• Неодамнешно
1pcs 1M USB Порта За 5.5 x 2.1 mm 5V DC Барел Џек Моќ Кабел Конектор Црна Висок Квалитет

1pcs 1M USB Порта За 5.5 x 2.1 mm 5V DC Барел Џек Моќ Кабел Конектор Црна Висок Квалитет

DEN 38.00
DEN 44.64
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Спецификација : Боја : Црна Должина : 1 M Тип : A Машки-USB Приклучок до 5.5 мм (надворешно), 2.1 mm (внатрешно) Машки Коаксијален / Бар Тековната Електрична енергија : Дава 5 V DC Од USB Компатибилност : За Мали Електроника И Уреди Што Користат 5.5 мм Барел Џек За Моќ Кабел Пакет Вклучуваат : 1x Кабел
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Б. default mail Кина Пост.
В. Пратки во најбрзо време.
Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .Сите majoy кредитни картички се прифаќаат.
Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА
/
Sumbit онлајн
примена
/
-
/
Презентацијата за да Не одговара на
враќање правила се врати правила
/
Трговецот се обврзува дека Трговецот не се согласува
/
Купувачот се врати Платформа
/ интервенција
УСПЕХ /
^ Бизнис Купувачот
^ responsbility responsbility
^ /
^ Купувачот се врати Неуспех
^-/
Драг пријател :
Ви благодариме за вас шопинг за нас.
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.
Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.

Карактеристики на понудата

Должина на кабел:
1m
Пакет:
Yes
Бренд Име:
S SKYEE
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
USB порта за 5.5*2.1 mm Џек

Слични понуди

НОВ ЛАПТОП ЗА ASUS РОГ G750 2014 DC МОЌНОСТ ЏЕК КОНЕКТОР ПРОМЕНИ ПОРТА
 • Неодамнешно

НОВ ЛАПТОП ЗА ASUS РОГ G750 2014 DC МОЌНОСТ ЏЕК КОНЕКТОР ПРОМЕНИ ПОРТА

DEN 197.00 218.40

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

8 Pin Машки 4 Pin Женски ATX Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел
 • Неодамнешно

8 Pin Машки 4 Pin Женски ATX Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел

DEN 775.00 816.00

4 Pin Машки до 8 Pin Женски EPS Моќ Кабел Адаптер ги претвора стандард 8пински Pentium 4 врскакоја е достапна на повеќето напојување со 4пински 12 V конектор потребни за нови матични плочи.Должина : 20 CM

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод MT:20A7 20A8 Камера Кабел 04X5597 50.4LY17.011
 • Неодамнешно

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод MT:20A7 20A8 Камера Кабел 04X5597 50.4LY17.011

DEN 912.00 960.00

НОВИ Оригинални LED Кабел Norma за IBM Lenovo Think Pad X1 Јаглерод MT : 20 A7 20 A8 Камера Кабел 04 X5597 50.4 LY17.011ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За HP Павилјон DV6-6000 DV6-6100 DV6-6200 DV6Z-6100 B2995050G00013 LCD LVDS КАБЕЛ
 • Неодамнешно

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За HP Павилјон DV6-6000 DV6-6100 DV6-6200 DV6Z-6100 B2995050G00013 LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 224.00 279.36

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За HP Павилјон DV66000 DV66100 DV66200 DV6 Z6100(Без камера конектор)1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Cotovelo де 90 graus USB 2 esquerda masculino ligar о мини USB МИНИ cotovelo direito linha де dados cabo para o telefone MP3 MP4
 • Неодамнешно

Cotovelo де 90 graus USB 2 esquerda masculino ligar о мини USB МИНИ cotovelo direito linha де dados cabo para o telefone MP3 MP4

DEN 132.00 138.24

90 graне cotovelo USB2.0 macho virar à esquerda не мини linha де dados USB МИНИ cotovelo direito 20 см USBA macho cotovelo : 90 gravirar à esquerda МИНИ USB cotovelo : 90 graстав на direita adequado став 90 graстав mudar на direção da ocasião comprimento де 20 СМ outro comprimento pode ser personalizado.

