• Неодамнешно
5Sets/Многу K7006 KLIC-7006 Батерија USB Полнач за Кодак Дигитални Камери EASYSHARE M200 M215 M23 M522 M530 M531 M532 M5350 M5370

5Sets/Многу K7006 KLIC-7006 Батерија USB Полнач за Кодак Дигитални Камери EASYSHARE M200 M215 M23 M522 M530 M531 M532 M5350 M5370

DEN 763.20
Достапно

Количина на стоки


5 Sets/Многу K7006 KLIC-7006 Батерија USB Полнач за Кодак Дигитални Камери EASYSHARE M200 M215 M23 M522 M530 M531 M532 M5350 M5370
Карактеристики : Многу корисни и светлина-тежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер. Мора да имате. Поддршка за полнење преку мобилен моќ банка и телефонски адаптер за полнење. 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Влез : DC 5 V±5%; Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V±5% 500m Ah мала тежина, компактни, пренослив.
Пакет(секоја многу) вклучува 5sets на KLIC-7006 USB полнач , секој сет содржи : 1x USB Полнач за KLIC-7006 батерија; 1x 30cm долго USB-Micro USB Кабел.
Оваа KLIC-7006 батеријата со USB полначот функционира прекрасно со USB адаптерот во штекер. Ние не се обезбеди адаптер, бидејќи во денешно време, секој човек има еден или повеќе интелигентни mobile, како и повеќето од нивните адаптер излез е дизајниран како DC 5 V, тоа е enought да работат на овој полнач.
Овој USB полнач, исто така, функционира прекрасно со мобилен моќ на банките. Usully моќ банка биле изградени со 1А-2 A USB излезен интерфејс. Можете да го користите сите места, но ве молиме да знаат дека тоа е Напонот на излезот треба да биде околу DC 5 V.
Напомена : оваа понуда е продажба на USB полначот само , батерии, телефон адаптер и моќта банка се само за подобро презентирање на USB полнач функции.
Нов висок квалитет на "паметни" USB конектор сет е дизајниран за полнење Кодак и доаѓа со 30cm долго USB-Micro USB кабел. Тоа е светлина-тежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер, паметни коло дизајн, и LED индикатори со автоматско тековната контрола за заштита на батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок. Тоа е компатибилна со следниве Кодак камера модели :
КОДАК EASYSHARE M200
КОДАК EASYSHARE M215
КОДАК EASYSHARE M23
КОДАК EASYSHARE M522
КОДАК EASYSHARE M530
КОДАК EASYSHARE M531
КОДАК EASYSHARE M532
КОДАК EASYSHARE M5350
КОДАК EASYSHARE M5370
КОДАК EASYSHARE M550
КОДАК EASYSHARE M552
КОДАК EASYSHARE M575
КОДАК EASYSHARE M577
КОДАК EASYSHARE M580
КОДАК EASYSHARE M583
КОДАК EASYSHARE M873
КОДАК EASYSHARE M883
КОДАК EASYSHARE MD30
КОДАК EASYSHARE МИНИ
КОДАК EASYSHARE ДОПИР
и повеќе модели.

Карактеристики на понудата

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
KLIC-7006
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата
На текст:
DC 5V
Излез:
DC 4.2 V 500mAh
Чашката Стандард:
USB - Micro USB

Слични понуди

ikacha CNP-110 НП 110 CNP110 LCD USB Камера Батерија Полнач За Casio ЕКС-Z2000 Z2300 ZR10 ZR20 ZR15 Z2200
 • Неодамнешно

ikacha CNP-110 НП 110 CNP110 LCD USB Камера Батерија Полнач За Casio ЕКС-Z2000 Z2300 ZR10 ZR20 ZR15 Z2200

