• Неодамнешно
Моден среброТопол воздух балонкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D113

Моден среброТопол воздух балонкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D113

DEN 272.00
DEN 383.52
-29 %
Достапно

Количина на стоки

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Состојба : 100% Сосема Нов. КОЛИЧИНА : 50pcs 20pcs
боја : како на сликата
Тип : Трговија На Големо
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава . Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скок
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
D113
Материјал:
Цинк Легура

Слични понуди

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек
 • Неодамнешно

IJK2013 1pcs/многу Евтини 316L не ' рѓосувачки челик Срце Облик на Копче Синџир/Клучни Прстен Мода Cremation накит Додатоци За Жени,Човек

DEN 384.00

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Големина : 30мм * 23mmВисок qulity , Високо ПолираниПразно EngravableНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131
 • Неодамнешно

Сребро Капка од масло бувкопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D131

DEN 314.00 442.56

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

HJ Златната Змија Кобра Цинк Легура Торба Шарм Автомобил Keyring Накит Keyfob Pendant Keychain Божиќ Креативни Машки Подарок
 • Неодамнешно

HJ Златната Змија Кобра Цинк Легура Торба Шарм Автомобил Keyring Накит Keyfob Pendant Keychain Божиќ Креативни Машки Подарок

DEN 91.00 138.24

Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок KeychainМатеријал : Метал,ЛегураОбјектот Големина : 2.8 cm *5 см (1 cm=0.39 инчи)Објектот Тежина : 22gВкупна Должина : 10.5 c m ( вклучувајќи синџир )Место : КинаКоличина : 1pcs100% сосема нов и многу добар квалитет.Боја : како на сликатаСликите се само примероци за референца...

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато
 • Неодамнешно

Најдобриот Татко Во Светот Земјата Pendant Keychain Копче Синџир Денот на Таткото Подарок Семејство Накит Мажите Автомобил Клуч на Носителот Присутни за Тато

DEN 48.00 69.12

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013
 • Неодамнешно

Солидна 925 Sterling Silver Черепот Mens Biker Панк Рокер Keychain Спојувалка за Каиш 9T013

DEN 6000.00

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Боја : СребренаСостојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : Цврсти 925 Sterling SilverНие Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!Вкупна Должина : Околу...

Моден сребро Прекрасна овцикопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D100
 • Неодамнешно

Моден сребро Прекрасна овцикопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D100

DEN 261.00 367.68

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот
 • Неодамнешно

Симпатична Мечка Кожа Tassel Keyrings Keychains Целосна Кристал Кристал Монистра Сребро Автомобил Чанта Pendant Копче Chian Прстен Носителот

DEN 85.00 142.56

Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата и да се купи!!!Имаме и други keychain,ако ви се допаѓа,само кликнете на Keychain Категорија !!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Моден сребро петокрака ѕвездакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D112
 • Неодамнешно

Моден сребро петокрака ѕвездакопче синџир - едноставен атмосфера Pendant Одговара DIY шарм keychain копче прстен Додатоци D112

DEN 272.00 383.04

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат...

Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен НАСА универзумот астронаут 31*13*6mm Pendant
 • Неодамнешно

Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен НАСА универзумот астронаут 31*13*6mm Pendant

DEN 45.00 47.52

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm
 • Неодамнешно

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm

DEN 2772.00 3960.00

Железо Легури Hummer Ноктот Затворач Keychain, PlatinumГолемина : за 30мм широк, 68mm долго, hummer затворач : 35x25x5mm; прстен : 30x2.2mm; скок во рингот : 10x1.5mm; двојно око вртливата clasps; 19x8.5x6mm.Одличен начин да го одржувате вашиот копчињата во очите...

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот
 • Неодамнешно

Adojewello Накит Чанта Шарм Кристал Кристал Личност Крило Черепот Keychain Keyring За Автомобил Чанта Chram Клуч На Носителот

DEN 95.52

​Цел на Повеќе од $10 , може да добиете подарок .Драг пријател,Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Нашата компанија е секогаш посветени на производство на модата висок квалитет на накит додатоци,нашите производи имаат висок квалитет на electroplating процес, повеќетраен сјај...

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Нова Мода Keychain 57*9mm кујна лажица круна Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 57*9mm кујна лажица круна Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо 24 ПАРЧИЊА зелена вистински четири лист детелина накит розова назад капка keychain
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на големо 24 ПАРЧИЊА зелена вистински четири лист детелина накит розова назад капка keychain

DEN 900.00 1199.52

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
 • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 26*23mm желка желка море Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero K77277
 • Неодамнешно

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero K77277

DEN 136.00 181.44

2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero Стил : 2017 Мода Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири Материјал : Кокос Дрво Нерѓосувачки Челик Копче Синџири за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и на Жените Срце Сребрена Боја Копчето Прстен Накит новодојдени Дизајн Сребрена Боја Копчето Прстен Накит Божиќ Подарок llavero

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит-50
 • Неодамнешно

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит-50

DEN 96.00 188.16

dongsheng Кристал Исус Крстот Копче Синџир на Модни Кристал Keychain Новина Христијански Подарок За Жени Мажи Pendant Накит50Предмет Тип : keychainБоја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 4.5*6.6 cm Тежина : 34g Пакет се вклучени : 1pcs keychain со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок
 • Неодамнешно

Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок

DEN 140.00 191.52

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : Торба 5.6* 6.2 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC389