• Неодамнешно
shhworldsea 100Sets 6 PIN автомобил авто Педалот за гас Педалата Приклучок За БЕНЦ BMW 1-967616-1 7M0 973 119 Гас Вентил Сензор Конектор

shhworldsea 100Sets 6 PIN автомобил авто Педалот за гас Педалата Приклучок За БЕНЦ BMW 1-967616-1 7M0 973 119 Гас Вентил Сензор Конектор

DEN 5560.00
DEN 7616.64
-27 %
Достапно

Количина на стоки


shhworldsea 100 Sets 6 PIN автомобил авто Педалот за гас Педалата Приклучок За БЕНЦ BMW 1-967616-1 7 M0 973 119 Гас Вентил Сензор Конектор
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
6Pin Автомобил гас сензор приклучок
Име На Модел:
6Pin Автомобил гас сензор приклучок
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
6Pin Автомобил гас сензор приклучок
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Големина:
6Pin Автомобил гас сензор приклучок
Објектот Тежина:
2kg
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Слични понуди

Urbanroad Водоотпорен 12V 2.1 USB Автомобил Полнач Мотоцикл 2in1 USB Порт Телефонскиот Полнач со Led voltmeter Адаптер за во Автомобил Стил
 • Неодамнешно

Urbanroad Водоотпорен 12V 2.1 USB Автомобил Полнач Мотоцикл 2in1 USB Порт Телефонскиот Полнач со Led voltmeter Адаптер за во Автомобил Стил

DEN 242.00 299.52

Urbanroad Водоотпорен 12 V 2.1 USB Автомобил Полнач Мотоцикл 2in1 USB Порт Телефонскиот Полнач со Led voltmeter Адаптер за во Автомобил СтилОпис : Материјал : Пластични+МеталИндикатор светла боја : Црвена / Сино / ЗеленоРаботи одлично и како замена или екстра usb полнење во автомобил, вклучете панел,со црвени LED светло VoltmeterНад загреана,надструја,во текотполнење заштита, полнење автоматски ќе се запре кога батеријата е полна, лесен за употреба и инсталирањеКомпактен дизајн 2in1 Автомобил USB Полнач и Voltmeter, одлична за полнење и проверка на напон целКомпатибилен со популарните мобилни уреди, USB 2.0,било кој уред, вклучувајќи дигитални фото апарати,како што се мобилни телефони и USB додатоциВлезен Напон : DC 12Пакет се вклучени : 1 BUC x usb автомобил полнач voltmeter

4-Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A/V) Адаптер Wire Кабел Монитор/Камера Адаптер
 • Неодамнешно

4-Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A/V) Адаптер Wire Кабел Монитор/Камера Адаптер

DEN 251.52

Тоа го прави едноставни за да го поврзете вашиот РКА камерата на 4PIN следи Кабел Должина : 22 cm / 8.6 инчен Голема Адаптер со Видео и Моќ Интерфејс Пакет Вклучува : КонверторКабел x 1 Не мора да го намали / менувате вашите оригинални кабли Опис на Производот: Тоа го прави едноставни за да го поврзете вашиот РКА камерата на 4PIN следи Кабел Должина : 22 cm / 8.6 инчен Голема Адаптер со Видео и Моќ Интерфејс Пакет Вклучува : 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Кабел x 1 Не треба да се намали / менувате вашите оригинални кабли 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Адаптер.

shhworldsea 10/50/150sets 2.2 mm 4 Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер plug терминал за Мотоцикл Автомобил
 • Неодамнешно

shhworldsea 10/50/150sets 2.2 mm 4 Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер plug терминал за Мотоцикл Автомобил

DEN 409.00 560.64

shhworldsea 10 / 50 / 100sets 2.2 mm 4 Стр Начин pin Авто Електричниот Конектор Женски Колекции & машки штекер приклучок со терминал за Мотоцикл Автомобил Бесплатен превозотженски машки комплет : женски комплет : машки комплет :

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 22-18 AWG Wire Конектор
 • Неодамнешно

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 22-18 AWG Wire Конектор

DEN 384.00 432.00

100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 2218 AWG Wire Конекторпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 женски,терминали и печат водоотпорен приклучување 6189-7100
 • Неодамнешно

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 женски,терминали и печат водоотпорен приклучување 6189-7100

