• Неодамнешно
235g Црвено ТОПЕЊЕ кварцен кристал убава магично стапче точка да се лекува

235g Црвено ТОПЕЊЕ кварцен кристал убава магично стапче точка да се лекува

DEN 671.52
Достапно

Количина на стоки


Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 235g Должина 89-90mm Ширина 21-26mm Hight 16-20mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.поевтино и побрзо)
2. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.

Карактеристики на понудата

Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Слични понуди

ААА+ Среќен Дрво!!! Природна Убава Зелена Aventurine Кристално Дрво 88g H7.08
 • Неодамнешно

ААА+ Среќен Дрво!!! Природна Убава Зелена Aventurine Кристално Дрво 88g H7.08

DEN 1439.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИмеААА+ Среќен Дрво!!! Природна Убава Зелена Aventurine Кристал Бисер Дрво 88g H7.08"МатеријалNatura кристалноТежина88 GДолжина120 MMШирина110 MMHighth180 MMПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1.4 Природни Зголеми Кварц Маитреја Буда Камен издлабени Figurine Занаети Среќа Чакра Исцелување Реики
 • Неодамнешно

1.4 Природни Зголеми Кварц Маитреја Буда Камен издлабени Figurine Занаети Среќа Чакра Исцелување Реики

DEN 410.00 431.52

Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!1.4" Природни Зголеми Кварц Маитреја Буда Камен издлабени Figurine Занаети Среќа Чакра Исцелување Реики Материјал се Зголеми Кварц Големина Прибл.1.4"(37x37x17) Форма Маитреја Буда Количина 1 ПарчеВе молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,Ве молиме погледнете го детален опис,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

34x44MM Природни скапоцен камен Змеј Крв Камен Сфера Јајце Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети W/Стенд
 • Неодамнешно

34x44MM Природни скапоцен камен Змеј Крв Камен Сфера Јајце Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети W/Стенд

DEN 592.00 623.52

34x44 MM Природни скапоцен камен Змеј Крв Камен Сфера Јајце Чакра Исцелување Реики Камен Резба Занаети W / СтендЗатоа што тоа е природен камен, секоја една од нив има свои карактеристики, фотографии се само за референца, ќе добијат сличен бидејќи од природен камен, но ние гарантираме дека сите тие се во sa мене квалитет...

Круг Стакло Cabochon 10/12/16/18/20/25мм Божиќ Серија PhotoHandmadeCameo Конектор Наоѓање Suppies за Накит Clasps Занает
 • Неодамнешно

Круг Стакло Cabochon 10/12/16/18/20/25мм Божиќ Серија PhotoHandmadeCameo Конектор Наоѓање Suppies за Накит Clasps Занает

DEN 131.00 159.84

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 10 / 12 / 16 / 18 / 20 / 25ммСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

Оникс потоне,мермер потоне,Камен Потоне Countertop Суета Врвот
 • Неодамнешно

Оникс потоне,мермер потоне,Камен Потоне Countertop Суета Врвот

DEN 14400.00

Опис На ПроизводотОпис : Опис : Ние можеме да им понуди разновидни форми и бои на гранит и мермер тоне.Тоне1)Точка : мед оникс Потоне2)Боја : жолта3)Големина : 430*430*135 различни големини на располагање4)Форма : круг, квадрат, правоаголни, триаголни, ellipsolid, срце облик5)Готови : полиран6)Користење : за бања и кујна или на други места.7), исто Така, нудат исти нешто како што се сапун сад и другите8)Пакување : пластична фолија и пена со нови можеле да произлезат од нив дрвена гајба надвор

Круг GlassCabochon 10/12/16/18/20/25мм Mulity PhotoCameo Разубавувањето Конектор Наоѓање Suppies за Накит Clasps Занаети
 • Неодамнешно

Круг GlassCabochon 10/12/16/18/20/25мм Mulity PhotoCameo Разубавувањето Конектор Наоѓање Suppies за Накит Clasps Занаети

DEN 131.00 159.84

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 10 / 12 / 16 / 18 / 20 / 25ммСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

природни кристал занает дрво , среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство tree1702
 • Неодамнешно

природни кристал занает дрво , среќа фенг шуи дрво како маскота, донесе во богатство и богатство, богатство tree1702

DEN 1002.24

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

330g-400g Природни сина месечина labradorite давање статии Сина месечина портокал месечината виолетова месечината игра парчиња
 • Неодамнешно

330g-400g Природни сина месечина labradorite давање статии Сина месечина портокал месечината виолетова месечината игра парчиња

DEN 2088.00

Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

2325g РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување
 • Неодамнешно

2325g РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување

DEN 2207.52

Објектот се Објасни Име РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Исцелување Материјал Природни, кварц crysta Тежина 23002400g Должина 128130mm Ширина 128130mm Hight 95100mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

