• Неодамнешно
Квалитетот Злато Јаже Троседот Стол Перница Везови Тема Три Основни Насоки Декоративни Додатоци 6/10 мм Дијаметар Продава од 5m/бејл

Квалитетот Злато Јаже Троседот Стол Перница Везови Тема Три Основни Насоки Декоративни Додатоци 6/10 мм Дијаметар Продава од 5m/бејл

DEN 181.92
Достапно

Количина на стоки

Детали Направен од висок квалитет 100% полиестер материјал,носат-отпорен и издржлив. Убава и тешки за завеса,софа на перници итн. Совршен за дома,спална соба,соба,канцеларија,coffeeshop,и др.
Карактеристики Трајни и чиста вода. Три извртени свила-како конец од 100% Полиестер Дијаметар : 6 mm =0.6 cm Дијаметар : 10 mm = 1.0 cm Тежина : 25 грама по метар
Единечната цена за 1 бејл на јажиња (1 бејл = 5 метри,2 бали = 10 метри стрижат,итн) се Мијат Настава : Нежно Машина за Миење Ладно 1-5 cm грешка ќе биде дозволено поради прирачник за мерење Фото Боја : Компјутерски монитори се разликуваат во боја на екранот во Боја сенка : Боја може да варира од различни боење многу ткаенини или предиво Чувајте се далеку од Пожар
Пакет Содржи : Јаже + Поли торба спакувани Овој оглас ќе бидат на товар на товар и тој се пресметува според неговата тежина или димензија Превозот надвор време : noramlly ја за 4-7 дена (ќе ги советува ако повеќе дена ќе бидат потребни) За брза испорака,и ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/ТНТ/Aramex се достапни,ве молиме истрага со продавачот на добивка(вкл.Обичај на добивка,ДДВ итн.) може да ви биде наплатена во некои земји според нивната прописи Купувачите треба да биде одговорен за царина ако постои било ве Молиме да бидете трпеливи да се чека за пратката е пристигнување и контактирајте со нас iof има било какви прашања во врска со следење ве Молиме да дадете пет ѕвезди повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба и proudcts Уживаат во шопинг и се очекува следната посета

Карактеристики на понудата

боја:
6 mm, 10 mm
Тип На Производ:
Кабли
Техника:
Извртени
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Круг
Употреба:
Чевли,Домашен Текстил,Торби
Број На Модел На:
FDZZ001
Функција:
Висока Издржливост
Дијаметар:
6 мм и 10 мм

Слични понуди

20 бои 10мм*2mm faux кожа string велур кабелот/чипка/лента DIY камшик накит ѓердан хривнија бесплатен превозот 20м
 • Неодамнешно

20 бои 10мм*2mm faux кожа string велур кабелот/чипка/лента DIY камшик накит ѓердан хривнија бесплатен превозот 20м

DEN 767.52

FAUX велур кожа КабелотОбјектот Информации : рамни faux велур кожа кабелот обична боја : црвено,сино..20 бои во вкупна големина : 10*2mm( ширина*дебелина) количеството : 1m / еез,20pcs / многу...

100pcs новиот дебели круг жица Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола
 • Неодамнешно

100pcs новиот дебели круг жица Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола

DEN 13680.00 14400.00

100% Сосема нов Hight квалитет Компатибилен со за СЕГА Dreamcast Поврзува вашата Конзола за игри на РКА конекторите на вашиот ТВ, нема повеќе подесување! Трета страна производство100pcs x AV КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

xunbeifang 50pcs многу За PS2 на мултитап начин на Мулти допрете Играч Мултиплеер Адаптер за PlayStation 2 за PS 2 4 поддршка контролори
 • Неодамнешно

xunbeifang 50pcs многу За PS2 на мултитап начин на Мулти допрете Играч Мултиплеер Адаптер за PlayStation 2 за PS 2 4 поддршка контролори

DEN 18088.80

Промоции Слични ПроизводиПроизвод Слика 50pcs многу За PS2 4 Играч на мултитап начин на Мулти допрете Адаптер за Play Station 2 за PS 2 4 поддршка контролориОпис на производот Уникатен дизајн кој овозможува да се користи еден мултитап начин за двете од старата и новата конзола Целосно компатибилни со Јапонија, Америка и Европа PS2 конзоли и игри...

20mm памук string рачно изработени diy додатоци три боја јаже извртени јаже направен од чист памук пресврт декорација дизајн дебело јаже
 • Неодамнешно

20mm памук string рачно изработени diy додатоци три боја јаже извртени јаже направен од чист памук пресврт декорација дизајн дебело јаже

DEN 1724.00 1915.20

Материјал : ПамукГолемина : 20 mmQuatity : 10 метри / многуторбаПревозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL...

