• Неодамнешно
Ново!Два Музички белешка од не ' Рѓосувачки челик колаче машина фондан мувла 2 парчиња/set

Ново!Два Музички белешка од не ' Рѓосувачки челик колаче машина фондан мувла 2 парчиња/set

DEN 239.52
Достапно

Количина на стоки


Име На Производ : Ново!Два Музички белешка од не ' Рѓосувачки челик колаче машина фондан мувла 2 парчиња/set
Боја : сребрена
Спецификација : 6.6*6.6*2.5 cm 6.5*3.5*2.5 cm
Тежина : 10-15g

Карактеристики на понудата

Тип:
Колаче Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
колаче машина

Слични понуди

Бесплатен превозот мини патка cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот мини патка cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey

DEN 36.00

Нестап за лесно ослободувањеРаботат одлично со 40 целзиусови степени степен На 230 целзиусови степени степенБоја : автоматскиМатеријали : Хранаодделение металМувла Големина : 6.1x4.3x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот...

Seahorse Сопствени Направени 3D Испечатени Колаче Машина Фондан Торта Декорирање Алатки Колаче Машина Поставите Confeitaria Cupcake Машина Алатки
 • Неодамнешно

Seahorse Сопствени Направени 3D Испечатени Колаче Машина Фондан Торта Декорирање Алатки Колаче Машина Поставите Confeitaria Cupcake Машина Алатки

DEN 205.00 216.00

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Seahorse Серија Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

4PCS Пластични Пеперутка Колаче Машина Dragonfly Птица Фондан Машина DIY Декорација Sugarcraft Бисквит Мувла Торта Декорирање Алатки
 • Неодамнешно

4PCS Пластични Пеперутка Колаче Машина Dragonfly Птица Фондан Машина DIY Декорација Sugarcraft Бисквит Мувла Торта Декорирање Алатки

DEN 132.00 239.52

Главната Опис : 4 PCS Пластика, гуми за Џвакање Паста Пеперутка Dragonfly Птица Фондан Машина DIY Декорација Sugarcraft Cookie Калапот за Печење Торта Декорирање АлаткиГолемина : 7*4cm,7*4.5 cm,5*5cm,6*5.5 cm1 Set=4pcsPatter n : пеперутка,dragonfly,птицаМатеријал : 100% храна одделение пластикаОвие секачи се идеални за употреба со избор на јадење и нејастиви материјали, вклучувајќи : sugarpaste(валани фондан),petal паста(заболување на паста),марципан или занает глини.Се создаде калап за широк спектар на пеперутка,dragonfly,птици.

Бесплатен превозот мини мачка cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот мини мачка cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey

DEN 36.00

Нестап за лесно ослободувањеРаботат одлично со 40 целзиусови степени степен На 230 целзиусови степени степенБоја : автоматскиМатеријали : Хранаодделение металМувла Големина : 6.3x5x1.7 смВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот...

Скалпел Stethiscope Шприц Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Скалпел Stethiscope Шприц Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Кујнски Прибор

DEN 251.00 264.00

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Скалпел Стетоскоп Шприц Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

1PC/Многу Seaworld Риба Колаче Машина 8*5cm Нерѓосувачки Челик Фондан Украсување Алатки DIY Кујна Печење Бисквит Колаче Машина
 • Неодамнешно

1PC/Многу Seaworld Риба Колаче Машина 8*5cm Нерѓосувачки Челик Фондан Украсување Алатки DIY Кујна Печење Бисквит Колаче Машина

DEN 63.00 95.04

1 PC / Многу Seaworld Риба Колаче Машина 8*5cm Нерѓосувачки Челик Фондан Украсување Алатки DIY Кујна Печење Бисквит Колаче МашинаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

3pcs/set Пеперутка Храна Одделение Пластични Cookie Марки/Машина Алатки Фондан Пролет Марки Алатки
 • Неодамнешно

3pcs/set Пеперутка Храна Одделение Пластични Cookie Марки/Машина Алатки Фондан Пролет Марки Алатки

DEN 292.00 311.04

Опис : * Мувла тип : Колаче Tools / Фондан Алатки* Калапи Боја : случајни* Калапи Боја : 3pcs : 4cm / 5cm / 6cm * Материјал : висок квалитет на храна одделение пластични * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Колаче Секачи,3pcs Нерѓосувачки Челик снегулка облик Cookie Секачи Бисквит Печење Алатка Фондан Тесто Украсување Алатки
 • Неодамнешно

Колаче Секачи,3pcs Нерѓосувачки Челик снегулка облик Cookie Секачи Бисквит Печење Алатка Фондан Тесто Украсување Алатки

DEN 101.00 124.32

Колаче СекачиMeterial : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 3 ЕезГолемина : 8.7x8.7x2,5.7x5.7x2,3.5x3.5x2cmБоја : Како На Сликата ШоуВи благодариме многу за да изберете WINA...

1 buc DIY Алатки за Летање Риба Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito
 • Неодамнешно

1 buc DIY Алатки за Летање Риба Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito

DEN 77.00 95.52

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетПакет Внатрешноста : 1pcsКарактеристики На Производот : 1...

1PC/Многу Романтична Љубов Срцето Колаче Машина 8cm Секојдневно се Користи Нерѓосувачки Челик Cookie Торта Бисквит Фондан Машина За Декорација
 • Неодамнешно

1PC/Многу Романтична Љубов Срцето Колаче Машина 8cm Секојдневно се Користи Нерѓосувачки Челик Cookie Торта Бисквит Фондан Машина За Декорација

DEN 63.00 95.04

1 PC / Многу Романтична Љубов Срцето Колаче Машина 8cm Секојдневно се Користи Нерѓосувачки Челик Cookie Торта Бисквит Фондан Сечење Калап За ДекорацијаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

Рак Дизајн Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина Поставите Торта Декорирање Алатки Машина Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Рак Дизајн Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина Поставите Торта Декорирање Алатки Машина Кујнски Прибор

DEN 251.00 264.00

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Рак Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

Бесплатен превозот тиква cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот тиква cookie секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey

DEN 36.00

Нестап за лесно ослободувањеРаботат одлично со 40 целзиусови степени степен На 230 целзиусови степени степенБоја : автоматскиМатеријали : Хранаодделение металМувла Големина : 5.3x4x1.6 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот...

26 писмо од не ' рѓосувачки челик број cookie секачи Фондан Торта Декорирање Шеќер Занает Клипот Машина Цвет Мувла Бисквит Торта
 • Неодамнешно

26 писмо од не ' рѓосувачки челик број cookie секачи Фондан Торта Декорирање Шеќер Занает Клипот Машина Цвет Мувла Бисквит Торта

DEN 437.76

Опис : 100% Нови и добар квалитетМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : БелаДијаметар за : Пакет во : 26 Парчиња Различна Големина Украсување Машина Tools / setВе молиме Забелешка : сликата е само да се користат за јасен преглед на мувла ,тоа не ја одразува вистинската големина на мувлапатем, големината на мувла е врз основа на описот на сликатаВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Бесплатен превозот жена куки секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот жена куки секачи готвење алатка Фондан Паста Мувла Торта Декорирање Глина Смола шеќер Бонбони Fimo Sculpey

DEN 31.68

Нестап за лесно ослободувањеРаботат одлично со 40 целзиусови степени степен На 230 целзиусови степени степенБоја : автоматскиМатеријали : Хранаодделение металМувла Големина : 6x4.5x2 cmВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

5pcs/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Симпатична Мачка Форма Фондан Бисквити Алатки Шеќер Занает Пекарница Bakeware
 • Неодамнешно

5pcs/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Симпатична Мачка Форма Фондан Бисквити Алатки Шеќер Занает Пекарница Bakeware

DEN 287.00 325.44

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : Како се покаже слика подолуБоја : СребренаПакет Внатре : 6pcs колаче машинаКарактеристики На Производот : 1...

3pcs Авион Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Печење Мувла DIY Торта Занает Кујнски Алатки Cortador
 • Неодамнешно

3pcs Авион Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Печење Мувла DIY Торта Занает Кујнски Алатки Cortador

DEN 177.00 188.64

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : како се покаже слика подолуБоја : СребренаПакет Внатре : 3 еез Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1...

