• Неодамнешно
Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок

Личност Жените Дама Hangbag Црвено Голем Овален Кристал Шарм Pendant Чанта Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Роденден Најдобар Подарок

DEN 140.00
DEN 191.52
-27 %
Достапно

Количина на стоки


Опис :
Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.
Квалитет : ААА+++
Количина : 1 buc
Големина : Торба 5.6* 6.2 cm
Материјал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.
Место : Кина
Реден Број : KC389

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Жените
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
KC389
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Daliy
Стил:
Моден
Земја:
Кина
Обликотшема:
Паричникот

Слични понуди

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба
  • Неодамнешно

ROYALBEIER 10pcs/многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торба

DEN 1175.00 1382.40

ROYALBEIER 10pcs / многу Нови Кристал Тока клуч на носителот Чанта Pendant Keyrings За Автомобил Keychains Држачот За Жените Женски Торбасамо keychain,без копчињаТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

HSIC 10pcs/многу Големо HUNTER x HUNTER Keychain GON FREECSS Лиценца Логото Метал Keyrings Носителот Автомобил Chaveiro Мажите Накит HC1269
  • Неодамнешно

HSIC 10pcs/многу Големо HUNTER x HUNTER Keychain GON FREECSS Лиценца Логото Метал Keyrings Носителот Автомобил Chaveiro Мажите Накит HC1269

DEN 802.00 954.72

3.Речиси сите онлајн производи може да биде gotted,можете да поставите цел директно.Но, понекогаш може да се надвор од акциите,ако е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во рок од 24hours...

Топла 2 парчиња Модни Љубов Срцето Копче Прстен Keyfob Парови Романтична Keychain Љубовник Подарок
  • Неодамнешно

Топла 2 парчиња Модни Љубов Срцето Копче Прстен Keyfob Парови Романтична Keychain Љубовник Подарок

DEN 42.00 49.44

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет!Модерен креативни додатоци.Тоа е добро chioce како креативна и изненадување подарок.Тип : KeychainМатеријал : АлуминиумскиБоја : како на слики прикажаниКарактеристики : Трајни, Мода, Корисни, Мотоцикл, Торба Виси Pendant ДекорацијаВкупна должина : околу.8cmЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 x KeychainЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm
  • Неодамнешно

железо легури hummer ноктот затворач keychain, Метал, 68x30mm

DEN 2772.00 3960.00

Железо Легури Hummer Ноктот Затворач Keychain, PlatinumГолемина : за 30мм широк, 68mm долго, hummer затворач : 35x25x5mm; прстен : 30x2.2mm; скок во рингот : 10x1.5mm; двојно око вртливата clasps; 19x8.5x6mm.Одличен начин да го одржувате вашиот копчињата во очите...

Нова Мода Keychain 32*44mm мраз и оган страшна волк Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
  • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 32*44mm мраз и оган страшна волк Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain
  • Неодамнешно

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain

DEN 56.00 75.84

НОВИ Накит Хемиско Биолошки Експериментални Алатка за Повикување Синџири Конусна Колба Хемиски Молекуларна ДНК Микроскоп Pendant Keychain Тежина : 8.3 г големина : 2*1.2 см технологија : electroplating боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купат) Брзо Експрес : Цел>150$ DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS

Игра PUBG Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Ниво 3 Вест Воена панцири Модел Копче Синџир Keychain
  • Неодамнешно

Игра PUBG Playerunknown е Battlegrounds Cosplay Реквизити Легура Ниво 3 Вест Воена панцири Модел Копче Синџир Keychain

DEN 92.00 115.20

Pendant Големина : 5.0x3.0x2.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 38 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок
  • Неодамнешно

Нова Мода Keychain 38*14mm индијанци kokopelli Приврзоци DIY Мажите Накит Автомобил Копче Синџир Прстен Носителот на Сувенири За Подарок

DEN 45.00 47.52

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain
  • Неодамнешно

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

DEN 153.60

Уроци 1pc турција око сино keychain 3style копче синџир сина уроци монистра, стаклени очи pendant срцето форма за жени мажи keychain

Черепот На Главата Скелет Прстени Keyring Мода Накит Жените Торба Кристал Кристал Шарм Pendant KeyChain Подарок Moda 2015
  • Неодамнешно

Черепот На Главата Скелет Прстени Keyring Мода Накит Жените Торба Кристал Кристал Шарм Pendant KeyChain Подарок Moda 2015

DEN 134.00 177.12

Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок KeychainМатеријал : Метал,ЛегураОбјектот Големина : 3.5 см*5 см (1 cm=0.39 инчи)Објектот Тежина : 43 gВкупна Должина : 12 c m ( вклучувајќи синџир )Место : КинаКоличина : 1pcs100% сосема нов и многу добар квалитет.Боја : како на сликатаСликите се само примероци за референца...