• Неодамнешно
5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00
DEN 54.24
-32 %
Достапно

Количина на стоки


Опис :
Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок Адаптер
Одлично за ТВ антена поврзување на употреба
Тип : F Тип Женски на ТВ RF Машки Конектор
Материјал : Метал
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Вкупна Големина : 21x9mm/0.83x0.35"
Машки Навој Дијаметар : 9mm/0.35"
Количина : 5 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
5 Компјутери x Директно Конектори
"Ние прифати alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. ден, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Директно Конектори

Слични понуди

MAYLAR@ 25 Години Гаранција 100 пар 1 До 3 Тип Гранка MC4 Тројно Соларен Полнач Со IP67 Со CE, За Сончевиот Систем
 • Неодамнешно

[email protected] 25 Години Гаранција 100 пар 1 До 3 Тип Гранка MC4 Тројно Соларен Полнач Со IP67 Со CE, За Сончевиот Систем

DEN 27598.00 36796.80

вие сте наддавањеCE сертификација 1 До 3 tye Тројно MC4 PV Конектори (машки+женски) по пар Опис : Овие се MC4 Стил Гранка Конектор Кабли кои се одобрени од страна CE, ROHS и сл...

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија
 • Неодамнешно

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

DEN 412.80

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307
 • Неодамнешно

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307

DEN 1215.84

Производи : 1 B 7 Пина приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 7 Пина Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај
 • Неодамнешно

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај

DEN 1536.00

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај1, Itmes : ABS мрежа куќишта2, боја : светло сива боја3, големина : 145*90x72mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 126g Опис на Производот : Други сопствени услуги1, промена алуминиум должина2, промена на бојата на нашите кутии3, производ полирање4, боени5, брусен масло6, кроени7, lasder гравирање8, ПВЦ етикетата9, Акрилик плоча10, свила екран печатење11, направи налепница12, силика гел рабови13, sandblasting14, жица цртање15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1 / 4 / 10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница...

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20
 • Неодамнешно

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20

DEN 50.40

Proruct Име : 3.5 mm DC Моќност Кабел;Тип : USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm Приклучок за DCМатеријал : Пластика, Метал;Главна Боја : ЦрнаКабел Должина : 50cm / 20"Нето Тежина : 20gPackage Content : 1 x 3,5 мм DC Моќност Кабел USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm приклучок за кабелот.Тоа е како за пренос на податоци, мозок, таа е погодна да се биде како адаптер на КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер, итн.Тоа е широко се користат во секојдневниот живот.Боја : Црна

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор
 • Неодамнешно

1PC GSM 3G антена 3dBi 900-1800MHZ 95mm долго 3Meters кабел со SMA Машки конектор

DEN 247.20

3 G GSM Антена 3d Bi 9001800 MHZ морон база со 3 M кабел SMA Машки конектор Детален Опис на Производот3 G антенаФреквенциски Опсег(MHz) : 9001800 MHZДобивка(d Bi ) : 3Текст Отпорност(Ω) : 50Поларизација Тип : ВертикалнаАнтена Должина(mm) : 95Конектор Тип : SMA машки или на барањеБела Боја : ЦрнаКабел должина : 3 M или на барањеПревозот Термини : Предмети ќе бидат shippe од Сингапур Пост рок од 3 дена по исплата потврда.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви сакаат express , ние ќе ви цитирам точната цена.Нормална испорака на повеќето земји е 1520 работни дена,ако сте од Шпанија,Brizal, Италија или други далечински земји, испораката може да биде подолг,понекогаш се повеќе од 30 дена.Меѓународна купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локални даноци...

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG
 • Неодамнешно

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG

DEN 384.00

Производи Име : 1 P серија пластични директно приклучок и фиксна receptacleзелената боја на лешник.Производи покаже : Неколку копчиња и различни лешник боја се опционални.Ве молиме наведете боја кога се направи ред.Подолу дијаграм се покажува шарени ореви и повеќе клучеви.Производ Големина : Крстот LEMO медицинска пластика конектор : INTEAUTO P серија конектори пластични PushPull конектори...

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори
 • Неодамнешно

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори

DEN 65.28

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Удобен и сигуренЧист бакар со 24 K злато позлата за максимална сигнал за пренос и издржливост.Двојно заклучување со завртки за да се обезбеди кабелЛесно да се вклопи за жица големина до 3,5 мм.Материјал : Бакар pin и пластичен капакПластична рачка боја : црвена и црнаГолемина на : Пластичен капак внатрешен дијаметар : 4.5 ммPin Дијаметар : 4mmPin Должина : 37mmВкупна должина : 52mm4mm Банана Приклучок е вклучувајќи 4pcs банана приклучок (2 црвени и 2 црна)Пакетот Вклучува : 4pcs x 4mm Банана Приклучок

3 еез USB 2.0 машки 90 степени лев агол на женски продолжување кабел панел планината завртка уво 24cm мозок, бесплатен превозот
 • Неодамнешно

3 еез USB 2.0 машки 90 степени лев агол на женски продолжување кабел панел планината завртка уво 24cm мозок, бесплатен превозот

DEN 406.00 427.20

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Внимание ве молам : оваа ставка Без Завртки сегаОписUSB A Машки лев агол од 90 ° со завртка дупки може да се зацврсти со помош на USB кабел за продолжувањедолжина : околу 24cm1...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

100pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB ре-проток лемење на касетата
 • Неодамнешно

100pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB ре-проток лемење на касетата

DEN 456.00 480.00

Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB репроток лемење на касетатаМикро USB B Тип Верзија 2.0SMT пакетПрав АголЗКП материјал за поддршка на reflow solderableКонтакт отпор : 30m Ohm Max.Изолација отпор : 100 M Ohm Мин.Dielectric Сила : 500 VAC една мин.Изолатор материјал : ЗКПТерминал позлата : Злато 1u.Кога масовната цел, ленти и ролна предвидениRohs сертификат предвидени еднаш побара кога цел.

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ
 • Неодамнешно

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ

DEN 385.00 452.64

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2 начин женски машки авто електронски домување plug жица подигнат конектор 7122-4123-30 7123-4123-30

DEN 287.52

Опис : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 / 10 Групи / многу Комплет 9.5 mm ТерминалиОдговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.Секој Пакет вклучува : 1 X 2 начин женски / машки конектори за домување и вметнете / set2 X Женски / машки терминали / set

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB
 • Неодамнешно

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB

DEN 638.00 672.00

1x40 P Еден Ред 40 Pin 2.54 mm Круг Женски Машински Pin Насловот преку дупка Директно PCB МонтажаТеренот 2.54 mm1x40 еден редМашински pin

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable

DEN 69.00 72.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.