80-100G+ ААА+++ ПРИРОДНИ ЦРНИОТ ТУРМАЛИН КРИСТАЛ КАМЕН ОРИГИНАЛНИОТ
 • Неодамнешно

80-100G+ ААА+++ ПРИРОДНИ ЦРНИОТ ТУРМАЛИН КРИСТАЛ КАМЕН ОРИГИНАЛНИОТ

DEN 479.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме80100g ААА+++ ПРИРОДНИ ЦРНИОТ ТУРМАЛИН КРИСТАЛ КАМЕН ОРИГИНАЛНИОТМатеријалNatura кристалноТежина80100gДолжинаШиринаHighthПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1387g РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување
 • Неодамнешно

1387g РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување

DEN 1247.52

Објектот се Објасни Име РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Исцелување Материјал Природни, кварц crysta Тежина 13871400g Должина 102mm Ширина 102mm Hight 83mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

ААА+ Среќен Дрво!!! Природни Прилично Citrine Жолта Кристално Дрво 88g H7.08
 • Неодамнешно

ААА+ Среќен Дрво!!! Природни Прилично Citrine Жолта Кристално Дрво 88g H7.08

DEN 1439.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИмеААА+ Среќен Дрво!!! Природни Прилично Citrine Жолта Кристал Бисер Дрво 88g H7.08"МатеријалNatura кристалноТежина88 GДолжина120 MMШирина110 MMHighth180 MMПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Бања камен потоне и басенот
 • Неодамнешно

Бања камен потоне и басенот

DEN 15360.00

Опис На ПроизводотОпис : Опис : Ние можеме да им понуди разновидни форми и бои на гранит и мермер тоне.Тоне1)Точка : Мермер Потоне2)Боја : кафена3)Големина : 430*430*135 различни големини на располагање4)Форма : круг, квадрат, правоаголни, триаголни, ellipsolid, срце облик5)Готови : полиран6)Користење : за бања и кујна или на други места.7), исто Така, нудат исти нешто како што се сапун сад и другите8)Пакување : пластична фолија и пена со нови можеле да произлезат од нив дрвена гајба надвор

306 грама природни кварцен кристал метална цевка акумулација точка ангел за третман на аура A26
 • Неодамнешно

306 грама природни кварцен кристал метална цевка акумулација точка ангел за третман на аура A26

DEN 1775.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 306g Должина 107mm Ширина 50mm Hight 45mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

Мал ЧЕРЕП (БЕЗ СВЕТЛА) тема внатрешни мебел смола черепот модел филм сцена реквизити украси бар дома декорација занает
 • Неодамнешно

Мал ЧЕРЕП (БЕЗ СВЕТЛА) тема внатрешни мебел смола черепот модел филм сцена реквизити украси бар дома декорација занает

DEN 806.40

Производ Материјал : Смола Производ Големина : 15x12x4cm Производ пакувањето : Картонска Кутија Производот Тежина : 0.32 kg

1.0 LB Мали Сурови Природни Smokey Кварцен Кристал Семе Поени Рок Минерални Оригинални Примероци од Кина
 • Неодамнешно

1.0 LB Мали Сурови Природни Smokey Кварцен Кристал Семе Поени Рок Минерални Оригинални Примероци од Кина

DEN 1128.00

детали за производотОписМали Сурови Природни Smokey Кварцен Кристал Семе Поени Рок Минерални Оригинални Примероци од КинаОколу 180 парчиња кристали во по многу.(1 LB) Мерки за : прибл...

200g Природни Поставен на Црвено Гранат Камен Чакал Падна Камен Кристал Исцелување Магнет Минерални Примероци Фенг шуи
 • Неодамнешно

200g Природни Поставен на Црвено Гранат Камен Чакал Падна Камен Кристал Исцелување Магнет Минерални Примероци Фенг шуи

DEN 452.00 475.20

200g / многу Природни Поставен на Црвено Гранат Камен Чакал Падна Камен КристалноИсцелување Магнет Минерални Примероци Фенг шуиПопуларната камен пронајдени во целиот свет, Гранат се користи со векови од страна на цареви и витези какозаштитна Talisman, од страна на Хинду и Будистички следбеници како светиот камен на просветлување, како и од страна на Мајчин Северна иСеверноамериканските Индијански, Ацтеките, Маите, и Африкански Племенски култури.Моќен Гранат да се очисти енергетските центри на негативни енергии и рестимулирам нив...

