• Неодамнешно
1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

DEN 44.00
DEN 47.52
-7 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики :
Еден РКА женски приклучок, лемење тип, единствена одредување дупка
Планината во различни електрични апарати, како ТВ, ДВД, компјутер, звучници, итн
Висок квалитет на цинк легура направени. Злато позлатен за максимална сигнал за пренос и издржливост
РКА Џек Женски Шасијата Конектор за Засилувачи или примачите
Спецификации :
Тип : РКА Женски Socket
Интерфејс : РКА Женски Интерфејс
Материјал : Цинк Легура
Боја : Злато+Црвено; Злато+Црна
Големина : 3.4x1.5x0.9cm/1.34x0.59x0.35"(Lx Wx D)
Количина : 1 Пар
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 Пар x РКА Женски Приклучок Конектор

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
1A40987
Бренд Име:
YAM

Слични понуди

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20
 • Неодамнешно

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20

DEN 50.40

Proruct Име : 3.5 mm DC Моќност Кабел;Тип : USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm Приклучок за DCМатеријал : Пластика, Метал;Главна Боја : ЦрнаКабел Должина : 50cm / 20"Нето Тежина : 20gPackage Content : 1 x 3,5 мм DC Моќност Кабел USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm приклучок за кабелот.Тоа е како за пренос на податоци, мозок, таа е погодна да се биде како адаптер на КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер, итн.Тоа е широко се користат во секојдневниот живот.Боја : Црна

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable

DEN 69.00 72.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

Бесплатен превозот 500pcs/многу Лаптоп DC џек конектор pin0.65mm*plug2.35 ,Моќ џек Штекер женски DC-095
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 500pcs/многу Лаптоп DC џек конектор pin0.65mm*plug2.35 ,Моќ џек Штекер женски DC-095

DEN 4639.68

ПАКЕТ ЗА500pcs / многу pin0.65mm*plug2.35 Лаптоп DC џек конектор,DC Моќност Приклучок за DC095СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на конектори можете да ме праша онлајн~За ЕкспресВо нашата продавница нормално ние го избере Кина пост воздух mail со бесплатен превозот>2050days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани...

10 поставува 3Pin Палење серпентина plug/ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за Nissan,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

10 поставува 3Pin Палење серпентина plug/ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за Nissan,Бесплатен Превозот

DEN 786.00 854.40

10 поставува 3 Pin Палење серпентина plug / ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електричниот приклучок за NissanИнформации : •Висок квалитет на 3 pin автомобил водоотпорен електрични конектори собраниеПалење серпентина plug / ignitor приклучокот,FBT водоотпорен електрични конекториОдговараат за многу автомобил.Употреба на Палење серпентина plug / ignitor делови,за Nissan•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476
 • Неодамнешно

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

DEN 192.00 260.16

Карактеристики : Тест води, едната страна е банана приклучоци, на другата страна е крокодил алигатор клипови, совршен за различни уреди и користиЕден сет со 2 бои, црна и црвенаЖица донесе 18 AWG посебен мозок, со дијаметар е 4mm1 метар долг, исто така, може да им помогне на вас со соодветни растојание работаАлигатор клипови менгеме безбедно да се обезбеди добра спроводливостСпецификации : Материјал : БакарБоја : Црвена, ЦрнаНоминална Струја : 15 AЖица со Дијаметар : 4mmЖица Мерач : 18 AWGКабел Должина : 100cmКоличина : 2 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска
 • Неодамнешно

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска

DEN 93.60

Discription : Тип : DB15 Терминали Plug Завртка ТипТерминали на Теренот : 3.81 мм , Со завртки дупка со дијаметар е 2mm, треба да ги користите 2mm ширина шрафцигер за демонтирање.Жица Мерач : 19 AWG (21 24 AWG ќе биде подобро, за повикување само)Тежина : 43gПакување, вклучувајќи : 1 Pcs x Женски конектор

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30

DEN 287.52

Опис : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 / 10 Групи / многу Комплет 9.5 mm ТерминалиОдговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.Секој Пакет вклучува : 1 X 2 начин женски / машки конектори за домување и вметнете / set2 X Женски / машки терминали / set

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307
 • Неодамнешно

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307

DEN 1215.84

Производи : 1 B 7 Пина приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 7 Пина Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци
 • Неодамнешно

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци

DEN 82.00 86.40

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетBNC КонекторНема моќ потребниBNC машки и терминал блоковиМатеријал : Цинк Легура + ПластикаДимензија : 13mm х 13mm x 41mm приблБоја : како на фотографиите се прикажаниПакетот вклучува : 5 x BNC Машки CAT5 видео надзор Видео Адаптер за ПолначПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор
 • Неодамнешно

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор

DEN 247.20

3 G GSM Антена 3d Bi 9001800 MHZ морон база со 3 M кабел SMA Машки конектор Детален Опис на Производот3 G антенаФреквенциски Опсег(MHz) : 9001800 MHZДобивка(d Bi ) : 3Текст Отпорност(Ω) : 50Поларизација Тип : ВертикалнаАнтена Должина(mm) : 95Конектор Тип : SMA машки или на барањеБела Боја : ЦрнаКабел должина : 3 M или на барањеПревозот Термини : Предмети ќе бидат shippe од Сингапур Пост рок од 3 дена по исплата потврда.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви сакаат express , ние ќе ви цитирам точната цена.Нормална испорака на повеќето земји е 1520 работни дена,ако сте од Шпанија,Brizal, Италија или други далечински земји, испораката може да биде подолг,понекогаш се повеќе од 30 дена.Меѓународна купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локални даноци...

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...