• Неодамнешно
1M DC Моќност 5.5 мм x 2.1 mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15

1M DC Моќност 5.5 мм x 2.1 mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15

DEN 35.00
DEN 37.44
-7 %
Достапно

Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Одлична за кратко растојание конекција Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за инсталација заштедите време и пари Лесно може да се користат за Спецификација : Поддржува максимална струја 3А Црвено Конектор : позитивен пол Црна Конектор : негативен пол Материјал : ПВЦ надворешен дијаметар : 5.5 мм Внатре дијаметар : 2.1 мм Должина : 100cm/39"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Моќ кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
YAM
Број На Модел На:
weqr2349876

Слични понуди

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476
 • Неодамнешно

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

DEN 192.00 260.16

Карактеристики : Тест води, едната страна е банана приклучоци, на другата страна е крокодил алигатор клипови, совршен за различни уреди и користиЕден сет со 2 бои, црна и црвенаЖица донесе 18 AWG посебен мозок, со дијаметар е 4mm1 метар долг, исто така, може да им помогне на вас со соодветни растојание работаАлигатор клипови менгеме безбедно да се обезбеди добра спроводливостСпецификации : Материјал : БакарБоја : Црвена, ЦрнаНоминална Струја : 15 AЖица со Дијаметар : 4mmЖица Мерач : 18 AWGКабел Должина : 100cmКоличина : 2 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm
 • Неодамнешно

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm

DEN 105.00 136.80

Функција : Површината sandblasting, брусен обработка Вграденво каналите за одржување коло Сплит алуминиум школка, податоци одбор школка, МИНИ мобилен powershell...

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable

DEN 69.00 72.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија
 • Неодамнешно

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

DEN 412.80

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна
 • Неодамнешно

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна

DEN 410.00 431.52

Име на производ Батеријата Носител на Главната Боја Црна Одговара за 1 x 9 V Батерија (Батерија не е вклучена овде.) Нето Тежина 80g Земјата на Производство КИНА Дупка Проред (Прибл.) 26 x 26mm / 1" x 1" (L*W) Напојување 9 V Пакет Содржина 10 x Батеријата на Држачот за Монтирање Дупка со Дијаметар од 2,5 mm / 0.1" Материјал, ABS Димензија 54 x 30 x 19mm / 2.1" x 1.2" x 0.75" (L*W*T) Жица Должина 14cm / 5.5"

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307
 • Неодамнешно

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307

DEN 1215.84

Производи : 1 B 7 Пина приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 7 Пина Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал
 • Неодамнешно

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал

DEN 682.56

•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминалиПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ
 • Неодамнешно

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ

DEN 385.00 452.64

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA
 • Неодамнешно

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA

DEN 282.00 332.16

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори
 • Неодамнешно

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори

DEN 547.00 575.52

Име на производ Говорникот Терминал Вид Притисни Тип Позиции 2 Терминал Количество 2 парчиња Вкупната Големина 40 x 40x 23mm / 1.5" x 1.5" x 1"(L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар од 3мм / 0.112" Дупка Проред Растојание 32 x 32милиметри / 1.2" x 1.2"(L*W) Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Црвена

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци
 • Неодамнешно

5PCS Мини Coax CAT5 Да Камера за видео надзор BNC UTP Видео Balun Конектор Адаптер BNC Приклучок За видео надзор Систем Додатоци

DEN 82.00 86.40

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетBNC КонекторНема моќ потребниBNC машки и терминал блоковиМатеријал : Цинк Легура + ПластикаДимензија : 13mm х 13mm x 41mm приблБоја : како на фотографиите се прикажаниПакетот вклучува : 5 x BNC Машки CAT5 видео надзор Видео Адаптер за ПолначПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB
 • Неодамнешно

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB

DEN 638.00 672.00

1x40 P Еден Ред 40 Pin 2.54 mm Круг Женски Машински Pin Насловот преку дупка Директно PCB МонтажаТеренот 2.54 mm1x40 еден редМашински pin

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20
 • Неодамнешно

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20

DEN 50.40

Proruct Име : 3.5 mm DC Моќност Кабел;Тип : USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm Приклучок за DCМатеријал : Пластика, Метал;Главна Боја : ЦрнаКабел Должина : 50cm / 20"Нето Тежина : 20gPackage Content : 1 x 3,5 мм DC Моќност Кабел USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm приклучок за кабелот.Тоа е како за пренос на податоци, мозок, таа е погодна да се биде како адаптер на КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер, итн.Тоа е широко се користат во секојдневниот живот.Боја : Црна

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG
 • Неодамнешно

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG

DEN 384.00

Производи Име : 1 P серија пластични директно приклучок и фиксна receptacleзелената боја на лешник.Производи покаже : Неколку копчиња и различни лешник боја се опционални.Ве молиме наведете боја кога се направи ред.Подолу дијаграм се покажува шарени ореви и повеќе клучеви.Производ Големина : Крстот LEMO медицинска пластика конектор : INTEAUTO P серија конектори пластични PushPull конектори...

3 еез USB 2.0 машки 90 степени лев агол на женски продолжување кабел панел планината завртка уво 24cm мозок, бесплатен превозот
 • Неодамнешно

3 еез USB 2.0 машки 90 степени лев агол на женски продолжување кабел панел планината завртка уво 24cm мозок, бесплатен превозот

DEN 406.00 427.20

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Внимание ве молам : оваа ставка Без Завртки сегаОписUSB A Машки лев агол од 90 ° со завртка дупки може да се зацврсти со помош на USB кабел за продолжувањедолжина : околу 24cm1...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет
 • Неодамнешно

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет

DEN 47.00 58.08

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела
 • Неодамнешно

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела

DEN 344.00 362.40

Име на производ Приклучок Конектор Материјал Пластика, Метал Приклучок Тип НАС Приклучок (2 Рамни Pin) Издржат Напон AC 250 V го Издржат Струја 16 A Тело Димензија 53 x 33 x 20mm / 2" x 1.3" x 0.8" (L*W*T) Кабелот за напојување за Монтажа Дупка 6mm / 0.24" (Кол.) Главната Боја Исклучување Бела, Зелена, Тон Злато