• Неодамнешно
Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131

DEN 314.00
DEN 442.56
-29 %
Достапно

Количина на стоки

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 10pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D131
Материјал:
Цинк Легура

Слични понуди

1PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба Додатоци
 • Неодамнешно

1PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба Додатоци

DEN 81.00 109.92

1 PC Прекрасна Писма Неговиот Секогаш и Нејзината Засекогаш Загатка Keychain За Неколку Љубовници Копче Синџир Накит Торба ДодатоциОпис100% Сосема Нов и висок квалитет Тип : Љубовници keychain Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Pendant Големина : 2.5*3.5 см Количина : 1pc Пакет се Вклучени : 1* KeychainЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ви благодарам.Answer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

HJ Златната Змија Кобра Цинк Легура Торба Шарм Автомобил Keyring Накит Keyfob Pendant Keychain Божиќ Креативни Машки Подарок
 • Неодамнешно

HJ Златната Змија Кобра Цинк Легура Торба Шарм Автомобил Keyring Накит Keyfob Pendant Keychain Божиќ Креативни Машки Подарок

DEN 91.00 138.24

Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок KeychainМатеријал : Метал,ЛегураОбјектот Големина : 2.8 cm *5 см (1 cm=0.39 инчи)Објектот Тежина : 22gВкупна Должина : 10.5 c m ( вклучувајќи синџир )Место : КинаКоличина : 1pcs100% сосема нов и многу добар квалитет.Боја : како на сликатаСликите се само примероци за референца...

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm
 • Неодамнешно

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm

DEN 2772.00 3960.00

Железо Легури Hummer Ноктот Затворач Keychain, PlatinumГолемина : за 30мм широк, 68mm долго, hummer затворач : 35x25x5mm; прстен : 30x2.2mm; скок во рингот : 10x1.5mm; двојно око вртливата clasps; 19x8.5x6mm.Одличен начин да го одржувате вашиот копчињата во очите...

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот
 • Неодамнешно

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

DEN 95.52

​Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .Драг пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќетраен сјај...

Игра PUBG Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Ниво 3 Вест Воена панцири Модел Копче Синџир Keychain
 • Неодамнешно

Игра PUBG Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Ниво 3 Вест Воена панцири Модел Копче Синџир Keychain

DEN 92.00 115.20

Pendant Големина : 5.0x3.0x2.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 38 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain
 • Неодамнешно

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

DEN 153.60

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба
 • Неодамнешно

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба

DEN 1175.00 1382.40

ROYALBEIER 10pcs / многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торбасамо keychain,без копчињаТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Топла 2 парчиња Модни Љубов Срцето Копче Прстен Keyfob Парови Романтична Keychain Љубовник Подарок
 • Неодамнешно

Топла 2 парчиња Модни Љубов Срцето Копче Прстен Keyfob Парови Романтична Keychain Љубовник Подарок

DEN 42.00 49.44

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет!Модерен креативни додатоци.Тоа е добро chioce како креативна и изненадување подарок.Тип : KeychainМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на слики прикажаниКарактеристики : Трајни, Мода, Корисни, Мотоцикл, Торба Виси Pendant ДекорацијаВкупна должина : околу.8cmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 x KeychainЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013
 • Неодамнешно

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013

DEN 6000.00

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Боја : СребренаСостојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : Цврсти 925 Sterling SilverНие Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!Вкупна Должина : Околу...

Свежо Овошје Форма Keychain Јаболко, Портокал Pitaya Лубеницата Лимон Kiwifruit Keyrings Клуч На Носителот 8 Стилови
 • Неодамнешно

Свежо Овошје Форма Keychain Јаболко, Портокал Pitaya Лубеницата Лимон Kiwifruit Keyrings Клуч На Носителот 8 Стилови

DEN 23.00 29.28

Должина 11cm широк 4.9 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Новиот дизајн на PS4 Игра Судбина На Преземат Кралот црвено Логото Pendant Ѓердан Мода Јаже Ѓердан Подароци Мода Накит
 • Неодамнешно

Новиот дизајн на PS4 Игра Судбина На Преземат Кралот црвено Логото Pendant Ѓердан Мода Јаже Ѓердан Подароци Мода Накит

DEN 132.00

ОПИСИме : keychainСтоковните материјал : алуминиум МеталСостојба : 100% НОВИГолемина : 5.5 X 4 см / keychain : 22g ѓердан : 16 gПакет : спакувани во opp вреќаSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Черепот На Главата Скелет Прстени Keyring Мода Накит Жените Торба Кристал Кристал Шарм Pendant KeyChain Подарок Moda 2015
 • Неодамнешно

Черепот На Главата Скелет Прстени Keyring Мода Накит Жените Торба Кристал Кристал Шарм Pendant KeyChain Подарок Moda 2015

DEN 134.00 177.12

Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок KeychainМатеријал : Метал,ЛегураОбјектот Големина : 3.5 см*5 см (1 cm=0.39 инчи)Објектот Тежина : 43 gВкупна Должина : 12 c m ( вклучувајќи синџир )Место : КинаКоличина : 1pcs100% сосема нов и многу добар квалитет.Боја : како на сликатаСликите се само примероци за референца...

Нова Мода Keychain 16*21*6mm ретро камера Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 16*21*6mm ретро камера Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Моден сребро петокрака ѕвездакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D112
 • Неодамнешно

Моден сребро петокрака ѕвездакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D112

DEN 272.00 383.04

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Нова Мода Keychain 26*17mm cheerleaders навива танц Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 26*17mm cheerleaders навива танц Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero K77277
 • Неодамнешно

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero K77277

DEN 136.00 181.44

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero Стил : 2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири Материјал : Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и на Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит новодојдени Дизајн Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero

Прекрасна був keychain за жените Cowhide рака-ткаење легура бронза копче прстен Автомобил keychains писма мода накит chaveiro подарок
 • Неодамнешно

Прекрасна був keychain за жените Cowhide рака-ткаење легура бронза копче прстен Автомобил keychains писма мода накит chaveiro подарок

DEN 65.00 93.12

Здраво,драги клиент!Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги...

Нова Мода Keychain 32*44mm мраз и оган страшна волк Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 32*44mm мраз и оган страшна волк Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.