• Неодамнешно
Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит

Сребро Позлатен накит Долго Tassel црна Црвениот кристал Ретро капка обетки за Жените Накит

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE : Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! Превозот Услови : Ние ќе ви ја испратиме во рок од 7 работни денови, по примена на плаќање рок на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа ќе биде одложен неколку дена.Ако имате било каков проблем или било какво Барање,ве молам контактирајте ме,ние се обидуваме да услуга за вас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Политика на враќање : Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис,Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на понудата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
LS0490
Бренд Име:
GODISAGIRL
Пакет вклучувајќи:
1 Пар * Обетки

Слични понуди

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e
 • Неодамнешно

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e

DEN 889.00 1010.40

.Добредојдовте на Terisa НакитСпакуван со убави свилен торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Hummingbird Птици Dangle Обетки 925 Sterling Silver Животинско Накит Нежен Птица Обетки Дух Накит E6019B
 • Неодамнешно

Hummingbird Птици Dangle Обетки 925 Sterling Silver Животинско Накит Нежен Птица Обетки Дух Накит E6019B

DEN 815.00 1358.40

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво Додатоци
 • Неодамнешно

Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво Додатоци

DEN 35.00 62.40

Кристал Памук Tassel Обетки Жените Античка Златна Боја Изјава Dangle Капка Earring Триаголник На Работ Накит Уво ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Злато Боја Количина : 1 пар

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава
 • Неодамнешно

Чешка Црна Beaded Tassel Обетки Отвори CZ Топката Капка Долго Earring Жена Партија Tassel Earring Изјава

DEN 449.00 690.24

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони,и пластика.На cz топката и cz круна е со висок квалитет ,24 K позлатен.На tassel има 10 raws.На cz капа е околу 1.1 cm.На earring вкупната големина е 1.1 cm*8cm...

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Моден Легура Цвет Циркони Обетки Кристал Црвено Црно Бела Боја Памук Tassel Елегантни Обетки 2017 Новиот Божиќ Подарок

DEN 52.32

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

Моден Креативни Круг Фан-Во Облик На Памук Tassel Обетки Бохемски Ретро Обетки Нова Личност Накит 2017 Нов Подарок
 • Неодамнешно

Моден Креативни Круг Фан-Во Облик На Памук Tassel Обетки Бохемски Ретро Обетки Нова Личност Накит 2017 Нов Подарок

DEN 57.00 57.12

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6
 • Неодамнешно

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6

DEN 47.00 68.16

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објектEarring големина : 10cm x 3.7 cmПроизвод Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..САД $ 3.56 / Цена

Нови Шарм Сон Catcher Долго Пердув Шупливи Голема Dangle Капка Бохемија Лист Форма Tassels Earring За Жените Гроздобер Мода Накит
 • Неодамнешно

Нови Шарм Сон Catcher Долго Пердув Шупливи Голема Dangle Капка Бохемија Лист Форма Tassels Earring За Жените Гроздобер Мода Накит

DEN 72.00 95.52

Здраво,драги клиент!Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги...

NeeFu WoFu Капка Смола Обетки Кристал Earring Голема Earring Големи Долго Бренд Brinco Уво Додатоци Oorbellen Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

NeeFu WoFu Капка Смола Обетки Кристал Earring Голема Earring Големи Долго Бренд Brinco Уво Додатоци Oorbellen Божиќ Подарок

DEN 229.00 254.40

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...

Сончево Накит Големи Обетки Долго Капка Dangle Жените Обетки Со Висок Квалитет Maple Leaf Обетки За Романтична Свадба Накит Наоѓање
 • Неодамнешно

Сончево Накит Големи Обетки Долго Капка Dangle Жените Обетки Со Висок Квалитет Maple Leaf Обетки За Романтична Свадба Накит Наоѓање

DEN 331.00 465.60

Предмет : Долго Се Откажат Dangle ОбеткиПредмет Бр : SYE8003Тежина : 30g / парГолемина : 79mm32милиметри / 3.1 во1.26 воСостојба : 100% Бренднови & Рака ПолирањеВе молиме да обрнете внимание...