10pcs Висок квалитет на 9 pin 1.8 M продолжување кабел за Сега Битие 2 за Mega Drive за MD2 Игра конзола
 • Неодамнешно

10pcs Висок квалитет на 9 pin 1.8 M продолжување кабел за Сега Битие 2 за Mega Drive за MD2 Игра конзола

DEN 1591.00 1872.00

100% Сосема нов Hight квалитет Продолжување Кабел за SEGA Genesis & Mega Drive 2 трета страна производ должина на Кабел : 1.8 М10pcs × КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

5000pcs/лот 3транспарентна string висат ознака облека ознаки јамка заклучување пластични snap fastener за облека ознаки
 • Неодамнешно

5000pcs/лот 3транспарентна string висат ознака облека ознаки јамка заклучување пластични snap fastener за облека ознаки

DEN 623.52

Предмет : Висат Ознака String Пластични главата Безбедна и силна начин да се закачите на ознаки на облека, чанти, чевли, ремен и багажБои : ТранспарентнаUseage : Јамки заклучување трајно да се зацврсти со раце, без посебна алатка потребни Неколку етикетите / ознаките можат да бидат користениГолемина : 3 инчи триаголник главаКоличина : 5000 Компјутери / МногуНајголемиот дел Цена : 2 Многу или Повеќе Од 10% ПопустПревозот Надомест : Ако ви треба голема количина,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви понуди попуст за превозот надомест.

18 Боја ги собереш 3 Акции Извртени Памук Канапи 10мм DIY Занает Декорација Јаже Тема Памук Кабелот за Торба Drawstring Појас Шапка CD27B
 • Неодамнешно

18 Боја ги собереш 3 Акции Извртени Памук Канапи 10мм DIY Занает Декорација Јаже Тема Памук Кабелот за Торба Drawstring Појас Шапка CD27B

DEN 840.00 954.72

Добредојдовте на нашиот магазин>>>Ако ви треба Боја 18Бела, pls остави порака кога ќе го поставите цел...

10pcs новиот дебели круг жица Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола
 • Неодамнешно

10pcs новиот дебели круг жица Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола

DEN 1824.00 1920.00

100% Сосема нов Hight квалитет Компатибилен со за СЕГА Dreamcast Поврзува вашата Конзола за игри на РКА конекторите на вашиот ТВ, нема повеќе подесување! Трета страна производство10pcs x AV КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

Lshangnn 5mm Diy додатоци извртени круг памук кабелот декорација јаже Беж памук јаже рачно ткаени drawstring јаже 24color
 • Неодамнешно

Lshangnn 5mm Diy додатоци извртени круг памук кабелот декорација јаже Беж памук јаже рачно ткаени drawstring јаже 24color

DEN 191.52

Ставката што сте ја одбрале е со висок квалитет на со конкурентна цена.Би сакале тоа!!!Материјал : 100% памукПакување : 10 метриДијаметар : Околу 5 ммБоја : јажето севкупно има 22 бои , ако треба бојата на бројот 1722, тогаш ве молиме оставете порака за нас дека сакате да шемацифрениот броеви , ние ќе испрати според вашите потреби и барања, ако не оставете порака до нас,ние ќе бидеме случаен шема за вас,ви благодариме!!!Ве молиме имајте во предвид дека : 1.Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.​

30Meter 1.5 mm дебелина/3ply Природни Јута Twine Кабелот DIY/рачно изработени Украсни Додатоци, Коноп Јута Јаже Не За Индивидуални Продажба
 • Неодамнешно

30Meter 1.5 mm дебелина/3ply Природни Јута Twine Кабелот DIY/рачно изработени Украсни Додатоци, Коноп Јута Јаже Не За Индивидуални Продажба

DEN 91.00 95.52

Природен Коноп Јута Јаже 30 M, 3ply / 11.5 mm дебелина1pcs по многу^^Природен Коноп Јута Јаже 50 метри должина 2ply,Спецификација : Материјал : Природен КонопГолемина : дебелина 0.06" / 1.5 mmдолжина30 MПечатење : НикојПакување : 1pcs / opp во балон пакувањеВе молиме да се напомене дека цената е за 1 buc еден многу!КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС & ВРЕМЕ на ОДГОВОР Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш се одговори на вашата епошта во рок од 24 часа...

100yard/тркалаат 2mm полиестер/поли кабелот/string восок 28 бои водоотпорен leathercraft DIY ѓердан хривнија камшик бесплатен превозот
 • Неодамнешно

100yard/тркалаат 2mm полиестер/поли кабелот/string восок 28 бои водоотпорен leathercraft DIY ѓердан хривнија камшик бесплатен превозот

DEN 863.52

восок полиестер КабелотОбјектот Информации : восок поли кабелот обична боја : црвено,сино. 28 бои во вкупна големина : 2mm количина : 100yard...