DEN 356.00 474.24

ikacha CNP110 НП 110 CNP110 LCD USB Камера Батерија Полнач За Casio ЕКСZ2000 Z2300 ZR10 ZR20 ZR15 Z2200Карактеристики : 1.Краткиколо заштита2.мала тежина, лесно да се носат3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштитаСпецификации : Боја : ЦрнаТекст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m AИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m AhDC 8.4 V 600m AhКомпатибилен Предмети : За Casio ЕКСZ2000 Z2300 ZR10 ZR20 ZR15 Z2200Пакетот вклучува : 1pcs x Батерија Полнач(Сите го полначот модели, ние се користат исти фото)1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

LVSUN SLB-0837B SLB0837B SLB 0837B Батеријата двојна Полначот&Автомобил Полнач За Samsung NV8 NV10 NV15 NV20 L70 L83T L201 LCD Дисплеј
 • Неодамнешно

LVSUN SLB-0837B SLB0837B SLB 0837B Батеријата двојна Полначот&Автомобил Полнач За Samsung NV8 NV10 NV15 NV20 L70 L83T L201 LCD Дисплеј

DEN 1401.00 1919.52

Детали : AC Влез : 100240 V 5060 HzDC Inpu т : 12 V 2 A Излез : наизменична СТРУЈА 1.28.4 V 2000m A(МАКС)*2 USB Излез : 5 V 2 A(МАКС) Време на Полнење : 26 Часа Големина на : 124*114*44.5 мм Тежина : 218g дополнителна опрема : Дигитална Камера / видео камера Батеријата Монтажни Плоча Мобилен Телефон Батеријата Монтажни Плоча АА / AAA Батерија Монтажни ПлочаФункција : 1.Со LCD дисплеј, се покаже на статусот на полнење, како што се : капацитетот на батеријата, напон на полнење, USB и DC излез и сл.2.Со 2 Канали за да го промените различни плоча...

Професионални Lipo Батеријата Автомобил Полнач 13.05 V 6A(макс) Излез За DJI MAVIC ПРО
 • Неодамнешно

Професионални Lipo Батеријата Автомобил Полнач 13.05 V 6A(макс) Излез За DJI MAVIC ПРО

DEN 775.00 815.52

Професионални Lipo Батеријата Автомобил Полнач 13.05 V 6 A(макс) Излез За DJI MAVIC ПРООпис : 100% Сосема НовТекст : 12 V16 VИзлез : 13.05 V 6 A(max)За DJI MAVIC ПРО оригинална батерија време на полнење е околу 50 минутиПакет Се Вклучени : 1x Полнач за во АвтомобилЗабелешка : Овој производ содржи само полначот и батеријата не е вклучена.

МЗ-24 ЕУ Plug Ѕид Батерија Полнач за Nikon D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D5500 P7000 P7100 P7700 D5100 D3100 D3200 D5200
 • Неодамнешно

МЗ-24 ЕУ Plug Ѕид Батерија Полнач за Nikon D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 D5500 P7000 P7100 P7700 D5100 D3100 D3200 D5200

DEN 239.04

Функција : 100% нов и висок квалитет.Кога тоа се поврзете на електрична и стави полнење на батеријата кога светлата ќе миг, откако заврши полнењето на светла автоматски ќе се исклучи.Сигурна заштита перформанси, како што преполнувањето, во текот на извршувањето, со текот на тековната и краток спој заштита, нема да ја оштети батеријата, како и вашата камера.За Nikon P7000, P7100, D5100, D3100, D3200, D5200, P7700.Спецификации : Име на производ : ПолначРежим : МЗ24Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаСпецификации : Plug ЕУГолемина : Прибл...

Probty ЛП-E12 ЛП E12 LCD Батерија Полнач + 2 Порт USB Приклучок за Canon EOS M M2 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOSM EOSM2 EOS100D
 • Неодамнешно

Probty ЛП-E12 ЛП E12 LCD Батерија Полнач + 2 Порт USB Приклучок за Canon EOS M M2 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOSM EOSM2 EOS100D