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme
 • Неодамнешно

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme

DEN 84.00 141.12

Обетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Метал Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 7 см Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени
 • Неодамнешно

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени

DEN 239.52

Тип : Овална скапоцен камен Монистра Капка Dangle Кука Обетки Големина Детали(Приближно) : Камен : 23x49mm;Вкупно Lenght : 60mm Количина : 1 Пар Тежина(Приближно) : 15 Грам / Пар Метал : Злато Позлатен Состојба : НоваВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок
 • Неодамнешно

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок

DEN 223.00 268.80

Нашата големо продавница во Yiwu град,КинаПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

Целосна Мали Симулирани Бисер Монистра Шупливи Срцето Златен Сребро Dangle Обетки Капка Обетки за Жени
 • Неодамнешно

Целосна Мали Симулирани Бисер Монистра Шупливи Срцето Златен Сребро Dangle Обетки Капка Обетки за Жени

DEN 61.00 64.80

Големина е околу : 3.7*3.8 cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек
 • Неодамнешно

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек

DEN 99.00 180.96

Опис : Бренд : YesucanГолемина : 3.2*1.2 mmМатеријал : Бакар+ Кубни Циркон (На Serface обложено со платина )Боја : Бела,Сребро,Злато,Злато Се ЗголемиКоличина : 1 ПарТежина : 5g (приближно)Пакет : opp вреќаФото Покаже : Ако вашата нарачка цена надмине $150, ќе испрати парцела од DHL, Fed Ex, SF,или Aramex превозот услуга...

2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски
 • Неодамнешно

2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски

DEN 84.00 112.32

Жените Етничка Долго Tassel Капка Dangle Обетки Кристал Цвет ОбеткиФункција : Моден кристал tassel жените обетки.Модерен и сите натпревар стил, uptodate стилови, со висок квалитет.Спецификација : Материјал : алуминиумскиГолемина : прибл...

Шарм 2017 Boho Беж Црвено Шампањ Дебели Мушка Tassel Earring Кристал Dangle Капка Обетки за Жените Накит за Свадба Партија
 • Неодамнешно

Шарм 2017 Boho Беж Црвено Шампањ Дебели Мушка Tassel Earring Кристал Dangle Капка Обетки за Жените Накит за Свадба Партија

DEN 456.00 570.24

Име : Tassel Dangle ОбеткиТежина : 60gПакет : 1 Пар EarringAnswer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони,и пластика.На cz круна е со висок квалитет ,24 K позлатен.На tassel има 10 raws.На cz капа е околу 1.1 cm.На earring вкупната големина е 1.1 cm*8cm...

ZHINI симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит C87432
 • Неодамнешно

ZHINI симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит C87432

DEN 72.00 137.28

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешкиКако екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.Дизајн : Најновите симулирани бисер Dangle капка Булчински Обетки за Жените Гроздобер Изјава Големи Faux Бисер Обетки Мода Накит

LUMPER Нов Повеќе Боја Класичен Мода мала желка мали животни Животинско Накит Симпатична желка За Жени, Девојки 10
 • Неодамнешно

LUMPER Нов Повеќе Боја Класичен Мода мала желка мали животни Животинско Накит Симпатична желка За Жени, Девојки 10

DEN 129.00 215.04

Геометрија Желка Ѓердан Бохемија ТрендОд Страна На Бренд LumperБренд : LumperПредмет Тип : Dangle ОбеткиБоја : СинаMeterial : ЖелезоПрилики : Запознавање / Партија / Матурска / Годишнината / ШопингСовети : бојата и големината ќе биде малку поинаква100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет.Сите накит ќе биде внимателноСпакувани и испратени до вас во безбедна состојба.Секој објект со Меур торба за пакување.Али Изразат стандард превозот 1523 работни денаEpacket 1535 работни денаКина пост се регистрирате воздух mail 2045 работни денаКина пост обичните mail 2955 работни денаБрза испорака како што курирската служба DHL ЕМС Fedex и така натаму 715 работни денаAnswer : ___________________________ Note : 1, Во нормални ситуација , со цел да се добијат пакет побрзо, ние ви препорачувамеизберете Кина пост се регистрирате воздух mail , Али Изразат стандард превозот или Epacket 2 , ќе им понуди бесплатни брза испорака и трговија на големо цена, ако вашата цел е голема, но ако тоа треба плаќаат данок , што треба купувачот да си дозволат тоа според Али express е политика, ако не сакате плаќаат данок, можете да контактирате со нас, ние може да ви помогне ...