DEN 768.00

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектор(црно бели клип) 0.6 женски,терминали и печат водоотпорен приклучување 61897100Опис на производот : 10 X 2 дупка водоотпорен конектор20 X метал терминал20 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач за Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS, текст DC 12V-24V DC Излез 12V 1.5 А, Кабел Должина од 3,5 m
 • Неодамнешно

XCGaoon 3,5 мм Порта Автомобил Полнач за Автомобил Радар Детектор / DVR Камерата / GPS, текст DC 12V-24V DC Излез 12V 1.5 А, Кабел Должина од 3,5 m

DEN 221.00 235.20

Безбеден и удобенЈа спречува преполнувањето, надструја, краткиколоТрошоци вашиот Радар Или Автомобил DVR во автомобил Спецификација : 1.Тип : Автомобил полнач & запалка приклучок за2.Компатибилност : DC12 V 24 V3.Боја : Црна4.Излез : DC12 V5.Текст : 12 V 24 V6.Интерфејс : DC7.Максимална Струја : 1.5 8.Кабел должина : 3.5 m ( 11.4 ft )1.Објектот Боја : Црна2.Објектот Тежина : 0.13 KGПакет содржи : 1 x Автомобил моќ конектор

DC 12V 24V 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Напон Voltmeter Мотоцикл Морски Брод Пад на превозот
 • Неодамнешно

DC 12V 24V 3.1 Двојна USB Автомобил Полнач Напон Voltmeter Мотоцикл Морски Брод Пад на превозот

DEN 303.00 415.20

Материјал : Пластични+МеталПроизвод Во Боја : ЦрнаИндикатор светла боја : Црвена / Сино / ЗеленоРаботи одлично и како замена или дополнителна двојна usb полнење во автомобил, вклучете панел,со црвени LED светло VoltmeterНад загреана,надструја,во текотполнење заштита, полнење автоматски ќе се запре кога батеријата е полна, лесен за употреба и инсталирањеКомпактен дизајн 2in1 Автомобил USB Полнач и Voltmeter, одлична за полнење и проверка на напон целКомпатибилен со популарните мобилни уреди, USB 2.0,било кој уред, вклучувајќи дигитални камери,pda уредите,мобилни телефони и USB додатоциВлезен Напон : DC 12 24 VVoltmeter се Измери Напон : 830 VИзлезен Напон : DC 5 VИзлезна Струја : 3100m AРаботна Температура : 80°Со Кабелот вклученГолемина : прибл.38x38x50mm (вклучувајќи ја и големината на иглички)Нема Мало ПакетКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Dual USB Автомобил Адаптер за полнење Напон Тековната 5V 3.1 целзиусови степени / Целзиусови Температура Тестер Пад на превозот
 • Неодамнешно

Dual USB Автомобил Адаптер за полнење Напон Тековната 5V 3.1 целзиусови степени / Целзиусови Температура Тестер Пад на превозот

DEN 135.00 185.28

Нов дизајн со двојно 3.1 USB излез, PTTC надc u rrent заштита, прикажување на напон, температура и тековната наизменично од секој од 10 секунди...

Бесплатен превозот 35W 2-Портен USB QC2.0 Автомобил Полнач Smart Qualcomm Брзо Полнење 2.0 полначот Адаптивни Полнење Технологија 5V 3.1
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 35W 2-Портен USB QC2.0 Автомобил Полнач Smart Qualcomm Брзо Полнење 2.0 полначот Адаптивни Полнење Технологија 5V 3.1

DEN 294.00 432.00

Бесплатен превозот 35 W 2Портен USB QC2.0 Автомобил Полнач Smart Qualcomm Брзо Полнење 2.0 полначот Адаптивни Полнење Технологија 5 V 3.11...

НОВИОТ Автомобил Полнач Мини USB/Micro USB Излез 12V да 5V 3А Напојување Конвертор За PDA DVR видео камера Нов Пад на превозот
 • Неодамнешно

НОВИОТ Автомобил Полнач Мини USB/Micro USB Излез 12V да 5V 3А Напојување Конвертор За PDA DVR видео камера Нов Пад на превозот

DEN 156.00 213.60

Функција : Влезен напон : DC822 V, (12 V промени на 5 V) ATT : ве Молиме не користете го во 24 V DC Камион, Автобус, Брод Авто заштита : во Текот на струја, во Текот температура, Краток спој, Тоа може да биде и може да работат во нормална состојба кога вратени...

