• Неодамнешно
50sets/многу #44 Леб Форма Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Рамен Грб Бесплатен Превозот

50sets/многу 44 Леб Форма Алуминиумски Круг Ткаенина Покриена Крпа Копчето Покрие Метал Рамен Грб Бесплатен Превозот

DEN 191.52
Достапно

Количина на стоки


Количина : ако купите една многу,ќе добиете 50pcs #44 леб форма покрие копчиња+50pcs #44 рамен грб bottoms
Материјал : Алуминиум
Маска Дијаметар : 2.75 cm
Bottoms Дијаметар : 2.5 cm
Големина како слика. Прирачник за мерење, постои грешка од ± 1mm
Состојба : нова
Објектот е Дното се Еколошки материјали производство, па ќе има некои валкани, Но не влијае на користењето на
можете да користите : Покрие Bottoms се толку разновиден и може да се користи за да се направи косата клипови.Палец tacks/притисни игли,перница Копчето ,боби игли,старо-резервации и така натаму.
Работа во DIY
Answer : ___________________________ Note :
Од дното е помал од врвот,мора да го користите копчето со нашите копчето алатка за правење/машина.
Но, оваа точка не вклучува алатка/машина.
ако ви треба алатка/машина може да се провери од нашата продавница
Нашата продавница, исто така, се продава одделно Копчето Алатка и Копчето Машина
Добредојдовте на големо

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Опфатени
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Алуминиум
Копчето Тип:
Snap Копчето
Стил:
Месо тело
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
#44 Леб Форма

Слични понуди

WBNLGN Модерен scrapbooking копчиња дрвени 100pcs печатени линија/плоштад 30мм срцето копчето за шиење
 • Неодамнешно

WBNLGN Модерен scrapbooking копчиња дрвени 100pcs печатени линија/плоштад 30мм срцето копчето за шиење

DEN 408.00 479.52

Главната Вовед Тоа е само Мешани случајно како многу бои што е можно од акциите бои Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ...

100pcs Цртан филм Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Еко-Пријателски DIY 2 Дупки Риба Форма Дрво Копчиња Scrapbooking 20mm*9mm
 • Неодамнешно

100pcs Цртан филм Дрвени Копчето за Шиење Додатоци Еко-Пријателски DIY 2 Дупки Риба Форма Дрво Копчиња Scrapbooking 20mm*9mm

DEN 1016.00 1195.68

Материјал : Дрво Големина : за 20mm*9mm pakeage : 1000pcs / пакет Дрвени КопчетоПревозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см...

WB0015 Деца Девојка копчиња облека декорација 100pcs Природата дрво материјали за шиење
 • Неодамнешно

WB0015 Деца Девојка копчиња облека декорација 100pcs Природата дрво материјали за шиење

DEN 330.24

Главната Вовед@ ДЕВОЈКА форма со 2 дупки[email protected]Големина : беа 25,5 мм*17.5 mm (L*W)[email protected] Слики се од сите реални објекти за референца за боја и форма.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.Сервис И Повратни Информации@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Пеперутка стил дете облека копчиња Круг 2 дупки за шиење материјали 180pcs/многу
 • Неодамнешно

Пеперутка стил дете облека копчиња Круг 2 дупки за шиење материјали 180pcs/многу

DEN 205.44

ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!(I)Точка Законик : H0119(II)Објектот големина на : 12.5 mm*2mm( D*T )(III)Боја : како се покаже(IV)Материјал : смола(V)Слики : Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.(VI)Другиве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.ПЛАЌАЊЕ(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.ПРЕВОЗОТ(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 725 дена за испорака.(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 37 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 13 дневна веднаш.ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

10мм облека копчиња snap копчето надолу јакна копчето метал копчето
 • Неодамнешно

10мм облека копчиња snap копчето надолу јакна копчето метал копчето

DEN 607.20

Материјал : МесингГолемина : 16 L(10мм) 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченБоја : Садење sivlerако можете да нарачки,може да се даде messsage која боја не ти е потребно? јас ќе согласно вашето барање за испоракаако ви треба друга боја,можете да му дадете ми email,ако треба coustomized копчето,може да ми испратите детали ,нашата фабрика може да се направи, tks!Големина : 18 L(11.43 mm)Големина : 24 L(15.24 mm)Големина : 28 L(17.78 mm)Големина : 32 L(20.32 mm)Големина : 40 L(25.4 mm)

WB0014 Деца Момче кошула со копчиња дрво природни 100pcs/многу Декоративни шиење додатоци
 • Неодамнешно

