• Неодамнешно
Моден Накит Гроздобер Сребро сакам навива плачеШарм Keychain Подароци Одговара DIY Копче Синџир Бесплатен превозот D143

Моден Накит Гроздобер Сребро сакам навива плачеШарм Keychain Подароци Одговара DIY Копче Синџир Бесплатен превозот D143

DEN 272.00
DEN 383.04
-29 %
Достапно

Количина на стоки

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 20pcs 50pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Плоштад
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D143
Материјал:
Цинк Легура

Слични понуди

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит-50
 • Неодамнешно

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит-50

DEN 96.00 188.16

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит50Предмет Тип : keychainБоја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 4.5*6.6 cm Тежина : 34g Пакет се вклучени : 1pcs keychain со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Топла кофа копче синџир креативни масло пополнување копче на синџирот на бензинска пумпа промотивни подароци копче синџир рекламирање, промотивни подароци K1554
 • Неодамнешно

Топла кофа копче синџир креативни масло пополнување копче на синџирот на бензинска пумпа промотивни подароци копче синџир рекламирање, промотивни подароци K1554

DEN 65.00 91.20

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1028 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо 24 ПАРЧИЊА зелена вистински четири лист детелина накит розова назад капка keychain
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо 24 ПАРЧИЊА зелена вистински четири лист детелина накит розова назад капка keychain

DEN 900.00 1199.52

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

1 Пар Пар ЉУБОВ Keychain Срцето Копче Прстен Сребрен Позлатен Љубители Љубов Копче Синџир Сувенири Денот на Вљубените подароци C350
 • Неодамнешно

1 Пар Пар ЉУБОВ Keychain Срцето Копче Прстен Сребрен Позлатен Љубители Љубов Копче Синџир Сувенири Денот на Вљубените подароци C350

DEN 49.00 96.96

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 Пар Пар ЉУБОВ Keychain Срцето Копче Прстен Сребрен Позлатен Љубители Љубов Копче Синџир Сувенири Денот на Вљубените подароци C350dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Нова Мода Keychain 27*5x5mm биг бен 3D часовник Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 27*5x5mm биг бен 3D часовник Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот
 • Неодамнешно

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот

DEN 85.00 142.56

Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата и да се купи!!!Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на Keychain Категорија !!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30 компјутери мода злато шкорпија накит најновите голема црна стил keychain
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 30 компјутери мода злато шкорпија накит најновите голема црна стил keychain

DEN 1476.00 1967.52

Прекрасен уникатен подарок Производот е добро презентирани подарок.Тие содржат вистински четири детелина лист примероци спакувани во заштитен развиена lucite материјал блок...

Нова Мода Жените Чанта Пеперутка Лак Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденден Најдобар Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Жените Чанта Пеперутка Лак Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденден Најдобар Подарок

DEN 140.00 191.52

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : Торба 4.0* 5.0 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC387

Нова Мода Keychain 57*9mm кујна лажица круна Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 57*9mm кујна лажица круна Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

1PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба Додатоци
 • Неодамнешно

1PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба Додатоци

DEN 81.00 109.92

1 PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба ДодатоциОпис100% Сосема Нов и висок квалитет Тип : Љубовници keychain Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Pendant Големина : 2.5*3.5 см Количина : 1pc Пакет се Вклучени : 1* KeychainЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ви благодарам.Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131
 • Неодамнешно

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131

DEN 314.00 442.56

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013
 • Неодамнешно

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013

DEN 6000.00

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Боја : СребренаСостојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : Цврсти 925 Sterling SilverНие Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!Вкупна Должина : Околу...

Свежо Овошје Форма Keychain Јаболко, Портокал Pitaya Лубеницата Лимон Kiwifruit Keyrings Клуч На Носителот 8 Стилови
 • Неодамнешно

Свежо Овошје Форма Keychain Јаболко, Портокал Pitaya Лубеницата Лимон Kiwifruit Keyrings Клуч На Носителот 8 Стилови

DEN 23.00 29.28

Должина 11cm широк 4.9 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

До 2015 Мода Жените Дама Чанта Срцето Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденденски Подарок
 • Неодамнешно

До 2015 Мода Жените Дама Чанта Срцето Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденденски Подарок

DEN 140.00 191.52

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 4.2* 3.5 смМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC391

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато
 • Неодамнешно

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато

DEN 48.00 69.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain
 • Неодамнешно

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

DEN 153.60

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок
 • Неодамнешно

Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок

DEN 140.00 191.52

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : Торба 5.6* 6.2 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC389

Креативни Новина Љубовник Keychain!Кристал Срцето Копче Синџир Носителот Кристал Keyring Шарм Жените Торба Декорација Webbing Подарок R010
 • Неодамнешно

Креативни Новина Љубовник Keychain!Кристал Срцето Копче Синџир Носителот Кристал Keyring Шарм Жените Торба Декорација Webbing Подарок R010

DEN 172.00 239.52

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant големина : 3.8*4.2 cm Вкупна должина : 10.1 cm Тежина : 33g

Нова Мода Keychain 16*21*6mm ретро камера Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 16*21*6mm ретро камера Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот на Сувенири
 • Неодамнешно

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот на Сувенири

DEN 88.00 110.40

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот Сувенири Материјал : цинк легура Pendant Големина : 6.3*4.2 cm Тежина : 36g Технологија : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат)

HSIC 10pcs/многу Големо HUNTER x HUNTER Keychain GON FREECSS Лиценца Логото Метал Keyrings Носителот Автомобил Chaveiro Мажите Накит HC1269
 • Неодамнешно

HSIC 10pcs/многу Големо HUNTER x HUNTER Keychain GON FREECSS Лиценца Логото Метал Keyrings Носителот Автомобил Chaveiro Мажите Накит HC1269

DEN 802.00 954.72

3.Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours...

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот
 • Неодамнешно

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

DEN 95.52

​Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .Драг пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќетраен сјај...

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек
 • Неодамнешно

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек

DEN 384.00

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Големина : 30мм * 23mmВисок qulity , Високо ПолираниПразно EngravableНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

Моден сребро Прекрасна овцикопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D100
 • Неодамнешно

Моден сребро Прекрасна овцикопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D100

DEN 261.00 367.68

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...