• Неодамнешно
[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел се справи со бакар за заклучување лист бакар фитинзи бакар живеат HTB-122

[Haotian вегетаријанска] Кинески антички Минг и Кинг мебел се справи со бакар за заклучување лист бакар фитинзи бакар живеат HTB-122

DEN 3374.40
Достапно

Количина на стоки


Модел : HTB-122 Големина : 14cm дијаметар две-парче Материјал : Месинг рафинирани Наслов : Антички полн цвет круг светлина рачка (Принцот и Showgirl став) се Достапни бои : месинг, црна, бронза Опис : еден пар од започнува, цена е цена да се плати

Карактеристики на понудата

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
бронза
Модел:
HTB-122
Обликот:
Круг
Боја бои:
Бронза (завртка дел) месинг (завртка дел) црна и бела (завртка дел) Братче
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Електрични

Слични понуди

Нови 10pcs 96mm Плоштадот Кристал Кабинет Кујна Копчиња Дијамант Форма Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 10pcs 96mm Плоштадот Кристал Кабинет Кујна Копчиња Дијамант Форма Фиока се Справува со оков за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува

DEN 1322.00 1391.52

Цената е за 10pcs .Тип : K9 Кристал Кабинет КопчињаМатеријал : Zince Легура & КристалноБоја : СребренаДупка Проред : 96mmЗавртка Должина : 25mmКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

10Pcs Кабинет Фиока Хардвер Модерна Kitchne се справи и Копчиња (60mm*25мм)
 • Неодамнешно

10Pcs Кабинет Фиока Хардвер Модерна Kitchne се справи и Копчиња (60mm*25мм)

DEN 1522.56

Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или oters, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************Имам многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол. Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob
 • Неодамнешно

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол. Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob

DEN 290.00 330.24

5pcs M6 x 15mm Ѕвезда Knob 15mm Тема Должина 25мм Главата Кол Се Справува Со Замена Машки Конец Метал Стегање Knob Спецификација Име На Производ Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

Нови 170mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 170mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува

DEN 257.28

Цената е за 1pc Црна ви благодаримеТип : Медитерански Стил Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : ЦрнаВкупна Должина : 170mmВисина : 23mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.

UNILOCKS 10Pcs Кујната Кабинет Фиока Повлече Вратата Огледало се Справи и Копчиња
 • Неодамнешно

UNILOCKS 10Pcs Кујната Кабинет Фиока Повлече Вратата Огледало се Справи и Копчиња

DEN 1434.72

70g / pcАко сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

120mm 170mm јасно кристално стакло фиока кабинет копчиња повлекува кристал сребро хром салон, кујна кабинет knob со backplate
 • Неодамнешно

120mm 170mm јасно кристално стакло фиока кабинет копчиња повлекува кристал сребро хром салон, кујна кабинет knob со backplate

DEN 912.00 960.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ120170Материјал : Цинк Легура со стакло керамичкаЗавршувањето на : сребрена / chrome / заоблаченоГолемина на : Должина : 120mm ширина : 23mm heigh : 34mmДолжина : 170mm Ширина : 35mm Heigh : 40mmДијаметар : 30мм heigh : 35mmДијаметар : 22m Heigh : 31mmЗавртки : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачкиПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

2 парчиња Ѕвезда Knob M6/М8/M10/М12 Женски Навој Ѕвезда Стегање се Справи со Машина Алатки Замена Стегање Копчиња
 • Неодамнешно

2 парчиња Ѕвезда Knob M6/М8/M10/М12 Женски Навој Ѕвезда Стегање се Справи со Машина Алатки Замена Стегање Копчиња

DEN 192.00 256.32

2 парчиња Ѕвезда Knob M6 / М8 / M10 / М12 Женски Навој Ѕвезда Стегање се Справи со Машина Алатки Замена Стегање Копчиња Спецификација Име на Производ Ѕвезда Knob Тема x Главата Кол.M6x30M8x40M10x40M10x50M12x63M10x65 Материјал Пластични+метал Боја Црна Пакет 2 парчиња Ѕвезда KnobЗа повеќе Женски Навој Ѕвезда Knob, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Женски Тема 5 Ѕвезда Стегање Knob Женски Навој 7 Ѕвезда Стегање Knob Женски Навој 7 Ѕвезда Преку Дупка Стегање Knob Лобус Knob

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел Knob
 • Неодамнешно

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел Knob

DEN 824.00 936.00

Кол 30мм Кристално Стакло Салон Копчиња Фиока Вади се Справува со Злато База Кабинет Копчиња се Справи со Повлече Искра Јасно Мебел KnobКарактеристики Материјал : K9 Кристал+цинк легура Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 30мм Висина : 32милиметри Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за Гардероба Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Шкафот Плакарот ИтнОбјектот СликиПлаќање1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака1...