Кина црна Bian Камен GuaSha Масажа Scrape Терапија Здравје Лек Алатка 002
 • Неодамнешно

Кина црна Bian Камен GuaSha Масажа Scrape Терапија Здравје Лек Алатка 002

DEN 432.00 576.00

"> Информација За Производот : Si Бин pumice апсорбира масти за долгорочна човековите триење, сјајна црна, црна, убава камен.Темно сива, на локално ниво може да биде малку жолта, површината може да биде нередовно во облик на бели marbled триење контакт со телото ги апсорбира маст, масло беше црна...

10/12/16/18/20/25мм Микс Боја на Сите Во Парови Змеј Очи Круг Стакло Cabochon Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу
 • Неодамнешно

10/12/16/18/20/25мм Микс Боја на Сите Во Парови Змеј Очи Круг Стакло Cabochon Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу

DEN 131.00 159.84

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 10 / 12 / 16 / 18 / 20 / 25ммСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

195g 4pcs овни на природни кварцен кристал светло сина fluorite точка да се лекува
 • Неодамнешно

195g 4pcs овни на природни кварцен кристал светло сина fluorite точка да се лекува

DEN 815.52

Објектот се Објасни Име 165 грама природен кварц кристално црвена топење магично стапче да се лекува Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 195g Должина mm Widthc mm Hight 6070mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

2017 Нови 200g Природни Гранат јасно Кварцен Кристал Падна Камен Карпа Чипови Монистра Чакра Исцелување Реики DIY Материјали Камен Занаети
 • Неодамнешно

2017 Нови 200g Природни Гранат јасно Кварцен Кристал Падна Камен Карпа Чипови Монистра Чакра Исцелување Реики DIY Материјали Камен Занаети

DEN 281.00 330.24

Овие слики се само за ваша референца, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 12mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.превозот време : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус30 90working денаКина Пост Регистрирани Воздух Mail2560 работни денаEПакет1030 работни денаEMS512 работни денаDHL / Федекс / UPS / ТНТ310 работни денаanswer : ___________________________ note : 1.повеќе од$5, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно.2.помалку од$5, испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно.3.повеќе од $120, испраќаат преку Изразуваат слободно.4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете

1/2lb 13-16pcs ПРИРОДНИ SMOKY КВАРЦЕН КРИСТАЛ СФЕРА ТОПКАТА 230.0 G
 • Неодамнешно

1/2lb 13-16pcs ПРИРОДНИ SMOKY КВАРЦЕН КРИСТАЛ СФЕРА ТОПКАТА 230.0 G

DEN 1055.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 1 / 2lb 1316pcs ПРИРОДНИ SMOKY КВАРЦЕН КРИСТАЛ СФЕРА ТОПКАМатеријалПриродни кристалноТежина230gДолжина2115mmШирина2115mmHighth2115mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100g Големи Природни Tigea Жолта Тигар Око на Телото Рок Кварцен Кристал Tigerite Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Декорација Камен
 • Неодамнешно

100g Големи Природни Tigea Жолта Тигар Око на Телото Рок Кварцен Кристал Tigerite Минерални Примероци Риба Резервоарот Градина Декорација Камен

DEN 286.00 408.00

Големина : 1530ммМатеријали : Физички Жолта TigeriteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

ААА++ природата smoky citrine кварцен кристал скапоцен камен точка реики лекување
 • Неодамнешно

ААА++ природата smoky citrine кварцен кристал скапоцен камен точка реики лекување

DEN 698.88

Објектот се Објасни Име ААА++ природата smoky citrine кварцен кристал скапоцен камен точка реики лекувањеМатеријал Природни кварцен кристал Тежина 6065g Lengt mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Голема трговија на Големо Природни Aventurine jade Кристал Зелени Камења Рок Минерални Примероци Садење Аквариум Риба Резервоарот Оркестарот Камен Занаети
 • Неодамнешно

Голема трговија на Големо Природни Aventurine jade Кристал Зелени Камења Рок Минерални Примероци Садење Аквариум Риба Резервоарот Оркестарот Камен Занаети

DEN 369.00 479.52

Име : Aventurine Jade Големина : 1030мм Ефект : Минерални Примероци / Садење на Аквариум / Риба Резервоарот Оркестарот Камен / Занаети Материјал : Природни Камења

134 грама природен кварц кристалниот череп цевка пушењето точка да се лекува
 • Неодамнешно

134 грама природен кварц кристалниот череп цевка пушењето точка да се лекува

DEN 911.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 134g Должина 125mm Ширина 26mm Hight 34mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување
 • Неодамнешно

РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Лекување

DEN 1439.52

Објектот се Објасни Име РЕТКИ Голем Змеј Septarian Кристал Сфера Geode Јајце Исцелување Материјал Природни, кварц crysta Тежина 10001200g Должина од 100120mm Ширина 8090mm Hight 5060mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...