DEN 628.00 815.52

ЛПE12 LCD USB Полнач За Canon Карактеристики : 1.Краткиколо заштита 2.мала тежина, лесно да се носат 3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен 4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштита Спецификации : Боја : Црна Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m A Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m Ah DC 8.4 V 600m Ah Компатибилен Предмети : За Canon EOS M EOS M10 EOS Бунтовнички SL1 EOS 100 D Дигитални Камери Пакет се Вклучуваат : 1 * Dual Батерија Полнач 1 * USB Кабелот 1 * 2 Порт USB Приклучок

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил/AC DMW-BLF19 DMWBLF19 DMW BLF19 Апарат за полнење За на Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH3AGK DMC-GH3GK H3H
 • Неодамнешно

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил/AC DMW-BLF19 DMWBLF19 DMW BLF19 Апарат за полнење За на Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH3AGK DMC-GH3GK H3H

DEN 1535.52

LVSUN Универзален Телефон+АА+Камера Автомобил / AC DMWBLF19 DMWBLF19 DMW BLF19 Апарат за полнење За на Panasonic Lumix DMCGH3 DMCGH3 AGK DMCGH3 GK H3 HLVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

Двојно Полнење Пристаништа Dock Станица USB Полнач за да Застане + Кабел за да Одат про Gopro Херој 5 Hero5 Акција Камера AHDBT-501 Батерии Пакет
 • Неодамнешно

Двојно Полнење Пристаништа Dock Станица USB Полнач за да Застане + Кабел за да Одат про Gopro Херој 5 Hero5 Акција Камера AHDBT-501 Батерии Пакет

DEN 201.12

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Лесен, лесно да се носат Dual слот дизајн, можете да го полните 2 батерии во исто време...

DVISI 1Pc EN-EL14 EL14 EL14a USB Полнач за Nikon Coolpix P7800 P7700 P7100 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 D3300 D5100 D3100 Df
 • Неодамнешно

DVISI 1Pc EN-EL14 EL14 EL14a USB Полнач за Nikon Coolpix P7800 P7700 P7100 P7000 D5500 D5300 D5200 D3200 D3300 D5100 D3100 Df

DEN 342.00 421.92

USB ДВОЈНА ПОЛНАЧ за Nikon ENEL14 / ENEL14a / МЗ24 Камери USB ДВОЈНА ПОЛНАЧОТ Карактеристики : Дизајнирани за Nikon ENEL14 / ENEL14a / МЗ24 Батерии Наполнете две батерии истовремено и независно...

LC-E6 ПС-E6 Патување Полначот Одговара ЛП-E6 Дигитални Батеријата за Canon 5D Mark II III 5DS Р 6D 7D Mark II 60D 70D 80D XC10 Камери
 • Неодамнешно

LC-E6 ПС-E6 Патување Полначот Одговара ЛП-E6 Дигитални Батеријата за Canon 5D Mark II III 5DS Р 6D 7D Mark II 60D 70D 80D XC10 Камери

DEN 398.40

LCE6 ПСE6 Патување Полначот Одговара за LPE6 Дигитални Батеријата Компатибилен со Canon 5 D Mark II III 5 DS Р 6 D 7 D Mark II 60 D 70 D Камера XC10 80 D видео камераКарактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Универзална влезен напон : 110v240 V 24 месеци гаранцијаНашите LCE6 батерија полнач е замена полнач за Canon камерите...

Probty ЛП-E10 ЛП E10 LCD Батерија Полнач + 2 Порт USB Приклучок За Canon EOS 1100D 1200D Бакнеж X50 X70 Бунтовнички T3 T5
 • Неодамнешно

Probty ЛП-E10 ЛП E10 LCD Батерија Полнач + 2 Порт USB Приклучок За Canon EOS 1100D 1200D Бакнеж X50 X70 Бунтовнички T3 T5

DEN 628.00 815.52

ЛПE10 LCD USB Полнач За Canon Карактеристики : 1.Краткиколо заштита 2.мала тежина, лесно да се носат 3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен 4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштита Спецификации : Боја : Црна Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m A Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m Ah DC 8.4 V 600m Ah Компатибилен Предмети : За Canon EOS Бунтовнички T3 T5 T6 Бакнеж X50 Бакнеж X70 EOS 1100 D EOS 1200 D EOS 1300 D Пакет се Вклучуваат : 1 * Dual Батерија Полнач 1 * USB Кабелот 1 * 2 Порт USB Приклучок

