• Неодамнешно
Сребро Позлатен гроздобер накит долги обетки Природни кристал Жените Накит најдобар подарок

Сребро Позлатен гроздобер накит долги обетки Природни кристал Жените Накит најдобар подарок

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Политика на враќање : Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис,Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на понудата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
LS0630
Бренд Име:
GODISAGIRL
Пакет вклучувајќи:
1 Пар * Обетки

Слични понуди

Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит
 • Неодамнешно

Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит

DEN 91.00 95.52

Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас...

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава
 • Неодамнешно

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава

DEN 449.00 690.24

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони,и пластика.На cz топката и cz круна е со висок квалитет ,24 K позлатен.На tassel има 10 raws.На cz капа е околу 1.1 cm.На earring вкупната големина е 1.1 cm*8cm...

Моден Креативни Круг Фан-Во Облик На Памук Tassel Обетки Бохемски Ретро Обетки Нова Личност Накит 2017 Нов Подарок
 • Неодамнешно

Моден Креативни Круг Фан-Во Облик На Памук Tassel Обетки Бохемски Ретро Обетки Нова Личност Накит 2017 Нов Подарок

DEN 57.00 57.12

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

Новиот Златен Сребрена Боја Геометриски Капка Обетки за Жените Изјава Нерегуларни Огледало Површина Голема Earring Мода Накит
 • Неодамнешно

Новиот Златен Сребрена Боја Геометриски Капка Обетки за Жените Изјава Нерегуларни Огледало Површина Голема Earring Мода Накит

DEN 182.00 214.56

Објектот Стил : Пад Обетки Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Легури,Кристал Количина : 1 Pair Earring ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја / Сребрена Боја, Големина : Види Слика Нето Тежина : Види Слика Пакет : PP&P Потекло : Кина

Bangrui Круна Earring За Жените Роденденски Подарок Трендовски Златна Боја Убава Ангажман /Свадба Бендови Ветување Earring
 • Неодамнешно

Bangrui Круна Earring За Жените Роденденски Подарок Трендовски Златна Боја Убава Ангажман /Свадба Бендови Ветување Earring

DEN 216.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Круна Earring За Жените Роденденски Подарок Трендовски Златна Боја Убава Ангажман / Свадба Бендови Ветување Earring Информации : Minmum цел>$1 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

2018 Етнички Антички Боја Големи Резбани Цвет Обетки За Жените Бохемски Метал Црн камен Висат Мали Мушка Pendant Tassel Накит
 • Неодамнешно

2018 Етнички Антички Боја Големи Резбани Цвет Обетки За Жените Бохемски Метал Црн камен Висат Мали Мушка Pendant Tassel Накит

DEN 41.00 51.84

големина : 5*2.5 cmAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок

DEN 52.32

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

Нови Шарм Сон Catcher Долго Пердув Шупливи Голема Dangle Капка Бохемија Лист Форма Tassels Earring За Жените Гроздобер Мода Накит
 • Неодамнешно

Нови Шарм Сон Catcher Долго Пердув Шупливи Голема Dangle Капка Бохемија Лист Форма Tassels Earring За Жените Гроздобер Мода Накит

DEN 72.00 95.52

Здраво,драги клиент!Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги...

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e
 • Неодамнешно

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e

DEN 889.00 1010.40

.Добредојдовте на Terisa НакитСпакуван со убави свилен торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок
 • Неодамнешно

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок

DEN 223.00 268.80

Нашата големо продавница во Yiwu град,КинаПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme
 • Неодамнешно

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme

DEN 84.00 141.12

Обетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Метал Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 7 см Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...