• Неодамнешно
10PCS 5P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм Растојание

10PCS 5P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм Растојание

DEN 192.00
DEN 234.24
-18 %
Достапно

Количина на стоки


10 PCS 5 P Micro USB Конектор за Таблет Телефон V8 Кратки Игли 5.9 мм Растојание
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
2. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
3.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
4. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
5.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Плаќање
1. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
2. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.
Гаранција И Наплата
1. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.
2. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
3. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
Micro usb Конектор
Пол:
Женски
Тип:
Micro usb Конектор

Слични понуди

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу
 • Неодамнешно

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

DEN 2125.00 2592.00

5 P Конектор за Микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек ЗА Таблет Мобилни MP3 MP4 итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн
 • Неодамнешно

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн

DEN 511.00 623.52

Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78 S P88 S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела
 • Неодамнешно

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела

DEN 344.00 362.40

Име на производ Приклучок Конектор Материјал Пластика, Метал Приклучок Тип НАС Приклучок (2 Рамни Pin) Издржат Напон AC 250 V го Издржат Струја 16 A Тело Димензија 53 x 33 x 20mm / 2" x 1.3" x 0.8" (L*W*T) Кабелот за напојување за Монтажа Дупка 6mm / 0.24" (Кол.) Главната Боја Исклучување Бела, Зелена, Тон Злато

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина
 • Неодамнешно

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина

DEN 61.00 78.24

Опис должина : 30cm / 1m / 2mПримена : Поврзување на две 5050 или 3528 led лентиЛесно користење,solderless,без заварување.Со 4 Пина конектор машки и женски insert,кои можат да работат со IR контролорот или енергетско снабдување.Со бела пластика кожа,повеќе заштитни и повеќе паметни.Совршена изведба за led лента светлина RGB3528 5050 или поврзани со светилка...

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm
 • Неодамнешно

OOTDTY Нови DIY Екструдиран Електронски Проектот Алуминиумско Куќиште Случај Црна 80x25x25mm

DEN 105.00 136.80

Функција : Површината sandblasting, брусен обработка Вграденво каналите за одржување коло Сплит алуминиум школка, податоци одбор школка, МИНИ мобилен powershell...

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија
 • Неодамнешно

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

DEN 412.80

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

20 поставува 2pin 2.0 mm Теренот 10cm или 15cm 26AWG Жица Pin-Header / Станови /Терминал Wire Конектор Адаптер Конектори XH-2P Колекции
 • Неодамнешно

20 поставува 2pin 2.0 mm Теренот 10cm или 15cm 26AWG Жица Pin-Header / Станови /Терминал Wire Конектор Адаптер Конектори XH-2P Колекции

DEN 124.80

Опис на производот Спецификации : Теренот : 2.0 mmМоменталната Оценка : 1 A AC, DCНапон Оценка : 125 V AC, DCТемпературата Опсег : 25 сте C ~ +85 сте CПакет : 2pin 10cm15cm жица 20 поставува Со ЧашкатаВе молиме овозможи 1pc отстапување Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG
 • Неодамнешно

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG

DEN 384.00

Производи Име : 1 P серија пластични директно приклучок и фиксна receptacleзелената боја на лешник.Производи покаже : Неколку копчиња и различни лешник боја се опционални.Ве молиме наведете боја кога се направи ред.Подолу дијаграм се покажува шарени ореви и повеќе клучеви.Производ Големина : Крстот LEMO медицинска пластика конектор : INTEAUTO P серија конектори пластични PushPull конектори...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB
 • Неодамнешно

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB

DEN 638.00 672.00

1x40 P Еден Ред 40 Pin 2.54 mm Круг Женски Машински Pin Насловот преку дупка Директно PCB МонтажаТеренот 2.54 mm1x40 еден редМашински pin

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ
 • Неодамнешно

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ

DEN 385.00 452.64

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу
 • Неодамнешно

Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу

DEN 11139.00 13584.00

4 DIP 5 P Micro USB Конектор V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон NetbooksЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15
 • Неодамнешно

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

DEN 44.00 47.52

Карактеристики : Еден РКА женски приклучок, лемење тип, единствена одредување дупкаПланината во различни електрични апарати, како ТВ, ДВД, компјутер, звучници, итнВисок квалитет на цинк легура направени...

100pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB ре-проток лемење на касетата
 • Неодамнешно

100pcs Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB ре-проток лемење на касетата

DEN 456.00 480.00

Микро USB 2.0 Конектор Б Тип 5pin SMT Женски receptacle десен агол Одбор водич Пост SMD PCB репроток лемење на касетатаМикро USB B Тип Верзија 2.0SMT пакетПрав АголЗКП материјал за поддршка на reflow solderableКонтакт отпор : 30m Ohm Max.Изолација отпор : 100 M Ohm Мин.Dielectric Сила : 500 VAC една мин.Изолатор материјал : ЗКПТерминал позлата : Злато 1u.Кога масовната цел, ленти и ролна предвидениRohs сертификат предвидени еднаш побара кога цел.

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори
 • Неодамнешно

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори

DEN 65.28

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Удобен и сигуренЧист бакар со 24 K злато позлата за максимална сигнал за пренос и издржливост.Двојно заклучување со завртки за да се обезбеди кабелЛесно да се вклопи за жица големина до 3,5 мм.Материјал : Бакар pin и пластичен капакПластична рачка боја : црвена и црнаГолемина на : Пластичен капак внатрешен дијаметар : 4.5 ммPin Дијаметар : 4mmPin Должина : 37mmВкупна должина : 52mm4mm Банана Приклучок е вклучувајќи 4pcs банана приклучок (2 црвени и 2 црна)Пакетот Вклучува : 4pcs x 4mm Банана Приклучок

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA
 • Неодамнешно

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA

DEN 282.00 332.16

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

50PCS машки led DC Конектор за Кабел Додаток за 3528 5050 RGB Лента Далечински Контролер
 • Неодамнешно

50PCS машки led DC Конектор за Кабел Додаток за 3528 5050 RGB Лента Далечински Контролер

DEN 596.00 701.28

добредојдовте во мојата продавница ОписПердуви : Материјал : ПВЦГолемина : 2.5 mm X5.5 mmРабота темп : 40 до 70 СтеКонектор Тип : 5.5mmx2.5mm машкиАпликации : Тоа е лесно да се инсталира за да Единствена Боја на LED осветлувањето систем.Сигурен поврзете, добри перформансиПакет : 50pcs машки led DC Конектор Кабел Приклучете

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20
 • Неодамнешно

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20

DEN 50.40

Proruct Име : 3.5 mm DC Моќност Кабел;Тип : USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm Приклучок за DCМатеријал : Пластика, Метал;Главна Боја : ЦрнаКабел Должина : 50cm / 20"Нето Тежина : 20gPackage Content : 1 x 3,5 мм DC Моќност Кабел USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm приклучок за кабелот.Тоа е како за пренос на податоци, мозок, таа е погодна да се биде како адаптер на КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер, итн.Тоа е широко се користат во секојдневниот живот.Боја : Црна

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.