Бакар Ѕвончето Филм Заптивка

DEN 59.00 65.76

Опис на производот Електронски Компоненти, додатоци 10pcs Дијаметар 27mm Piezoelectric Керамички парчиња Бакар Ѕвончето Филм ЗаптивкаНапомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

UXCELL 37Cm X 13Cm 400N Сила на Кочење Компресија Гас Пролет задната врата се Подигне Поддршка
 • Неодамнешно

UXCELL 37Cm X 13Cm 400N Сила на Кочење Компресија Гас Пролет задната врата се Подигне Поддршка

DEN 445.00 890.88

ДОЛАРИПакет Големина(L*W*H) 38 x 4 x 1 Материјал Метал Пакет Содржина 1 x Гас Пролет Боја Сребрена Тон ТежинаSmart Шопинг Со А | Б | В..Пакет Големина(L*W*H)38 x 4 x 1МатеријалМеталПакет Содржина1 x Гас ПролетБојаТон Сребро.Тежина

Најдобар Квалитет 10KG/22lb Сила 160mm Гас Пролет 400mm Централната Дистанца 2 парчиња за Продажба
 • Неодамнешно

Најдобар Квалитет 10KG/22lb Сила 160mm Гас Пролет 400mm Централната Дистанца 2 парчиња за Продажба

DEN 1214.00 1320.00

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 250 g Материјал : Метал Сила : 10 KG / 22lb Удар : 160mm / 6.3" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 400mm / 15.75" Пакет Содржина : 2 x Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

60KG/132lb Сила Долго 190mm Удар Авто Гас Пролет Худ Лифт Поддршка 460mm Централната Дистанца М8 Гас од Изворите во Спрингс
 • Неодамнешно

60KG/132lb Сила Долго 190mm Удар Авто Гас Пролет Худ Лифт Поддршка 460mm Централната Дистанца М8 Гас од Изворите во Спрингс

DEN 1289.00 1401.60

Спецификација : Име : Авто Гас Пролет Тежина : 285 g Материјал : Метал Сила : 60 KG / 132lb Удар : 190mm / 7.48" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 460mm / 18.11" Пакет Содржина : 2 x Авто Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

1.0*7*10мм--50mm OD=7mm 1.0 mm Жица од нерѓосувачки челик Малите место пролет микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=7mm
 • Неодамнешно

1.0*7*10мм--50mm OD=7mm 1.0 mm Жица од нерѓосувачки челик Малите место пролет микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=7mm

DEN 671.52

не ' рѓосувачки челик 304 1.0 mm Жица Малите место пролет микро пролетГолемина : 1.0 *7*10мм50mmжица со дијаметар(d)=1.0 mmнадворешниот дијаметар(D)=7mmдолжина(L)=10мм50mm

35KG/77lb Најдобар Квалитет 300мм Удар Авто Гас Пролет 680mm 2 парчиња
 • Неодамнешно

35KG/77lb Најдобар Квалитет 300мм Удар Авто Гас Пролет 680mm 2 парчиња

DEN 1700.00 1889.28

Спецификација : Име : Авто Гас Пролет Тежина : 453 g Материјал : Метал Сила : 35 КГ / 77lb Удар : 300мм / 11.8" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 680mm / 26.77" Пакет Содржина : 2 x Авто Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

50pcs 0.8*8*65mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.8 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=8мм
 • Неодамнешно

50pcs 0.8*8*65mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.8 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=8мм

DEN 671.04

не ' рѓосувачки челик 304 1.2 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.8 (d)*8(D)*65(L)жица со дијаметар=0.8 mmнадворешниот дијаметар=8ммдолжина=65mm

60KG/132lb 405mm Сила 140mm Долго Удар Авто Гас Пролет Худ Лифт Поддршка 405*140mm Централната Дистанца М8 Гас од Изворите во Спрингс
 • Неодамнешно

60KG/132lb 405mm Сила 140mm Долго Удар Авто Гас Пролет Худ Лифт Поддршка 405*140mm Централната Дистанца М8 Гас од Изворите во Спрингс

DEN 1231.00 1368.00

Спецификација : Име : Авто Гас Пролет Тежина : 270 g Материјал : Метал Сила : 60 KG / 132lb Удар : 140mm / 5.5" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 405mm / 15.94" Пакет Содржина : 2 x Авто Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

50pcs 0.4*4.5*20mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.4 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=4.5 мм
 • Неодамнешно

50pcs 0.4*4.5*20mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 0.4 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=4.5 мм

DEN 489.60

не ' рѓосувачки челик 304 0.4 mm Малите место пролет жица микро пролетГолемина : 0.4(d)*4.5(D)*20(L)жица со дијаметар=0.4 mmнадворешниот дијаметар=4.5 ммдолжина=20mm

Производителот Извори челик torsion извори,torsion извори производител на индустриски
 • Неодамнешно

Производителот Извори челик torsion извори,torsion извори производител на индустриски

DEN 13200.00

1.Опис На ПроизводотКарактеристики на нашите Осветлување Torsion Пролет : Разни видови на Осветлување Torsion Пролет : 1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,пролет клип за вградна светилка со LED,Види,итн2.Жица со дијаметар : 0.08 mm10мм...