WB0014 Деца Момче кошула со копчиња дрво природни 100pcs/многу Декоративни шиење додатоци

DEN 290.00 330.24

Главната Вовед@Големината е беа 25,5 мм*17.5 mm .(L*W)[email protected] Слики се од сите реални објекти за референца за боја и форма.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

100PCs Случаен Мешани Украсни Копчиња Прекрасна Кукла серија 2 Дупки за Шиење Дрвени Копчиња Scrapbooking
 • Неодамнешно

100PCs Случаен Мешани Украсни Копчиња Прекрасна Кукла серија 2 Дупки за Шиење Дрвени Копчиња Scrapbooking

DEN 345.00 383.04

5.99 6.99 8.38 8.38 8.38 5.38 4.28 Главниот Вовед Мешани случајно од акциите бои Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ...

Бесплатен превозот 27*22mm кристал крстот копчето 10PCS може да се избере бои (BTN-5496)
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 27*22mm кристал крстот копчето 10PCS може да се избере бои (BTN-5496)

DEN 247.00 312.00

Големина : 27*22mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : Како на сликатаМесо тело : НЕMOQ : 50 PCSПакување : 2 ПАРЧИЊА / opp вреќаПрилагодено : Yes(боја,големина,стил итн.)Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред youplace редЗа големи цел повеќе од $500,имаме попуст.За повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас!Обработка на време27 дена врз основа на акцииПревозот времеDHL / Федекс / UPSот : 58 денаEMS : 1030 денаEpacket : 715 денаКина Пост : 3050 денаПратката стандард100 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ50 PCS / многу=Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ10 PCS / многу= Epacket(САД) / Кина Пост БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТАко купувачот треба брза испорака,ве молиме да обрнете "ЕКСПРЕС Товар" кога купување на стока,тогаш ние willhelp ќе брод од експрес(DHL / Федекс / UPS / EMS)Повратни информацииНие го цениме вашиот брзо потврда на стоки приемот и позитивни зборовиВраќањеРеконструкцијата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално...

Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали
 • Неодамнешно

Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали

DEN 120.00

[Име] : на самото Место вистинско дрво копчиња симпатична панда главата шема две копчиња DIY рачно изработени модни додатоци градинка креативни материјали[size ] : 2.5 CM*2 CM 1.6 СМ*1.8 CM 1.1 CM*1.3 СМКометал n отворање на applicatio: Шапка чевли, облека, јака и рамо сите видови на клучните декоративни pendant

50pcs/многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2-Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037
 • Неодамнешно

50pcs/многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2-Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037

DEN 117.60

50pcs / многу Микс Случајно Смола Кравица Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX037Големина : 12x13 MMКОЛИЧИНА : 50pcs / многу (мешани случајно)Материјал : СмолаБоја : Жолта,Сина,Светло зелена,Бела,Портокалова,Црвена,Розова,црвена Роза,Виолетова,Езерото сина,Светло жолтаЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Испорака : Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата...

2018 Нови 5pcs/set Злато 24*15mm Arched Цвет Смола u-форма Копчиња декорација за Шиење Додатоци Diamonte Cryusta копчиња
 • Неодамнешно

2018 Нови 5pcs/set Злато 24*15mm Arched Цвет Смола u-форма Копчиња декорација за Шиење Додатоци Diamonte Cryusta копчиња

DEN 239.52

започнетекрајот5pcs / set Злато 24*15mm Arched Цвет Смола Копчиња свадба декорација Diy Коса Поклон Накит Додатоци Diamonte Cryusta копчињаТип на производ : Легури копчињаДекември oration : Легури / Rhinestones / АкриликФункција : Трајни / коса токи / многу сјајнаТехника : ПозлатаМатеријал : МеталГолемина : 24*15mmУпотреба : свадба декорација / DIY Девојка коса / покана лентаМетал Тип : АлуминиумскиКопчиња Тип : FlatbackModle Број : X001Количина : 10 Pcs / SetНие сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union...

