• Неодамнешно
6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА монтажа

DEN 139.00
DEN 158.40
-12 %
Достапно

Количина на стоки

6inch RP-SMA plug десен агол да се SMB plug десен агол за RG316 Pigtail коаксијален кабел Адаптер ЗА собранието, Ако сакате други должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.
Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, Wi-Fi Радија Надворешна Антена
Апликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации и
дигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси. Совршено се користи во врска со
RF коаксијален кабел во електронска опрема и инструменти.. се обезбеди извонредна издржливост
и механичка сила Примена : ЗА Комерцијални Серија : SMA кабел Серија Конектор : RP-SMA plug десен агол Конектор : SMB plug десен агол Кабел Должина : RG316 15cm Температура опсег : -65 на +165 степени Отпорност : 50 позлатени Машински Месинг Изградба позлатени Контакти - Тефлон Изолатор е Лесен за употреба и инсталирање на Малата големина и висока сигурност Додаток Само
Политика За Испорака
Ние сме превозот на предмети во рок од 3 дена по исплата е расчисти освен празници. Ние сме во Кина и превозот времето е нормално 15 до 26 woking дена. Превозот ќе се преземат од страна на Кина Пост Најчесто, освен ако не изберете го Изразат Испорака.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, запад унија и кредитна картичка. Ние нудиме се комбинираат за превозот, ако објектите се платени и се испраќаат заедно. Можете да ги користите продавница количка да се комбинираат со превозот, и ни испратите порака ,ние ќе го промени цената за вас.
Политика На Враќање
Во случај на неисправни предмети или погрешно предмети што ги добив, ние ќе го препрати или наплата.
Клиентите мора да ги испита сите merchandises по приемот и да не известите во рок од 3 работни дена, ако нешто недостасува или оштетени.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
кабел
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
SMA

Слични понуди

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ
 • Неодамнешно

1000pcs 2N3904 ДА-92 Triode Транзистори НОВИ

DEN 385.00 452.64

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15
 • Неодамнешно

1 Пар РКА Женски Приклучок Конектор Шасија Панел Планината Аудио Адаптер Терминал Plug L15

DEN 44.00 47.52

Карактеристики : Еден РКА женски приклучок, лемење тип, единствена одредување дупкаПланината во различни електрични апарати, како ТВ, ДВД, компјутер, звучници, итнВисок квалитет на цинк легура направени...

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG
 • Неодамнешно

пластични медицински конектор,Крстот lemo Redel приклучок и приклучок,кружни push pull конектор, ПАГ PKG

DEN 384.00

Производи Име : 1 P серија пластични директно приклучок и фиксна receptacleзелената боја на лешник.Производи покаже : Неколку копчиња и различни лешник боја се опционални.Ве молиме наведете боја кога се направи ред.Подолу дијаграм се покажува шарени ореви и повеќе клучеви.Производ Големина : Крстот LEMO медицинска пластика конектор : INTEAUTO P серија конектори пластични PushPull конектори...

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер
 • Неодамнешно

5Pcs/set RF Coax Директно Конектор F Женски ЗА Машки ТВ Антена Адаптер

DEN 37.00 54.24

Опис : Сребрен Тон метал F тип женски машки ТВ АНТЕНСКИ Приклучок АдаптерОдлично за ТВ антена поврзување на употребаТип : F Тип Женски на ТВ RF Машки КонекторМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеВкупна Големина : 21x9mm / 0.83x0.35"Машки Навој Дијаметар : 9mm / 0.35"Количина : 5 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување
 • Неодамнешно

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување

DEN 82.00 90.72

1 PCS 12 V DC Напојување Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 3 4 5 8 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за видео надзор Камера led лента Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари Лесно да се користи Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластични Боја : Како на Фотографиите Покажува КОРИСТИ За било 2.1 mm машки DC моќност адаптер Приклучок Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm Конектор Тип : 5.5*2.1 mm, следните изберете дизајн за : 1* женски 4 * машки кабел Пакет се Вклучуваат : 1 x DC Моќност Splitter Кабел (кабелот модел како ваш избор) Слики : 1* женски 4 * машки кабел* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm
 • Неодамнешно

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

DEN 134.40

едно парче пластика DIY електронски куќиште пластични случај рачни куќиште мали пластични делница кутија 70*50*40mm

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307
 • Неодамнешно

7 Лемење иглички кабел cconnector,приклучок за штекер,1B М12,кружни push pull конектор замена LEMOs ODUs, FGG.1B.307 ЕКГ.1B.307

DEN 1215.84

Производи : 1 B 7 Пина приклучокот,Директно приклучокот,кабел collet,1 копче (алфа=0)1 B 7 Пина Фиксна receptacle, орев одредување,1 копче (алфа=0)Изолатор спецификации за серија Б : Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија.Производ Параметар : 1...

