• Неодамнешно
Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26

DEN 1287.36
Достапно

Количина на стоки


Производи Име : 26 иглички Конектор,кој е Компатибилен со Weipu WY 28 Серија
Производи покаже :

ИНТЕ-АВТО фабрика! Висок квалитет ! Конкурентни цени! КРАТОК олово време! Добар по продажба на услуги! Услуги на клиентите :

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
WY28J26ZG WY28K26TE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
IP Степен:
IP50
is_customized:
Yes
Тип:
Кружни
Примена:
опрема
Пол:
Машки и женски

Слични понуди

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30

DEN 287.52

Опис : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 / 10 Групи / многу Комплет 9.5 mm ТерминалиОдговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.Секој Пакет вклучува : 1 X 2 начин женски / машки конектори за домување и вметнете / set2 X Женски / машки терминали / set

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG
 • Неодамнешно

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG

DEN 384.00

Производи Име : 1 P серија пластични директно приклучок и фиксна receptacleзелената боја на лешник.Производи покаже : Неколку копчиња и различни лешник боја се опционални.Ве молиме наведете боја кога се направи ред.Подолу дијаграм се покажува шарени ореви и повеќе клучеви.Производ Големина : Крстот LEMO медицинска пластика конектор : INTEAUTO P серија конектори пластични PushPull конектори...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори
 • Неодамнешно

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори

DEN 547.00 575.52

Име на производ Говорникот Терминал Вид Притисни Тип Позиции 2 Терминал Количество 2 парчиња Вкупната Големина 40 x 40x 23mm / 1.5" x 1.5" x 1"(L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар од 3мм / 0.112" Дупка Проред Растојание 32 x 32милиметри / 1.2" x 1.2"(L*W) Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Црвена

РК Модел Играчки Батеријата Y306 Деканите Тип Т Plug Машки Анти-пропадна Конектор
 • Неодамнешно

РК Модел Играчки Батеријата Y306 Деканите Тип Т Plug Машки Анти-пропадна Конектор

DEN 228.00 239.52

Име На ПроизводТ Plug Машки Конектор Модел Бр Y306 Секоја Големина 19 x 14 x 6mm / 0.75" x 0.55" x 0.24" (LWT) Материјал Метал, Пластика, Челик Боја на Црвено, Златен Тон

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор
 • Неодамнешно

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор

DEN 247.20

3 G GSM Антена 3d Bi 9001800 MHZ морон база со 3 M кабел SMA Машки конектор Детален Опис на Производот3 G антенаФреквенциски Опсег(MHz) : 9001800 MHZДобивка(d Bi ) : 3Текст Отпорност(Ω) : 50Поларизација Тип : ВертикалнаАнтена Должина(mm) : 95Конектор Тип : SMA машки или на барањеБела Боја : ЦрнаКабел должина : 3 M или на барањеПревозот Термини : Предмети ќе бидат shippe од Сингапур Пост рок од 3 дена по исплата потврда.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви сакаат express , ние ќе ви цитирам точната цена.Нормална испорака на повеќето земји е 1520 работни дена,ако сте од Шпанија,Brizal, Италија или други далечински земји, испораката може да биде подолг,понекогаш се повеќе од 30 дена.Меѓународна купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локални даноци...

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm
 • Неодамнешно

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm

DEN 105.00 136.80

Функција : Површината sandblasting, брусен обработка Вграденво каналите за одржување коло Сплит алуминиум школка, податоци одбор школка, МИНИ мобилен powershell...

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA
 • Неодамнешно

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA

DEN 282.00 332.16

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет
 • Неодамнешно

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет

DEN 47.00 58.08

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

10 поставува 3Pin Палење серпентина plug/ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за Nissan,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10 поставува 3Pin Палење серпентина plug/ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за Nissan,Бесплатен Превозот

DEN 786.00 854.40

10 поставува 3 Pin Палење серпентина plug / ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за NissanИнформации : •Висок квалитет на 3 pin автомобил водоотпорен електрични конектори собраниеПалење серпентина plug / ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електрични конекториОдговараат за многу автомобил.Употреба на Палење серпентина plug / ignitor делови,за Nissan•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други

Бесплатен превозот 500pcs/многу Лаптоп DC џек конектор pin0.65mm*plug2.35 ,Моќ џек Штекер женски DC-095
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 500pcs/многу Лаптоп DC џек конектор pin0.65mm*plug2.35 ,Моќ џек Штекер женски DC-095

DEN 4639.68

ПАКЕТ ЗА500pcs / многу pin0.65mm*plug2.35 Лаптоп DC џек конектор,DC Моќност Приклучок за DC095СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на конектори можете да ме праша онлајн~За ЕкспресВо нашата продавница нормално ние го избере Кина пост воздух mail со бесплатен превозот>2050days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани...

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm