• Неодамнешно
LS-700A прирачник кабел stripper висок квалитет ptofessional жица stripper

LS-700A прирачник кабел stripper висок квалитет ptofessional жица stripper

DEN 230.40
Достапно

Количина на стоки


LS-700 A прирачник кабел stripper висок квалитет ptofessional жица stripper
Опис На Производот
1.Детали За Опис
LS серија жица машина и stripper
1.Различни пресек може да се користи за замена на соодветните 4or6wiring дупка специјален челик сечилото
2.По дерењето, жица непречено без bur и нарушување. Исто како мулти-заробени жица
3.Кога дерењето, изолирана жица фиксна цврсто со жица менгеме
4.Во потребата од повторување на операции, донесе прилагодлива должина локатор за гаранција на должината на жицата.
5.Менгеме автоматски ќе го ресетирате кога пролетта ги ресетирате
6.Метал менгеме на светлината и издржливи.
Модел : LS-700 B/A/N/Б (ЛСД кабел stripper )
Капацитет(mm2) : 0.5,1.0,1.6,2/1.25,2,2.6,3.2,4/1.0/1.6,2/2.6,3.2
Количина : 10/10/10
Тежина (кг) : 350/350/350
2.Слики од LS-700 A Кабел stripper

Карактеристики на понудата

is_customized:
Yes
Примена:
Жица Stripper
Бренд Име:
ЛСД
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LS-700A
Тип:
Комбинација Клешти
Материјал:
Железо
соголување опсег:
0.5,1.0,1.6,2 mm

Слични понуди

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H
 • Неодамнешно

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H

DEN 495.84

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L03 H1.капацитет : 1.0,1.72,3.84,3.25,4.5 мм2.AWG : (2818 AWG)3.тежина : 0.5 кг4.должина : 190mmМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : http : / / www.aliexpress.com / store / product / DieSetsforHSandDNseriescrimpernotforAM10PneumaticCrimpingToolsand / 600220_1222622726.html

Деветтата Светска Флексибилни 24 Кабел Жица Долга Стигнат До Црево Стегач Plier Автомобилската Алатка Масло Гориво Нови
 • Неодамнешно

Деветтата Светска Флексибилни 24 Кабел Жица Долга Стигнат До Црево Стегач Plier Автомобилската Алатка Масло Гориво Нови

DEN 662.00 778.56

Авто Возило Алатки Кабел Тип Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Клешти за Автомобил Поправки Црево Стегач Отстранување Алатка AlicateФункција : 1.100% сосема нов.2.Овозможува техничар за пристап до станоттип црево стеги се наоѓа во тешкодапристап области.3.Клешти има механизам за заклучување за да се одржи менгеме во отворена позиција.4.Високквалитет Рачка,површината е мазна, убава и удобно да се користи.6.Прави отстранување и вградување на менгеме многу полесно.7.Тешки 24" кабел flexes за скоро било која позиција.Спецификација : Материјал : Јаглероден ЧеликЛинија должина : 630mmКоличина : 1 PcsБоја : ЦрвенаТежина : 550gПакетот вклучува : 1*Цревото стеги клешти''

Ротари Coax Коаксијален Кабел за RG58 Stripper Машина Алатка За RG58 Мрежна Алатка Бесплатен Превозот NG4S
 • Неодамнешно

Ротари Coax Коаксијален Кабел за RG58 Stripper Машина Алатка За RG58 Мрежна Алатка Бесплатен Превозот NG4S

DEN 72.00 85.92

100% сосема нов и висок квалитет!Двојно ножеви, coax кабел stripperЦелосно прилагодливи и заменливи ножевиГи отстранува 4, 6, 8 и 12mm Изолација (Прилагодливи)Користете лесно, заклучување на алатка преку кабел, спин насока на стрелките на часовникот, а потоа застанете на несакани делНаправени од високо влијание материјал; економски, но на високаперформансиДоаѓаат со хексадецимален клучМоже да наместите разни сечење длабочините според различни каблиНа соголување дијаграм на врвот на stripper го прави тоа брзо да го изберете соодветна алатка за коаксијален кабелМоже да се користи за RG58 / 59 / 62 / 6 / 6 QS / 3 C / 4 C / 5 CДизајниран за RG59, RG59 Quad, RG6, RG6 Quad, и RG58 каблиДолжина : 3.9" (приближна 100mm) 1 x Ротари Coax Коаксијален Кабел Машина Алатка за RG58 RG6 Stripper 1...

