• Неодамнешно
1000pcs/многу ЕЗ-0 одговараат на кабелот 1.5mm2 жолта боја 0-9 секој број 100pcs

1000pcs/многу ЕЗ-0 одговараат на кабелот 1.5mm2 жолта боја 0-9 секој број 100pcs

DEN 388.80
Достапно

Количина на стоки


Производи име : Кабел за напредок
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : жолта
3 : Големини : EC-0
4 : Количина : Број 0-9 секој 100pcs
5 : Материјал : ПВЦ
6 : Обезбедени дијаметар : 3.0 mm
7 : Одговара на кабел : 1.5mm2
8 : Производство спецификација : ISO9002
9 : Одобрување : UL Одобрени
10 : Количина : 1 пакет(1000pcs)
11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x Доставени дијаметар x боја )
100pcsx EC-0x0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 различен број
Слика :

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
ЕЗ-0 1.5mm2
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Спирала За Завиткување
is_customized:
Yes

Слични понуди

1M 2,5 mm Кол Црвено Црна, Сива Бела Сина Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки се Намали Цевка
 • Неодамнешно

1M 2,5 mm Кол Црвено Црна, Сива Бела Сина Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки се Намали Цевка

DEN 291.84

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Order Сега Item Order Сега 0.8 mm 5.5 мм 25mm 1mm 6mm 30мм 1.5 mm 7mm 38mm 2mm 8мм 48mm 2,5 mm 10мм 55мм 3мм 11mm 3,5 мм 12mm 4mm 15mm 5mm 20mm 1 M 2,5 mm Кол Црвено Црна, Сива Бела Сина Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаСпецификација Параметар 25 ° g / cm2 12 Цврстина JIS70 Интензитетот На Тензија Mpa 6 Солза Сила KN / m 15 Волумен Resistivity П...

Бесплатни DHL 1roll 100 црна Rohs 2:1 кабел ракав 12mm 15mm 16mm 18mm 20mm 22mm Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки Жица црна
 • Неодамнешно

Бесплатни DHL 1roll 100 црна Rohs 2:1 кабел ракав 12mm 15mm 16mm 18mm 20mm 22mm Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки Жица црна

DEN 4598.00 4944.00

Официјалната големина не се однесува на реалните дијаметар пред собирање, ниту, пак, дали тоа значи вистински дијаметар по намалување! На Купувачите треба да се однесуваат на детални спецификации во опис, изберете соодветна големина...

За 100pcs 6Size Асортиман Сооднос 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Sleeving Заврши Жица Промоција
 • Неодамнешно

За 100pcs 6Size Асортиман Сооднос 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Sleeving Заврши Жица Промоција

DEN 171.00 189.60

Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.5 мм,2,5 mm,3.0 mm,5.0 мм, 6.0 mmЦелосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм, 1.5 мм, 2,5 mm, 3мм5 Боја : Црна, Бела, Портокалова, Кафена, ВиолетоваСпецификации : 6Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Материјал : ПолиолефинМинимална Намалување Temp : +70°CЦелосна Намалување Temp : +110°C минимумТемпературата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15 k V / mmЗапаливост : Пламен RetardantОбезбедени формат (круг или стан) : Производ е обезбеден кругОдобрување : UL ОдобрениСечење метод : Ножици или остар ножКоличина : 100 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

SHGO ТОПЛО-3/4 Dual-Вол 3:1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки Sleeving 4ft
 • Неодамнешно

SHGO ТОПЛО-3/4 Dual-Вол 3:1 Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки Sleeving 4ft

DEN 124.80

Греење алатка : топол воздух пиштол.dualѕидот, лепило наредени, водоотпорен, изолација, мека, стабилни перформанси, ниска температура намалување, намалување на брзо, итн.Апаратот : се користи за примена / авто електрична жица кабел подигнат обвивката.главната боја : црнаСооднос : 3 : 1Номинална напон : 600 Vстанот ширина : 32милиметри / 1.25 Инчен (пред намалување)круг со дијаметар : 19.1 mm / 3 / 4 инченДебелина : 0.7 Мм(пред намалување),2mm(по намалување)соберете температура : 80 целзиусови степенипогодни за : примена / Авто жица темпераментСекој Должина : 1.22 M / 4 Ft;температурата опсег : 55 целзиусови степени до +125 целзиусови степениматеријал : полиолефинНето тежина : 54 Gпакет содржина : 1 x топлина се смалуваат цевкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

За 530Pcs 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Sleeving Заврши Кабел Жица со Случајот Промоција
 • Неодамнешно

За 530Pcs 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Sleeving Заврши Кабел Жица со Случајот Промоција