NP-150 НП 150 П.Н.Е.-150 BC150 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За FUJIFILM Камера NP-150 NP150 FNP150 S5pro S5 S8 Про
 • Неодамнешно

NP-150 НП 150 П.Н.Е.-150 BC150 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За FUJIFILM Камера NP-150 NP150 FNP150 S5pro S5 S8 Про

DEN 156.00 239.52

NP150 НП 150 П.Н.Е.150 BC150 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За FUJIFILM Камера NP150 NP150 FNP150 S5pro S5 S8 ПроПогоре се демо и слики, само допуштајќи знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Сосема Нов! Никогаш Не Користат!Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 85x47x18 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За FUJIFILM Камера NP150 NP150 FNP150 S5pro S5 S8 ПроПакетот Вклучува : 1 x Батерија Полнач1 x USB КабелПлаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

ikacha PS-BLM1 BLM-1 BLM-01 PSBLM1 BLM1 LCD USB Камера Батерија Полнач За Олимп E-300 E-330 E-500 E-510 C-5060 7070 8080 E-1
 • Неодамнешно

ikacha PS-BLM1 BLM-1 BLM-01 PSBLM1 BLM1 LCD USB Камера Батерија Полнач За Олимп E-300 E-330 E-500 E-510 C-5060 7070 8080 E-1

DEN 356.00 474.24

ikacha PSBLM1 BLM1 BLM01 PSBLM1 BLM1 LCD USB Камера Батерија Полнач За Олимп E300 E330 E500 E510 C5060 7070 8080 E1 E3 E30Карактеристики : 1.Краткиколо заштита2.мала тежина, лесно да се носат3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштитаСпецификации : Боја : ЦрнаТекст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m AИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m AhDC 8.4 V 600m AhКомпатибилен Предмети : За Олимп E300 E330 E500 E510 C5060 7070 8080 E1 E3 E30Пакетот вклучува : 1pcs x Батерија Полнач(Сите го полначот модели, ние се користат исти фото)1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

SLB-10A SLB10A USB Батеријата е Апарат за полнење За на Samsung SL102 SL202 SL420 SL502 SL620 SL720S SL820 L100 L110 L200 L210 L310W
 • Неодамнешно

SLB-10A SLB10A USB Батеријата е Апарат за полнење За на Samsung SL102 SL202 SL420 SL502 SL620 SL720S SL820 L100 L110 L200 L210 L310W

DEN 156.00 239.52

SLB10 A SLB10 A USB Батеријата е Апарат за полнење За на Samsung SL102 SL202 SL420 SL502 SL620 SL720 S SL820 L100 L110 L200 L210 L310 WТекст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Samsung SLB10 A SLB10 AКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Samsung SL102 SL202 SL420 SL502 SL620 SL720 S SL820 L100 L110 L200 L210 L310 WПакет Се Вклучени : 1 x Полначот на Батеријата1 x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

LVSUN Камера Батеријата ЕД-BP1310 BP1310 BP-1310 Батеријата Камера+АА+Телефонот Автомобил Полначот во USB Порта За Samsung NX-10,NX100,NX20
 • Неодамнешно

LVSUN Камера Батеријата ЕД-BP1310 BP1310 BP-1310 Батеријата Камера+АА+Телефонот Автомобил Полначот во USB Порта За Samsung NX-10,NX100,NX20

DEN 1631.52

LVSUN Камера Батеријата ЕДBP1310 BP1310 BP1310 Батеријата Камера+АА+Телефонот Автомобил Полначот во USB Порта За Samsung NX10,NX100,NX20LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

ПУКА Двојна Порта Слот AHDBT-501 Батерија Полнач За GoPro Херој 5 HERO5 Црна Камера Со USB Кабел Go pro Херој 5 Додатоци
 • Неодамнешно

