• Неодамнешно
Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу

Micro USB Конектор Женски V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks 4000pcs/многу

DEN 11139.00
DEN 13584.00
-18 %
Достапно

Количина на стоки


4 DIP 5 P Micro USB Конектор V8 Порта Полнење Полнење Штекер Микро USB Приклучок за Таблет КОМПЈУТЕР, Мобилен Телефон Netbooks
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
2. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
3.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
4. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
5.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Плаќање
1. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
2. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.
Гаранција И Наплата
1. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.
2. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
Micro usb Конектор
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Тип:
Micro usb Конектор
5P:
5pins

Слични понуди

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26
 • Неодамнешно

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26

DEN 1287.36

Производи Име : 26 иглички Конектор,кој е Компатибилен со Weipu WY 28 СеријаПроизводи покаже : ​ИНТЕАВТО фабрика! Висок квалитет ! Конкурентни цени! КРАТОК олово време! Добар по продажба на услуги! Услуги на клиентите :

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал
 • Неодамнешно

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал

DEN 682.56

•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминалиПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори
 • Неодамнешно

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори

DEN 547.00 575.52

Име на производ Говорникот Терминал Вид Притисни Тип Позиции 2 Терминал Количество 2 парчиња Вкупната Големина 40 x 40x 23mm / 1.5" x 1.5" x 1"(L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар од 3мм / 0.112" Дупка Проред Растојание 32 x 32милиметри / 1.2" x 1.2"(L*W) Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Црвена

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа
 • Неодамнешно

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа

DEN 139.00 158.40

6inch RPSMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА собранието, Ако сакате други должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

20 поставува 2pin 2.0 mm Теренот 10cm или 15cm 26AWG Жица Pin-Header / Станови /Терминал Wire Конектор Адаптер Конектори XH-2P Колекции
 • Неодамнешно

20 поставува 2pin 2.0 mm Теренот 10cm или 15cm 26AWG Жица Pin-Header / Станови /Терминал Wire Конектор Адаптер Конектори XH-2P Колекции

DEN 124.80

Опис на производот Спецификации : Теренот : 2.0 mmМоменталната Оценка : 1 A AC, DCНапон Оценка : 125 V AC, DCТемпературата Опсег : 25 сте C ~ +85 сте CПакет : 2pin 10cm15cm жица 20 поставува Со ЧашкатаВе молиме овозможи 1pc отстапување Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307
 • Неодамнешно

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307

DEN 1215.84

Производи : 1 B 7 Пина приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 7 Пина Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна
 • Неодамнешно

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна

DEN 410.00 431.52

Име на производ Батеријата Носител на Главната Боја Црна Одговара за 1 x 9 V Батерија (Батерија не е вклучена овде.) Нето Тежина 80g Земјата на Производство КИНА Дупка Проред (Прибл.) 26 x 26mm / 1" x 1" (L*W) Напојување 9 V Пакет Содржина 10 x Батеријата на Држачот за Монтирање Дупка со Дијаметар од 2,5 mm / 0.1" Материјал, ABS Димензија 54 x 30 x 19mm / 2.1" x 1.2" x 0.75" (L*W*T) Жица Должина 14cm / 5.5"

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306
 • Неодамнешно

замена LEMOs ODUs1B М12 Лемење иглички приклучок - приклучок за штекер,6 начин,кружни push pull конектор, FGG.1B.306 ЕКГ.1B.306

DEN 1551.84

Производи : 1 B 6 Игли приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 6 Игли Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела
 • Неодамнешно

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела

DEN 344.00 362.40

Име на производ Приклучок Конектор Материјал Пластика, Метал Приклучок Тип НАС Приклучок (2 Рамни Pin) Издржат Напон AC 250 V го Издржат Струја 16 A Тело Димензија 53 x 33 x 20mm / 2" x 1.3" x 0.8" (L*W*T) Кабелот за напојување за Монтажа Дупка 6mm / 0.24" (Кол.) Главната Боја Исклучување Бела, Зелена, Тон Злато

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

1M DC Моќност 5.5 мм x 2.1 mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15
 • Неодамнешно

1M DC Моќност 5.5 мм x 2.1 mm Машки Приклучок Конектор за Продолжување Кабелот Кабел L15

DEN 35.00 37.44

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Одлична за кратко растојание конекција Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за инсталација заштедите време и пари Лесно може да се користат за Спецификација : Поддржува максимална струја 3А Црвено Конектор : позитивен пол Црна Конектор : негативен пол Материјал : ПВЦ надворешен дијаметар : 5.5 мм Внатре дијаметар : 2.1 мм Должина : 100cm / 39"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет...

