• Неодамнешно
100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 pin НАТОПИ Микро USB Приклучок

100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 pin НАТОПИ Микро USB Приклучок

DEN 511.00
DEN 623.52
-18 %
Достапно

Количина на стоки


100 компјутери Микро USB Женски Конектор Приклучок 5 pin НАТОПИ Микро USB Приклучок
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
2. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
3.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
4. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
5.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Плаќање
1. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
2. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.
Гаранција И Наплата
1. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.
2. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
3. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
Micro usb Конектор
is_customized:
Yes
Тип:
Micro usb Конектор

Слични понуди

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет
 • Неодамнешно

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет

DEN 47.00 58.08

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина
 • Неодамнешно

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина

DEN 61.00 78.24

Опис должина : 30cm / 1m / 2mПримена : Поврзување на две 5050 или 3528 led лентиЛесно користење,solderless,без заварување.Со 4 Пина конектор машки и женски insert,кои можат да работат со IR контролорот или енергетско снабдување.Со бела пластика кожа,повеќе заштитни и повеќе паметни.Совршена изведба за led лента светлина RGB3528 5050 или поврзани со светилка...

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу
 • Неодамнешно

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

DEN 2125.00 2592.00

5 P Конектор за Микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек ЗА Таблет Мобилни MP3 MP4 итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела
 • Неодамнешно

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела

DEN 344.00 362.40

Име на производ Приклучок Конектор Материјал Пластика, Метал Приклучок Тип НАС Приклучок (2 Рамни Pin) Издржат Напон AC 250 V го Издржат Струја 16 A Тело Димензија 53 x 33 x 20mm / 2" x 1.3" x 0.8" (L*W*T) Кабелот за напојување за Монтажа Дупка 6mm / 0.24" (Кол.) Главната Боја Исклучување Бела, Зелена, Тон Злато

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување
 • Неодамнешно

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување

DEN 82.00 90.72

1 PCS 12 V DC Напојување Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 3 4 5 8 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за видео надзор Камера led лента Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари Лесно да се користи Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластични Боја : Како на Фотографиите Покажува КОРИСТИ За било 2.1 mm машки DC моќност адаптер Приклучок Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm Конектор Тип : 5.5*2.1 mm, следните изберете дизајн за : 1* женски 4 * машки кабел Пакет се Вклучуваат : 1 x DC Моќност Splitter Кабел (кабелот модел како ваш избор) Слики : 1* женски 4 * машки кабел* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15
 • Неодамнешно

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

DEN 44.00 47.52

Карактеристики : Еден РКА женски приклучок, лемење тип, единствена одредување дупкаПланината во различни електрични апарати, како ТВ, ДВД, компјутер, звучници, итнВисок квалитет на цинк легура направени...

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска
 • Неодамнешно

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска

DEN 93.60

Discription : Тип : DB15 Терминали Plug Завртка ТипТерминали на Теренот : 3.81 мм , Со завртки дупка со дијаметар е 2mm, треба да ги користите 2mm ширина шрафцигер за демонтирање.Жица Мерач : 19 AWG (21 24 AWG ќе биде подобро, за повикување само)Тежина : 43gПакување, вклучувајќи : 1 Pcs x Женски конектор

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа
 • Неодамнешно

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа

DEN 139.00 158.40

6inch RPSMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА собранието, Ако сакате други должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.

1 парче, 145*90*72mm szomk abs пластика куќиште за електроника пластични din железнички mount куќиште електричниот приклучок за домување
 • Неодамнешно

1 парче, 145*90*72mm szomk abs пластика куќиште за електроника пластични din железнички mount куќиште електричниот приклучок за домување

DEN 172.80

1 парче, 145*90*72mm szomk abs пластика куќиште за електроника пластични din железнички mount куќиште електричниот приклучок за домување1, Itmes : ABS мрежа куќишта2, боја : светло сива боја3, големина : 145*90x72mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 126g Опис на Производот : Други сопствени услуги1, промена алуминиум должина2, промена на бојата на нашите кутии3, производ полирање4, боени5, брусен масло6, кроени7, lasder гравирање8, ПВЦ етикетата9, Акрилик плоча10, свила екран печатење11, направи налепница12, силика гел рабови13, sandblasting14, жица цртање15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1 / 4 / 10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница...