• Неодамнешно
Преносни 9 Во 1 Нерѓосувачки Челик Мулти Алатка Plier Отворено Џеб Мини Кампување Комплет М12 dropship

Преносни 9 Во 1 Нерѓосувачки Челик Мулти Алатка Plier Отворено Џеб Мини Кампување Комплет М12 dropship

DEN 124.00
DEN 145.92
-15 %
Достапно

Количина на стоки

Пренослив, лесен за употреба и да се носи со уникатен дизајн. Тоа е прилагодено за надворешна вежби ентузијасти. Одлична алатка за дома живот, патување, и оди на кампување и сл. Материјал : не ' Рѓосувачки Stee l Виткање Големина(L*W*H) : 6.8 cm x 3cm x 1.4 cm (прибл) Боја : Случајни боја Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува : Мулти-Алатка Plier x 1

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Клешти

Слични понуди

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H
 • Неодамнешно

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H

DEN 495.84

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L03 H1.капацитет : 1.0,1.72,3.84,3.25,4.5 мм2.AWG : (2818 AWG)3.тежина : 0.5 кг4.должина : 190mmМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : http : / / www.aliexpress.com / store / product / DieSetsforHSandDNseriescrimpernotforAM10PneumaticCrimpingToolsand / 600220_1222622726.html

Нерѓосувачки Челик Tweezer Електроника Пинцети Поставени Комплет Лажни Eyelash Форцепс Прецизност Часовничар Поправка Мулти Алатки Тешко Дебели
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Tweezer Електроника Пинцети Поставени Комплет Лажни Eyelash Форцепс Прецизност Часовничар Поправка Мулти Алатки Тешко Дебели

DEN 50.00 52.32

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, од Нерѓосувачки челик материјал задебелување, висока цврстина На површината е фино полиран и нема рефлектира осветлување се Применуваат на хемиските / медицински / електронски уред / убавина / градинарство и слПревозот : 48 часа брза испорака1...

LAOA мулти-функционални 5 Инчен Circlip Plier Криви директно совет надворешни/внатрешни направен во Тајван
 • Неодамнешно

LAOA мулти-функционални 5 Инчен Circlip Plier Криви директно совет надворешни/внатрешни направен во Тајван

DEN 746.00 1050.72

LAOA мултифункционални 5 / 7 Инчен Circlip Plier Криви директно совет надворешни / внатрешни направен во ТајванТАЈВАН CIRCLIP PLIER Направен во ТАЈВАНЧетири видови внатре / надвор пролет клештиВнатре пролет клешти : А...

Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер
 • Неодамнешно

Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер

DEN 958.00 1008.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

АП-30J crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце Новата Генерација на Заштеда На Енергија Crimping Plier
 • Неодамнешно

АП-30J crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце Новата Генерација на Заштеда На Енергија Crimping Plier

DEN 284.00 334.56

Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови
 • Неодамнешно

Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови

DEN 287.00 409.92

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет СклоповиОпис : Вклучува Клешти се Справи со Вклучува 2 Директно Совет Собранија Вклучува 1 парче 45º и 90º Совет Собранија Винил Зафат Рачки За Внатрешна или Надворешна Snap ПрстениВклучува 2 Директно Совет Склопови и 45º и 90º Совет СклоповиБојата може да бидат различни од сликатаФлексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

L-48B нов стил Не-Изолирани Јазичиња Терминали Crimper Plier Dupont crimping алатка
 • Неодамнешно

L-48B нов стил Не-Изолирани Јазичиња Терминали Crimper Plier Dupont crimping алатка

DEN 495.84

L48 B нов стил НеИзолирани Јазичиња Терминали Crimper Plier Dupont crimping алаткаЗа неизолирани отвори plugтип конекторCrimping опсег : 0.14~1.5 mm 2 / 26~16 AWGДолжина : 190mmТежина : 0.5 кгМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : http : / / www.aliexpress.com / store / product / DieSetsforHSandDNseriescrimpernotforAM10PneumaticCrimpingToolsand / 600220_1222622726.html

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод
 • Неодамнешно

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод

DEN 224.64

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал : Алуминиум & chrome обложени или Црвени Пластични Боја : како што е прикажано на сл 9.5 мм Дијаметар Сребро Prong Прстен Snap сврзувачки елементи се Користи за фиктивни клипови, копче за синџири, маици, фармерки, јакни, чанти и занаети, итн...

