• Неодамнешно
LUOTEEMI Накит Симулирани-Бисер Dangle Pendant Обетки за Жените Симпатична Стил Девојки Трендовски Вечера Облекување Накит трговија на Големо

LUOTEEMI Накит Симулирани-Бисер Dangle Pendant Обетки за Жените Симпатична Стил Девојки Трендовски Вечера Облекување Накит трговија на Големо

DEN 196.00
DEN 206.88
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2015073141
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Големина:
12.8mm*27.5mm
Тежина:
9.25g

Слични понуди

Голема 12mm Сина камен dangle Обетки & Stering Сребро 925 студ-ear203 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Голема 12mm Сина камен dangle Обетки & Stering Сребро 925 студ-ear203 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 262.00 422.40

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 12mm Сина jade Dangle Обетки со Stering Сребро 925 студear203 Опис : Работи : 12mm Сина jade Обетки со Stering Сребро 925 студear203 Должина / Дијаметар : 1 инчен / 12mm Студ : Stering Сребро 925 студ(ако youw мравка злато молам да ми кажете) Облик / Боја : ТРКАЛЕЗНА / Сино S / N : ear203 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект студДоаѓаат со кинески Подарок кутии! ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек
  • Неодамнешно

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек

DEN 99.00 180.96

Опис : Бренд : YesucanГолемина : 3.2*1.2 mmМатеријал : Бакар+ Кубни Циркон (На Serface обложено со платина )Боја : Бела,Сребро,Злато,Злато Се ЗголемиКоличина : 1 ПарТежина : 5g (приближно)Пакет : opp вреќаФото Покаже : Ако вашата нарачка цена надмине $150, ќе испрати парцела од DHL, Fed Ex, SF,или Aramex превозот услуга...

Смешни Накит Додатоци Месечината Обетки За Жените Pendientes Star Мода Pentagram Капка Голема Earring Златни Обетки Dangle
  • Неодамнешно

Смешни Накит Додатоци Месечината Обетки За Жените Pendientes Star Мода Pentagram Капка Голема Earring Златни Обетки Dangle

DEN 76.00 95.52

Смешни Накит Додатоци Месечината Обетки За Жените Pendientes Star Мода Pentagram Капка Голема Earring Златни Обетки DangleСпецификација За Производ : Големина : 6 cmТежина : 12gМатеријал : АлуминиумскиПревозот : Aliexpress Стандард За ИспоракаПревозот За Заштита На Време Е 30 60 Дена.

2018 Етнички Антички Боја Големи Резбани Цвет Обетки За Жените Бохемски Метал Црн камен Висат Мали Мушка Pendant Tassel Накит
  • Неодамнешно

2018 Етнички Антички Боја Големи Резбани Цвет Обетки За Жените Бохемски Метал Црн камен Висат Мали Мушка Pendant Tassel Накит

DEN 41.00 51.84

големина : 5*2.5 cmAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019
  • Неодамнешно

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019

DEN 424.00 446.40

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019Earring Големина : 4.5 cm​Материјал : Кубни ЦиркониОгромен Парк Нема потреба да се чекаСтрого КК КонтролаЕколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи Обетки
  • Неодамнешно

2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи Обетки

DEN 218.00 229.92

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи ОбеткиСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6
  • Неодамнешно

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6

DEN 47.00 68.16

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објектEarring големина : 10cm x 3.7 cmПроизвод Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..САД $ 3.56 / Цена

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени
  • Неодамнешно

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени

DEN 239.52

Тип : Овална скапоцен камен Монистра Капка Dangle Кука Обетки Големина Детали(Приближно) : Камен : 23x49mm;Вкупно Lenght : 60mm Количина : 1 Пар Тежина(Приближно) : 15 Грам / Пар Метал : Злато Позлатен Состојба : НоваВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...