Гас од Изворите во Изворите 600mm Централната Дистанца М8 30KGR./66lb Сила 250mm Удар Авто Гас Пролет Амортизерите Гас Пролет Лифт 600*250mm
 • Неодамнешно

Гас од Изворите во Изворите 600mm Централната Дистанца М8 30KGR./66lb Сила 250mm Удар Авто Гас Пролет Амортизерите Гас Пролет Лифт 600*250mm

DEN 1633.00 1775.04

Спецификација : Име : Авто Гас Пролет Тежина : 410 g Материјал : Метал Сила : 30 KG / 66lb Удар : 250mm / 9.84" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 600mm / 23.6" Пакет Содржина : 2 x Авто Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

50pcs 0.2 мм Нерѓосувачки Челик Малите место компресија пролет надворешниот дијаметар 2mm. должина 5/10/15/20/25
 • Неодамнешно

50pcs 0.2 мм Нерѓосувачки Челик Малите место компресија пролет надворешниот дијаметар 2mm. должина 5/10/15/20/25

DEN 417.00 474.24

компресија пролет притисок пролет жица со дијаметар : 0.2 мм надворешниот дијаметар : mm2 Должина=5 / 10 / 15 / 20 / 25ммако ви треба обичај други големина, ние може да го направи тоа за вас...

50 Парчиња Метал 20mm Должина од 5мм Дијаметар Серпентина Пролет
 • Неодамнешно

50 Парчиња Метал 20mm Должина од 5мм Дијаметар Серпентина Пролет

DEN 744.00

50 Парчиња Метал 20mm Должина од 5мм Дијаметар Серпентина ПролетМатеријал : ЧеликВкупно Lenght : 20mmНадворешниот Кол : 7.5 mmВнатрешниот Кол : 5mmСерпентина Кол : 1.2 mmКалем Број : 9

Производство на Сопствени мали часовник извори, производство 316 од не 'рѓосувачки челик мал часовник извори, од не' рѓосувачки челик компресија извори
 • Неодамнешно

Производство на Сопствени мали часовник извори, производство 316 од не 'рѓосувачки челик мал часовник извори, од не' рѓосувачки челик компресија извори

DEN 9064.80

1.Опис На ПроизводотКарактеристики на нашиот мал часовник извори : Различни видови на мали часовник извори : 1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,Види,итн2.Жица со дијаметар : 0.08 mm10мм...

Гас Пролет за Funiture Лифт 19KG/41.8 lb Сила 175mm Долго Удар М8 Авто Гас Пролет за автомобил 460mm Централната Дистанца
 • Неодамнешно

Гас Пролет за Funiture Лифт 19KG/41.8 lb Сила 175mm Долго Удар М8 Авто Гас Пролет за автомобил 460mm Централната Дистанца

DEN 1272.00 1382.40

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 275 g Материјал : Метал Сила : 19 KG / 41.8 lb Удар : 175mm / 6.89" Навој Дијаметар : М8 Дупка Центар да Дупка Центар Должина : 460mm / 18.11" Пакет Содржина : 2 x Гас ИзвориАвто Гас од Изворите може да се прилагоди според вашите барања : Сила ,Удар,Навој дијаметар...

30KGR. Сила 75мм Удар 230mm Дупка Центар Растојание Авто Гас Пролет Амортизерите Топката Заеднички Лифт Кочење Автомобилската Гас Пролет М8
 • Неодамнешно

30KGR. Сила 75мм Удар 230mm Дупка Центар Растојание Авто Гас Пролет Амортизерите Топката Заеднички Лифт Кочење Автомобилската Гас Пролет М8

DEN 871.00 946.56

30 KGR Сила 75мм Удар 230mm Дупка Центар Растојание Авто Гас Пролет Амортизерите Топката Заеднички Лифт Кочење Автомобилската Гас Пролет М8 Спецификација Име на Производ Гас Пролет Дупка Центар Растојание 230mm Удар 75mm Сила 30kgr. / 66lb Тема Кол...