DEN 312.00 389.76

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,8 Спецификации,5 бои.Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.5 мм,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,8mm,10ммЦелосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.75 милиметри,1mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм,4mm,5mmБоја : Црна,Жолта,Зелена,Црвена,СинаСпецификации : Количина : 1 Пакет(530pcs)Материјал : ПолиолефинНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Минимална Намалување Temp : ≥84°CЦелосна Намалување Temp : ≥120°CТемпературата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15 KV / mmПроизводство спецификација : ISO9001Запаливост : Пламен RetardantОдобрување : UL ОдобрениОбезбедени формат (круг или стан) : Производ се добива раменСечење метод : Ножици или остар ножПакетот вклучува : (Количина+Дијаметар+Должина+Боја)80pcs x 1.5 x 45mm Жолта80pcs x 2.0 x 45mm Сина80pcs x 2.0 x 45mm Црна60pcs x 3.0 x 45mm Зелена50pcs x 4.0 x 45mm Црвена50pcs x 4.0 x 45mm Црна30pcs x 5.0 x 45mm Црна20pcs x 6.0 x 45mm Жолта20pcs x 8.0 x 45mm Црвена20pcs x 10.0 x 45mm Зелена20pcs x 10.0 x 45mm Сина20pcs x 10.0 x 45mm Црна1 PC x Случај (19.5*13*3.5 cm)'

55Pcs 200mm Црна 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Заврши Wire Кабел за Полнење 1.0 1.5 mm mm 2,5 mm 3.0 mm 5.0 mm
 • Неодамнешно

55Pcs 200mm Црна 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Заврши Wire Кабел за Полнење 1.0 1.5 mm mm 2,5 mm 3.0 mm 5.0 mm

DEN 125.28

Карактеристики : Намалување на стапката : 2 : 1 (max дијаметар намали со 1 / 2)Минимален пад температура : + 70 CЦелосна контракција температура : + 110 C максимумТемпературата на работа : 55 степени C + 125 ВЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaИзолација сила : 15 илјади V / mmПроизводство спецификации : ISO9001Запаливост : пламен retardantОдобрување : UL одобрувањеФорматот е предвидено (круг или стан) : производот е раменСечење метод : ножици или остар ножМатеријал : Полиолефиндетали за производотСпецијално за Амазон 55 PCS црна и црвена транспарентен три боја заштита на животната средина пламен retardant топлина shrinkable цевка поставена торбаБрој на боиЈзу 1 Црна 7 PCS црвено 2 ПАРЧИЊА транспарентен 2 ПАРЧИЊА200mmЈзу 1.5 црна 7 PCS црвено 2 ПАРЧИЊА транспарентен 2 ПАРЧИЊА200mmЈзу 2.5 Црна 7 PCS црвено 2 ПАРЧИЊА транспарентен 2 ПАРЧИЊА200mmЈзу 3.5 Црна 7 PCS црвено 2 ПАРЧИЊА транспарентен 2 ПАРЧИЊА200mmЈзу 5 Црна 7 PCS црвено 2 ПАРЧИЊА транспарентен 2 ПАРЧИЊА200mmВкупно : 55 PCSПроизводот техничките параметри

0.9 Метри/многу YL446 Пречник од 6MM Висока Температура Ракав Алкално-слободен Стаклени Влакна Цевка Кабелот за Напојување Черупка Жица Обвивка Украина
 • Неодамнешно

0.9 Метри/многу YL446 Пречник од 6MM Висока Температура Ракав Алкално-слободен Стаклени Влакна Цевка Кабелот за Напојување Черупка Жица Обвивка Украина

DEN 46.00 48.48

Вклучува : 0.9 m ( Пречник од 6 MM)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...

328 Компјутери 2:1 Полиолефин Топлина Се Смалуваат Цевки Цевка Ракав Заврши Жица Поставена 8 Големина W315
 • Неодамнешно

328 Компјутери 2:1 Полиолефин Топлина Се Смалуваат Цевки Цевка Ракав Заврши Жица Поставена 8 Големина W315

DEN 117.00 130.08

328 парчиња, 2 : 1 Сооднос, 1.6" / 3.1" должина 5 Бои : Жолта, Сина, Црна, Зелена, Црвена Доставени внатрешен дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм Отпорни на заеднички течности и растворувачи Фоки и ги штити Пламен retardant УЛ сертификација ги Опфаќа сите мерачи на жици ќе треба во РК хоби и многу други апликации Спецификација : Вид на Топлина се Намали Цевка Материјал : Полиолефин Објект Боја Жолта, Црна, Црвена, Зелена, Сина Намалување Сооднос 2 : 1 Минимално Намалување Темп...

