• Неодамнешно
3D Божиќ агли 3D pop-up картичка/Божиќ cardFree превозот

3D Божиќ агли 3D pop-up картичка/Божиќ cardFree превозот

DEN 431.52
Достапно

Количина на стоки


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ
-11.5 cm x15cm укината картичка
- Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертот
-покривање : 250gsm тешки карта на акции /Внатре : 210gsm Виножито хартија
-Празни внатре за ваша лична порака
ДА ГИ ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ ТОНОВИТЕ (MOQ : 100 PCS)
- Печатење детали во внатрешноста
- 3 D pop-up функција
- Laser-сечење на надворешниот поклопец
- Картичка бои
Ако треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе детали
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 3-4weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )

Карактеристики на понудата

боја:
1 компјутери, 5 компјутери, 10 компјутери
Големина:
red cover, blue cover
CardsOccasion:
Роденден/Божиќ/Нова Година/Денот на Вљубените/Свадбена/Партија
Технологија:
Рачно изработени 3D POP-UP Картички
Адаптер:
Љубовници,Пријатели,Деца,Жени,Шеф,Вработените,Клиентите,С
Индивидуализира Печатење:
Бесплатни Печатење (Yes ако повеќе од 100 компјутери)
плик:
Yes (Слободни)
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Слични понуди

200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102
 • Неодамнешно

200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102

DEN 6528.00 8159.52

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Тоа е многу популарна за свадба,партија или роденден Можете да го додадете вашиот зборови на картичката...

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба едноставна цвет MK045
 • Неодамнешно

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба едноставна цвет MK045

DEN 959.52

Укината големина : 10*5cmМатеријал : 250g бисер хартијаКако да го персонализирате : Испрати вашиот guestname на xls да nancy_wang119 на hotmail.com со вашата нарачка број на насловотТоа е соодветен сет со иста тема на џеб комплет, ние ви препорачуваме да земе и да се направи вашата свадба / партија повеќе prefect.

Гроздобер Симпатична стил Kraft хартија покер собата / Kids' карти за играње групи / симпатична Канцелариски
 • Неодамнешно

Гроздобер Симпатична стил Kraft хартија покер собата / Kids' карти за играње групи / симпатична Канцелариски

DEN 528.00

Големина : околу 130*102mm.секој сет по пакетТежина : 230g.Материјал : 350g Занает хартија.DIY Мултифункционален ,СМЕШНО! САМО ГО ПРАВАТ ТОА!

Lychee 48pcs Мини Злато Врежана ви Благодариме Картичка Вљубените Божиќ Партија Покана Писмо Честитки
 • Неодамнешно

Lychee 48pcs Мини Злато Врежана ви Благодариме Картичка Вљубените Божиќ Партија Покана Писмо Честитки

DEN 168.00 177.12

Материјал : хартија Димензии : должина 8cm,width6cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Ласерски сече свадба покана Луксузни свадба покана картичка со плик
 • Неодамнешно

Ласерски сече свадба покана Луксузни свадба покана картичка со плик

DEN 2520.00

Ласерски сече свадба покана Луксузни свадба покана картичка со пликНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАINC043големина15*15cmматеријал250g бисер хартија ,250g боја на хартија,хартија dermatoglyphTechnicласерско сечењедополнителна декорацијалента и кристал и тока, печатење дополнителни трошоци .вклучуваатпокана картичка,празно offбела вметнете хартија и offбел плик.пакување25pcs / opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече покана
 • Неодамнешно

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече покана

DEN 2616.00

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече поканаНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАINC069големина12.8*19cmматеријал250g бисер хартија ,250g боја на хартија,хартија dermatoglyphTechnicласерско сечењедополнителна декорацијалента и кристал и тока, печатење, дополнителни трошоци .вклучуваатпокана картичка,празно offбела вметнете хартија и offбел плик.пакување25pcs / opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот

DEN 448.00 527.52

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 60pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : За 70x70mmПрилагодено Дизајн ( ако треба да се печати, ве молиме да обезбеди Единствен содржина (PDF датотека) ).Прилагодено Печатење : Црна печатењеИзвестување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

100PCS/многу 22x11cm Западен стилизирана kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, DIY порака картичка свадба партија корист
 • Неодамнешно

