• Неодамнешно
LS-S501A круг/рамен мулти-диригент UTP/STP машина и stripper

LS-S501A круг/рамен мулти-диригент UTP/STP машина и stripper

DEN 73.92
Достапно

Количина на стоки


LS-S501 A круг/рамен мулти-диригент машина и stripper
Опис На Производот
1.Детали За Опис
Име на производ : рамни кабел stripper Модел : LS-S501 A Материјал : Челични,Пластични Примена : За сечење и одземање utp/stp жици и multiconductor кабел Strippping опсег : 3.2 мм-9mm AWG : - Должина на : 122mm Тежина : 0.3 kg
Irregulare надвор-форма изолација може да се стави во предниот"V"и "У"водич,rotatethe алатка 1-3 пати од страна на индекс прст за одземање на надворешниот insulations лесно
2.Слика на LS-S501 A Кабел stripper

Карактеристики на понудата

is_customized:
Yes
Примена:
Жица Stripper
Бренд Име:
ЛСД
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LS-S501A
Тип:
Мини Клешти
Материјал:
Пластични

Слични понуди

Деветтата Светска 10pcs мала Тежина Мини 130mm Електрични Crimping Plier Snip Машина Рака Алатка Долг Нос Сечење Клешти Сина Рачка
 • Неодамнешно

Деветтата Светска 10pcs мала Тежина Мини 130mm Електрични Crimping Plier Snip Машина Рака Алатка Долг Нос Сечење Клешти Сина Рачка

DEN 493.00 616.80

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : vanadium челикБоја : Софистицирани удобно се справи со дизајн, се чувствуваат особено добро...

LY-03B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце LY Ratchet Crimping Plier (Европски Стил)
 • Неодамнешно

LY-03B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце LY Ratchet Crimping Plier (Европски Стил)

DEN 260.00 305.76

започнетекрајотАко вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

Врвен квалитет LSC8 6-4 Crimping Алатка Crimp Алатка за Кабел Ferrules 0.25-6mm2, плоштад притисок линија режим на производителот
 • Неодамнешно

Врвен квалитет LSC8 6-4 Crimping Алатка Crimp Алатка за Кабел Ferrules 0.25-6mm2, плоштад притисок линија режим на производителот

DEN 442.56

ОписLSC864 Crimping Алатка за кабел ferrulesАвтоПрилагодување Crimping Plier за Кабел FerrulesЖица крајот ferrules, плоштад притисок линија режим ги Задоволи различни големини на обвивка притисок на терминал Само регулатива според големината на терминал, лесно ракување Лост имаат поголема улога во преносот на операција за намалување на заморот сила Crimping опсег : 0.25~6 mm2 / 24~10 AWGДруги слични тип crimping алатки : LSC8 64А = LSC8 64А =LSC8 66 A=LSC8 66=ПакетСите производи се блистертип амбалажа амбалажа картонска, секој дополнителен производ тежина 0.16 KGПРЕВОЗОТСите производи се испраќаат преку Кина Пост се изразува пошта, исто така, може да одберете курир според вашите потреби и барања, најдобар пораки се потсетиме...

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка
 • Неодамнешно

WORKPRO 5PCS Мини Прецизни Клешти Поставите Накит Клешти Diagnoal Клешти Машина DIY Алатка

DEN 835.00 1391.52

Капка кован челик со NiFe слој за издржливост, машински вилици помош зафат предмети безбедно Вклучува 5 видови на клешти : мини долго носот клешти,мини combanation клешти,мини diagnoal клешти,мини игла клешти,мини крајот сечење клешти 1 PC носи торба вклучени За грчевито држејќи се за мали предмети во затворен простор

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан
 • Неодамнешно

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан

DEN 315.00 350.40

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

SWT508D-II автоматско жица соголување машина, модел SWT508D, 110-220v брзо расте соголување
 • Неодамнешно

SWT508D-II автоматско жица соголување машина, модел SWT508D, 110-220v брзо расте соголување

DEN 31200.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

ESD Пинцети Прецизност Високо еластична Анти-статички Нерѓосувачки Челик Tweezer Лемење Рака Алатки Станица Висок Квалитет
 • Неодамнешно

ESD Пинцети Прецизност Високо еластична Анти-статички Нерѓосувачки Челик Tweezer Лемење Рака Алатки Станица Висок Квалитет

DEN 87.00 91.68

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, од Нерѓосувачки челик материјал задебелување, висока цврстина На површината е црна и нема рефлектира осветлување се Применуваат на хемиските / медицински / електронски уред / убавина / градинарство и слПревозот : 48 часа брза испорака1...

