• Неодамнешно
топла трговија на големо свадба декорација ласерско сечење рачно изработени ви благодариме картичка направени во кина

топла трговија на големо свадба декорација ласерско сечење рачно изработени ви благодариме картичка направени во кина

DEN 2016.00
Достапно

Количина на стоки


Опис
Големина : 4" *4" (прибл - 10.3 cm x 10.3 cm) L x W Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму.. ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија Пакет : 25pcs/set Примерок
Политика За Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима.
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. Пратката да не е слободен. За други courtries, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена.
За Нас
Ние сме професионални ви благодариме картичка и поздрав картичка производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
За сите персоналните ви благодариме картичка, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
Боја картичка

Карактеристики на понудата

Музика:
No
Стил:
Фестивали
празник:
Крштевка & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Денот на планетата Земја,Пензионирање,Наставниците Ден,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Бизнис,април Будала Ден,Годишнина,забава,Роденден,Куќа се Движат
Бренд Име:
UOIUO
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
ви благодариме картичка
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
бисер хартија, мет хартија, хартија метален
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба
MOQ:
100pcs
испорака:
DHL,EMS,Fedex,UPS-от,ТНТ,Кина пост,од страна на морето
ОЕМ:
на располагање
кориснички:
на располагање
Место на Потекло:
Кина
Големина:
10*8cm

Слични понуди

H&D Шупливи Чипка Шише Вино Табела Број Картичка Обвива Од 1 до 20 Селски Свадба Centerpieces Оркестарот Гроздобер Свадба Декорација
 • Неодамнешно

H&D Шупливи Чипка Шише Вино Табела Број Картичка Обвива Од 1 до 20 Селски Свадба Centerpieces Оркестарот Гроздобер Свадба Декорација

DEN 544.00 604.80

Име на производ : H&D Шупливи Чипка Шише Вино Табела Број Картички Обвива од 1 до 20 Селски Свадба Centerpieces Оркестарот Гроздобер Свадба Декорација Материјал : Pearlpaper Големина : 3.9*12inch слонова коска : Беж Злато : Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypalЗа други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапредЈасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ и така натаму ...

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба MK036
 • Неодамнешно

50pcs/многу Персоналните Место картичка име картичка за партијата и на свадба MK036

DEN 959.52

Укината големина : 10*5cmМатеријал : 250g бисер хартијаКако да го персонализирате : Испрати вашиот guestname на xls да nancy_wang119 на hotmail.com со вашата нарачка број на насловотТоа е соодветен сет со иста тема на џеб комплет, ние ви препорачуваме да земе и да се направи вашата свадба / партија повеќе prefect.

1PACK/Многу Нови Гроздобер 3D цртан филм Животинско серија Поздрав картичка сет со боја плик роденден картички/ознака/продажба на мало
 • Неодамнешно

1PACK/Многу Нови Гроздобер 3D цртан филм Животинско серија Поздрав картичка сет со боја плик роденден картички/ознака/продажба на мало

DEN 52.80

Големина : картичка големина 150*100mm;плик со големина 152*103mm.Производ материјал : 350g kraft хартија.1 пакет=1pcs картичка+1pcs плик.Пакет : PVC Кеса

Гроздобер Симпатична стил Kraft хартија покер собата / Kids' карти за играње групи / симпатична Канцелариски
 • Неодамнешно

Гроздобер Симпатична стил Kraft хартија покер собата / Kids' карти за играње групи / симпатична Канцелариски

DEN 528.00

Големина : околу 130*102mm.секој сет по пакетТежина : 230g.Материјал : 350g Занает хартија.DIY Мултифункционален ,СМЕШНО! САМО ГО ПРАВАТ ТОА!

Lychee 48pcs Мини Злато Врежана ви Благодариме Картичка Вљубените Божиќ Партија Покана Писмо Честитки
 • Неодамнешно

Lychee 48pcs Мини Злато Врежана ви Благодариме Картичка Вљубените Божиќ Партија Покана Писмо Честитки

DEN 168.00 177.12

Материјал : хартија Димензии : должина 8cm,width6cm Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

60pcs Ласерски Сече Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

60pcs Ласерски Сече Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот

DEN 448.00 527.52

60pcs Ласерски Сече Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 60pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : За 80x80mmПрилагодено Дизајн ( ако треба да се печати, ве молиме да обезбеди содржина(PDF датотека)).Прилагодено Печатење : Црна печатењеИзвестување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече покана
 • Неодамнешно

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече покана

DEN 2616.00

50pcs ниска цена добра услуга топла продажба Кралската свадба картички сина свадба покана картички фенси цвет ласерски сече поканаНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАINC069големина12.8*19cmматеријал250g бисер хартија ,250g боја на хартија,хартија dermatoglyphTechnicласерско сечењедополнителна декорацијалента и кристал и тока, печатење, дополнителни трошоци .вклучуваатпокана картичка,празно offбела вметнете хартија и offбел плик.пакување25pcs / opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102
 • Неодамнешно

200pcs 120*180mm Покана Картичка Greeding Роденден Картички За Свадба Партија Q102

DEN 6528.00 8159.52

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Тоа е многу популарна за свадба,партија или роденден Можете да го додадете вашиот зборови на картичката...