10PCS 3.5 m Автомобил GPS Navigator Радар Полначот Мини USB Интерфејс Адаптер Со ON/OFF Прекинувач 12V-48V CA1190
 • Неодамнешно

10PCS 3.5 m Автомобил GPS Navigator Радар Полначот Мини USB Интерфејс Адаптер Со ON/OFF Прекинувач 12V-48V CA1190

DEN 2108.00 2539.20

Карактеристики : Висок квалитет,непрекинат инсталација за автомобил камера и монитор Напојување за камера и монитор,без дополнителни инсталации Со 10 A осигурач,заштита на колото Црвено жица е позитивен и црна жица е негативно за производство На Цигари Полесни е широко се користи,може да се користи за да се поврзете на автомобил електрични производи се Префрлите на контрола со индикатор за светло,тоа ќе светне кога се работи Спецификации : Точка Име : автомобил GPS полначот со on / off прекинувач Материјал : АБС Боја : Црна Напон текст : DC1248 V Напон излез : DC5 V ±5% Тековната излез : MAX 2 A Моќ Конектор : USB MINI 5 P Т Моќ линија должина : 3.5 метри

2017 Нови Медиуми-Во AMI СМИ MDI ПОМОШЕН Да Автомобил Музички Интерфејс USB Адаптер Кабел За Ауди А3 А4 А5 А6 A8 П5 ФОЛКСВАГЕН 4F0051510G Автомобил-Стил
 • Неодамнешно

2017 Нови Медиуми-Во AMI СМИ MDI ПОМОШЕН Да Автомобил Музички Интерфејс USB Адаптер Кабел За Ауди А3 А4 А5 А6 A8 П5 ФОЛКСВАГЕН 4F0051510G Автомобил-Стил

DEN 278.00 326.88

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

Универзална 3,5 ММ Мини Џек ПОМОШЕН Во Аудио Кабел За Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 Mazda 2
 • Неодамнешно

Универзална 3,5 ММ Мини Џек ПОМОШЕН Во Аудио Кабел За Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 Mazda 2

DEN 96.00 133.92

Материјал : Пластични Школка Домување Боја : Црна Висок квалитет жица прачка,траен и стабилен за Mazda конектор / 3.5 mm машки џек за слушалки влезови мала тежина, преносни Лесен за употреба, приклучок во директно,нема промена треба...

Eightwood Ново Возило Антена NMO Планината 3/4 Инчи Дупка Со 500cm RG58 Кабел
 • Неодамнешно

Eightwood Ново Возило Антена NMO Планината 3/4 Инчи Дупка Со 500cm RG58 Кабел

DEN 617.00 701.28

Понуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

бесплатен превозот 100PCS Авто Автомобил/Брод/Камион Сечилото ATC Осигурач Носителот Блок Маска
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 100PCS Авто Автомобил/Брод/Камион Сечилото ATC Осигурач Носителот Блок Маска

DEN 1200.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОпис100 X Авто Автомобил / Брод / Камион Сечилото ATC Осигурач Носителот БлокКоличина : 100 компјутери дијаметар : 36mm X35mm1.4"X1.3" инчен Одговара за Средината на ножот ATC осигурачСостојба : НоваRo HS согласностМатеријал : високо квалитетен материјал Одличен изглед и се додаваат за заштита на било кој системПосебен автомобил осигурач како индикатор за светло за осигурач е толпата надвор и екстратермички заштитни случај се на располагање по барањаОсигурувачот не вклучувајќиние, исто така, имаат автомобил осигурач100 PCS АВТОМОБИЛСТВО АВТОМОБИЛИ СЕЧИЛОТО FUSE КУТИЈА АСОРТИМАН КАМИОН SUV АВТОМОБИЛ ОСИГУРУВАЧИ 5 A 10 A 15 A 20 A 25 A бесплатен превозот САД$ 7.90 / многу100 парчиња / многуНОВИ 100 КОМПЈУТЕРИ АВТОМОБИЛСТВО АВТОМОБИЛИ СЕЧИЛОТО FUSE КУТИЈА 10 A бесплатен превозот САД$ 7.80 / многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот АВТОМОБИЛ СЕЧИЛОТО ОСИГУРАЧ 15 A 15 AMP СИНА АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧИ многу100 парчиња / многуНОВИ 100 КОМПЈУТЕРИ АВТОМОБИЛСТВО АВТОМОБИЛИ СЕЧИЛОТО FUSE КУТИЈА 5 A бесплатен превозот САД$ 7.80 / многу100 парчиња / многу1pcs, од не ' Рѓосувачки Автомобил Рог Магла Светлината LED ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Latching Switch 12 V 16mm бесплатен превозот САД$ 8.00 / парче1, Сина Метал Автомобил Магла LED ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Latching Switch 12 V 16mm НИКЕЛОБЛОЖЕНО МЕСИНГ бесплатен превозот САД$ 7.99 / парче1pcs Зелена Метал Автомобил Магла LED ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Latching Switch 12 V 16mm НИКЕЛОБЛОЖЕНО МЕСИНГ бесплатен превозот САД$ 7.99 / парчеИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1.

