• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Плоштадот Pop-Up Слив Отпад Истекува Слив Миксер Стр Стапица Отпад Цевка Во Ѕидот Дренажа Цевка Св Мозоци

Нерѓосувачки Челик Плоштадот Pop-Up Слив Отпад Истекува Слив Миксер Стр Стапица Отпад Цевка Во Ѕидот Дренажа Цевка Св Мозоци

DEN 2222.40
Достапно

Количина на стоки


Нерѓосувачки Челик Плоштадот Pop-up Слив Отпад Истекува Слив Миксер Стр Стапица Отпад Цевка
Детали Фотографии
Shippment 1. Ние брод повеќето предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ЦЕНТАР (Тоа обично се 30-60 дена за испорака),или преку UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.ТНТ/DHL (Тоа обично трае 10-15 дена за испорака), или некои директни линии за некои земји (Тоа обично трае 5-10 дена за испорака) 2. Ако сте од Бразил, и ќе се избере комерцијални изразува како UPS-от,или Fex,или ЕМС,(освен Кина Пост Воздух Парцела).Ве молиме напишете вашиот CPF со вашите нарачки. Подоцна ќе се потврди CPF број со вас. Но ако немате одговор ни во рок од 6 дена,ние ќе го испрати од Кина Пост Воздух Парцела. Ве молиме да се разбере нас,ви благодарам многу!
3. Обично пратката ќе се организира во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.
4. Било која ставка ќе бидат тестирани за одвод пред пратката да бидете сигурни во квалитетот.
5. Ние ќе брод на стоките според адресата на Aliexpress, па ве молиме да ја проверите вашата адреса на Aliexpress уште еднаш.
6. Ние ќе ви испратиме следење на број да се купувачот по испорака надвор предмети.
Налог
1. Ако најдете на испорачаната парцела во лоша состојба,ве молиме љубезно ја прифати тоа и да се слика пред да ја отворите.
2. Ако ја најдете објект дадени во оштетена состојба,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе примен објект. Ние ќе испрати сте нов еден за бесплатно, како е можно поскоро.
Контактирајте со нас
1. Ако сакате да се купи повеќе предмети во исто време, ве молиме контактирајте со нас пред исплата, ќе ви даде некои попуст според квантитетот.
2. Ако имате било какви прашања,ве Молиме да бидат слободни да контакт со нас ,ние ќе одговориме на вашите прашања, како е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Тип:
Канализација
Бренд Име:
ROLYA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Круг
Големина:
Others
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Кат Мозоци Метод:
Гравитацијата Испирање
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Примена:
Басенот
Површински Третман:
Хром Позлатен
Број На Модел На:
PD1001
Тип:
Канализација

Слични понуди

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина/Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина/Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза

DEN 779.00 1343.52

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина / Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза​

Whosale Или Мало Бања Туш Месинг Кат Канализација Вирус Опфаќа, Топла Продаде Европски Антички Deodorant Кат Мозоци Висок Квалитет
 • Неодамнешно

Whosale Или Мало Бања Туш Месинг Кат Канализација Вирус Опфаќа, Топла Продаде Европски Антички Deodorant Кат Мозоци Висок Квалитет

DEN 804.00 1386.24

ТОПЛА ПРОДАДЕ!!! Европски Антички Бакар Deodorant Кат Мозоци Висок Квалитет, Бања Туш Канализација Вирус Покрива 15 Стилови Изберете, Бесплатен Превозот

Антички Бакар Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Без Overflow Wsd066
 • Неодамнешно

Антички Бакар Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Без Overflow Wsd066

DEN 748.00 1151.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Роуз Златна Боја Месинг Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Со Преливник Wsd040
 • Неодамнешно

Роуз Златна Боја Месинг Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Со Преливник Wsd040

DEN 811.00 1247.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Продажба, Директна Продажба На Другите Desague Ducha Бања Потоне Плоштадот Нерѓосувачки Челик Стил Сребро Огледало Заврши Кат Канализација
 • Неодамнешно

Продажба, Директна Продажба На Другите Desague Ducha Бања Потоне Плоштадот Нерѓосувачки Челик Стил Сребро Огледало Заврши Кат Канализација

DEN 1142.40

Плоштад Нерѓосувачки Челик Плоштадот Стил Сребро Огледало Заврши Кат КанализацијаОпис на производот Сосема нови во кутија подготвени да брод...