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу
 • Неодамнешно

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

DEN 2125.00 2592.00

5 P Конектор за Микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек ЗА Таблет Мобилни MP3 MP4 итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable

DEN 69.00 72.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет
 • Неодамнешно

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет

DEN 47.00 58.08

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна
 • Неодамнешно

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна

DEN 410.00 431.52

Име на производ Батеријата Носител на Главната Боја Црна Одговара за 1 x 9 V Батерија (Батерија не е вклучена овде.) Нето Тежина 80g Земјата на Производство КИНА Дупка Проред (Прибл.) 26 x 26mm / 1" x 1" (L*W) Напојување 9 V Пакет Содржина 10 x Батеријата на Држачот за Монтирање Дупка со Дијаметар од 2,5 mm / 0.1" Материјал, ABS Димензија 54 x 30 x 19mm / 2.1" x 1.2" x 0.75" (L*W*T) Жица Должина 14cm / 5.5"

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај
 • Неодамнешно

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај

DEN 1536.00

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај1, Itmes : ABS мрежа куќишта2, боја : светло сива боја3, големина : 145*90x72mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 126g Опис на Производот : Други сопствени услуги1, промена алуминиум должина2, промена на бојата на нашите кутии3, производ полирање4, боени5, брусен масло6, кроени7, lasder гравирање8, ПВЦ етикетата9, Акрилик плоча10, свила екран печатење11, направи налепница12, силика гел рабови13, sandblasting14, жица цртање15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1 / 4 / 10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница...

50PCS машки led DC Конектор за Кабел Додаток за 3528 5050 RGB Лента Далечински Контролер
 • Неодамнешно

50PCS машки led DC Конектор за Кабел Додаток за 3528 5050 RGB Лента Далечински Контролер

DEN 596.00 701.28

добредојдовте во мојата продавница ОписПердуви : Материјал : ПВЦГолемина : 2.5 mm X5.5 mmРабота темп : 40 до 70 СтеКонектор Тип : 5.5mmx2.5mm машкиАпликации : Тоа е лесно да се инсталира за да Единствена Боја на LED осветлувањето систем.Сигурен поврзете, добри перформансиПакет : 50pcs машки led DC Конектор Кабел Приклучете

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори
 • Неодамнешно

Аудио Кабел Клип 2 Позиција Притисни во Џек Говорникот Терминали Конектори

DEN 547.00 575.52

Име на производ Говорникот Терминал Вид Притисни Тип Позиции 2 Терминал Количество 2 парчиња Вкупната Големина 40 x 40x 23mm / 1.5" x 1.5" x 1"(L*W*H) Монтажа Дупка со Дијаметар од 3мм / 0.112" Дупка Проред Растојание 32 x 32милиметри / 1.2" x 1.2"(L*W) Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Црвена

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија
 • Неодамнешно

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

DEN 412.80

Висок квалитет индустрија мини електричен комплет за проектот 47*37*18mm мали димензии пластика, abs материјал пластични делница кутија

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476
 • Неодамнешно

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

DEN 192.00 260.16

Карактеристики : Тест води, едната страна е банана приклучоци, на другата страна е крокодил алигатор клипови, совршен за различни уреди и користиЕден сет со 2 бои, црна и црвенаЖица донесе 18 AWG посебен мозок, со дијаметар е 4mm1 метар долг, исто така, може да им помогне на вас со соодветни растојание работаАлигатор клипови менгеме безбедно да се обезбеди добра спроводливостСпецификации : Материјал : БакарБоја : Црвена, ЦрнаНоминална Струја : 15 AЖица со Дијаметар : 4mmЖица Мерач : 18 AWGКабел Должина : 100cmКоличина : 2 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори
 • Неодамнешно

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори

DEN 65.28

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Удобен и сигуренЧист бакар со 24 K злато позлата за максимална сигнал за пренос и издржливост.Двојно заклучување со завртки за да се обезбеди кабелЛесно да се вклопи за жица големина до 3,5 мм.Материјал : Бакар pin и пластичен капакПластична рачка боја : црвена и црнаГолемина на : Пластичен капак внатрешен дијаметар : 4.5 ммPin Дијаметар : 4mmPin Должина : 37mmВкупна должина : 52mm4mm Банана Приклучок е вклучувајќи 4pcs банана приклучок (2 црвени и 2 црна)Пакетот Вклучува : 4pcs x 4mm Банана Приклучок