• Неодамнешно
Нови LCD Екранот За Casio Exilim EX-H10 H10 Дигитална Камера Замена

Нови LCD Екранот За Casio Exilim EX-H10 H10 Дигитална Камера Замена

DEN 281.00
DEN 312.00
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Карактеристики на понудата

Компатибилен Бренд:
За CASIO
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
No
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
H10

Слични понуди

НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 5D Mark II 5DII 5D2 Дигитална Камера Поправка Дел
 • Неодамнешно

НОВИ Оригинални Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon EOS 5D Mark II 5DII 5D2 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 354.00 393.12

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Надворешното LCD Екран Заштитен Стакло Поправка делови За Sony DSC-HX50V HX60V HX50 HX60 Дигитална камера
 • Неодамнешно

Надворешното LCD Екран Заштитен Стакло Поправка делови За Sony DSC-HX50V HX60V HX50 HX60 Дигитална камера

DEN 335.52

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

Нови LCD Екран За Canon A720 Е/PC1251 Дигитална камера (бесплатен превозот)
 • Неодамнешно

Нови LCD Екран За Canon A720 Е/PC1251 Дигитална камера (бесплатен превозот)

DEN 575.52

Нови LCD Екран За Canon A720 Е / PC1251 Дигитална камера (бесплатен превозот)Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови за SAMSUNG PL20 PL21 PL22 ST66 ST77 ST93 ST96 LCD Екран Со заднинско Осветлување
 • Неодамнешно

НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови за SAMSUNG PL20 PL21 PL22 ST66 ST77 ST93 ST96 LCD Екран Со заднинско Осветлување

DEN 311.00 345.12

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

НОВИТЕ Леќи Focuse Гума и Зум Гума За Tamron 17-50 СП БОЛЕСТ 17-50mm f/2.8 Замена Единица Поправка Делови(B005)
 • Неодамнешно

НОВИТЕ Леќи Focuse Гума и Зум Гума За Tamron 17-50 СП БОЛЕСТ 17-50mm f/2.8 Замена Единица Поправка Делови(B005)

DEN 292.32

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

НОВИ LCD Екран За CANON PowerShot S100V S100 S200 Дигитална Камера Поправка Дел Со Светлото и Стакло
 • Неодамнешно

НОВИ LCD Екран За CANON PowerShot S100V S100 S200 Дигитална Камера Поправка Дел Со Светлото и Стакло

DEN 456.00

НОВИ LCD Екран За CANON Power Shot S100 V S100 S200 Дигитална Камера Поправка Дел Со Светлото и СтаклоПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Големина 2.5 инчен НОВИ LCD Екран Поправка Делови за SAMSUNG L730 L830 L930 Дигитална Камера Со Осветлување
 • Неодамнешно

Големина 2.5 инчен НОВИ LCD Екран Поправка Делови за SAMSUNG L730 L830 L930 Дигитална Камера Со Осветлување

DEN 249.60

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

s5800 LCD Дисплеј s5700 Екран За FUJI Fujifilm FinePix S5700 lcd S5800 S8000 lcd S700 камера поправка делови
 • Неодамнешно

s5800 LCD Дисплеј s5700 Екран За FUJI Fujifilm FinePix S5700 lcd S5800 S8000 lcd S700 камера поправка делови

DEN 518.00 575.52

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Огледало Рефлексивни Панели Одраз Огледало Заградата поправка делови за Canon 6D DS126402 SLR
 • Неодамнешно

Огледало Рефлексивни Панели Одраз Огледало Заградата поправка делови за Canon 6D DS126402 SLR

DEN 3119.52

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

Користи Оптички визирот диоптријата на вредноста собранието Поправка делови За Nikon D600 D610 SLR
 • Неодамнешно

Користи Оптички визирот диоптријата на вредноста собранието Поправка делови За Nikon D600 D610 SLR

DEN 1439.52

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

Нови оригинални LCD Екран за Canon М3 ;за PC2064 за Canon G1X mark II ;за PC2049 Со светлото и надворешниот екран на допир
 • Неодамнешно

Нови оригинални LCD Екран за Canon М3 ;за PC2064 за Canon G1X mark II ;за PC2049 Со светлото и надворешниот екран на допир

DEN 1199.52

Опис на производот Топло прашува : 1 кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно...

Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување
 • Неодамнешно

Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување

DEN 820.00 890.88

Paymen : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн изберете најзгодно за вас Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број...

НОВА Камера LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer За Sony Cyber-shot DSC-T77 DSC-T90 T77 T90 Дигитална Камера
 • Неодамнешно

НОВА Камера LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer За Sony Cyber-shot DSC-T77 DSC-T90 T77 T90 Дигитална Камера

DEN 315.00 349.92

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Совршена размена!!! За AUO + LCD Зглоб=За Sony LCD Екран Со Осветлување за Sony A200 A300 A350 SLR
 • Неодамнешно

Совршена размена!!! За AUO + LCD Зглоб=За Sony LCD Екран Со Осветлување за Sony A200 A300 A350 SLR

DEN 1679.52

Совршена размена!!!AUO LCD disply екран + LCD Зглоб= Sony LCD ,тие се компатибилни Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.

Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување
 • Неодамнешно

Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување

DEN 432.00 479.52

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Нови Надворешниот LCD Екранот/Прозорец Стакло Замена За Canon EOS 1100D;DS126291;Бунтовнички T3;Бакнеж x50 SLR камера
 • Неодамнешно

Нови Надворешниот LCD Екранот/Прозорец Стакло Замена За Canon EOS 1100D;DS126291;Бунтовнички T3;Бакнеж x50 SLR камера

DEN 312.00

Нови Надворешниот LCD Екранот / Прозорец Стакло Замена За Canon EOS 1100 D;DS126291;Бунтовнички T3;Бакнеж x50 SLR камераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Оригинални НОВИ Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon 1000D Бунтовнички XS Бакнеж F Дигитална Камера Поправка Дел
 • Неодамнешно

Оригинални НОВИ Матирано Стакло (со Фокус на Екранот) За Canon 1000D Бунтовнички XS Бакнеж F Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 475.00 527.52

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за SONY Cyber-Shot DSC-HX5 DSC-H55 HX5 H55 Дигитална Камера Со Backllight
 • Неодамнешно

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за SONY Cyber-Shot DSC-HX5 DSC-H55 HX5 H55 Дигитална Камера Со Backllight

DEN 285.12

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за SONY CyberShot DSCHX5 DSCH55 HX5 H55 Дигитална Камера Со BackllightПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

НОВИ LCD Екран За CANON IXUS80 IXUS85 IXUS95 SD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 Камера
 • Неодамнешно

НОВИ LCD Екран За CANON IXUS80 IXUS85 IXUS95 SD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 Камера

DEN 301.44

НОВИ LCD Екран За CANON IXIXIXSD1100 SD770 SD1200 IXY25 IXY20 IXY110 Е PC1271 PC1262 PC1355 КамераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Големина 3.0 инчен LCD Екран Поправка Делови за NIKON COOLPIX S52 S-52 Дигитална Камера Со Осветлување
 • Неодамнешно

Големина 3.0 инчен LCD Екран Поправка Делови за NIKON COOLPIX S52 S-52 Дигитална Камера Со Осветлување

DEN 371.00 412.32

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!