2pc Вилица Мини Жица Прилагодливи менгеме на назад Зафат Заклучување Клешти Поставите 5inch Долг Нос и 4 инчен Криви Вилица Заклучување Клешти Заварување менгеме
 • Неодамнешно

2pc Вилица Мини Жица Прилагодливи менгеме на назад Зафат Заклучување Клешти Поставите 5inch Долг Нос и 4 инчен Криви Вилица Заклучување Клешти Заварување менгеме

DEN 613.00 888.00

5Инчен Долг Нос Заклучување Клешти се постигне во тесни простори и контрола рамен акции и лим 4Инчен Криви Вилица Заклучување Клешти сите намена вилици зафат ореви и завртки, цевки, и бар акции Една рака стискаш акција и да предизвика ослободување за брз repositioning Класичен, ситечелична конструкција со фалсификувани и најтврдокорните вилици Наковалнататип жица машина snips меки или тврди жица

6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки
 • Неодамнешно

6Pcs Електроника Пинцети Форцепс Хемиски Медицински Електронски Уред Убавина Градинарство Поправка на Одржување Алатки

DEN 342.00 671.52

Карактеристики : Овој производ користи увезени челик, ригидност и флексибилност, умерена Овој производ е ергономски дизајниран за удобност гр ip

LY-03B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце LY Ratchet Crimping Plier (Европски Стил)
 • Неодамнешно

LY-03B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце LY Ratchet Crimping Plier (Европски Стил)

DEN 260.00 305.76

започнетекрајотАко вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи
 • Неодамнешно

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи

DEN 613.00 1039.20

Производ параметри Бренд : LAOA име на Производ : Тропа замени појас шупливи удар Модел : LA115304 Големина : 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 mm Материјал : легиран челик Тежина : 0.1 КГ Потекло : ТАЈВАН карактеристики на Производот : Појас шупливи удар, Удар perfort вдлабнатини на појас.Направи вашата страна алатка повеќе посебни, 6pcs малку може да се замени.Лесно го замени и удар.Малку направени од алуминиум, остар и издржливи.Детали за производотA...

4 Инчен Прилагодливи Долг Нос Заклучување Клешти Вилица Мини Жица Прилагодливи Менгеме На Назад Зафат Заклучување Клешти Заварување Менгеме Алатка За Сечење Клеш?
 • Неодамнешно

4 Инчен Прилагодливи Долг Нос Заклучување Клешти Вилица Мини Жица Прилагодливи Менгеме На Назад Зафат Заклучување Клешти Заварување Менгеме Алатка За Сечење Клеш?

DEN 414.00 600.00

Сите намена криви вилици зафат ореви и завртки, цевки, и бар акции Брави со прилагодливи сила за сопствени зафат што нема да се лизга Една рака стискаш акција и да предизвика ослободување за брзо репозиционирање Лесно да се работи, дури и со ракавици на Класичните ситечелична конструкција со фалсификувани и најтврдокорните вилици

Електричар Алатки Crimping ракав тип совет клешти S-2550GF
 • Неодамнешно

Електричар Алатки Crimping ракав тип совет клешти S-2550GF

DEN 495.84

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.ЛСД модел No : S2550 GFCrimping алатки за жицакрај ferrulesМозоккрај ракав терминал crimping алаткиCrimping опсег : 25,35,50mm2 (41 AWG)Алатка тежина : 0.75 kgАлатка должина : 230mm

Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови
 • Неодамнешно

Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет Склопови

DEN 287.00 409.92

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Накит Клешти Tools 5 Парче Универзална Внатрешни Надворешни Circlip Клешти Кадар Прстен Клешти со 4 Совет СклоповиОпис : Вклучува Клешти се Справи со Вклучува 2 Директно Совет Собранија Вклучува 1 парче 45º и 90º Совет Собранија Винил Зафат Рачки За Внатрешна или Надворешна Snap ПрстениВклучува 2 Директно Совет Склопови и 45º и 90º Совет СклоповиБојата може да бидат различни од сликатаФлексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

LS-S501A круг/рамен мулти-диригент UTP/STP машина и stripper
 • Неодамнешно

LS-S501A круг/рамен мулти-диригент UTP/STP машина и stripper

DEN 73.92

LSS501 A круг / рамен мултидиригент машина и stripperОпис На Производот1.Детали За ОписИме на производ : рамни кабел stripper Модел : LSS501 A Материјал : Челични,Пластични Примена : За сечење и одземање utp / stp жици и multiconductor кабел Strippping опсег : 3.2 мм9mm AWG : Должина на : 122mm Тежина : 0.3 kgIrregulare надворформа изолација може да се стави во предниот"V"и "У"водич,rotatethe алатка 13 пати од страна на индекс прст за одземање на надворешниот insulations лесно2.Слика на LSS501 A Кабел stripper

