• Неодамнешно
Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

Конектор за микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек 1000pcs/многу

DEN 2125.00
DEN 2592.00
-18 %
Достапно

Количина на стоки


5 P Конектор за Микро USB Порт за Полнење Приклучок за USB Sockect SMT 5p Џек ЗА Таблет Мобилни MP3 MP4 итн
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
2. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
3.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.
4. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
5.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Плаќање
1. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
2. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.
Гаранција И Наплата
1. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.
2. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
3. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
Micro usb Конектор
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Тип:
Micro usb Конектор

Слични понуди

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај
 • Неодамнешно

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај

DEN 1536.00

10pcs многу szomk abs din железнички саладин куќиште 145*90*72mm пластични случај електроника кабинет делница кутија ѕид опрема случај1, Itmes : ABS мрежа куќишта2, боја : светло сива боја3, големина : 145*90x72mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 126g Опис на Производот : Други сопствени услуги1, промена алуминиум должина2, промена на бојата на нашите кутии3, производ полирање4, боени5, брусен масло6, кроени7, lasder гравирање8, ПВЦ етикетата9, Акрилик плоча10, свила екран печатење11, направи налепница12, силика гел рабови13, sandblasting14, жица цртање15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1 / 4 / 10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница...

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина
 • Неодамнешно

30cm 1M 2M 4 PIN RGB led Продолжување Кабелски приклучок за кабелот Жица со 4pin за SMD 5050 3528 RGB LED Лента светлина

DEN 61.00 78.24

Опис должина : 30cm / 1m / 2mПримена : Поврзување на две 5050 или 3528 led лентиЛесно користење,solderless,без заварување.Со 4 Пина конектор машки и женски insert,кои можат да работат со IR контролорот или енергетско снабдување.Со бела пластика кожа,повеќе заштитни и повеќе паметни.Совршена изведба за led лента светлина RGB3528 5050 или поврзани со светилка...

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет
 • Неодамнешно

5.5 мм x 2.1 mm Џек Приклучок за DC Моќ Конектор Кабел за Продолжување 20AWG 2m Жици За видео надзор Камера 5050 WS2811 LED Лента Батеријата Пакет

DEN 47.00 58.08

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница...

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс
 • Неодамнешно

M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост Интерфејс

DEN 263.52

ако сакате Инсталација големина M22, pls кликнете тука : M25 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор со 25cm Кабел висок квалитет IP67 Заштита АП кутија plug Отворено Мост ИнтерфејсКарактеристики : 1...

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA
 • Неодамнешно

1000pcs MMBT3904 2N3904 SOT-23 SMD Транзистори 40V 200mA

DEN 282.00 332.16

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476
 • Неодамнешно

BGEKTOTH 2 Парчиња 4mm Тест Кабел Црвено Црн Банана Приклучок за Да Крокодил Алигатор Клип Тест Сонда Доведе Жица 1m 1A60476

DEN 192.00 260.16

Карактеристики : Тест води, едната страна е банана приклучоци, на другата страна е крокодил алигатор клипови, совршен за различни уреди и користиЕден сет со 2 бои, црна и црвенаЖица донесе 18 AWG посебен мозок, со дијаметар е 4mm1 метар долг, исто така, може да им помогне на вас со соодветни растојание работаАлигатор клипови менгеме безбедно да се обезбеди добра спроводливостСпецификации : Материјал : БакарБоја : Црвена, ЦрнаНоминална Струја : 15 AЖица со Дијаметар : 4mmЖица Мерач : 18 AWGКабел Должина : 100cmКоличина : 2 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable
 • Неодамнешно

10pcs 2.54 mm Женски Насловот,Двоен Ред,Директно,позлатени,Пластични Висина 8.5 мм,од Пластични Широк 5mm 2.54 mm Насловот Receptable

DEN 69.00 72.00

Топло Потсетување : Почитувани купувачот, Нашите cheapst транспортни услуги Econmic категорија логистика ( Sun You Економски Воздух Mail , Кина пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја , ве молиме изберете Стандард ( e Packet, Регистрирани Воздух Mail) категорија логистика, ако сакате целосна следење информации.10pcs / многу 2.54 mm Женски Насловот, 2*25 P, Двоен Ред,Директно, Пластични Висина 8.5 mm Пластични Широк : 5mm Висок Квалитет,позлатени,Бесплатен Превозот!PinPin Далечина / Височината : 2.54 mmРед Количина : Двоен РедДиректно Тип, НЕ Десен АголМоменталната Оценка : 3 AmpsИзолатор Отпор : 5000 Megohms минDielectric да Издржи : 1000 V ACТемпературата На Работа : 40105 Celsuis СтепенКонтакт Материјал : Phosphor бронзаКрај : Злато ФлешТолеранција : + / 0.2 mmПред Цел1...

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн
 • Неодамнешно

100pcs Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78S P88S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итн

DEN 511.00 623.52

Micro USB Конектор копче за Податоци Полнењето Sockect за Teclast P78 S P88 S мини Vido Мини Еден М1 M10 S итнЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB
 • Неодамнешно

100pcs Еден Ред 40Pin 2.54 mm Круг Женски Pin Насловот машински 1x40P изолатор висина 3.0 mm преку дупка SIP лемење PCB

DEN 638.00 672.00

1x40 P Еден Ред 40 Pin 2.54 mm Круг Женски Машински Pin Насловот преку дупка Директно PCB МонтажаТеренот 2.54 mm1x40 еден редМашински pin

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V
 • Неодамнешно

10pcs/многу 24V6A 150W префрлување напојување одбор високо-моќ моќ модул голи одбор 110V / 220V да 24V

DEN 3652.32

10pcs / многу 24 V6 A 150 W префрлување напојување одбор високомоќ моќ модул голи одбор 110 V / 220 V да 24 VПроизвод параметри : Заштита карактеристики : во текотнапон, надструја, краток спој заштита на сите...