100PCS/многу 22x11cm Западен стилизирана kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, DIY порака картичка свадба партија корист

DEN 1267.00 1440.00

подолу се сите плик големини со hypelink, ве молиме да се отвори и да се купи директно, лесно купување на линкови, благодарение 100 PCS / многу 22x11cm Западен стилизирана квалитет kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, празно DIY порака партија користГолемина : 11*22cm ( 4.29"*8.58" 1cm=0.39 инчи)Материјал : Специјален kraft хартија 120gsmФункција : Картичка плик,Подарок Пликве молиме изберете боја за да ги купат, ви благодариме

Бела Свадба Покани Плик со Злато Лагер Коверти за Покани 15.5 x 15.5 cm Плик Печати Вклучени - Сет од 50
 • Неодамнешно

Бела Свадба Покани Плик со Злато Лагер Коверти за Покани 15.5 x 15.5 cm Плик Печати Вклучени - Сет од 50

DEN 3648.00 4560.00

Бела Свадба Покани Плик со Злато Лагер Коверти за Покани 15.5 x 15.5 cm Плик Печати ВклучениЗа Свадбата Покани Плик : 1, Точка : Наредени Свадба Покани Плик2, Плик Големина : 15.5x15.5cm3, Материјал : Висок Квалитет Картичка ХартијаПревозот Време : 1) Процесот Време : 2 3 Работни Дена2) Превозот Време : 5 7 Работни Дена од страна на DHLНека Picky Невеста, Свадба Покани Плик светла вашата Свадба Ден!

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба MK036
 • Неодамнешно

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба MK036

DEN 959.52

Укината големина : 10*5cmМатеријал : 250g бисер хартијаКако да го персонализирате : Испрати вашиот guestname на xls да nancy_wang119 на hotmail.com со вашата нарачка број на насловотТоа е соодветен сет со иста тема на џеб комплет, ние ви препорачуваме да земе и да се направи вашата свадба / партија повеќе prefect.

50pcs слободни неколку име на логото луксузен гроздобер ангажман свадба покана картичка различни бои чипка ласерски сече покана картички
 • Неодамнешно

50pcs слободни неколку име на логото луксузен гроздобер ангажман свадба покана картичка различни бои чипка ласерски сече покана картички

DEN 1704.00

Опис50pcs слободни неколку име на логото луксузен гроздобер ангажман свадба покана картичка различни бои чипка ласерски сече покана картичкиголемина : 15cm x 15cm(L x W), прилагодите големина е во ред Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму....

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба класичен светла MK034
 • Неодамнешно

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба класичен светла MK034

DEN 959.52

Укината големина : 10*5cmМатеријал : 250g бисер хартијаКако да го персонализирате : Испрати вашиот guestname на xls да nancy_wang119 на hotmail.com со вашата нарачка број на насловотТоа е соодветен сет со иста тема на џеб комплет, ние ви препорачуваме да земе и да се направи вашата свадба / партија повеќе prefect.

60pcs Топла Продажба Шупливи од Срце Ласерски Сече Хартија Прилагодено Свадба Покана за Роденденска Покана Картички, Честитки
 • Неодамнешно

60pcs Топла Продажба Шупливи од Срце Ласерски Сече Хартија Прилагодено Свадба Покана за Роденденска Покана Картички, Честитки

DEN 2406.00 2831.04

60pcs Топла Продажба Шупливи од Срце Ласерски Сече Хартија Прилагодено Свадба Покана за Роденденска Покана Картички, ЧеститкиТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерско СечењеМатеријал : Бисер На Хартија / Обична ХартијаПакување : 60pcs / ТорбаГолемина : За : 125mm X113mm / Според Вашите Барања​Топло Совет : 1...

100pcs Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,Приспособливи
 • Неодамнешно

100pcs Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,Приспособливи

DEN 4732.80

Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,ПриспособливиСекоја Покана Картичка вклучуваат под 4 дела : 1pcs покана картичка 1pcs Внатрешна страница 1pcs плик 1pcs плик печат Печатење со себе : Овие картички се некој од било печатари, кои може да се постави paper size ( Ласерски печатач или инкџет печатач)...