OBRKING 1Pcs Нерѓосувачки Челик Еднорог Коњ Форма на Колачиња Машина Мувла Торта Декорирање Sugarcraft Фондан Торта Бисквит Чоколадо
 • Неодамнешно

OBRKING 1Pcs Нерѓосувачки Челик Еднорог Коњ Форма на Колачиња Машина Мувла Торта Декорирање Sugarcraft Фондан Торта Бисквит Чоколадо

DEN 88.00 110.40

Добредојдовте на OBRKING Bakeware Продавница.се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство во нашата продавница!OBRKING 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Еднорог Коњ Форма на Колачиња Машина Мувла Торта Декорирање Sugarcraft Фондан Торта Бисквит ЧоколадоПроизвод Параметри : Име : Нерѓосувачки Челик Еднорог Коњ Форма На Колачиња Машина МувлаМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик, Храна Одделение МатеријалБоја : СребренаГолемина на : 8.4 * 5.7 * 2.0 cmНето Тежина : 20gПакет Вклучуваат : 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Еднорог Коњ Форма на Колачиња Машина МувлаЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов Производ, Направени од Храна Одделение Материјал, Хигиенски и Сигурно, Печење АлаткиУникатен Дизајн : Еднорог Коњ дизајн ќе се создаде убаво печење работа.Лесен за употреба и Лесно да се чисти : ќе се намали чисто и ослободување лесно со секачи...

Практична 3pcs Veined Сончоглед Gerbera и Daisy Машина Клипот Занает Домашна Торта Cookie Алатки
 • Неодамнешно

Практична 3pcs Veined Сончоглед Gerbera и Daisy Машина Клипот Занает Домашна Торта Cookie Алатки

DEN 78.72

Се создаде фантастичен изглед цвеќиња заврши со детални veining со овие лесен за употреба секачиОвие секачи се идеални за употреба со sugarpaste,petal паста, марципан или занает глини100% Сосема новСе создаде фантастичен изглед цвеќиња заврши со детални veining со овие лесен за употреба секачиОвие секачи се идеални за употреба со ,petal паста, марципан или занает глинипакет содржина : 3 x Втиснување мувлаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1 buc Голема Снегулка Колаче Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito CA150
 • Неодамнешно

1 buc Голема Снегулка Колаче Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito CA150

DEN 120.00 147.36

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 95mm(L),95mm (W)Боја : СребренаПакет Внатре : 1 КОМПЈУТЕР Колаче МашинаКарактеристики На Производот : 1...

Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи на Коските Форма Прекрасна Бисквит DIY Печење Алатки Фондан Тесто Украсување Алатки
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи на Коските Форма Прекрасна Бисквит DIY Печење Алатки Фондан Тесто Украсување Алатки

DEN 68.00 84.00

Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи на Коските Форма Прекрасна Бисквит DIY Печење Алатки Фондан Тесто Украсување АлаткиMeterial : Нерѓосувачки ЧеликКоличина : 1 сетБоја : Како На Сликата ШоуГолемина на : 7.5*4.5*2.5 cmОпис : Избрани од нерѓосувачки челик, како материјали, со долги перформанси живот и не е лесно да ' рѓа.Тоа може да директен контакт со храна, што е здравје и хигиена.Линија мазна и концизен, готовиот производ е подготвена.Не адсорпција на нафта и вода, не држи храна и не контаминација на храната.Мие, парична казна изработка и реална форма.Големината на оваа мувла ги задоволи децата на возрасните на телесната тежина.Употреба метод : се Користи за правење колачиња, торти, зеленчук, овошје и чоколади итн.Додека мувла на рамна колаче тесто, нежно притиснете го cookie надвор од моделот.За превозот : Ние прифаќаме : Visa,Master CardПотврдите Адресата ,Целосно име и презиме и Телефонски број : Ве молиме да се осигурате вашата адреса во Aliexpress пред да плаќаат...

FoodyMine 3Pcs Плакета Машина Колачиња Рамка Торта Овална Квадрат и Правоаголник Фенси од Нерѓосувачки Cookie Мувла
 • Неодамнешно

FoodyMine 3Pcs Плакета Машина Колачиња Рамка Торта Овална Квадрат и Правоаголник Фенси од Нерѓосувачки Cookie Мувла

DEN 71.52

ОписЕлегантен дизајн и висок квалитет, лесен за употреба и креативни.Совршен за чај време, подарок, итн.Добра декорација за свадба, brithday, партија, бар, младенче, кафуле, торта продавница и др.Добро за вас, да се запишам некои благослов зборови на куки кои cutted од овие рамка машина.Може да направите некои DIY колаче со вашето дете или пријатели ( може да се однесуваат на слики тука покажаа).Materal : нерѓосувачки челикБоја : SliverГолемина : 7.5cm X7.5cm X2cm / 9cm X6.4cm X2cm / 8.5cm X5.7cm X2cmПакет се вклучени : 3pcs(3 форми) колаче машина