• Неодамнешно
200 ја Поставува/многу #20 1.15 cm/11.5 mm Алуминиум Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци Бесплатен Превозот

200 ја Поставува/многу 20 1.15 cm/11.5 mm Алуминиум Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 191.52
Достапно

Количина на стоки


Количина : ако купите една многу,ќе добиете 200pcs #20 леб форма покрие копчиња+200pcs #20 алуминиумски врати bottoms
Материјал : Алуминиум
Маска Дијаметар : 1.15 cm
Bottoms Дијаметар : 1.1 cm
Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од ± 1mm
Состојба : нова
Објектот е Дното се Еколошки материјали производство, па ќе има некои валкани, Но не влијае на користењето на
можете да користите : Покрие Bottoms се толку разновиден и може да се користи за да се направи косата клипови.Палец tacks/притисни игли,перница Копчето ,боби игли,старо-резервации и така натаму.
Работа во DIY
Answer : ___________________________ Note :
Од дното е помал од врвот,мора да го користите копчето со нашите копчето алатка за правење/машина.
Но, оваа точка не вклучува алатка/машина.
ако ви треба алатка/машина може да се провери од нашата продавница
Нашата продавница, исто така, се продава одделно Копчето Алатка и Копчето Машина
Добредојдовте на големо

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Опфатени
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Алуминиум
Копчето Тип:
Snap Копчето
Стил:
Месо тело
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
#20 Леб Форма

Слични понуди

Бесплатен превозот 25mm црвениот кристал чевли 50PCS (BTN-5495)
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 25mm црвениот кристал чевли 50PCS (BTN-5495)

DEN 1574.00 1992.00

Големина : 25mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : ЗлатоБоја : Како на сликатаМесо тело : НЕMOQ : 50 PCSПакување : 2 ПАРЧИЊА / opp вреќаПрилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редотЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време27 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ20 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,а потоа ние ќе ви помогнат да брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

100Pcs 1/2 Мајка на Перл Шел Копчиња Одговара за Шиење Украсни Копчиња 12.5 mm Школка Копчиња
 • Неодамнешно

100Pcs 1/2 Мајка на Перл Шел Копчиња Одговара за Шиење Украсни Копчиња 12.5 mm Школка Копчиња

DEN 211.00 239.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : ШколкаГолемина на : Големина Приближно : 12.5 mmДупка големина : 1.8 mm Дебелина : 2.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба 100% Сосема НовБоја : природатаКоличина : Ќе добиете 10 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02113Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса, ленти тони , користете ја вашата имагинација.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

50sets/многу 44 Леб Форма Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Рамен Грб Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

50sets/многу 44 Леб Форма Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Рамен Грб Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Количина : ако купите една многу,ќе добиете 50pcs #44 леб форма покрие копчиња+50pcs #44 рамен грб bottomsМатеријал : АлуминиумМаска Дијаметар : 2.75 cmBottoms Дијаметар : 2.5 cmГолемина како слика...

Моден Смола Копчиња 12.5 mm 2 дупки Црна Мечка Шема Кошула Копчето 180Pcs H0119
 • Неодамнешно

Моден Смола Копчиња 12.5 mm 2 дупки Црна Мечка Шема Кошула Копчето 180Pcs H0119

DEN 205.44

ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!(I)Точка Законик : H0119(II)Објектот големина на : 12.5 mm*2mm( D*T )(III)Боја : Боите од слики главно за референца.можеби некои бои не во слики.(IV)Материјал : смола(V)Слики : Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.(VI)ДругиАко сакате некои некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.ПЛАЌАЊЕ(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.ПРЕВОЗОТ(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 725 дена за испорака.(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 37 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 13 дневна веднаш.ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

70 Компјутери Мешани Dungarees Шема 2 Дупки Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Накит DIY 30x23mm(W04962 X 1)
 • Неодамнешно

70 Компјутери Мешани Dungarees Шема 2 Дупки Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Накит DIY 30x23mm(W04962 X 1)

DEN 178.00 253.92

70 Компјутери Мешани Dungarees Шема 2 Дупки Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 30x23mm Производи ДеталиМатеријал : ДрвоГолемина на : Прибл : 30x23mmДупка големина : 1.5 mm Дебелина : 2.3 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : МешаниКоличина : Ќе добиете 70 Pcs на овој објект во листата ценаДел Бр.W04962 X 1Answer : ___________________________ Note : Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

200 ја Поставува/многу 22 1.3 см/13mm Леб Форма Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

200 ја Поставува/многу 22 1.3 см/13mm Леб Форма Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метален Накит Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 215.52

Количина : ако купите една многу,ќе добиете 200pcs #22 леб форма покрие копчиња+200pcs #22 алуминиумски врати bottomsМатеријал : АлуминиумМаска Дијаметар : 1.3 смBottoms Дијаметар : 1.2 смГолемина како слика...

200PCs Украсни Копчиња Ласерска Технологија 4 Дупки 13mm Шиење Дрвени Копчиња Flatblck Scrapbooking
 • Неодамнешно

200PCs Украсни Копчиња Ласерска Технологија 4 Дупки 13mm Шиење Дрвени Копчиња Flatblck Scrapbooking

DEN 264.00

Бесплатен Превозот 200 PCs Украсни Копчиња Ласерска Технологија 4 Дупки 13mm Шиење Дрвени Копчиња Flatblck ScrapbookingМат erialДрвоГолеминаAppro : 13mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПолковникот илиКако ФотоQuan tity Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата ценаИмајте на ум .Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

50 Групи/многу 36 Рамен Грб 2.15 cm/21.5 mm Алуминиум Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

50 Групи/многу 36 Рамен Грб 2.15 cm/21.5 mm Алуминиум Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Бесплатен Превозот

DEN 201.12

Количина : ако купите една многу,ќе добиете 50pcs #36 mushoroom форма покрие копчиња+50pcs #36 рамен грб bottomsМатеријал : АлуминиумМаска Дијаметар : 2.15 cmBottoms Дијаметар : 2cmГолемина како слика...