shhworldsea 50pcs/многу Бесплатен Превозот Автомобилската 6.3 mm автомобил splices wier терминали Crimp Терминал Женски Лопата Конектор за авто автомобил
 • Неодамнешно

shhworldsea 50pcs/многу Бесплатен Превозот Автомобилската 6.3 mm автомобил splices wier терминали Crimp Терминал Женски Лопата Конектор за авто автомобил

DEN 221.00 240.00

shhworldsea 50 PCS / Многу Бесплатен Превозот 6.3 mm Crimp Терминал Женски Лопата КонекторAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Приклучоци Во Фабрика Темперамент За HYUNDAI НУ Радио Моќ Жица Адаптер / Cid Стерео Кабел / Машки DIN ISO
 • Неодамнешно

Приклучоци Во Фабрика Темперамент За HYUNDAI НУ Радио Моќ Жица Адаптер / Cid Стерео Кабел / Машки DIN ISO

DEN 576.00 719.52

За HYUNDAI НФ​Е Радио За Автомобил Ожичување ТемпераментРезервни Стерео Моќ & Јазик ЖициИнсталации Приклучоци во Фабрика Темперамент​Стандард Motorola Машки (DIN ISO)За HYUNDAI НУ ПОСЕБНА НАПОМЕНА : Ако не сте професионален доволно, не се провери право темперамент и нареди погрешен модел, ние не прифаќаме тоа вратени.Ожичување Темперамент се користи при Замена на Фабрика за Радио со Резервни Радио.Карактеристики На Производот : Се користи за Инсталирање на Резервни Приемникот да ја фабрика приклучокот.Овозможува за инсталација на резервни радио со помош на постоечката фабрика жици и конекториБоја кодирани да се направи инсталација полесноПриклучоци во автомобил искористување на радиоЗа незасилена возила самоНема сечење на фабрика жици е потребноОдлична флексибилност, енергија ракување, и поголема отпорност на топлинаТерминали за заклучување безбедноКонекции : Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео Поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика подигнат специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталацијата на Приклучоците Во Фабрика Темперамент За HYUNDAI НУ Радио Моќ Жица Адаптер / Cid Стерео Кабел / Машки DIN ISOДобредојдовте на нашата продавница!Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни aftersale прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате someshopping совети...

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 16-14 AWG Wire Конектор
 • Неодамнешно

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 16-14 AWG Wire Конектор

DEN 427.00 480.00

100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 1614 AWG Wire Конектор100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 1614 AWG Wire КонекторЗа 1614 AWG (0.752,5 mm⊃2;) Безбедност изолатор допрете Лесно crimping со нормален алатка за Брзи инсталација без разголување жица работапакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 12-10 AWG Wire Конектор
 • Неодамнешно

shhworldsea 100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 12-10 AWG Wire Конектор

DEN 513.00 576.00

100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 1210 AWG Wire Конектор100pcs Магарешки Заклучување Брз Splice 1210 AWG Wire КонекторЗа 1210 AWG (46mm⊃2;) Безбедност изолатор допрете Лесно crimping со нормален алатка за Брзи инсталација без разголување жица работапакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

LEEWA Помошен Кабел Адаптер Женски 3,5 ММ Џек Радио со CD-Blaupunkt Играч Кабел За АУДИ ФОЛКСВАГЕН Passat Поло Бора CA2858
 • Неодамнешно

LEEWA Помошен Кабел Адаптер Женски 3,5 ММ Џек Радио со CD-Blaupunkt Играч Кабел За АУДИ ФОЛКСВАГЕН Passat Поло Бора CA2858

DEN 163.00 196.80

Компатибилен : за Passat б5 Бора ПОЛО Замена Blaupunkt CD player (не вклучуваат passat Blaupunkt CD Player) за Blaupunkt CD player Blaupunkt Помошен адаптер џек доведе на MP3 плеери и i Pods iphone карактеристики : се Поврзува преку 8 pin миниISO (CD Промени конекција) на задниот дел на стерео...