Алатки Накит Goldsmith Црна 3/еез Режа/дијагонала/тркалаат Plier Накит Мушка Изработка на Алатки Поставите Diy Клешти 12cm
 • Неодамнешно

Алатки Накит Goldsmith Црна 3/еез Режа/дијагонала/тркалаат Plier Накит Мушка Изработка на Алатки Поставите Diy Клешти 12cm

DEN 378.72

DIY Накит Алатка Поставува, Plier Групи, Тркалезни Носот, од Страна на Сечење Клешти и Жица Секачи, ЦрнаМатеријали: ЖелезоКоличина:3pcsПакет:1* Долго Носот Клешти 1* Круг Носот Клешти 1*Дијагонала КлештиГолемина:A : 12.3*5.7*1cm B : 12.3*6.5*1cm C : 10.7*6.7*1cmAnswer : ___________________________ Note : Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.Земете вистински објекти како stanard! Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики,но, не се исти перформанси на различни тела, како на модел...

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод
 • Неодамнешно

Метал Prong Прстен Snap сврзувачки елементи Притиснете Studs Poppers Plier + 100Pcs Прстен Snap S08 Капка брод

DEN 224.64

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Материјал : Алуминиум & chrome обложени или Црвени Пластични Боја : како што е прикажано на сл 9.5 мм Дијаметар Сребро Prong Прстен Snap сврзувачки елементи се Користи за фиктивни клипови, копче за синџири, маици, фармерки, јакни, чанти и занаети, итн...

Електричар Алатки Crimping ракав тип совет клешти S-2550GF
 • Неодамнешно

Електричар Алатки Crimping ракав тип совет клешти S-2550GF

DEN 495.84

Професионални алатки во комбинација за производство, квалитет и вредност.ЛСД модел No : S2550 GFCrimping алатки за жицакрај ferrulesМозоккрај ракав терминал crimping алаткиCrimping опсег : 25,35,50mm2 (41 AWG)Алатка тежина : 0.75 kgАлатка должина : 230mm

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан
 • Неодамнешно

LUBAN Мрежата Ethernet Кабел Тестер RJ45 Комплет Crimping Алатка за Мрежата Компјутер Одржување и Поправка Алатка за Полнење Кабел Тестер на Крстот/Стан

DEN 346.00 384.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи
 • Неодамнешно

1 Сет LAOA Мини Појас Удар Алатка Кожа Дупка Удари Дупчење Шупливи

DEN 613.00 1039.20

Производ параметри Бренд : LAOA име на Производ : Тропа замени појас шупливи удар Модел : LA115304 Големина : 1.0 2.0 3.0 4.0 5.0 6.0 mm Материјал : легиран челик Тежина : 0.1 КГ Потекло : ТАЈВАН карактеристики на Производот : Појас шупливи удар, Удар perfort вдлабнатини на појас.Направи вашата страна алатка повеќе посебни, 6pcs малку може да се замени.Лесно го замени и удар.Малку направени од алуминиум, остар и издржливи.Детали за производотA...

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм
 • Неодамнешно

ХС-600A Најлон Кабел Вратоврска Пиштол plier менгеме Automatic за Прицврстување на алатка за сечење посебно За Најлон Вратоврска ширина: 2.4-4.8 мм

DEN 562.00 660.48

Опис На Производот : Кабел вратоврска пиштол1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на оикКабел вратоврска пиштол : 1 Умрефрлија челична конструкција за издржливост и longlife2 Обезбедува рамна со намалување на секоја употреба за уредни ,професионални инсталации3 Напнатост се прилагоди овозможува употреба на минијатура ,средно кабел врски4 Тензија на вредноста овозможува користење на стандардни и тешки кабел врски5 Работа со најлон кабел вратоврска од 2.2 mm до 4.8 мм во Ширина6 Тежина : 0.380 килограми7 Должина : 165mm

WX-02B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце Ratchet Crimping Plier (Европски Стил) висок квалитет година
 • Неодамнешно

WX-02B crimping алатка crimping plier 2 мулти алатката tools раце Ratchet Crimping Plier (Европски Стил) висок квалитет година

DEN 262.08

Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни / неутрален повратни информации.Starрезултати се многу важни за нас.

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H
 • Неодамнешно

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L-03H

DEN 495.84

нов стил coax crimping алатка за коаксијален BNC конектори за кабелот за RG174,RG179 L03 H1.капацитет : 1.0,1.72,3.84,3.25,4.5 мм2.AWG : (2818 AWG)3.тежина : 0.5 кг4.должина : 190mmМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : http : / / www.aliexpress.com / store / product / DieSetsforHSandDNseriescrimpernotforAM10PneumaticCrimpingToolsand / 600220_1222622726.html