• Неодамнешно
NAIERDI Фиока Вади Кујна се Справува со Алуминиумска Легура Вратата Knob Кабинет Носителот Случај Кутија Puller Стап Мебел се Справи со Хардвер

NAIERDI Фиока Вади Кујна се Справува со Алуминиумска Легура Вратата Knob Кабинет Носителот Случај Кутија Puller Стап Мебел се Справи со Хардвер

DEN 37.00
DEN 62.40
-41 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики : 100% Сосема NAIERDI Висок квалитет и не се слабее, се Формира комплетен сет завртка, погодно да се користи Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел Стил : Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор. Спецификации : Количина : 1piece Материјал : Алуминиум Легура Ширина : 8мм (0.31") (Прибл.) Висина : 14mm (0.55") (Прибл.) Дупка Растојание : 64mm (2.52") , 96mm (3.78"), 128mm(5.04"), 160mm (6.30") , 192mm (7.56") (Прибл.) Должина : 71mm(2.80"), 103mm (4.06"), 136mm (5.35"), 168mm (6.61"), 200mm (7.87") (Прибл.) Pakage Вклучуваат : 1x Handle 2x Screws

Карактеристики на понудата

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Бренд Име:
NAIERDI
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Рачка-1316
Теренот-ред Спецификации:
64,96,128,160,192 mm
Материјал:
Алуминиум легура
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
64mm (2.52) , 96mm (3.78), 128mm(5.04), 160mm (6.30),192mm (7.56)
Должина:
71mm(2.80), 103mm (4.06), 136mm (5.35), 168mm (6.61),200mm (7.87)
Ширина:
8mm (0.31)
Висина:
14mm (0.55)

Слични понуди

Нови 10pcs 16mm Јасно Плоштадот Кристал Кабинет Копчиња Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 10pcs 16mm Јасно Плоштадот Кристал Кабинет Копчиња Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува

DEN 1185.00 1247.52

Цената е за 10pcs .Тип : K9 Плоштадот Кристал Кабинет КопчињаМатеријал : Zince Легура & КристалноБоја : СребренаДупка Проред : 16mmЗавртка Должина : 25mmКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

28mm јасно акрилик ги красат кутија мали knob злато сребро фиока чевли кабинет knob се повлече јасна кристал салон шкафот врата се справи со
 • Неодамнешно

28mm јасно акрилик ги красат кутија мали knob злато сребро фиока чевли кабинет knob се повлече јасна кристал салон шкафот врата се справи со

DEN 624.00

Точка Бр : SJ81Материјал : Акрилик со цинк легураЗавршувањето на : злато / Избриши / сребренаГолемина на : Дијаметар : 28mmHight : 22mmЗавртка : 22mm*1pcs со 1pcs KnobДве бои за да изберете од ,pls забелешка јасно кој ви се допаѓа ,ви благодариме!!!Производот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка за Ѕвезда Рачки
 • Неодамнешно

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка за Ѕвезда Рачки

DEN 372.00 422.40

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка на Ѕвезда се Справува со Спецификација на Производот Име Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

3 Сребрена Нож Вилушка Лажица Шик Рачки на вратите Кујна Повлекува Фиока Салон копчиња Кабинет се справи со оков за Мебел
 • Неодамнешно

3 Сребрена Нож Вилушка Лажица Шик Рачки на вратите Кујна Повлекува Фиока Салон копчиња Кабинет се справи со оков за Мебел

DEN 199.00 216.00

3" Светло Сребрена Нож Вилушка Лажица Шик Рачки на вратите Кујна Повлекува Хардвер Фиока Рачки Салон се Справи со Кабинетот Повлекува Мебел Оркестарот 76 mmЦената е за едно парче.Материјал : цинк легураБоја : Светло Сребрена3 стилови за да изберете од : Нож, Вилушка, ЛажицаМерења : НожДолжина : 5.1" (130 mm)Дупка Проред (центар до центар) : 3.0" (76 мм)ВилушкаДолжина : 4.9" (125 mm)Дупка Проред (центар до центар) : 3.0" (76 мм)ЛажицаДолжина : 4.5" (115 mm)Дупка Проред (центар до центар) : 3.0" (76 мм)Завртки вклучени...

ОТКЛУЧУВА Масло Протри Бронза Кабинет Бар Хардвер Копчиња, Повлекува & Рачки ( В. В:128mm L:142mm)
 • Неодамнешно

ОТКЛУЧУВА Масло Протри Бронза Кабинет Бар Хардвер Копчиња, Повлекува & Рачки ( В. В:128mm L:142mm)

DEN 239.52

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или oters, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************Имам многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел Knob
 • Неодамнешно

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел Knob

DEN 824.00 936.00

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел KnobКарактеристики Материјал : K9 Кристал+цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 30мм Висина : 32милиметри Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за Гардероба Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Шкафот Плакарот ИтнОбјектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

10pcs М5 x 50mm Тема Должина 25мм Пластични Црна Глава Кол. Ѕвезда Копчиња Зафат Стегање Завртка Тип На Knob Рачки
 • Неодамнешно

10pcs М5 x 50mm Тема Должина 25мм Пластични Црна Глава Кол. Ѕвезда Копчиња Зафат Стегање Завртка Тип На Knob Рачки

DEN 461.00 524.16

10pcs М5 x 50mm Тема Должина 25мм Пластични Црна Глава Кол Ѕвезда Копчиња Зафат Стегање Завртка Тип На Knob Се Справува Со Спецификација На Производот Име Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mm
 • Неодамнешно

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mm

DEN 963.00 1094.40

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mmКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел се справи со копчиња Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро & Црна Дупка растојание : 96mm Должина : 109 мм; Висина : 26mm Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...