LEEWA Реле жици се подигнат кит за BMW CCFL/LED очи ангел на светлината Исчезнат Функција CA4758
 • Неодамнешно

LEEWA Реле жици се подигнат кит за BMW CCFL/LED очи ангел на светлината Исчезнат Функција CA4758

DEN 457.00 672.00

Оваа жица темперамент за LED или CCFL ангел очи реле инсталации за полнење за BMW CCFL / LED ангел очи со далечинскиот клуч исчезнатна и згаснатoff функција.Со користење на овој посебен реле ожичување темперамент, може да овозможи за BMW ангел око ореол прстени постепено осветлување и исклучување со твоите за BMW далечинскиот клуч.Оваа реле подигнат доаѓа со четири (4) стандард адаптери поддршка до 4 парчиња ангел око прстени, без разлика LED или CCFL.Карактеристики : Поддршка до 4 парчиња ЛЕД ангел очи прстени или CCFL ангел очиМоже да светне ринг со за BMW е ОЕМ далечинскиот клучКога го отклучувате автомобилот, за BMW ангел очи постепено ќе светне (исчезнатon)Кога заклучување на автомобилот, за BMW ангел очи постепено ќе се исклучи (исчезнатoff)Доаѓаат со fuse кутија за безбедностКако да се инсталира : Поврзете го за BMW ангел око прстени со адаптери(за некои ореол прстени,треба да се отстрани полнач и директно поврзете се со жици)Допрете црвена / црна жици да ја батеријата терминал + и земјатаДопрете Бела жица за да АКК 12 V+ или паркинг светлина + light up for BMW ангел око ѕвони кога моторот е наДопрете Црвено жица за да пред footwell(нога област) светло(или внатрешна светлина) за Исчезнат on & off функцијаЗа CCFL ангел очи, исто така ќе треба CCFL конвертори одделно

10pcs 4-Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A/V) Адаптер Wire Кабел Монитор/Камера Адаптер
 • Неодамнешно

10pcs 4-Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A/V) Адаптер Wire Кабел Монитор/Камера Адаптер

DEN 2015.52

Тоа го прави едноставни за да го поврзете вашиот РКА камерата на 4PIN следи Кабел Должина : 22 cm / 8.6 инчен Голема Адаптер со Видео и Моќ Интерфејс Пакет Вклучува : КонверторКабел x 10 Не треба да се намали / менувате вашите оригинални кабли Опис на Производот: Тоа го прави едноставни за да го поврзете вашиот РКА камерата на 4PIN следи Кабел Должина : 22 cm / 8.6 инчен Голема Адаптер со Видео и Моќ Интерфејс Пакет Вклучува : 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Кабел x 10 Не треба да ги намалат / менувате вашите оригинални кабли 10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Adapter10pcs 4Пински Машки да се РКА Фоно Адаптер Shockproof Водоотпорен Машки 4 Pin за да го РКА (A / V) Адаптер Wire Кабел Монитор / Камера Адаптер.

Новиот Автомобил Автоматски Адаптер за полнење DC 12V На AC Конвертор 220V Полначот Моќ Со USB Пад на превозот
 • Неодамнешно

Новиот Автомобил Автоматски Адаптер за полнење DC 12V На AC Конвертор 220V Полначот Моќ Со USB Пад на превозот

DEN 124.00 170.40

Материјал : ABS Одговара на сите видови на мобилни телефони полначи Може да се користи за anther цел Има заштита во валута, shortcircuit, преку вчитување на Приклучокот овој производ цигара во штекер Бидете сигурни моќ индикатор е светла Приклучок на мобилен телефон полначот во овој приклучок на овој производ се Користи за мобилен телефон, лични корисна Телефонски Систем, патување полнач, универзален полнач, не може да се користи на железо срцето трансформатор Влез : DC 12 V Излез : 220 V Излезна Моќност : 1 W Моќ го оценувате : 12 W Големина на : 11.5 x 5.5 x 3.3 cm Боја : како на сликата шоуПакетот вклучува : Моќ Конвертор Адаптер x 1