3D Ласерски Сече рачно изработени Кинески Жолта Кула Кран Хартија Покана Честитки Разгледница Бизнис Деца Подарок за Собирање на Сувенири
 • Неодамнешно

3D Ласерски Сече рачно изработени Кинески Жолта Кула Кран Хартија Покана Честитки Разгледница Бизнис Деца Подарок за Собирање на Сувенири

DEN 151.00 159.36

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во photoesГолемина : за 17.4*18.5 cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pc Поздрав Картичка + 1pc пликНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен Превозот

DEN 448.00 527.52

60pcs Индивидуализира Срцето Ознаки кои Сакаат Дрво Подароци Порака Картичка Етикета Картичка Свадба Партија Декорација Материјали Бесплатен ПревозотТип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 60pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : За 70x70mmПрилагодено Дизајн ( ако треба да се печати, ве молиме да обезбеди Единствен содржина (PDF датотека) ).Прилагодено Печатење : Црна печатењеИзвестување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

100Pcs/многу 17x8.5cm Шарени Мини Kraft Плик универзален стандард Кинески Плик ретро DIY за готовина/картички/писма/подароци
 • Неодамнешно

100Pcs/многу 17x8.5cm Шарени Мини Kraft Плик универзален стандард Кинески Плик ретро DIY за готовина/картички/писма/подароци

DEN 864.00 1015.68

подолу се сите плик големини со hypelink, ве молиме да се отвори и да се купи директно, лесно купување на линкови, благодарение 100 Pcs / многу 8.5*17cm Шарени Мини Kraft Плик универзална Плик стариот ПликГолемина : 8.5*17cm ( 3.32 "* 6.63 " 1cm=0.39 инчи)Употреба : пари плик, бизнис картички, ВИП картичка, поздрав картичка, подарок пакување, итн.Материјал : Висок квалитет на kraft хартија 120gsmбоја : ве молиме изберете боја за да ги купат, благодарение;

Романтични Свадба Партија Покана Картичка Плик Деликатна Врежан Шема се Зголеми Дизајн Популарни Burgandy Покана Картички 3d
 • Неодамнешно

Романтични Свадба Партија Покана Картичка Плик Деликатна Врежан Шема се Зголеми Дизајн Популарни Burgandy Покана Картички 3d

DEN 3000.00

ОписРомантични Свадба Партија Покана Картичка Плик Деликатна Врежан Шема се Зголеми Дизајн Популарни Burgandy Покана Картички 3dголемина : 15cm x 15cm(L x W), прилагодите големина е во ред Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму....

100pcs Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,Приспособливи
 • Неодамнешно

100pcs Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,Приспособливи

DEN 4732.80

Гроздобер Врежана Свадба Покани Картичка Со Bowknot Лента Ангажман за Брак Невестата Туш Услуги,ПриспособливиСекоја Покана Картичка вклучуваат под 4 дела : 1pcs покана картичка 1pcs Внатрешна страница 1pcs плик 1pcs плик печат Печатење со себе : Овие картички се некој од било печатари, кои може да се постави paper size ( Ласерски печатач или инкџет печатач)...

100PCS/многу 22x11cm Западен стилизирана kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, DIY порака картичка свадба партија корист
 • Неодамнешно

100PCS/многу 22x11cm Западен стилизирана kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, DIY порака картичка свадба партија корист

DEN 1267.00 1440.00

подолу се сите плик големини со hypelink, ве молиме да се отвори и да се купи директно, лесно купување на линкови, благодарение 100 PCS / многу 22x11cm Западен стилизирана квалитет kraft Хартија, Пликови за пари, разгледници, писма, празно DIY порака партија користГолемина : 11*22cm ( 4.29"*8.58" 1cm=0.39 инчи)Материјал : Специјален kraft хартија 120gsmФункција : Картичка плик,Подарок Пликве молиме изберете боја за да ги купат, ви благодариме