Моден Смола Копчиња 12.5 mm 2 дупки Црна Мечка Шема Кошула Копчето 180Pcs H0119
 • Неодамнешно

Моден Смола Копчиња 12.5 mm 2 дупки Црна Мечка Шема Кошула Копчето 180Pcs H0119

DEN 205.44

ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!(I)Точка Законик : H0119(II)Објектот големина на : 12.5 mm*2mm( D*T )(III)Боја : Боите од слики главно за референца.можеби некои бои не во слики.(IV)Материјал : смола(V)Слики : Сликите се сите од вистинска предмети.можеби тоа покажува малку поинаква како предметите,ве молиме да се разбере.(VI)ДругиАко сакате некои некои бои,ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.ПЛАЌАЊЕ(Јас)ја прифатиме плаќање начин на aliexpress.(II)плаќање прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.(III)За нарачки повеќе од $200,ние ќе ги обезбедат најдобрите попуст.ПРЕВОЗОТ(I)На бесплатен превозот од Кина Пост ќе се 725 дена за испорака.(II) DHL,FEDEX,EMS и посебни couriers ќе трае 37 дена за испорака.(III)ќе се побара посебна курирска линии за некои специјални земји.(IV)наредби ќе биде предаден во рок од 13 дневна веднаш.ПОТВРДА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ(I)ве Молиме љубезно се земе време да се потврди нарачки сте го добиле.(II)ве Молам, ве молиме оставете ја вашата повратна информација за аукции заврши.(III)ве Молиме љубезно шопинг повторно назад во иднината!

200pcs 10x30mm Црно Дрво рачно изработени Конектори Embellishments Стара Шик за Шиење Копчето Toppers Свадба Cardmaking Бележник
 • Неодамнешно

200pcs 10x30mm Црно Дрво рачно изработени Конектори Embellishments Стара Шик за Шиење Копчето Toppers Свадба Cardmaking Бележник

DEN 335.52

200pcs рачно изработени конектори Embellishments CardmakingОпис : Материјал : дрвоБоја : црнаГолемина : 10x30mmWordings : рачно изработениПРЕВОЗОТ : 1...

нова година 18mm 10pcs сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето за Свадба облека бележник Шиење додатоци
 • Неодамнешно

нова година 18mm 10pcs сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето за Свадба облека бележник Шиење додатоци

DEN 193.00 215.04

18mm сребро Црна Плоштадот Кристал Snap копчето 10pcs / многу Нови копчето за облека, прибор за Шиење Продажба : 10 компјутери / многуТежина : 3 g / парчеДекорација : КристалДекорација Материјали : СјајнаПроизвод интерес : трајни сјајна.Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Повратни информации : Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

15.24 mm фабрика копчето џемпер копчето дрвени копчето природни копчето
 • Неодамнешно

15.24 mm фабрика копчето џемпер копчето дрвени копчето природни копчето

DEN 688.32

Материјал : кокос дрвоГолемина : 24 L(15.24 mm) 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченБоја : природна бојана кокос копчето може да се customizd,ако имате вашите дизајн ,може да ми даде мојата поракаНашата фабрика може да направи многу видови на кокос.Големина : 20 L(12.7 мм)Големина : 28 L(17.78 mm)Големина : 32 L(20.32 mm)Големина : 34 L(21.59 mm)Големина : 36 L(22.86 mm)Големина : 40 L(25мм)

Трговија на големо копчиња 980pcs 10мм месо тело печурки бела копчиња џемпер diy занает декоративни додатоци
 • Неодамнешно

Трговија на големо копчиња 980pcs 10мм месо тело печурки бела копчиња џемпер diy занает декоративни додатоци

DEN 734.00 815.52

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалПластичниБојаБела боја(како на сликата)Количина980pcs / многуОколу Големина10мм (16 L,13 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301028УпотребаБело месо тело пластични копчето,што се користи за кошула, cutton или лен облека, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Слични копчиња : Препорачуваме копчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

100Pcs 1/2 Мајка на Перл Шел Копчиња Одговара за Шиење Украсни Копчиња 12.5 mm Школка Копчиња
 • Неодамнешно

100Pcs 1/2 Мајка на Перл Шел Копчиња Одговара за Шиење Украсни Копчиња 12.5 mm Школка Копчиња

DEN 211.00 239.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : ШколкаГолемина на : Големина Приближно : 12.5 mmДупка големина : 1.8 mm Дебелина : 2.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба 100% Сосема НовБоја : природатаКоличина : Ќе добиете 10 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02113Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса, ленти тони , користете ја вашата имагинација.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

Трговија на големо копчиња 480pcs 10мм месо тело печурки бела пластика копчиња џемпер diy занает декоративни додатоци
 • Неодамнешно

Трговија на големо копчиња 480pcs 10мм месо тело печурки бела пластика копчиња џемпер diy занает декоративни додатоци

DEN 432.00 479.52

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалПластичниБојаБела боја(како на сликата)Количина480pcs / многуОколу Големина10мм (16 L,13 / 32")Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.P0301028УпотребаБело месо тело пластични копчето,што се користи за кошула, cutton или лен облека, decrative додатоци или други занаетчиски DIY.Слични копчиња : Препорачуваме копчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

50pcs Високо-одделение 10мм Круг Копчиња за Облека, Модни Златен Метал Грб Копчето за Шиење Додатоци
 • Неодамнешно

50pcs Високо-одделение 10мм Круг Копчиња за Облека, Модни Златен Метал Грб Копчето за Шиење Додатоци

DEN 549.00 645.60

Материјал : Метал Големина : за 10мм pakeage : 50pcs / пакет Копчиња за ОблекаПревозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см...

