• Неодамнешно
Продажба, Директна Продажба На Другите Desague Ducha Бања Потоне Плоштадот Нерѓосувачки Челик Стил Сребро Огледало Заврши Кат Канализација

Продажба, Директна Продажба На Другите Desague Ducha Бања Потоне Плоштадот Нерѓосувачки Челик Стил Сребро Огледало Заврши Кат Канализација

DEN 1142.40
Достапно

Количина на стоки


Плоштад Нерѓосувачки Челик Плоштадот Стил Сребро Огледало Заврши Кат Канализација
Опис на производот Сосема нови во кутија подготвени да брод. Обично во рок од 2 работни дена. За комерцијални, дома, бар итн. употреба. направени од SUS Заврши со додатоци за монтирање. лесно да се чисти Избегне мирис,рѓа-proofin
Плаќање Ние прифаќаме зачувам и големи кредитни картички.
Испорака Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX, или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-7days. Оддалечените области ќе треба дополнителни превозот цена. Ние брод според адресата на aliexpress. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена

Карактеристики на понудата

Тип:
Канализација
Бренд Име:
ROLYA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Плоштад
Големина:
Others
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Примена:
Кат
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
d011
Тип:
Канализација
Производи име:
SUS Drainer
is_customized:
Yes

Слични понуди

Црно Масло Протри Антички Месинг Голем Круг Капа Pop-UP Бања Брод Слив Потоне Мозоци Без Overflow asd022
 • Неодамнешно

Црно Масло Протри Антички Месинг Голем Круг Капа Pop-UP Бања Брод Слив Потоне Мозоци Без Overflow asd022

DEN 707.00 1055.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BAKALA антички месинг 12cmx12cm Луксузни Бања Кат миење Мозоци Покрие Гравирање Кат Канализација тапа drainer цедилка
 • Неодамнешно

BAKALA антички месинг 12cmx12cm Луксузни Бања Кат миење Мозоци Покрие Гравирање Кат Канализација тапа drainer цедилка

DEN 1051.00 1207.68

,1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античкиот Месинг Гроздобер Ретро Флип Врвот Бања Бродот да Потоне Слив на Мозоци Без Overflow asd006
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Гроздобер Ретро Флип Врвот Бања Бродот да Потоне Слив на Мозоци Без Overflow asd006

DEN 643.00 959.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци Pop-Up Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник Дупка
 • Неодамнешно

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци Pop-Up Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник Дупка

DEN 404.00 721.44

Бања Тоалетот Хром Месинг Слив Потоне Мозоци PopUp Решетки Отпад Drainer Waterlet Канализација Со Преливник ДупкаОпис на производот Функција : PopUP Drainer Стил : Современи Крај : Хром Материјал : Ziny Легура Функција : Заврши со додатоци за монтирање...

Deodorization собори Pop-Up Overflow/Не-overflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење Канализација
 • Неодамнешно

Deodorization собори Pop-Up Overflow/Не-overflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење Канализација

DEN 949.00 1103.52

Deodorization собори PopUp Overflow / Неoverflow Канализација со Месинг ,Розово Злато Bsain Домаќинство Чистење КанализацијаКарактеристики : Brand New Лесно да се инсталира Користи за сад, сад стил или цврсти тоне...

140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)
 • Неодамнешно

140mm 5 Кујнски Мијалник Кошница Цедилка w Корица (Нерѓосувачки Челик (304)

DEN 575.04

Спецификација : Име На ПроизводПотоне Цедилка СетГлавната БојаТон Сребро.Главен МатеријалНе ' Рѓосувачки Челик 304Одговара На Мозоци Дупка Кол.120130mmНавој Дијаметар45mm / 1.77"Вкупната Големина140 x 110mm / 5" x 4.3"(D*H)Нето Тежина285gПакет Содржина1 x Потоне Цедилка1 x Потоне Кошница1 x МаскаОпис : Изградена од не ' Рѓосувачки Челик 304 материјал за издржливост...

Антички Бакар Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Без Overflow Wsd066
 • Неодамнешно

Антички Бакар Голем Круг Капа Pop-UP Потоне Слив Отпад / Мозоци Без Overflow Wsd066

DEN 748.00 1151.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Античкиот Црвено Бакар Pop-Up Бања Потоне Мозоци Без Overflow Wsd054
 • Неодамнешно

Античкиот Црвено Бакар Pop-Up Бања Потоне Мозоци Без Overflow Wsd054

DEN 748.00 1151.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Посветен Pop-Up Бања Отпад Со Нерѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со Тркала Overflow Бања Комплет Круг Хром MFBS
 • Неодамнешно

Посветен Pop-Up Бања Отпад Со Нерѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со Тркала Overflow Бања Комплет Круг Хром MFBS

DEN 436.00 660.96

Када Со Отпад од не ' Рѓосувачки Челик Капак и Цинк се Справи со ТркалаСе користи во КадаPopup Потоне ЦедилкаХром финишPopup када отпад со поврзување overflowПоврзан со преливник, со силна трајни пластични цевкиЛесен за употреба popup механизамБоја : Хром1*Бања Отпад Со Преливник Бања Комплет1...

304 од не ' Рѓосувачки Челик 150 X 150mm Плочка Вметнете Плоштадот Бања Туш Подот на Мозоци
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик 150 X 150mm Плочка Вметнете Плоштадот Бања Туш Подот на Мозоци

DEN 906.00 1018.08

Опис на 304 нерѓосувачки челик, квалитетни и издржливи, нема да рѓа Исцедете големина : 150 x 150mm Антимирис, високо квалитетни, трајни, антизатнување , контрола на штетници Плочка Вметнете Невидливи...

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина/Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина/Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза

DEN 779.00 1343.52

Бесплатен Превозот!! Туш Кабина / Балкон Бакар Антички Deodorant Кат Мозоци Strainers Длабока Вода Кат Канализација Филтер Опфаќа Бронза​

Бесплатен Превозот Слив Потоне Хром Pop-Up Мозоци Clic-clac Слив Потоне Цедилка со Преливник Кујна Waterlet PD806
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Слив Потоне Хром Pop-Up Мозоци Clic-clac Слив Потоне Цедилка со Преливник Кујна Waterlet PD806

DEN 610.00 744.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Црно Масло Протри Месинг Врежан Цвет Шема Бања Туш Мозоци 4 Плоштад Кат Одвод на Отпадни Решетки ahr030
 • Неодамнешно

Црно Масло Протри Месинг Врежан Цвет Шема Бања Туш Мозоци 4 Плоштад Кат Одвод на Отпадни Решетки ahr030

DEN 868.00 1295.52

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...