• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] врежан Кинески антички бакар кружни се справи со голем број врата се справи со HTB-252

[Haotian вегетаријанска] врежан Кинески антички бакар кружни се справи со голем број врата се справи со HTB-252

DEN 6144.00
Достапно

Количина на стоки

35 cm дијаметар
Поделени во две парчиња

Карактеристики на понудата

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
бронза
Модел:
HTB-252
Боја Класификација:
Црна месинг бронза
DIY Материјали:
Електрични

Слични понуди

Сребрениот Лав Фиока Вади Дрвена Кутија Кујната Кабинет Копчиња и Рачки Салон Фиока Плакарот се Повлече Рачка
 • Неодамнешно

Сребрениот Лав Фиока Вади Дрвена Кутија Кујната Кабинет Копчиња и Рачки Салон Фиока Плакарот се Повлече Рачка

DEN 464.00 527.52

Сребрениот Лав Фиока Вади Дрвена Кутија Кујната Кабинет Копчиња и Рачки Салон Фиока Плакарот се Повлече РачкаКарактеристикиМатеријал : Висок квалитет на цинк легураБоја : бронзена бојаДупка растојание : една дупкаГолемина : 40mmx67mmДодаток : со завртки.Објектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

NAIERDI Фиока Вади Кујна се Справува со Алуминиумска Легура Вратата Knob Кабинет Носителот Случај Кутија Puller Стап Мебел се Справи со Хардвер
 • Неодамнешно

NAIERDI Фиока Вади Кујна се Справува со Алуминиумска Легура Вратата Knob Кабинет Носителот Случај Кутија Puller Стап Мебел се Справи со Хардвер

DEN 37.00 62.40

Карактеристики : 100% Сосема NAIERDI Висок квалитет и не се слабее, се Формира комплетен сет завртка, погодно да се користи Голем помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел Стил : Модерна, трајни, не ' рѓосувачки, едноставен и елегантен дизајн, исто така, не е лесно да исчезнат надвор...

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол. Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob
 • Неодамнешно

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол. Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob

DEN 290.00 330.24

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob Спецификација Име На Производ Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

UNILOCKS 10Pcs оков за Мебел Европската Справи И Шкафот Кабинет Вратата Knob( В. В.: 76mm L:137mm )
 • Неодамнешно

UNILOCKS 10Pcs оков за Мебел Европската Справи И Шкафот Кабинет Вратата Knob( В. В.: 76mm L:137mm )

DEN 1424.64

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

120mm 170mm јасно кристално стакло фиока кабинет копчиња повлекува кристал сребро хром салон, кујна кабинет knob со backplate
 • Неодамнешно

120mm 170mm јасно кристално стакло фиока кабинет копчиња повлекува кристал сребро хром салон, кујна кабинет knob со backplate

DEN 912.00 960.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ120170Материјал : Цинк Легура со стакло керамичкаЗавршувањето на : сребрена / chrome / заоблаченоГолемина на : Должина : 120mm ширина : 23mm heigh : 34mmДолжина : 170mm Ширина : 35mm Heigh : 40mmДијаметар : 30мм heigh : 35mmДијаметар : 22m Heigh : 31mmЗавртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mm
 • Неодамнешно

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mm

DEN 963.00 1094.40

кујната кабинет се справува со Црна салон шкафот се повлече, се справува со сребро фиока оков за Мебел повлекува рачки 96mmКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел се справи со копчиња Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро & Црна Дупка растојание : 96mm Должина : 109 мм; Висина : 26mm Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...

[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел се справи со бакар за заклучување лист бакар фитинзи бакар живеат HTB-122
 • Неодамнешно

[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел се справи со бакар за заклучување лист бакар фитинзи бакар живеат HTB-122

DEN 3374.40

Модел : HTB122 Големина : 14cm дијаметар двепарче Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички полн цвет круг светлина рачка (Принцот и Showgirl став) се Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : еден пар од започнува, цена е цена да се плати

UNILOCKS 10Pcs Попуст оков за Мебел Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Фиока Вади, Ракување ( D:55мм )
 • Неодамнешно

UNILOCKS 10Pcs Попуст оков за Мебел Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Фиока Вади, Ракување ( D:55мм )

DEN 1752.96

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

ОТКЛУЧУВА Нови Масло Протри Бронза DIY Кабинет Фиока Повлече Справи со Хардвер Копчиња Knob(Дијаметар:23*23mm)
 • Неодамнешно

ОТКЛУЧУВА Нови Масло Протри Бронза DIY Кабинет Фиока Повлече Справи со Хардвер Копчиња Knob(Дијаметар:23*23mm)

DEN 1612.80

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или oters, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************Имам многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.ПревозотБесплатен превозот цел ќе се испраќаат Преку ЕМС...

28mm јасно акрилик ги красат кутија мали knob злато сребро фиока чевли кабинет knob се повлече јасна кристал салон шкафот врата се справи со
 • Неодамнешно

28mm јасно акрилик ги красат кутија мали knob злато сребро фиока чевли кабинет knob се повлече јасна кристал салон шкафот врата се справи со

DEN 624.00

Точка Бр : SJ81Материјал : Акрилик со цинк легураЗавршувањето на : злато / Избриши / сребренаГолемина на : Дијаметар : 28mmHight : 22mmЗавртка : 22mm*1pcs со 1pcs KnobДве бои за да изберете од ,pls забелешка јасно кој ви се допаѓа ,ви благодариме!!!Производот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

3.75 4.25 Гроздобер Фиока Капка Кауција се Справи со Повлекува Салон се справи со Антички Бронза Кујната Кабинет Вратата Повлекува оков за Мебел
 • Неодамнешно

3.75 4.25 Гроздобер Фиока Капка Кауција се Справи со Повлекува Салон се справи со Антички Бронза Кујната Кабинет Вратата Повлекува оков за Мебел

DEN 221.00 240.00

3.75" 4.25" Гроздобер Фиока Капка Кауција се Справи со Повлекува Салон се справи со Антички Братче Кујната Кабинет Вратата Повлекува оков за МебелМатеријал : цинк легураБоја : Темно Антички бронзаМерења : Помали повлекуваДолжина : 4.75" (120 мм)Ширина : 1.50" (38 mm)Кол на подрумот : 1.2" ( 30 mm)Дупки Простор : 3.75" (96 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.86" (22 mm)Поголем повлекуваДолжина : 5.43" (138 mm)Ширина : 1.8" (45 mm)Кол на подрумот : 1.3" ( 33 мм)Дупки Простор : 4.25" (106 mm)Кога се инсталира на knob боди 0.86" (22 mm)Завртки вклучени .1" (25мм) долго.Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

Античкиот Бронза Фиока повлече справи со Кујната кабинет се Справи салон шкафот на мебел и декорација хардвер копчиња повлекува рачки
 • Неодамнешно

Античкиот Бронза Фиока повлече справи со Кујната кабинет се Справи салон шкафот на мебел и декорација хардвер копчиња повлекува рачки

DEN 1014.00 1152.00

Античкиот Бронза Фиока повлече справи со Кујната кабинет се Справи салон шкафот на мебел и декорација хардвер копчиња повлекува рачкиКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел рачки Материјал : Цинк Легура Боја : Бронзени Дупка растојание : 96 mm Должина : 142mm мм; Висина : 18mm Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...

10Pcs Кабинет Фиока Хардвер Модерна Kitchne се справи и Копчиња (60mm*25мм)
 • Неодамнешно

10Pcs Кабинет Фиока Хардвер Модерна Kitchne се справи и Копчиња (60mm*25мм)

DEN 1522.56

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или oters, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************Имам многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.