328Pcs 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Ракав Заврши Жица Поставена 8 Големина
 • Неодамнешно

328Pcs 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Ракав Заврши Жица Поставена 8 Големина

DEN 112.00 135.36

Опис : 328 парчиња, 2 : 1 Сооднос, 1.6" / 3.1" должина 5 Бои : Жолта, Сина, Црна, Зелена, Црвена Доставени внатрешен дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм Отпорни на заеднички течности и растворувачи Фоки и ги штити Пламен retardant УЛ сертификација ги Опфаќа сите мерачи на жици што'll need во РК хоби и многу други апликацииСпецификација : Вид На Топлина Се Намали Цевка Материјал : Полиолефин Објект Боја Жолта, Црна, Црвена, Зелена, Сина Намалување Сооднос 2 : 1 Минимално Намалување Темп...

MYLB-328Pcs Автомобил Електричниот Кабел Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Заврши Жица Ракав за Полнење
 • Неодамнешно

MYLB-328Pcs Автомобил Електричниот Кабел Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Заврши Жица Ракав за Полнење

DEN 206.40

Боја : Како што е прикажано (Црна,Црвена,Жолта,Сина,Зелена) Количеството : 328 Pcs Овој производ е 2 : 1 намали размер, до 600 V 125 Степен Centigrade...

Бесплатен превозот 2meters ширина 60mm dia38mm 18650 батерии ракав / СИНО ПВЦ топлина shrinkable цевка / батерија 18650 ракав
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 2meters ширина 60mm dia38mm 18650 батерии ракав / СИНО ПВЦ топлина shrinkable цевка / батерија 18650 ракав

DEN 187.20

Бесплатен превозот 2meters ширина 60mm dia38mm 18650 батерии ракав / СИНО ПВЦ топлина shrinkable цевка / батерија 18650 ракавИме на производ : ПВЦ намали цевка; Спецификации : изедначување ширина 60mm (дијаметар 38mm), со дебелина на ѕид од 0.1 mm; се Препорачува Употреба : батерија 18650 пакет три паралелни производ фонт пакет, како што е прикажано; се Смалуваат температура : 80 c; Температура опсег : 40 ц ~ 105 c; Температура оценка : 105 c; Намалување : ≥48 ± 5%; Номинална напон : 300 V; Пакување : 200 метри / roll; Факултативна мултибоја : црна, сина, црвена, транспарентна; Карактеристики на Производот : одлична заштита на животната средина, изолација, стабилни перформанси, ниска се намали температурата, намалување и брз; Примена : Широко се користат во electrolytic кондензатори, батерии, електронски компоненти, осветлување, ПРЕДВОДЕНА pin, шише пакети и така натаму, да се одигра beautifying покривки, изолација, влага, корозија, прашина ефект; Употреба Совет : Ние препорачуваме користење на топол воздух пиштол топлина се смалуваат.

500PCS/многу ЕЗ-2 4mm2 кабел маркер nubmer 0-9 секој 50pcs марк кабел
 • Неодамнешно

500PCS/многу ЕЗ-2 4mm2 кабел маркер nubmer 0-9 секој 50pcs марк кабел

DEN 456.00

Производи име : Кабел за напредокПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : бела3 : Големини : EC24 : Количина : Број 09 секој 100pcs според моите акции5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 4.3 mm7 : Одговара на кабел : 2.5mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени дијаметар x боја )50pcsx EC2x0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 различен бројСлика :

33ft Должина ID:10*OD13 NonSplit Жици Ракав Флексибилни Брановидни Подолу Цевка Цевка за Кабелска Обвивка Згрчена Канал Цевка
 • Неодамнешно

33ft Должина ID:10*OD13 NonSplit Жици Ракав Флексибилни Брановидни Подолу Цевка Цевка за Кабелска Обвивка Згрчена Канал Цевка

DEN 767.52

10мм ID Црно Не Сплит Згрчена Канал ЦевкиФлексибилен, лесен polyamide канал цевки погоден за автомобилската апликации, подигнат измислица, кабел за завиткување, tidying & организирањеДобра отпорност на автомобилската течности и УВ отпорни на Оган.Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 5 работни дена од денот на поставување на својата цел...

0.9 Метри YL449 12MM Дијаметар Висока Температура Ракав Алкално-слободен Стаклени Влакна Цевка Кабелот за Напојување Черупка Жица Обвивка Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

0.9 Метри YL449 12MM Дијаметар Висока Температура Ракав Алкално-слободен Стаклени Влакна Цевка Кабелот за Напојување Черупка Жица Обвивка Бесплатен Превозот

DEN 87.00 91.68

Вклучува : 0.9 m ( 12 MM Дијаметар)висока температура : 125 ℃падот на напон : 1500 v на собна температуразабелешка : боја е случаен ,ако сакате 2m или многу ,нејзините Не се поврзани...