Нов Лаптоп За ASUS EP121 B121 Dc џек DC Џек Моќ Кабел
 • Неодамнешно

Нов Лаптоп За ASUS EP121 B121 Dc џек DC Џек Моќ Кабел

DEN 182.00 202.08

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

IEC 320 C8 Машки Plug да C13 3Pin Женски Приклучок Адаптер IEC 320 C8 Слика 8 Тип 2pin Машки Да C13 AQJG
 • Неодамнешно

IEC 320 C8 Машки Plug да C13 3Pin Женски Приклучок Адаптер IEC 320 C8 Слика 8 Тип 2pin Машки Да C13 AQJG

DEN 5184.00 5760.00

IEC 320 C8 Машки Plug да C13 3 Pin Женски Приклучок Адаптер IEC 320 C8 Слика 8 Тип 2pin Машки Да C13 AQJGЗабелешка : ако ви треба другите должина ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе offier ќе цената ви благодаримеДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

1.8 Compact Flash СП Мемориската Картичка за да CE за Toshiba Ipod ZIF SSD HDD Адаптер со 2 Кабли
 • Неодамнешно

1.8 Compact Flash СП Мемориската Картичка за да CE за Toshiba Ipod ZIF SSD HDD Адаптер со 2 Кабли

DEN 181.00 190.56

Го замени вашиот 1.8" ZIF харддиск с овој адаптер со Compact Flash (СП) Картичката (до 32 Gb) Бутабилен на било кој систем, поддржува DOS / Windows 3.1, 95, NT, 98, Мене, 2000, XP, Vista / Linux / Mac50Пински стандарден compact flash приклучок, Поддршка на сите СП картички вклучувајќи тип I, II и Microdrive...

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750D L755 L755D DD0BLBC000
 • Неодамнешно

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750D L755 L755D DD0BLBC000

DEN 319.00 354.72

JINTAI LCD LVDS ВИДЕО ЕКРАН FLEX КАБЕЛ ЗАМЕНИ ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750 D L755 L755 D DD0 BLBC000Компатибилен Модел : ЗА TOSHIBA SATELLITE L750 L750 D L755 L755 D DD0 BLBC000Пакет се вклучени : 1pcs LCD LED LVDS ВИДЕО ЕКРАН КАБЕЛИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Кабел за Полнење Port Конектор со Кабел За Леново G460 G465 Z460 Z465 G450 G455 G550 G555 G560 G565
 • Неодамнешно

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Кабел за Полнење Port Конектор со Кабел За Леново G460 G465 Z460 Z465 G450 G455 G550 G555 G560 G565

DEN 216.00 240.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Нова за HP Павилјон G4 G6 Г-7 G6-1000 Г-7-1000 Серија лаптоп копчето одбор со кабел 640212-001 643502-001 DA0R22PB6C0
 • Неодамнешно

Нова за HP Павилјон G4 G6 Г-7 G6-1000 Г-7-1000 Серија лаптоп копчето одбор со кабел 640212-001 643502-001 DA0R22PB6C0

DEN 319.00 336.00

Нова за HP Павилјон G4 G6 Г7 G61000 Г71000 Серија лаптоп копчето одбор со кабел 640212001 643502001 DA0 R22 PB6 C0ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Нови LCD LED Видео Flex Кабел За ASUS N46VZ N46V N46J N46JV N46 P/N 14006-00060000 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ
 • Неодамнешно

Нови LCD LED Видео Flex Кабел За ASUS N46VZ N46V N46J N46JV N46 P/N 14006-00060000 Замена Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 301.00 376.32

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За ASN46 VZ N46 V N46 J N46 JV N46 1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

90 Graus На Esquerda Em Angulo Мини USB Tipo BMacho став USB 2.0 masculino Cabo де Dados став MP3 MP4 Хард-диск автомобил податоци cabo1.8m
 • Неодамнешно

90 Graus На Esquerda Em Angulo Мини USB Tipo BMacho став USB 2.0 masculino Cabo де Dados став MP3 MP4 Хард-диск автомобил податоци cabo1.8m

DEN 132.00 138.24

conexão де алто desempenho entre Мини 5 Pin e cabos USB.о мини usb 5pin й де 90 gratipo аголнана outra extremidade й conector USB macho28 / 28 AWG + AEB Caboстав sincronização Де Dados e Cargacomprimento : 180 cm (seis pés) 50 CMкор : Preto