ПУКА Двојна Порта Слот AHDBT-501 Батерија Полнач За GoPro Херој 5 HERO5 Црна Камера Со USB Кабел Go pro Херој 5 Додатоци

DEN 271.00 381.60

Функција 1.На полначот може да ви наплати Go Pro HERO5 Црна совршено 2.Dual Батерија Полнач го прави тоа е погодно да ја полните два HERO5 Црна батерии истовремено 3.Пријави преку USB кабел, за побрзо полнење, да ви помогне да ги внесете конектор во вистинскиот начин за сите на време 4.Лесен за полнење со USB кабел компатибилен со други USB уреди, добро за патување 5.Smart полнење спречува батеријата од преполнувањето, црвен индикатор за светло значи дека полнење, зелениот индикатор значи целосно наполнетаПакет Вклучуваат 1 * Go Pro Херој 5 Батерија Полнач 1 * USB КабелПовратни Информации Почитувани Купувачи...

SEIWEI NPFM50 USB Батеријата е Апарат со LCD Екран за Sony NP-FM50/70/90/QM71D/91D NP-FM500H/FM55H NP-F550/F750/F960/F970 камера
 • Неодамнешно

SEIWEI NPFM50 USB Батеријата е Апарат со LCD Екран за Sony NP-FM50/70/90/QM71D/91D NP-FM500H/FM55H NP-F550/F750/F960/F970 камера

DEN 324.00 359.52

Компатибилен Батерија : За SONY NPFM50 / 70 / 90 / QM71 D / 91 D NPFM500 H / FM55 H NPF550 / F750 / F960 / F970 / За Panasonic "ФОЛКСВАГЕН" VBD1 / VBD2 / V607 / V615 Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Специјално дизајниран за вашиот камера батеријата, тоа може совршено да се вклопи во вашиот камера батеријата Супериорен материјал го прави долг животен век Добар квалитет обезбедува брзо и безбедно полнење и стабилни перформанси мала тежина за лесно спроведување На опремена екран за обележување на вашиот полнење процес Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V / 1А 2 A Излезен Напон : DC 8.4 V / 600m Ah Димензии : 8.5 x 5.4 x 1.8 cm Материјал : АБС Боја : Црна Пакет се вклучуваат : 1 x LCD USB Двојна Полнач 1 x USB Кабел 1 X Упатство

Камерата Полнач за Go Pro 4 Уред 2 AHDBT-401 Батеријата преку USB кабел со Двојна Порта Полнач за GoPro Херој 4 Додатоци
 • Неодамнешно

Камерата Полнач за Go Pro 4 Уред 2 AHDBT-401 Батеријата преку USB кабел со Двојна Порта Полнач за GoPro Херој 4 Додатоци

DEN 324.00 431.52

Топла Продажба Камера Hero4 Полначот Уред 2 AHDBT401 Батеријата преку USB кабел со Двојна Порта Полнач за Go Pro Херој 4 Додатоци1 x Батерија USB Полнач за Gopro херој 4Забелешка : батеријата не е вклучена .Име : Dualport конектор за gopro hero4 (со помош на USB кабел)Големина на : 55 * 42 * 22mmТекст : 5 V 2 AПрименливи батерија : AHDBT401

EN-EL23 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За Nikon COOLPIX P600 P610S S810C P900S P900
 • Неодамнешно

EN-EL23 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За Nikon COOLPIX P600 P610S S810C P900S P900

DEN 156.00 239.52

ENEL23 USB Порт Дигитална Камера Батерија Полнач За Nikon COOLPIX P600 P610 S S810 C P900 S P900Погоре се демо и слики, само допуштајќи знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Сосема Нов! Никогаш Не Користат!Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 1224 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 600 мрТежина : 75 гГолемина : 85x47x18 mmКомпатибилен Батеријата Дел Број : За Nikon COOLPIX P600 P610 S S810 C P900 S P900Пакетот Вклучува : 1 x Батерија Полнач1 x USB КабелПлаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...