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка за Ѕвезда Рачки
 • Неодамнешно

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка за Ѕвезда Рачки

DEN 372.00 422.40

10pcs М5 25мм Главата 20mm Тема Должина Ѕвезда во Облик на Црна Пластика Ѕвезда Копчиња Зафат Завртка на Ѕвезда се Справува со Спецификација на Производот Име Ѕвезда Стегање Knob Тема Кол...

Метална Врата Копчиња и Рачка за Кујната Кабинет се Справи Круг Гардероба Фиока Вади Солидна Фиока Копчиња оков за Мебел
 • Неодамнешно

Метална Врата Копчиња и Рачка за Кујната Кабинет се Справи Круг Гардероба Фиока Вади Солидна Фиока Копчиња оков за Мебел

DEN 91.00 129.60

Една Дупка Кабинет Knob Алуминиум Круг Фиока Повлече Кујна Се Справи Со Фиока КопчињаПРОИЗВОД ВОВЕД : Совршен за вашата Кујна Кабинет, Фиока, Врата, Гардероба..СПЕЦИФИКАЦИИ : * Состојба : нова* Материјал : Алуминиум Легура* Боја : Како што е прикажано на сликаПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x РачкаВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : 1, Стандардно испрати 2,2 см завртки, погоден за 1.8 cm одбор...

30мм Седум боја кристално стакло фиока победи кабинет копчиња повлекува сребро хром салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња модерна
 • Неодамнешно

30мм Седум боја кристално стакло фиока победи кабинет копчиња повлекува сребро хром салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња модерна

DEN 1003.00 1056.00

Опис На Производот : Точка Бр : SJ3030Материјал : Цинк Легура со кристално стаклоЗавршувањето на : сребрена / chrome / седум боиГолемина на : Дијаметар : 30мм heigh : 30ммЗавртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчињаПроизводи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

Современ Кабинет Фиока се Справува со Солидна Копчиња повлекува Мебел се Справи со Шкафот Плакарот Цинк Легура се Справи со Повлекува Барови 160mm
 • Неодамнешно

Современ Кабинет Фиока се Справува со Солидна Копчиња повлекува Мебел се Справи со Шкафот Плакарот Цинк Легура се Справи со Повлекува Барови 160mm

DEN 1727.52

Нови 160mm Современ Кабинет Фиока се Справува со Солидна Копчиња повлекува Мебел се Справи со Шкафот Плакарот Цинк Легура се Справи со Повлекува БаровиКарактеристики : име на Производ : високо квалитетен мебел се справи со копчиња Материјал : Цинк Легура Боја : Сребро +Шампањ Дупка растојание : 160 мм Должина : 172 мм; Висина : 26mm Издржлива и корисна,лесно да го инсталирате завртки се вклучени Совршен за фиока, кабинет ,ковчегот ,врата и др...

Салон knob се повлече фиока кујната кабинет се повлече knob дамка никел дамка сребро. салон за чевли кабинет вратата се справи со несигурна pendant knob
 • Неодамнешно

Салон knob се повлече фиока кујната кабинет се повлече knob дамка никел дамка сребро. салон за чевли кабинет вратата се справи со несигурна pendant knob

DEN 168.00

Точка Бр : JS06Материјал : Цинк ЛегураЗавршувањето на : дамка никелГолемина на : Должина : 53mmОсновната ширина : 19mmHight : 16mmЗавртка : 22mm*1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже : Производи За ПакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

ОТКЛУЧУВА 10Pcs оков за Мебел Повлече Справи И Шкафот Кабинет Вратата Копчиња( D:30мм )
 • Неодамнешно

ОТКЛУЧУВА 10Pcs оков за Мебел Повлече Справи И Шкафот Кабинет Вратата Копчиња( D:30мм )

DEN 923.52

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

Нови 10pcs 64mm K9 Кристал Кабинет Копчиња Плоштадот Дијамант Форма Кујна Knob Фиока Рачки за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 10pcs 64mm K9 Кристал Кабинет Копчиња Плоштадот Дијамант Форма Кујна Knob Фиока Рачки за Мебел Копчиња Гардероба Плакарот Повлекува

DEN 1185.00 1247.52

Цената е за 10pcs .Тип : K9 Squarer Кристал Кабинет КопчињаМатеријал : Zince Легура & КристалноБоја : СребренаДупка Проред : 64mmЗавртка Должина : 25mmКарактеристики : Примерок и Современ Кабинет Рачки, Накит кутија фиока вади.

Нови 227mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува
 • Неодамнешно

Нови 227mm Црна Медитерански Стил Кабинет Knob Цинк Легура оков за Мебел Кабинет се Справи со Фиока Шкафот Плакарот Бар Повлекува

DEN 271.68

Цената е за 1pc Црна ви благодаримеТип : Медитерански Стил Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : ЦрнаВкупна Должина : 227mmВисина : 23mmКарактеристики : Примерок и ЕвроСтил Кабинет Рачки.