Centechia Нови RJ45 Етернет Кабел 1M за Cat5e Cat5 Интернет Мрежата Rj45 Lan Кабел Печ Кабелот Компјутер Конектор Кабел Ethernet
 • Неодамнешно

Centechia Нови RJ45 Етернет Кабел 1M за Cat5e Cat5 Интернет Мрежата Rj45 Lan Кабел Печ Кабелот Компјутер Конектор Кабел Ethernet

DEN 40.00 47.52

Centechia Cat5 Етернет Кабел RJ45 Мрежа Lan Кабел Мачка 5 Ethernet Печ Кабелот 1 M / 2М / 3М / 5 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Rj 45 Компјутер Конектор Кабел EthernetОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Со користење на 8core бакарна жица, за да се обезбеди брзина на пренос, надвор е опкружено со изолација гума за подобрување на издржливост.На надворешниот поклопец е направена на еден екопријателски ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Стандард RJ45 мрежен кабел интерфејс, глобален стандард, универзал во светот.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката.Супер компатибилни ,може да се користи за мрежна конекција помеѓу компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital settop кутии, телевизии со мрежен интерфејс, и безжична мрежна опрема.Спецификации : Име : RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелБоја : Црна, Жолта Сина, СиваДолжина : 1m / 2м / 3м / 5m / 10m / 15 милиони / 20 милиони (3.3 ft / 6.5 ft / 9.8 ft / 16.4 ft / 32.8 ft / 49.2 ft / 65.6 ft)Производот глава : чист бакар позлатени чиповиНа надворешниот поклопец материјал : ПВЦЖица структура : 8core технологијатаПримена : Погоден за компјутер или други безжична мрежна опрема 's мрежна конекцијаСпецификации : Со користење на 8core бакарна жица технологијаПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачкатаПакет Се Вклучени : 1x RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Нова За Dell Inspiron 17R 1570 17R N7010 DC Моќност Џек Кабел за Полнење Кабел
 • Неодамнешно

Нова За Dell Inspiron 17R 1570 17R N7010 DC Моќност Џек Кабел за Полнење Кабел

DEN 229.00 254.40

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ
 • Неодамнешно

Нови Оригинални LCD LED Видео Flex Кабел За DELL INSPIRON 1750 G600T 17.3 50.4CN05.101 Поправка на Лаптоп LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 251.00 313.92

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL INSPIRON 1750 G600 T 17.3"1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

5Pcs/Многу Нови A1707 Trackpad Кабел 821-01050-03 за Macbook Pro Ретината 15 2017 MLH32 MLH42 MPTR2 MPTT2 EMC 3072 EMC 3162
 • Неодамнешно

5Pcs/Многу Нови A1707 Trackpad Кабел 821-01050-03 за Macbook Pro Ретината 15 2017 MLH32 MLH42 MPTR2 MPTT2 EMC 3072 EMC 3162

DEN 1914.24

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1707 Touchpad КабелГодина2016 2017PPN8210105003APNN / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински Нови ,100% Тестирани,Добра Работа.5 Pcs x A1707 Trackpad Flex КабелВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Да се зголеми Двојно PCIE 8Pin (6P+2P) Splitter Кабел за Напојување Кабелот 25cm За Компјутер DIY Пад на Превозот
 • Неодамнешно

ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Да се зголеми Двојно PCIE 8Pin (6P+2P) Splitter Кабел за Напојување Кабелот 25cm За Компјутер DIY Пад на Превозот

DEN 76.00 91.68

Карактеристики : Една порта е ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin за приклучување во модуларен напојување и друга порта е двојно PCIE 8 Pin (6 P+2 P) за connnecting на видео картички...

Метал 3 Дел 3.5 mm Аудио Машки Адаптер 3 контактирајте со Машки за да машки од 3,5 Аудио Приклучок од 3,5 mm Аудио Машки Прошири заеднички Приклучок
 • Неодамнешно

Метал 3 Дел 3.5 mm Аудио Машки Адаптер 3 контактирајте со Машки за да машки од 3,5 Аудио Приклучок од 3,5 mm Аудио Машки Прошири заеднички Приклучок

DEN 67.00 74.40

Метал 3 Дел 3.5 mm Аудио Машки Адаптер 3 контактирајте со Машки за да машки од 3,5 Аудио Приклучок од 3,5 mm Аудио Машки Прошири заеднички Приклучок