Нови 227mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 227mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува

DEN 271.68

Цената е за 1pc Црна ви благодаримеТип : Медитерански Стил Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : ЦрнаВкупна Должина : 227mmВисина : 23mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

ОТКЛУЧУВА 10Pcs оков за Мебел Повлече Справи И Шкафот Кабинет Вратата Копчиња( D:30мм )
 • Неодамнешно

ОТКЛУЧУВА 10Pcs оков за Мебел Повлече Справи И Шкафот Кабинет Вратата Копчиња( D:30мм )

DEN 923.52

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Античкиот катастрофа сребро фиока knob салон повлече копчиња антички сребрен кујната кабинет шкафот врата се справи со 27mm гроздобер knob
 • Неодамнешно

Античкиот катастрофа сребро фиока knob салон повлече копчиња антички сребрен кујната кабинет шкафот врата се справи со 27mm гроздобер knob

DEN 1344.00

Информација За Производот : материјал : цинк легуразавршувањето на : antqiue сребро.големина на : Дијаметар : 27mmHeigh : 20mmЗавртка : 22mm*1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже :

ОТКЛУЧУВА Нови Масло Протри Бронза DIY Кабинет Фиока Повлече Справи со Хардвер Копчиња Knob(Дијаметар:23*23mm)
 • Неодамнешно

ОТКЛУЧУВА Нови Масло Протри Бронза DIY Кабинет Фиока Повлече Справи со Хардвер Копчиња Knob(Дијаметар:23*23mm)

DEN 1612.80

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или oters, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************Имам многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.ПревозотБесплатен превозот цел ќе се испраќаат Преку ЕМС...

Нови 2pc Црна Современ Кабинет Копчиња Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справува со Фиока Шкафот Плакарот Knob се Справува Бар Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 2pc Црна Современ Кабинет Копчиња Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справува со Фиока Шкафот Плакарот Knob се Справува Бар Повлекува

DEN 239.52

Цената е за 2 парчиња Црна ви благодаримеТип : Црна Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : ЦрнаКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

200Pcs/Број Кол.17mm Пластичен Капак За Ексцентричен Cam Конектор Мебел 3 Во 1 Поврзување Болт
 • Неодамнешно

200Pcs/Број Кол.17mm Пластичен Капак За Ексцентричен Cam Конектор Мебел 3 Во 1 Поврзување Болт

DEN 360.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Нови 10pcs 96mm Плоштадот Кристал Кабинет Кујна Копчиња Дијамант Форма Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 10pcs 96mm Плоштадот Кристал Кабинет Кујна Копчиња Дијамант Форма Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува

DEN 1322.00 1391.52

Цената е за 10pcs .Тип : K9 Кристал Кабинет КопчињаМатеријал : Zince Легура & КристалноБоја : СребренаДупка Проред : 96mmЗавртка Должина : 25mmКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

5pcs M10 x 15mm Тема 50mm Глава Дијаметар Стегање Костец Knob се Справува со Бесплатен Превозот Замена Завртка Тип на Ѕвезда Knob
 • Неодамнешно

5pcs M10 x 15mm Тема 50mm Глава Дијаметар Стегање Костец Knob се Справува со Бесплатен Превозот Замена Завртка Тип на Ѕвезда Knob

DEN 439.00 498.72

5pcs M10 x 15mm Тема 50mm Глава Дијаметар Стегање Костец Knob се Справува со Бесплатен Превозот Замена Завртка Тип на Ѕвезда Knob Спецификација Име на Производ Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

UNILOCKS 10Pcs Попуст оков за Мебел Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Фиока Вади, Ракување ( D:55мм )
 • Неодамнешно

UNILOCKS 10Pcs Попуст оков за Мебел Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Фиока Вади, Ракување ( D:55мм )

DEN 1752.96

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

UNILOCKS 10Pcs оков за Мебел Европската Справи И Шкафот Кабинет Вратата Knob( В. В.: 76mm L:137mm )
 • Неодамнешно

UNILOCKS 10Pcs оков за Мебел Европската Справи И Шкафот Кабинет Вратата Knob( В. В.: 76mm L:137mm )

DEN 1424.64

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

30мм Седум боја кристално стакло фиока победи кабинет копчиња повлекува сребро хром салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња модерна
 • Неодамнешно

30мм Седум боја кристално стакло фиока победи кабинет копчиња повлекува сребро хром салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња модерна

DEN 1003.00 1056.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ3030Материјал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / седум боиГолемина на : Дијаметар : 30мм heigh : 30ммЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Нови 10pcs 64mm K9 Кристал Кабинет Копчиња Плоштадот Дијамант Форма Кујна Knob Фиока Рачки за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 10pcs 64mm K9 Кристал Кабинет Копчиња Плоштадот Дијамант Форма Кујна Knob Фиока Рачки за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува

DEN 1185.00 1247.52

Цената е за 10pcs .Тип : K9 Squarer Кристал Кабинет КопчињаМатеријал : Zince Легура & КристалноБоја : СребренаДупка Проред : 64mmЗавртка Должина : 25mmКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

Хром Финиш Кабинет се Справува со Сребро Цинк легура Шкафот Повлекува Кујна се Справува со Фиока Повлече Мебел Рачки 96mm Дупка Проред
 • Неодамнешно

Хром Финиш Кабинет се Справува со Сребро Цинк легура Шкафот Повлекува Кујна се Справува со Фиока Повлече Мебел Рачки 96mm Дупка Проред

DEN 506.00 575.52

Хром Финиш Кабинет се Справува со Сребро Цинк легура Шкафот Повлекува Кујна се Справува со Фиока Повлече Мебел Рачки 96mm Дупка ПроредКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел рачки Материјал : Цинк Легура Дупка растојание : 96mm 110mm Должина Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...