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување
 • Неодамнешно

1PCS 12V 1 Женски 4 Машки DC Адаптер splitter Кабел Конектор 5.5 мм*2.1 mm Приклучок за видео надзор Камера led лента Напојување

DEN 82.00 90.72

1 PCS 12 V DC Напојување Кабел 5.5 мм*2.1 mm 1 Женски 2 3 4 5 8 Машки Splitter конектор Приклучок адаптер за видео надзор Камера led лента Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на производот Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за видео надзор камера инсталација заштедите време и пари Лесно да се користи Материјал(Надворешен) : ПВЦ Пластични Боја : Како на Фотографиите Покажува КОРИСТИ За било 2.1 mm машки DC моќност адаптер Приклучок Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mm Конектор Тип : 5.5*2.1 mm, следните изберете дизајн за : 1* женски 4 * машки кабел Пакет се Вклучуваат : 1 x DC Моќност Splitter Кабел (кабелот модел како ваш избор) Слики : 1* женски 4 * машки кабел* Ние брод на светот ( Освен некои земји и APO / FPO ).* Цел ќе биде испратена во рок од 3 работни дена.* Ние само брод да се потврди цел адреси...

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство
 • Неодамнешно

100pcs Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатство

DEN 456.00 480.00

Мини USB 2.0 Приклучок Б F 5 Pin receptacle Женски десен агол СМД / SMT PCB Монтажа reflow solderable материјал Одбор упатствоЗКП Материјал за поддршка на reflow лемењеТип БМини USB 2.05 Иглички2 LocatorsSMTЗа масовна цел, ленти и ролна пакет ќе бидат обезбедени.

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори
 • Неодамнешно

4pcs Нови 4mm Приклучок чист бакар Злато Позлатен Музички Звучници Кабел Жица Pin Банана Приклучок Конектори

DEN 65.28

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Удобен и сигуренЧист бакар со 24 K злато позлата за максимална сигнал за пренос и издржливост.Двојно заклучување со завртки за да се обезбеди кабелЛесно да се вклопи за жица големина до 3,5 мм.Материјал : Бакар pin и пластичен капакПластична рачка боја : црвена и црнаГолемина на : Пластичен капак внатрешен дијаметар : 4.5 ммPin Дијаметар : 4mmPin Должина : 37mmВкупна должина : 52mm4mm Банана Приклучок е вклучувајќи 4pcs банана приклучок (2 црвени и 2 црна)Пакетот Вклучува : 4pcs x 4mm Банана Приклучок

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал
 • Неодамнешно

10 Сетови 4 игли DJ7046Y-2.2-11/21 4P Авто Електричниот Конектор машки и женски приклучок конектор терминал

DEN 682.56

•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминалиПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26
 • Неодамнешно

Вдп IP68 кружни конектори, 1x WY28J26ZG и 1x WY28K26TE,приклучок и приклучок,игли 26

DEN 1287.36

Производи Име : 26 иглички Конектор,кој е Компатибилен со Weipu WY 28 СеријаПроизводи покаже : ​ИНТЕАВТО фабрика! Висок квалитет ! Конкурентни цени! КРАТОК олово време! Добар по продажба на услуги! Услуги на клиентите :

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна
 • Неодамнешно

9 Volt Батеријата Носителот Завртка Монтирани Чување Кутија Wire Конектор Црна

DEN 410.00 431.52

Име на производ Батеријата Носител на Главната Боја Црна Одговара за 1 x 9 V Батерија (Батерија не е вклучена овде.) Нето Тежина 80g Земјата на Производство КИНА Дупка Проред (Прибл.) 26 x 26mm / 1" x 1" (L*W) Напојување 9 V Пакет Содржина 10 x Батеријата на Држачот за Монтирање Дупка со Дијаметар од 2,5 mm / 0.1" Материјал, ABS Димензија 54 x 30 x 19mm / 2.1" x 1.2" x 0.75" (L*W*T) Жица Должина 14cm / 5.5"

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела
 • Неодамнешно

AC 250V 16A 2 Pin НИ Моќ Кабел Конектор Електричниот Приклучок Исклучување Бела

DEN 344.00 362.40

Име на производ Приклучок Конектор Материјал Пластика, Метал Приклучок Тип НАС Приклучок (2 Рамни Pin) Издржат Напон AC 250 V го Издржат Струја 16 A Тело Димензија 53 x 33 x 20mm / 2" x 1.3" x 0.8" (L*W*T) Кабелот за напојување за Монтажа Дупка 6mm / 0.24" (Кол.) Главната Боја Исклучување Бела, Зелена, Тон Злато

РК Модел Играчки Батеријата Y306 Деканите Тип Т Plug Машки Анти-пропадна Конектор
 • Неодамнешно

РК Модел Играчки Батеријата Y306 Деканите Тип Т Plug Машки Анти-пропадна Конектор

DEN 228.00 239.52

Име На ПроизводТ Plug Машки Конектор Модел Бр Y306 Секоја Големина 19 x 14 x 6mm / 0.75" x 0.55" x 0.24" (LWT) Материјал Метал, Пластика, Челик Боја на Црвено, Златен Тон