• Неодамнешно
925 Sterling Silver Цвет Earings Домот Lotus долго Капка Earring За Жените Мода Brincos Grandes парична Казна Накит pendientes

925 Sterling Silver Цвет Earings Домот Lotus долго Капка Earring За Жените Мода Brincos Grandes парична Казна Накит pendientes

DEN 304.00
DEN 334.08
-9 %
Достапно

Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на понудата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Flyleaf
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
y7910

Слични понуди

Топла Продажба Модни Shinny Кубни Циркони Вода Капка Невестата Earring Brincos Бело Злато Боја На Цвет Капка Earring Партија Накит E-115
 • Неодамнешно

Топла Продажба Модни Shinny Кубни Циркони Вода Капка Невестата Earring Brincos Бело Злато Боја На Цвет Капка Earring Партија Накит E-115

DEN 522.00 705.12

Топла Продажба Модни Shinny Кубни Циркони Вода Капка Невестата Earring Brincos Бело Злато Боја На Цвет Капка Earring Партија Накит E115Бесплатен превозот за сите нарачки...

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени
 • Неодамнешно

SUNYIK Зелена Кристално Стакло Овална Dangle Капка Кука Обетки За Жени

DEN 239.52

Тип : Овална скапоцен камен Монистра Капка Dangle Кука Обетки Големина Детали(Приближно) : Камен : 23x49mm;Вкупно Lenght : 60mm Количина : 1 Пар Тежина(Приближно) : 15 Грам / Пар Метал : Злато Позлатен Состојба : НоваВНИМАНИЕВе молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали...

3 Бои Бохемски Злато Метал Кристал Beaded за Накит Одлуки Tassel Капка Dangle Обетки Жените Свадба Партија Додатоци
 • Неодамнешно

3 Бои Бохемски Злато Метал Кристал Beaded за Накит Одлуки Tassel Капка Dangle Обетки Жените Свадба Партија Додатоци

DEN 297.00 400.80

Добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)Се меша : Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.Производ : 3 Бои Бохемски Злато Позлатен Кристал Beaded Tassel Капка Dangle Обетки Жените Свадба Партија ДодатоциКОЛИЧИНА : 1 PairБоја : 3 Бои, црна и бела(А),се зголеми (Б),розе(В), како на сликата шоу ;Материјал : алуминиумски,акрилик,кристалГолемина : црна 8cm / 3.1 во*1.5 cm / 0.6 во,стана и розова 7.5 cm / 3во*1.5 cm / 0.6 во,како на сликата шоу.Тежина : околу 25g / пар;

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme
 • Неодамнешно

Jiayiqi(Jiayiqi) Обетки За Жените Pendientes Ѕвезди Сребро Позлатен CZ Капка Обетки Свадба парична Казна Накит boucle d'oreille femme

DEN 84.00 141.12

Обетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Метал Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 7 см Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

Голема 12mm Сина камен dangle Обетки & Stering Сребро 925 студ-ear203 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Голема 12mm Сина камен dangle Обетки & Stering Сребро 925 студ-ear203 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 262.00 422.40

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 12mm Сина jade Dangle Обетки со Stering Сребро 925 студear203 Опис : Работи : 12mm Сина jade Обетки со Stering Сребро 925 студear203 Должина / Дијаметар : 1 инчен / 12mm Студ : Stering Сребро 925 студ(ако youw мравка злато молам да ми кажете) Облик / Боја : ТРКАЛЕЗНА / Сино S / N : ear203 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект студДоаѓаат со кинески Подарок кутии! ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e
 • Неодамнешно

големо на Нова Пристигне Сребро Партија Накит кристал earring сива кристал монистра 925 sterling silver кука earring 5pairs/многу A944e

DEN 889.00 1010.40

.Добредојдовте на Terisa НакитСпакуван со убави свилен торбичкаМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи Обетки
 • Неодамнешно

2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи Обетки

DEN 218.00 229.92

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.Сакате да имате среќен шопинг!Производ функција : Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо1материјалот може да бидат различни легури.2Со одличен занает.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.4Со одличен занает.2018 Мода Гроздобер Сребрена Боја Метал Цвеќиња Круг Tassels Капка Обетки За Жените крило гадост tak Единствена Изјава Големи ОбеткиСнабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателноспакувани и испратени до вас во безбедна состојба...

2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски
 • Неодамнешно

2017 Нова Жешка Tassel Капка Обетки гроздобер tassel обетки долго Етнички Големи Dangle Обетки Женски

DEN 84.00 112.32

Жените Етничка Долго Tassel Капка Dangle Обетки Кристал Цвет ОбеткиФункција : Моден кристал tassel жените обетки.Модерен и сите натпревар стил, uptodate стилови, со висок квалитет.Спецификација : Материјал : алуминиумскиГолемина : прибл...

Hummingbird Птици Dangle Обетки 925 Sterling Silver Животинско Накит Нежен Птица Обетки Дух Накит E6019B
 • Неодамнешно

Hummingbird Птици Dangle Обетки 925 Sterling Silver Животинско Накит Нежен Птица Обетки Дух Накит E6019B

DEN 815.00 1358.40

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Античкиот Златна Боја Earring Мулти Боја Полна Кристал Исполнет Голема Водена Капка Кристал Boho Dangle Обетки
 • Неодамнешно

Античкиот Златна Боја Earring Мулти Боја Полна Кристал Исполнет Голема Водена Капка Кристал Boho Dangle Обетки

DEN 37.00 50.40

големина 5.5*2.9 cmЗа Превозот 1 Со цел да се направи вашата цел да стигнат побрзо и сигурно, ние тука се обезбеди $ 1.58 превозот ако го изберат Кина пост регистрирани воздух пошта која може да се следи, брзо и безбедно...

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок
 • Неодамнешно

2017 нови пристигнување топла продаде моден бисер цвет 925 чиста sterling silver жените се откажат обетки женски накит роденденски подарок

DEN 223.00 268.80

Нашата големо продавница во Yiwu град,КинаПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019
 • Неодамнешно

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019

DEN 424.00 446.40

CWWZircons Мода 2017 Лето Стил Pendientes Накит Долго Фитили Лист Австриската Кристал Капка Обетки За Жените CZ019Earring Големина : 4.5 cm​Материјал : Кубни ЦиркониОгромен Парк Нема потреба да се чекаСтрого КК КонтролаЕколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6
 • Неодамнешно

Долги Обетки Капка Зголеми Бохемија Tassel Мода Dangle Обетки За Жените Шарм А1.6

DEN 47.00 68.16

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објектEarring големина : 10cm x 3.7 cmПроизвод Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..САД $ 3.56 / Цена

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек
 • Неодамнешно

Yesucan Машки Крст Крст Обетки CZ Розово Злато Earring Кристал Кубни Циркони Dangle Обетки Моден Ангажман Studs Човек

DEN 99.00 180.96

Опис : Бренд : YesucanГолемина : 3.2*1.2 mmМатеријал : Бакар+ Кубни Циркон (На Serface обложено со платина )Боја : Бела,Сребро,Злато,Злато Се ЗголемиКоличина : 1 ПарТежина : 5g (приближно)Пакет : opp вреќаФото Покаже : Ако вашата нарачка цена надмине $150, ќе испрати парцела од DHL, Fed Ex, SF,или Aramex превозот услуга...