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB
 • Неодамнешно

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB

DEN 638.00 672.00

1x40 P Еден Ред 40 Pin 2.54 mm Круг Женски Машински Pin Насловот преку дупка Директно PCB МонтажаТеренот 2.54 mm1x40 еден редМашински pin

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина
 • Неодамнешно

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина

DEN 61.00 78.24

Опис должина : 30cm / 1m / 2mПримена : Поврзување на две 5050 или 3528 led лентиЛесно користење,solderless,без заварување.Со 4 Пина конектор машки и женски insert,кои можат да работат со IR контролорот или енергетско снабдување.Со бела пластика кожа,повеќе заштитни и повеќе паметни.Совршена изведба за led лента светлина RGB3528 5050 или поврзани со светилка...

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20
 • Неодамнешно

KSOL USB 2.0 Тип Машки на Еден 3,5 мм Џек DC Моќност Кабел Кабелот 20

DEN 50.40

Proruct Име : 3.5 mm DC Моќност Кабел;Тип : USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm Приклучок за DCМатеријал : Пластика, Метал;Главна Боја : ЦрнаКабел Должина : 50cm / 20"Нето Тежина : 20gPackage Content : 1 x 3,5 мм DC Моќност Кабел USB 2.0 Тип На Маж 3,5 mm приклучок за кабелот.Тоа е како за пренос на податоци, мозок, таа е погодна да се биде како адаптер на КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер, итн.Тоа е широко се користат во секојдневниот живот.Боја : Црна

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори
 • Неодамнешно

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори

DEN 65.28

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Удобен и сигуренЧист бакар со 24 K злато позлата за максимална сигнал за пренос и издржливост.Двојно заклучување со завртки за да се обезбеди кабелЛесно да се вклопи за жица големина до 3,5 мм.Материјал : Бакар pin и пластичен капакПластична рачка боја : црвена и црнаГолемина на : Пластичен капак внатрешен дијаметар : 4.5 ммPin Дијаметар : 4mmPin Должина : 37mmВкупна должина : 52mm4mm Банана Приклучок е вклучувајќи 4pcs банана приклучок (2 црвени и 2 црна)Пакетот Вклучува : 4pcs x 4mm Банана Приклучок

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска
 • Неодамнешно

DB15 Конектори D-SUB Женски 2 Ред 15 Pin Plug Збег Терминали Одбор Конектор Орев Тип Со Црна Пластика Маска

DEN 93.60

Discription : Тип : DB15 Терминали Plug Завртка ТипТерминали на Теренот : 3.81 мм , Со завртки дупка со дијаметар е 2mm, треба да ги користите 2mm ширина шрафцигер за демонтирање.Жица Мерач : 19 AWG (21 24 AWG ќе биде подобро, за повикување само)Тежина : 43gПакување, вклучувајќи : 1 Pcs x Женски конектор

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување
 • Неодамнешно

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување

DEN 82.00 90.72

1 PCS 12 V DC Напојување Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 3 4 5 8 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за видео надзор Камера led лента Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари Лесно да се користи Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластични Боја : Како на Фотографиите Покажува КОРИСТИ За било 2.1 mm машки DC моќност адаптер Приклучок Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm Конектор Тип : 5.5*2.1 mm, следните изберете дизајн за : 1* женски 4 * машки кабел Пакет се Вклучуваат : 1 x DC Моќност Splitter Кабел (кабелот модел како ваш избор) Слики : 1* женски 4 * машки кабел* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...