• Неодамнешно
До 2015 Мода Жените Дама Чанта Срцето Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденденски Подарок

До 2015 Мода Жените Дама Чанта Срцето Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир Креативни Роденденски Подарок

DEN 140.00
DEN 191.52
-27 %
Достапно

Количина на стоки


Опис :
Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.
Квалитет : ААА+++
Количина : 1 buc
Големина : 4.2* 3.5 см
Материјал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.
Место : Кина
Реден Број : KC391

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Жените
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
KC391
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Daliy
Стил:
Моден
Земја:
Кина
Обликотшема:
Паричникот

Слични понуди

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот на Сувенири
 • Неодамнешно

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот на Сувенири

DEN 88.00 110.40

AVP Туѓо Војна Железо Војници Маска Keychain Легура Накит Војна Воин Маска Pendant Keyring за Автомобил Носителот Сувенири Материјал : цинк легура Pendant Големина : 6.3*4.2 cm Тежина : 36g Технологија : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат)

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот
 • Неодамнешно

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

DEN 95.52

​Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .Драг пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќетраен сјај...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ yqtdmy 12 компјутери најновите Инсекти Злато Шкорпија KeyChain Keyring Примерок
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ yqtdmy 12 компјутери најновите Инсекти Злато Шкорпија KeyChain Keyring Примерок

DEN 612.00 815.52

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm
 • Неодамнешно

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm

DEN 2772.00 3960.00

Железо Легури Hummer Ноктот Затворач Keychain, PlatinumГолемина : за 30мм широк, 68mm долго, hummer затворач : 35x25x5mm; прстен : 30x2.2mm; скок во рингот : 10x1.5mm; двојно око вртливата clasps; 19x8.5x6mm.Одличен начин да го одржувате вашиот копчињата во очите...

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain
 • Неодамнешно

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain

DEN 56.00 75.84

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain Тежина : 8.3 г големина : 2*1.2 см технологија : electroplating боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат) Брзо Експрес : Цел>150$ DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек
 • Неодамнешно

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек

DEN 384.00

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Големина : 30мм * 23mmВисок qulity , Високо ПолираниПразно EngravableНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба
 • Неодамнешно

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба

DEN 1175.00 1382.40

ROYALBEIER 10pcs / многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торбасамо keychain,без копчињаТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато
 • Неодамнешно

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато

DEN 48.00 69.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131
 • Неодамнешно

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131

DEN 314.00 442.56

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Топла кофа копче синџир креативни масло пополнување копче на синџирот на бензинска пумпа промотивни подароци копче синџир рекламирање, промотивни подароци K1554
 • Неодамнешно

Топла кофа копче синџир креативни масло пополнување копче на синџирот на бензинска пумпа промотивни подароци копче синџир рекламирање, промотивни подароци K1554

DEN 65.00 91.20

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1028 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Новиот дизајн на PS4 Игра Судбина На Преземат Кралот црвено Логото Pendant Ѓердан Мода Јаже Ѓердан Подароци Мода Накит
 • Неодамнешно

Новиот дизајн на PS4 Игра Судбина На Преземат Кралот црвено Логото Pendant Ѓердан Мода Јаже Ѓердан Подароци Мода Накит

DEN 132.00

ОПИСИме : keychainСтоковните материјал : алуминиум МеталСостојба : 100% НОВИГолемина : 5.5 X 4 см / keychain : 22g ѓердан : 16 gПакет : спакувани во opp вреќаSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот
 • Неодамнешно

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот

DEN 85.00 142.56

Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата и да се купи!!!Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на Keychain Категорија !!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain
 • Неодамнешно

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

DEN 153.60

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Мажите Keychain Креативни Легури на Метал Keyring Keychain Копче Синџир Прстен Човек Половината Обесен Метал Авто Клуч на Носителот на Мажите Подарок
 • Неодамнешно

Мажите Keychain Креативни Легури на Метал Keyring Keychain Копче Синџир Прстен Човек Половината Обесен Метал Авто Клуч на Носителот на Мажите Подарок

DEN 62.00 74.40

Состојба : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 90*29*7mmПакетот вклучува : 1 buc машка Рака KeyringAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...