HIDEEP Бања Прибор Месинг Бакар Deodorant Бања Туш Кат Мозоци Бања Кујна, Балкон Туш Кат Канализација
 • Неодамнешно

HIDEEP Бања Прибор Месинг Бакар Deodorant Бања Туш Кат Мозоци Бања Кујна, Балкон Туш Кат Канализација

DEN 963.00 1093.92

HIDEEP Туш Кат Канализација За Семејство Бања Потоне Дом Антимирис на Подот на Мозоци Бања Туш Домаќинство Чистење се Користи 1 Туш исцедете го Користите 2 Кат мозоци се Користат 3 Туш кат канализација Користите 4 Потоне мозоци Туш Мозоци Drainer Апликација За семејство бања Класичен Стил Бања Кат Мозоци Кат Канализација Туш Бања Кујна, Балкон Туш Кат Канализација

304 од не ' Рѓосувачки Челик 150 X 150mm Плочка Вметнете Плоштадот Бања Туш Подот на Мозоци
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик 150 X 150mm Плочка Вметнете Плоштадот Бања Туш Подот на Мозоци

DEN 906.00 1018.08

Опис на 304 нерѓосувачки челик, квалитетни и издржливи, нема да рѓа Исцедете големина : 150 x 150mm Антимирис, високо квалитетни, трајни, антизатнување , контрола на штетници Плочка Вметнете Невидливи...

Античкиот Црвено Бакар Pop-Up Бања Потоне Мозоци Без Overflow Wsd054
 • Неодамнешно

Античкиот Црвено Бакар Pop-Up Бања Потоне Мозоци Без Overflow Wsd054

DEN 748.00 1151.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Бесплатен превозот Антички бронза clour 1.5 Дијаметар Pop-up мозоци со преливник
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Антички бронза clour 1.5 Дијаметар Pop-up мозоци со преливник

DEN 1987.00 2207.52

Бесплатен превозот солидна месинг Антички бронза clour popup мозоци со преливникСолидна месинг8" висинаврвот на мозоци 2 3 / 8" во дијаметарНавој дел 1 1 / 2" во дијаметар, 3" во висина45 работни ДЕНА клиентот може да се добие редоследот по shippment со DHL ИЛИ Fedex Или UPSотПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

Античкиот Месинг Плоштадот Кат Мозоци Бања Линеарна Туш Кат Европската Потрошувачка Жица Цедилка Уметност Врежан Покрие Отпад Drainer G50
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Плоштадот Кат Мозоци Бања Линеарна Туш Кат Европската Потрошувачка Жица Цедилка Уметност Врежан Покрие Отпад Drainer G50

DEN 1580.00 1903.20

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / ЦенаСАД $ 13.96 / ЦенаСАД $ 42.82 / Цена

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина Мрежа Стил Шема Deodorant Кат Одвод Филтер За Висок Квалитет На Месинг Длабоко Кат Канализација Вирус Опфаќа
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина Мрежа Стил Шема Deodorant Кат Одвод Филтер За Висок Квалитет На Месинг Длабоко Кат Канализација Вирус Опфаќа

DEN 835.00 1439.52

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина Мрежа Стил Шема Deodorant Кат Одвод Филтер За Висок Квалитет На Месинг Длабоко Кат Канализација Вирус Опфаќа​

Посветен Pop-Up Бања Отпад Со Нерѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со Тркала Overflow Бања Комплет Круг Хром MFBS
 • Неодамнешно

Посветен Pop-Up Бања Отпад Со Нерѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со Тркала Overflow Бања Комплет Круг Хром MFBS

DEN 436.00 660.96

Када Со Отпад од не ' Рѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со ТркалаСе користи во КадаPopup Потоне ЦедилкаХром финишPopup када отпад со поврзување overflowПоврзан со преливник, со силна трајни пластични цевкиЛесен за употреба popup механизамБоја : Хром1*Бања Отпад Со Преливник Бања Комплет1...

X19028 Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Цедилка со Флексибилни Црева
 • Неодамнешно

X19028 Кујнски Мијалник од не ' Рѓосувачки Челик Цедилка со Флексибилни Црева

DEN 1801.00 2118.72

[ Точка Бр ] : L16866, L16867[ Материјал ] : Челик[ Боја ] : Хром[ Употреба ] : Потоне[ Size ] : 110 MM[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци Pop-Up Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник Дупка
 • Неодамнешно

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци Pop-Up Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник Дупка

DEN 404.00 721.44

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци PopUp Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник ДупкаОпис на производот Функција : PopUP Drainer Стил : Современи Крај : Хром Материјал : Ziny Легура Функција : Заврши со додатоци за монтирање...