LAOA 10 Инчен мултифункционален Пумпа за Вода Клешти Цевка Клуч Водовод комбинација клешти Зафат цевка клуч Водоводџија Рака Алатки
 • Неодамнешно

LAOA 10 Инчен мултифункционален Пумпа за Вода Клешти Цевка Клуч Водовод комбинација клешти Зафат цевка клуч Водоводџија Рака Алатки

DEN 1248.00 2495.04

За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот...

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи
 • Неодамнешно

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи

DEN 613.00 1039.20

Производ параметри Бренд : LAOA име на Производ : Тропа замени појас шупливи удар Модел : LA115304 Големина : 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 mm Материјал : легиран челик Тежина : 0.1 КГ Потекло : ТАЈВАН карактеристики на Производот : Појас шупливи удар, Удар perfort вдлабнатини на појас.Направи вашата страна алатка повеќе посебни, 6pcs малку може да се замени.Лесно го замени и удар.Малку направени од алуминиум, остар и издржливи.Детали за производотA...

6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки
 • Неодамнешно

6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки

DEN 342.00 671.52

Карактеристики : Овој производ користи увезени челик, ригидност и флексибилност, умерена Овој производ е ергономски дизајниран за удобност гр ip

LAOA Нови Пристигнување Автоматско жица соголување Мултифункционален Професионални Електрична жица stripper Висок Квалитет жица stripper Алатки
 • Неодамнешно

LAOA Нови Пристигнување Автоматско жица соголување Мултифункционален Професионални Електрична жица stripper Висок Квалитет жица stripper Алатки

DEN 1272.00 2495.04

Режим на пролетта за купување : Забелешка : Бидејќи Подарок Кутија се потребни дополнителни трошоци.Ние нудиме две опции : 1...

L-1256 нов прирачник crimping алатка за Не-изолирани кабел линкови терминал
 • Неодамнешно

L-1256 нов прирачник crimping алатка за Не-изолирани кабел линкови терминал

DEN 495.84

Неизолирани кабел линкови crimping алаткаМодел No : L1256Crimping опсег : 1.256mm2Crimping алатки за неизолирани кабел линковиКабел повлечи crimping алатки1.ЛСД нов тип crimping алатки adpots најдобар показател принципот за ефикасно дизајнирање на справи,иако неговиот structre е краток и компактен, работата е многу laborsaving кога crimping жица на поголем пресек2.Е применливо за незаварување, во согласност со стандардните електрични конекција.3.Дизајнот на точни crimping габи и заврши заклучување(Само за заклучување и ослободување механичар единица)да се осигура висок crimping квалитетот кога crimping постојано.4.Точни прилагодување е направен пред нејзиното напуштање на фабриката.Можете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : http : / / www.aliexpress.com / store / product / DieSetsforHSandDNseriescrimpernotforAM10PneumaticCrimpingToolsand / 600220_1222622726.html

Алатки Накит Goldsmith Црна 3/еез Режа/дијагонала/тркалаат Plier Накит Мушка Изработка на Алатки Поставите Diy Клешти 12cm
 • Неодамнешно

Алатки Накит Goldsmith Црна 3/еез Режа/дијагонала/тркалаат Plier Накит Мушка Изработка на Алатки Поставите Diy Клешти 12cm

DEN 378.72

DIY Накит Алатка Поставува, Plier Групи, Тркалезни Носот, од Страна на Сечење Клешти и Жица Секачи, ЦрнаМатеријали: ЖелезоКоличина:3pcsПакет:1* Долго Носот Клешти 1* Круг Носот Клешти 1*Дијагонала КлештиГолемина:A : 12.3*5.7*1cm B : 12.3*6.5*1cm C : 10.7*6.7*1cmAnswer : ___________________________ Note : Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.Земете вистински објекти како stanard! Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но, не се исти перформанси на различни тела, како на модел...

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка
 • Неодамнешно

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка

DEN 835.00 1391.52

Капка кован челик со NiFe слој за издржливост, машински вилици помош зафат предмети безбедно Вклучува 5 видови на клешти : мини долго носот клешти,мини combanation клешти,мини diagnoal клешти,мини игла клешти,мини крајот сечење клешти 1 PC носи торба вклучени За грчевито држејќи се за мали предмети во затворен простор

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан
 • Неодамнешно

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан

DEN 346.00 384.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Yalku Кабел Жица Stripper Crimping Plier Crimper Алатки Plier Рака Алатки Жица Stripper Multifuction Crimper Клешти Жица
 • Неодамнешно