40pcs Случаен Мешани 2 Дупки бебе шема цртани филмови Дрво за Шиење Украсни Копчиња Scrapbooking
 • Неодамнешно

40pcs Случаен Мешани 2 Дупки бебе шема цртани филмови Дрво за Шиење Украсни Копчиња Scrapbooking

DEN 124.00 191.52

4.38 ДОЛАРИ 2.99 ДОЛАРИ 2.99 ДОЛАРИ 3.38 Главниот Вовед Мешани случајно од акциите бои Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ...

Бесплатен превозот занает копчиња ГОЛЕМА рачно изработени украсни кристал Смола Копчиња,копчиња за шиење облека додатоци крзнени палта
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот занает копчиња ГОЛЕМА рачно изработени украсни кристал Смола Копчиња,копчиња за шиење облека додатоци крзнени палта

DEN 68.00 71.04

Тип : szzk00121138Боја : Како на сликатаОблик : Тркалезна,АбнормалниКоличина : 1 bucМатеријал : Увоз Кристал +HiQ СмолаФункција : Главно се користи во облека украсни копчиња, крзнени палта,кашмир палта и долната облека.Големина : Како На СликатаВнимание : Поради прирачник за обработка на кристал ,на површината на Копчиња може да имаат малку Лепак е Нормален феномен.Кога пратката,Ние се обидуваме да се избегне!Ви благодариме за разбирањето!SHARONROSE е вашиот најдобар изберете!!!!

WB0007 12*15mm дрвени срцето копчиња 150pcs/лот 2 дупки дрво scrapbooking додатоци
 • Неодамнешно

WB0007 12*15mm дрвени срцето копчиња 150pcs/лот 2 дупки дрво scrapbooking додатоци

DEN 378.24

Главната Вовед@Точка законик : WB0007 [email protected]Големина : 12mm*15mm .(L*W)[email protected]Други форми или дизајни се достапни да се прилагодите[email protected] Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

100pcs 25*23MM метални копчиња круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking Мобилен телефон стап вежба
 • Неодамнешно

100pcs 25*23MM метални копчиња круна кристал копчето Свадба Покана разубавувањето Scrapbooking Мобилен телефон стап вежба

DEN 2534.00 2880.00

Бесплатен Превозот!100pcs / многу метал кристал копчето со бисер Коса Цвет Клип Свадба Покана ScrapbookingТие изгледаат многу повеќе прилично во реалните!!!

Бесплатен превозот 20L рамен мајка на школка копче 2 дупки фабрика копчето мода копче може да customed 100pcs
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 20L рамен мајка на школка копче 2 дупки фабрика копчето мода копче може да customed 100pcs

DEN 306.72

Материјал : Маркови школка копчето(Akoya школка)Големина : 20 L(12.7 мм)Конверзија : 1 инч=2.54 см : 1cm=0.393 инченБоја : природнаКоличина : 100pcs / многуНашата фабрика се прифати различни на копчето наредби,мајката на бисер површината може да отпечатоциАко имате вашето лого ,може да се врежани на копчето површината.ако имате било какви прашања ,можете да им даде на мене порака.Ако ви треба други големина на Akoya школка копчето,можете да кликнете на нив : Пакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

50 Поставува Бронза на Ѕвонење Ножици Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm
 • Неодамнешно

50 Поставува Бронза на Ѕвонење Ножици Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm

DEN 168.00 191.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine метални легуриГолемина на : Големина Приближно : 20x 8мм 8мм х 8ммДебелина : 8.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба 100% Сосема НовБоја : БронзаКоличина : Ќе добиете 5 0 Поставува на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02180Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

50 Поставува Бронза Тон на Срцето Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm
 • Неодамнешно

50 Поставува Бронза Тон на Срцето Шема Копчиња Жан Капи Метални Копчиња Одговара за Шиење Облека и Додатоци 20mm

DEN 168.00 191.52

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Zine метални легуриГолемина на : Големина Приближно : 20x 8мм 8мм х 8ммДебелина : 8.0 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба 100% Сосема НовБоја : БронзаКоличина : Ќе добиете 5 0pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R02181Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...