Deodorization собори Pop-Up Overflow/Не-overflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење Канализација
 • Неодамнешно

Deodorization собори Pop-Up Overflow/Не-overflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење Канализација

DEN 949.00 1103.52

Deodorization собори PopUp Overflow / Неoverflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење КанализацијаКарактеристики : Brand New Лесно да се инсталира Користи за сад, сад стил или цврсти тоне...

Црно Масло Протри Месинг Врежан Цвет Шема Бања Туш Мозоци 4 Плоштад Кат Одвод на Отпадни Решетки ahr030
 • Неодамнешно

Црно Масло Протри Месинг Врежан Цвет Шема Бања Туш Мозоци 4 Плоштад Кат Одвод на Отпадни Решетки ahr030

DEN 868.00 1295.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BAKALA антички месинг 12cmx12cm Луксузни Бања Кат миење Мозоци Покрие Гравирање Кат Канализација тапа drainer цедилка
 • Неодамнешно

BAKALA антички месинг 12cmx12cm Луксузни Бања Кат миење Мозоци Покрие Гравирање Кат Канализација тапа drainer цедилка

DEN 1051.00 1207.68

,1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

11*30cm Модерна Нерѓосувачки челик Хром Бања Правоаголник Невидливи Туш Кат Мозоци Маска за Коса Туш Catcher Чисти Цедилка
 • Неодамнешно

11*30cm Модерна Нерѓосувачки челик Хром Бања Правоаголник Невидливи Туш Кат Мозоци Маска за Коса Туш Catcher Чисти Цедилка

DEN 1737.00 2894.88

11*30cm Модерна Нерѓосувачки челик Хром Бања Правоаголник Невидливи Туш Кат Мозоци Маска за Коса Туш Catcher Чисти Цедилка Опис : Име : Подот се исцеди Материјал : не ' Рѓосувачки челик Крај : Хром Големина : 11*30cm

Античкиот Месинг Гроздобер Ретро Флип Врвот Бања Бродот да Потоне Слив на Мозоци Без Overflow asd006
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Гроздобер Ретро Флип Врвот Бања Бродот да Потоне Слив на Мозоци Без Overflow asd006

DEN 643.00 959.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

hm Кат Мозоци Месинг Квадратни Туш Drainer Решетки Отпад Плочка Вметнете Плоштадот Кат Отпад Решетки Бања Канализација Мозоци Strainers
 • Неодамнешно

hm Кат Мозоци Месинг Квадратни Туш Drainer Решетки Отпад Плочка Вметнете Плоштадот Кат Отпад Решетки Бања Канализација Мозоци Strainers

DEN 1211.00 2284.80

hm Подот на Мозоци, Месинг Квадратни Туш Drainer Решетки Отпад Плочка Вметнете Плоштадот Кат Отпад Решетки Бања Канализација, Потрошувачка Strainers10*30cm Кат Исцедете ги Покрие Туш Отпад Drainer SЦртање површината бања производи Кликнете на следниве производи , поголем попуст : 10*30cm Кат Исцедете ги Покрие Туш Отпад Drainer SЦртање површината бања производи♛ Раце да ве научи да се инсталира подот на мозоци,7 Чекори Лесно И Лесно Да се Инсталира✧ЧЕКОР 1Прво да се утврди на протокот,од тебе така што водата може да тече во сите локации.проток во сите локации.✧ЧЕКОР 2Плочки се намали под наслов,ако кат мозоци големина е од 10×10 цм исечете го насловот на 10.5x10.5cm.✧ЧЕКОР 3Четка конкретни околу грбот од подот на мозоци,да се направи тоа се цврсто врзани за земјата.✧ЧЕКОР 4Центарот на подот на мозоци се свртени кон центарот на мозоци цевка и го стави во цевка, и притисокот протекување авионот е малку пониска отколку плочка на површината.✧ЧЕКОР 5Избришете го вишокот на цемент и исчисти ѓубрето на теренот.✧ЧЕКОР 6По цемент има сушени,инсталирајте потрошувачка јадро...

140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)
 • Неодамнешно

140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)

DEN 575.04

Спецификација : Име На ПроизводПотоне Цедилка СетГлавната БојаТон Сребро.Главен МатеријалНе ' Рѓосувачки Челик 304Одговара На Мозоци Дупка Кол.120130mmНавој Дијаметар45mm / 1.77"Вкупната Големина140 x 110mm / 5" x 4.3"(D*H)Нето Тежина285gПакет Содржина1 x Потоне Цедилка1 x Потоне Кошница1 x МаскаОпис : Изградена од не ' Рѓосувачки Челик 304 материјал за издржливост...