Авто Возило Поправка Алатки Кабел Тип Црево Клип Клешти Флексибилни Жица Долга Стигнат до Оддалечените Црево Стегач Клешти Алатки за Автомобил Поправки
 • Неодамнешно

Авто Возило Поправка Алатки Кабел Тип Црево Клип Клешти Флексибилни Жица Долга Стигнат до Оддалечените Црево Стегач Клешти Алатки за Автомобил Поправки

DEN 767.00 1095.36

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Често Ги Купиле ЗаедноАвто Возило Алатки Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Клешти Алатки за Автомобил ПоправкиОпис : Овозможува техничар за пристап до станоттип црево стеги се наоѓа во тешкодапристап области Дизајниран за отстранување и замена на метални или пластични пролетнатоварени автозатегнување црево стеги Клешти има механизам за заклучување за да се одржи менгеме во отворена положба го Прави отстранување и вградување на менгеме многу полесно Тешкидолжност кабел flexes за речиси секој positio n Идеален за работа во затворен мотор заливи За менгеме дијаметар од 18 милиметри до 54 mm (приближно) Големина : кабел должина 24"Тешкидолжност 24"Флексибилна Алатка, Флексибилни ЖивотFlexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот...

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм
 • Неодамнешно

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм

DEN 562.00 660.48

Опис На Производот : Кабел вратоврска пиштол1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на оикКабел вратоврска пиштол : 1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на секоја употреба за уредни ,професионални инсталации3 Напнатост се прилагоди овозможува употреба на минијатура ,средно кабел врски4 Тензија на вредноста овозможува користење на стандардни и тешки кабел врски5 Работа со најлон кабел вратоврска од 2.2 mm до 4.8 мм во Ширина6 Тежина : 0.380 килограми7 Должина : 165mm

Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер
 • Неодамнешно

Електрични Пакување клешти Здрав прирачник sealless алатка опрема PP ремени греење заварување тетрапак пакување запечатување пакер

DEN 958.00 1008.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

Про'skit Дијагонала Сечење Plier Жица Nipper Кабел Stripper Plier Пластични Машина Електроника Поправка DIY Рака Алатки 110mm 1PK-037S
 • Неодамнешно

Про'skit Дијагонала Сечење Plier Жица Nipper Кабел Stripper Plier Пластични Машина Електроника Поправка DIY Рака Алатки 110mm 1PK-037S

DEN 413.00 480.00

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЗдраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница...

LAOA Нови Пристигнување Автоматско жица соголување Мултифункционален Професионални Електрична жица stripper Висок Квалитет жица stripper Алатки
 • Неодамнешно

LAOA Нови Пристигнување Автоматско жица соголување Мултифункционален Професионални Електрична жица stripper Висок Квалитет жица stripper Алатки

DEN 1272.00 2495.04

Режим на пролетта за купување : Забелешка : Бидејќи Подарок Кутија се потребни дополнителни трошоци.Ние нудиме две опции : 1...

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка
 • Неодамнешно

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка

DEN 835.00 1391.52

Капка кован челик со NiFe слој за издржливост, машински вилици помош зафат предмети безбедно Вклучува 5 видови на клешти : мини долго носот клешти,мини combanation клешти,мини diagnoal клешти,мини игла клешти,мини крајот сечење клешти 1 PC носи торба вклучени За грчевито држејќи се за мали предмети во затворен простор

1Pcs МТ-W2A Солидна Барел терминал UH2-5 Позиционер Кабел Crimper Авијација AF8 Рака Алатки Crimping за Харли Германски Harting
 • Неодамнешно

1Pcs МТ-W2A Солидна Барел терминал UH2-5 Позиционер Кабел Crimper Авијација AF8 Рака Алатки Crimping за Харли Германски Harting

DEN 10080.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод
 • Неодамнешно

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод

DEN 224.64

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал : Алуминиум & chrome обложени или Црвени Пластични Боја : како што е прикажано на сл 9.5 мм Дијаметар Сребро Prong Прстен Snap сврзувачки елементи се Користи за фиктивни клипови, копче за синџири, маици, фармерки, јакни, чанти и занаети, итн...