WB018 цртан филм 15mm*17mm Мечка дрво копчиња за дете облека 200pcs flatback бележник додатоци
 • Неодамнешно

WB018 цртан филм 15mm*17mm Мечка дрво копчиња за дете облека 200pcs flatback бележник додатоци

DEN 362.00 411.84

Главната Вовед@Точка законик : [email protected]Големината е 15mm*17mm(L*W)@ Слики од вистински објектот,ве молиме обратете се за да се провери.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.Сервис И Повратни Информации@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

50PCs Був Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 2.5 cm x2.3cm
 • Неодамнешно

50PCs Був Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 2.5 cm x2.3cm

DEN 181.00 191.04

Опис На ПроизводотИме на производ : Був Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња· Големина : Околу 2.5 см x2.3cm , 2 Дупки КопчињаБоја : Мешање на случаен избор испратиСостојба : Нова.50 PCs Був Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 2.5 cm x2.3cm· ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Овие копчиња може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!Печатење со Цвеќиња, Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Дрво Копчиња Botones WholesalesПакет· 5 0pcs / торба

100pcs Цртан филм Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Еко-Пријателски DIY 2 Дупки Риба Форма Дрво Копчиња Scrapbooking 20mm*9mm
 • Неодамнешно

100pcs Цртан филм Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Еко-Пријателски DIY 2 Дупки Риба Форма Дрво Копчиња Scrapbooking 20mm*9mm

DEN 1016.00 1195.68

Материјал : Дрво Големина : за 20mm*9mm pakeage : 1000pcs / пакет Дрвени КопчетоПревозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см...

нова година 18mm 10pcs сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето за Свадба облека бележник Шиење додатоци
 • Неодамнешно

нова година 18mm 10pcs сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето за Свадба облека бележник Шиење додатоци

DEN 193.00 215.04

18mm сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето 10pcs / многу Нови копчето за облека, прибор за Шиење Продажба : 10 компјутери / многуТежина : 3 g / парчеДекорација : КристалДекорација Материјали : СјајнаПроизвод интерес : трајни сјајна.Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Повратни информации : Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

100pcs 25*23MM метални копчиња круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking Мобилен телефон стап вежба
 • Неодамнешно

100pcs 25*23MM метални копчиња круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking Мобилен телефон стап вежба

DEN 2534.00 2880.00

Бесплатен Превозот!100pcs / многу метал кристал копчето со бисер Коса Цвет Клип Свадба Покана ScrapbookingТие изгледаат многу повеќе прилично во реалните!!!

Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали
 • Неодамнешно

Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали

DEN 120.00

[Име] : на самото Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали[size ] : 2.5 CM*2 CM 1.6 СМ*1.8 CM 1.1 CM*1.3 СМКометал n отворање на applicatio: Шапка чевли, облека, јака и рамо сите видови на клучните декоративни pendant

Бесплатен Превозот!50pcs/многу 30*25ММ метал круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking headwear додатоци
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!50pcs/многу 30*25ММ метал круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking headwear додатоци

DEN 1331.00 1512.00

Бесплатен Превозот!50pcs / многу метал кристал копчето со бисер Коса Цвет Клип Свадба Покана ScrapbookingТие изгледаат многу повеќе прилично во реалните!!!

WB0017 Коска форма дрвени копчиња 200pcs Деца облека копчиња Природно дрво
 • Неодамнешно

WB0017 Коска форма дрвени копчиња 200pcs Деца облека копчиња Природно дрво

DEN 380.00 431.52

Главната Вовед@Точка законик : WB0017 [email protected] Коска форма со 2 дупки[email protected]Големина : 18.5 мм*10мм .(L*W)[email protected]Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.Сервис И Повратни Информации@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

H0119 180pcs кошула со копчиња 2-дупки пеперутка врежани црвеното копче, облека, додатоци
 • Неодамнешно

H0119 180pcs кошула со копчиња 2-дупки пеперутка врежани црвеното копче, облека, додатоци

DEN 205.44

ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!(I)Точка Законик : H0119(II)Објектот големина на : 12.5 mm*2mm( D*T )(III)Боја : како се покаже(IV)Материјал : смола(V)Слики : Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.(VI)Другиве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.ПЛАЌАЊЕ(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.ПРЕВОЗОТ(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 725 дена за испорака.(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 37 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 13 дневна веднаш.ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

50pcs/многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2-Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037
 • Неодамнешно

50pcs/многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2-Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037

DEN 117.60

50pcs / многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037Големина : 12x13 MMКОЛИЧИНА : 50pcs / многу (мешани случајно)Материјал : СмолаБоја : Жолта,Сина,Светло зелена,Бела,Портокалова,Црвена,Розова,црвена Роза,Виолетова,Езерото сина,Светло жолтаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

50 Поставува Бронза Тон на Срцето Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm
 • Неодамнешно

50 Поставува Бронза Тон на Срцето Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm

DEN 168.00 191.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine метални легуриГолемина на : Големина Приближно : 20x 8мм 8мм х 8ммДебелина : 8.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба 100% Сосема НовБоја : БронзаКоличина : Ќе добиете 5 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02181Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...