98yard 2mm Восок Памук Кабелот Пакет обложени Накит Одлуки String Тема beading кабелот hangtag 20 бои бесплатен превозот ТОПЛА
 • Неодамнешно

98yard 2mm Восок Памук Кабелот Пакет обложени Накит Одлуки String Тема beading кабелот hangtag 20 бои бесплатен превозот ТОПЛА

DEN 527.52

ВОСОК ПАМУК КабелотОбјектот Информации : восок памук кабелот круг на боја : црвено,сино..20colors во вкупна големина : 2mm ширина количина : 98yard / пакет за една боја ве Молиме оставете порака за да ме ако изберете " други ", или ние ќе ги испрати по случаен избор,thx...

За сега DC кабел Scart кабелот Кабел за СЕГА Dreamcast DC
 • Неодамнешно

За сега DC кабел Scart кабелот Кабел за СЕГА Dreamcast DC

DEN 273.00 287.52

100% Сосема нов Hight квалитет на Трети лица производ Подобрување на визуелниот квалитет на вашата конзола со овој кабел Овозможување на поголема на сите круг на слика јасност Супериорен во однос на стандардот композитен кабел Компатибилен со за СЕГА Dreamcast Кабел должина : околу 1.8 M ЗАБЕЛЕШКА : Дали работи со HDMI конвертори не се тестирани,па ние не совети за да се поврзете со HDMI конвертори1pcs x КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

20packs/многу (400yards) 10mix боја на хартија string извртени хартија канапи, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување
 • Неодамнешно

20packs/многу (400yards) 10mix боја на хартија string извртени хартија канапи, хартија лико јаже за DIY Занает подарок Пакување

DEN 2063.52

Нашиот главен производВе молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.Производ детали ОписСега имаме парк, можете да го нарачате директно.НОВИ 10 мешавина боја на хартија лико twine јаже, хартија мозок, stringматеријал : 100% хартијаГолемина : Кол 1.5 mm1 влакно извртениПакување : 2 боја / картичка / пакет секоја боја од 10 метри, 20meters / картичка, 2 serciers боја по картичка секоја цел 20 картички / пакети со мешана боја.Се користи за DIY Занает подарок Пакување / бележник декорацијаAnswer : ___________________________ Note : Слика боја се однесуваат само, вистинската боја е одлучено од страна на примерок.Ако умот боја, ве молиме цел тоа purdently.Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, Т / Т ве Молиме изберете било кој начин сакате.Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСАко имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часаПовратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

17colors Faux Велур Кабелот Чипка Кожа Жица Тема/чипка/ленти 5mm ЦРВЕНО DIY камшик накит ѓердан хривнија бесплатен превозот
 • Неодамнешно

17colors Faux Велур Кабелот Чипка Кожа Жица Тема/чипка/ленти 5mm ЦРВЕНО DIY камшик накит ѓердан хривнија бесплатен превозот

DEN 479.52

*** 2.7 / 2.8 / 3 / 5 / 8 / 10мм ширина на Faux Велур мозок се на располагање премногу,2.7 mm ,2.8 mm ,3мм ,5mm8мм ,10мм ,станот faux велур кожа мозок(црвена seriers) обична боја : црвено,сино..17 бои во вкупна големина : 5*1.5 mm( ширина*дебелина) количеството : 1m / боја,17colors / многу...

90yard 1.5 mm Восок Памук Кабелот Пакет обложени Накит Одлуки String Тема beading мозок се разликува бои бесплатен превозот ТОПЛА
 • Неодамнешно

90yard 1.5 mm Восок Памук Кабелот Пакет обложени Накит Одлуки String Тема beading мозок се разликува бои бесплатен превозот ТОПЛА

DEN 719.52

ВОСОК ПАМУК КабелотОбјектот Информации : восок памук кабелот круг на боја : црвено,сино..20colors во вкупна големина : 1.5 mm ширина количина : 90yard / пакет за една боја, Ако изберете "други", ве молиме оставете порака за да ми боја код што треба, или ние ќе ги испрати по случаен избор.thx...

100pcs Висок квалитет на 9 pin 1.8 M продолжување кабел за Сега Битие 2 за Mega Drive за MD2 Игра конзола
 • Неодамнешно

100pcs Висок квалитет на 9 pin 1.8 M продолжување кабел за Сега Битие 2 за Mega Drive за MD2 Игра конзола

DEN 11383.00 13392.00

100% Сосема нов Hight квалитет Продолжување Кабел за SEGA Genesis & Mega Drive 2 трета страна производ должина на Кабел : 1.8 М100pcs × КабелAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...