Yalku Кабел Жица Stripper Crimping Plier Crimper Алатки Plier Рака Алатки Жица Stripper Multifuction Crimper Клешти Жица

DEN 216.00 312.00

Опис : Име на производ : Соголување клешти / Crimping клешти / Кабел жица соголување клешти / Мултифункција соголување клештиПроизвод модел : 6 инчен / 7 инчен / 7.5 инченПроизвод материјал : Висок јаглероден челик +PPR, CRVПроцес : фино полирање третманСоголување опсег : 0.62.6 mmСпецификација : 6 инчен=Целосна должина 160mm7 инчен=Целосна должина 180mm7.5 инчен=Целосна должина 190mmУпотреба предмет : исклучувањето, одземање, Пилинг, кабел, челична жица, пумпа за вода, оптички влакна 01 : Зелена справи со одземање plier 02 : Двојна боја се справи со одземање plier 03 : Кабел жица соголување plier 04 : Мултифункционален соголување plier 05 : Crimping соголување plierКарактеристики : 1...

LY-06WF Рака Crimping Алатка ,кабел ferrules crimping алатка за crimping ferrules 0.5-6mm2
 • Неодамнешно

LY-06WF Рака Crimping Алатка ,кабел ferrules crimping алатка за crimping ferrules 0.5-6mm2

DEN 304.80

1 Име на Производ : Име : LY06 WF Рака Crimping Алатка,кабел ferrules crimping алатка за crimping ferrules 0.56mm22 Точка Бр : LY06 WF3 Материјал : Јаглероден Челик4 Примена предмет : crimping кабел ferrules 0.56mm25 Crimping Опсег : crimping кабел ferrules 0.56mm26 Должина : 220mm7 Тежина : 0.6 KGМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк :

Тешки Кабел Гкл Crimping Алатка за не-изолирани кабел линкови 10-240mm2,Бакарни цевки терминал crimping алатка/plier, DH-230
 • Неодамнешно

Тешки Кабел Гкл Crimping Алатка за не-изолирани кабел линкови 10-240mm2,Бакарни цевки терминал crimping алатка/plier, DH-230

DEN 3816.00

Тешки Кабел Гкл Crimping Алатка за неизолирани кабел линкови 10240mm2,Бакарни цевки терминал crimping алатка / plier, DH230За crimping кабел гкл / бакарни цевки терминали / неизолирани кабел линковиCrimping опсег : 10240mm2 AL / CU(#4, #350 MCM AWG)Должина : 980mmЗа неизолирани кабел линкови (покажува "dot" форма по crimping )Crimping клешти е применливо за незаварување crimping во согласност со стандардните електрични конекција, материјал за уста мувла е точна SK5 алатка челик за долг рок на траење, се приспособат на Калибар според големината на терминали.

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм
 • Неодамнешно

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм

DEN 562.00 660.48

Опис На Производот : Кабел вратоврска пиштол1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на оикКабел вратоврска пиштол : 1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на секоја употреба за уредни ,професионални инсталации3 Напнатост се прилагоди овозможува употреба на минијатура ,средно кабел врски4 Тензија на вредноста овозможува користење на стандардни и тешки кабел врски5 Работа со најлон кабел вратоврска од 2.2 mm до 4.8 мм во Ширина6 Тежина : 0.380 килограми7 Должина : 165mm

Деветтата Светска Флексибилни 24 Кабел Жица Долга Стигнат До Црево Стегач Plier Автомобилската Алатка Масло Гориво Нови
 • Неодамнешно

Деветтата Светска Флексибилни 24 Кабел Жица Долга Стигнат До Црево Стегач Plier Автомобилската Алатка Масло Гориво Нови

DEN 662.00 778.56

Авто Возило Алатки Кабел Тип Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Клешти за Автомобил Поправки Црево Стегач Отстранување Алатка AlicateФункција : 1.100% сосема нов.2.Овозможува техничар за пристап до станоттип црево стеги се наоѓа во тешкодапристап области.3.Клешти има механизам за заклучување за да се одржи менгеме во отворена позиција.4.Високквалитет Рачка,површината е мазна, убава и удобно да се користи.6.Прави отстранување и вградување на менгеме многу полесно.7.Тешки 24" кабел flexes за скоро било која позиција.Спецификација : Материјал : Јаглероден ЧеликЛинија должина : 630mmКоличина : 1 PcsБоја : ЦрвенаТежина : 550gПакетот вклучува : 1*Цревото стеги клешти''

30pcs Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер
 • Неодамнешно

30pcs Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер

DEN 28728.00 30240.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...